Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

По интересно беше за мен как двигател работи само на масло.Ключа изваден от таблото, собственикът скубе жиците в двигателният отсек, а двигателят на пълен макс се форсира.Докато не стана 2 метра фонтан от разширителният съд и не блокира нямаше гаснене.Изтекаха му водите и официално го обявихме за мъртъв

само дизелите го могат тоя номер,турбината почва да тъпче масло вместо въздух в колектора и се получава мини перпето мобиле,докато не свърши маслото или не се усетиш да спреш въздуха през дебитомера.

с дърпане на жици нищо не правиш,на дизеляците свещите имат малко общо с бензиновите :laughing:

иначе успех да го изгасиш,особено ако е автоматик.

 

и един въпрос имам - къде аджеба в пловдив има останала естакада?

знам само в онова училище до затвора,ама там има разни пазачи,дето мрънкат,пък и самата естакада като я гледах беше бая стръмна и като че ли е по скоро за камиони

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За френските щях да се съглася с теб :-P

 

Италианските и толкова не могат да издържат ;) Който не вярва цъкай тука ;)

 

Само дето по магистралата не караше с 140 щото ние карахме с нашата Лагунка с толкова, а пича ни мина като малка гара и както казах твърдеше, че на магистралите под 180 не падал....За щастие извади късмет, че ние бяхме там пък за още по-голям късмет се оказа, че е от Рено форума колега :laughing:

 

После някой вика, че си бил загубил състезателният дух....Хей ги на всички рацери с по 200 км/ч карат от София до Бургас и колите им са здрави.Взех, че ви повярвах......

 

Както казах на такова натоварване и Формула 1 не издържа.Който гледа този спорт знае Кими кви неща правеше и защо отпадаше....

Link to comment
Share on other sites

Италианските и толкова не могат да издържат ;) Който не вярва цъкай тука ;)

 

Само дето по магистралата не караше с 140 щото ние карахме с нашата Лагунка с толкова, а пича ни мина като малка гара и както казах твърдеше, че на магистралите под 180 не падал....За щастие извади късмет, че ние бяхме там пък за още по-голям късмет се оказа, че е от Рено форума колега :laughing:

 

После някой вика, че си бил загубил състезателният дух....Хей ги на всички рацери с по 200 км/ч карат от София до Бургас и колите им са здрави.Взех, че ви повярвах......

 

Както казах на такова натоварване и Формула 1 не издържа.Който гледа този спорт знае Кими кви неща правеше и защо отпадаше....

 

Tам има малка разлика в оборотите дето се въртят, май :rolleyes:

И двамата не са ли видяли температурата на колата ебаси. Кофти тръпка е това.

Link to comment
Share on other sites

После някой вика, че си бил загубил състезателният дух....Хей ги на всички рацери с по 200 км/ч карат от София до Бургас и колите им са здрави.Взех, че ви повярвах......

 

Като дадеш 200 лв за масло и 900 лв за нови гуми, не знам си колко бяха за накладки и дискове - издържат колите. Като караш с масло дето става на чорба като караш 5 мин с 200 - блокира двигателя

Link to comment
Share on other sites

и един въпрос имам - къде аджеба в пловдив има останала естакада?

знам само в онова училище до затвора,ама там има разни пазачи,дето мрънкат,пък и самата естакада като я гледах беше бая стръмна и като че ли е по скоро за камиони

Pod mosta na adata tochno zad shella kudeto predi beshe avtobusen parking na ne znam si koq firma. Predi sedmica-dve gledah tam nqkoi si ruchkashe po kolata. Ne vidqh da e zagradeno dori.

 

Италианските и толкова не могат да издържат ;) Който не вярва цъкай тука ;)

 

Само дето по магистралата не караше с 140 щото ние карахме с нашата Лагунка с толкова, а пича ни мина като малка гара и както казах твърдеше, че на магистралите под 180 не падал....За щастие извади късмет, че ние бяхме там пък за още по-голям късмет се оказа, че е от Рено форума колега :laughing:

 

После някой вика, че си бил загубил състезателният дух....Хей ги на всички рацери с по 200 км/ч карат от София до Бургас и колите им са здрави.Взех, че ви повярвах......

 

Както казах на такова натоварване и Формула 1 не издържа.Който гледа този спорт знае Кими кви неща правеше и защо отпадаше....

I koi e toz kolega ot Renault foruma? I ti taka go kazvash za toq dvigatel 1.9dCi vse edno vsichki kato se pokarat 1-2 chasa na 180km/h, koeto dori ne im e maximalnata skorost po knijka, shte si hvurlqt dvigatelite...

Link to comment
Share on other sites

Преди около 3 часа заснех
хубавец на Източен. Просто без коментар.

Нещо немога да го "хвана" този клип това камион от пред които дими ли е кво е :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не е трудно да го хванеш. Някакъв насран бус Форд, който забелязах идвайки откъм Бриколаж от към 70-80 метра и помислих, че на колелото на Била има пожар. След това го настигнах и с риск да се задуша го заснех. След тоя изрод се стелеше мъгла с минути преди да се разнесе. В цивилизования свят такива не само им пращат бракмите за скрап, но ги глобяват с цифри като за нова.

