Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Огромни благодарности персонално към теб, че ни освети с чудото на химията и сподели впечатления.

 

Пък нямам път извън града тия седмици и за това за сега само с 60 км/ч. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

и аз като мидекс, киснейки в разни руски сайтове, попаднах на предложение за нововъведения в закона за движение по пътищата и правилника към него.....

 

Че ти си попаднал на подръчната библия на наш пазу бе :lol:

 

Дедо, в събота времето го дават айляк. Давай инфо кога е възможно и ще обработя и твоята. Моята щом на пияно стана идеалка, то твоята ще е произведение на изкуството :D

 

Ами надявам се идната седмица да смогна да закарам в сервиз да ми я оправят застърганото и като се върне оттам ще ти свирна

Link to comment
Share on other sites

 

А и въпросът ми беше за каското... знам, че тук всички са супер морални и никога не грешат, за това не съм искал мнения кой-как е постъпил... за себе си знам, че не беше правилно, но места просто нямаше... а не ми се паркира на майната си...

 

Какъв ти е точно въпроса за каското ? Каско се признава винаги стига да не си пил. Казваш че са те ударили на паркинг и до там. Виж ако в договора ти пише че искат винаги протокол за ПТП или там за неизвестен извършител трябва да ходиш до Полицията която ти е по район и да поискаш да ти издадът "забравих думата" с неизвестен извършител и от там в каското.

 

А тва което си направил е кофти , аз не спазвам много много правила докато карам но да запуша някой - НИКОГА.

Link to comment
Share on other sites

Тея 110 и Калина да не мислиш са нещо свръхтехнологично? Примерно едно супер тъпо Daewoo около 2000та е светлинни години напред и не му вие скоростната кутия, както на нова 110 wink.gif

Освен това не знам коя марка иска 500лв за ABS, да не говорим, че и климатика отдавна е стандарт, а те искат 1500лв.

Седмици още се произвеждат, но разправят, че са още по-кекави и с още по-слаби ламарини - най-добрите били от началото на 90те.

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

От тва чудо на персена някой знае ли къде се продава из града че в магазинчето от което купих няма повече ? Или трябва да се занимавам с куриери ?

Link to comment
Share on other sites

Звънни им на телефона на сайта ;) Никакво сложно занимаване няма. Даже можело до няколко часа да ти го донесат (в понеделник имам предвид да се обадиш). ;)

Link to comment
Share on other sites

Host, ти от къде взе тва чудо?

С куриер ли ти го донесоха или от някое магазинче в града?

И то какво се води т'ва-за 'запечатка" на стъклата ли?

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Абе нали аз уж щях да взема за останалите, които имаха желание, а не са си купили. Утре обаче заминавам за известно време, така че ако няма в някой магазин в града, да ви дам направо телефона на онова момче, дето ги дистрибутира - аз си взех от него. Звъните, уговаряте си среща където ви е удобно и си го взимате на място. Ако има желаещи - пуснете едно ЛС преди да съм заминал и ще ви дам телефона му.

Link to comment
Share on other sites

По-просто от това не знам как ви го обясня, та все не ме разбирате.

 

Това е сайта >

http://bg.percenta.com/nanotechnologija-zape4atka-awtomobilno-staklo.php и продукта който ви трябва.

 

Това са им координатите >

http://bg.percenta.com/nashite-koordinati.php

фирма: Гранд Кар 8 ЕООД

име: Петя Атанасова

улица: "Люлебургас" №36

град: 4002 Пловдив

страна: България

 

Телефон: +359 878 864 470

Телефон: +359 878 864 790

Телефон: +359 876 114 002

 

звънкате по тел или чрез формата за контакт през сайта

http://bg.percenta.com/za-kontakti.php

 

Аз си поръчах от сайт на прекупвач, защото им бях писал в петък вечерта и те понеделник по обяд ми се обадиха на мобилния да ме питат какво и колко и на кой адрес искам.

 

Сайта на прекупвача е >

http://www.getitbg.com/product/3439/percenta-pochistvasht-preparat-i-zapechatka-nanoimpregnator-za-avtomobilni-stakla.html

 

Гледам са вдигнали цената. Успех на всички.

 

И Мидекс, дай му телефона още тук на момчето така или иначе има голям интерес. Който иска от него, който иска директно от фирмата или пък от сайта.

Link to comment
Share on other sites

Относно паркирането в Тракия - на 6 входа по 24 апартамента имаме паркинг с около 90-100 паркоместа,това за 144 апартамента.Просто местата не стигат.

А за центъра прав си така,но с разликата че повечето хора които живеят на центъра паркират пред къщите си или в гаражите си в дворовете.

 

п.с : някой беше споменал за статичните автомобили,прав е и тук пред блока имаме около 30 коли които в последните години не са напускали паркинга.

Edited by FalleN_213
Link to comment
Share on other sites

Да, паркоместата започват да не достигат и някой ден може да започнем да паркираме така :lol::

 

auto019.jpg

 

 

 

След стопяването на снега и дупките по пътищата се увеличиха...внимавайте из улиците...

 

 

 

auto039.jpg......auto012.jpg

 

 

 

Още любопитни снимки - ТУК. :))

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, някой да знае къде в Пловдив се продават втулки за джанти? В смисъл за централният отвор. OZ-тките ми имаха оригинални втулки с размер за Фолксваген, които като избих се потрошиха.Сега искам да си взема такива за Рено. Като цяло втулката трябва да е с външен размер 67мм. , вътрешен 60,1мм. и дебелина 7 мм. ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, някой да знае къде в Пловдив се продават втулки за джанти? В смисъл за централният отвор. OZ-тките ми имаха оригинални втулки с размер за Фолксваген, които като избих се потрошиха.Сега искам да си взема такива за Рено. Като цяло втулката трябва да е с външен размер 67мм. , вътрешен 60,1мм. и дебелина 7 мм. ;)

 

 

 

 

http://www.motoexpert.bg/bg/contacts - за 20 лева си взех оригинални алуминиеви МОМО. Че даже ми ги и монтираха.

Edited by INCINERATOR
Link to comment
Share on other sites

Писаха ми акт за 77км/ч в населено място . Може ли да се обжалва нещо ? По скоро има ли смисъл мисля , че наказанието е 100лв и 3 контролни точки или се бъркам?

Link to comment
Share on other sites

Писаха ми акт за 77км/ч в населено място . Може ли да се обжалва нещо ? По скоро има ли смисъл мисля , че наказанието е 100лв и 3 контролни точки или се бъркам?

 

Като си виновен - какво ще обжалваш ? ;)

 

Аз в такива случай си плащам като поп :)

Link to comment
Share on other sites

Мамицата му, потурчих си единия от ключовете за колата. Препрограмиране на алармата - 50лв... нов ключ - 600... а пренареждането на ключалката та да не я отключва стария - неясно още колко... пу д***а... и накрая след като се набутам с ключ и т.н. сигурно ще излезе че съм го "подредил" някъде в къщи... само че не ми се рискува да ми забърше някой колата ако ми е намерил ключа пред гаража...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...