Link to comment
Share on other sites

Не е трудно да го хванеш. Някакъв насран бус Форд, който забелязах идвайки откъм Бриколаж от към 70-80 метра и помислих, че на колелото на Била има пожар. След това го настигнах и с риск да се задуша го заснех. След тоя изрод се стелеше мъгла с минути преди да се разнесе. В цивилизования свят такива не само им пращат бракмите за скрап, но ги глобяват с цифри като за нова.

Аха на прав път съм бил.Е като се замисля разбирам защо не се вижда ясно :laughing:

А пък и нали не очакваш нищо цивилизовано в страна като България :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не им стига че ни дерат ежедневно с 60-то процента акциз на горивата, ами тъкмо да се види някаква светлина в тунела, те си изсмукват от някъде нови и нови идеи за законен рекет на нас "белите, европейски" граждани. :angry: Как да не ти се доповръща

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

на печелившите - честито.

едва ли приходите от акциза ще представляват 1/5 от бъдещите приходи,ако я въведат тая еко простотия,ама нали трябва все да си мислят оправдания как да ни обрулят.

пс - естакадата,дето дриимър я спомена нещо не можах да я намеря,но за сметка на това налазих една на пещерско шосе,точно след линиите първата пресечка в дясно след бензиностанцията,то е някакъв черен път и има малка естакадка там :punk

Link to comment
Share on other sites

Еко такса трябва да има, но както е в другите страни.Ако си мислят, че ще въведат нова мярка без това да е нужно конюктурно са в грешка.Пак ще се заведе дело и пак ще го гризнат.Призовавам хората имащи да взимат парички от акциз да си ги търсят след 1 януари или да атакуват в съд.Няма да се научи това тъпоумно плужище наричащо се държавна администрация и парламент за какво ходят всеки ден на работа.

Link to comment
Share on other sites

.........Няма да се научи това тъпоумно плужище наричащо се държавна администрация и парламент за какво ходят всеки ден на работа.

Ммм тук си в грешка.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Днес бяха по работа в София и на връщане заради катастрофата отбиваха пътя през Цалапица и от там на пазарджишко.Задръстването беше пълна изродия и наглярите просто почнаха да изпреварват наред и пътя от двупосочен стана еднопосочен.Най-големия цирк беше,че колите които идваха в насрешното бяха принуждавани да минават през чакъла отстрани на пътя поради простата причина,че изродите дето изпреварваха не можеха да се приберът обратно в платното си,защото беше кола до кола...Напрао не можах да повярвам като гледах как тия хорица бяха принуждавани да карат отстрани на пътя....

Edited by BreAdeR
Link to comment
Share on other sites

Днес бяха по работа в София и на връщане заради катастрофата отбиваха пътя през Цалапица и от там на пазарджишко.Задръстването беше пълна изродия и наглярите просто почнаха да изпреварват наред и пътя от двупосочен стана еднопосочен.Най-големия цирк беше,че колите които идваха в насрешното бяха принуждавани да минават през чакъла отстрани на пътя поради простата причина,че изродите дето изпреварваха не можеха да се приберът обратно в платното си,защото беше кола до кола...Напрао не можах да повярвам като гледах как тия хорица бяха принуждавани да карат отстрани на пътя....

 

Welcome to the jungle !

 

А там знаем кои закони действат. Докато сме джунгла ще е така, а ще сме джунгла докато решим да сме друго. Въпроса е кога ... ?

Link to comment
Share on other sites

днес карах :)

колата нещо на дясно даваше сама...

спрях, огледахме я, смених се с тати за да види и той,

е нищо и нямаше, от вятъра било :laughing:

 

За 2ри път ми се случва заради вятъра да си мисля че има проблем с колата :angry:

 

Ама пък на връщане изпреварих камион :woot

Link to comment
Share on other sites

TIR или камион?Щото 1-вото е по-интересно.

 

Лично постижение 3 броя на един път.Ама не е препоръчително ако не е празно насрещното или нямаш в запас поне 200 магаренца - даже има една реклама на R32 Голф по този въпрос.

http://theinspirationroom.com/daily/print/...ut_logtruck.jpg

http://www.coolmarketingthoughts.com/images/golf5.jpg

http://theinspirationroom.com/daily/print/...rtcut_coach.jpg

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

обикновен камион, стар, едвам пъркащ...движещ се с 60

 

стана ето тук:

dc584ca14b02a6e12515bb2fd8bf6c2b_600x502.jpg

 

не знам защо така се хванахте за това изпреварване :)

аз му се канех още преди моста, но нямах възможност, пък и един с едно ауди зад мен много зор даваше,

та го изчаках да ме мине,

след това едно ВФ поло ме мина, и чак тогава имах достатъчно дистанция за да предприема маневрата :pirate срещу камиона :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

А, ето какво видях аз днес :

11da03e0ce515424.jpg ff61e24ff7ce38e6.jpg

 

На живо изглеждаше много реалистично. Колата е рекламна на някаква фирма за архитектурен дизайн.

Баси, като я видях паднах направо..... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...