Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Някой преди време беше писал за това Х3...

http://www.bmwblog.com/2010/02/06/stunning-photos-bmw-x3-cc-during-dakar-rally/dakar2010-day5-03/

 

Аз ... че на комшията ми като му гледам BMW х3-ката и не ми се струва над 5см по-високо от моя Авенсис а пък Авенсиса ми идва отвратително нисък.

 

 

Защо направо не си вземеш Хонда Акорд - същото ще стане :punk

 

Щото бих взел двигателя примерно... Но пък като го спомена Акорда и отвътре много ме кефи

 

 

Не могат да пръднат на АУДИ все още, камо ли на японците. И преди тъпите коментари ...

 

Ей сега те изядаха с парцалите :lol:

 

 

 

 

Уникална красота!!! Хиляди пъти по-красиво от кое да е BMW... Но всеки си има вкус, сигурен съм че за друг ще са по-красиви BMW-тата

 

 

btw днес този сняг е УЖАСЕН! На Сакъзов така навява постоянно, че няма грам смисъл да чисти човек ни колата си (ако е спряна), ни нищо.

 

Няма да споменавам, че нито платното, нито тротоара е чист.

 

 

Да, Сакъзов е някакъв ужас,но с така спрелите коли ако техните собственици не почистят наоколо няма да стане по-чисто защото машина не може да мине оттам да почисти.

 

Бр. Миладинови за сметка на това е значително по-добре а аз имам удоволствието да имам гараж отзад и комшията леко беше разчистил снега и излезнах абсолютно безпроблемно и не съм барал нищо. Какъв кеф че си направих автоматична врата миналата година - предни години такова копане беше докато разкарам буците сняг сега само цъкнах копчето и с малко газ излезнах. И гумите въпреки че не бяха нищо особено (в смисъл само 160-170 кинта едната а не 400+) пак се държаха много добре и не съм буксувал...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дядо, приемам, че вече всичко казано от теб към мен е на заяждане, защото точно хост-а беше качил данни за въпросната Х3ка от ДАКАР.

 

 

 

А това "тъжно" ново-старо А8... Става, ама май има около него много шум за нищо.

Link to comment
Share on other sites

Дядо, приемам, че вече всичко казано от теб към мен е на заяждане, защото точно хост-а беше качил данни за въпросната Х3ка от ДАКАР.

 

Ех... така ли звучи... искренно се извинявам!

 

Бъзикам се както обикновенно, не ми връзвай. А на комшията Х3-ката следващия път наистина ще замеря височината от пътя до маската. Или той си е слагал някакви спортни глупости или тези от Дакар са малко по-различни, или аз съм в грешка нещо (което също не е изключено). За случая специално ще проверя и ще пиша

 

 

ПС: Наистина Аудито ми харесва МНОГО повече от последната 3ка че и от 5цата

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ех... така ли звучи... искренно се извинявам!

 

Бъзикам се както обикновенно, не ми връзвай. А на комшията Х3-ката следващия път наистина ще замеря височината от пътя до маската. Или той си е слагал някакви спортни глупости или тези от Дакар са малко по-различни, или аз съм в грешка нещо (което също не е изключено). За случая специално ще проверя и ще пиша

 

 

На твоя съсед Х3ката може да е с мпакет, затова да е ниска.

Link to comment
Share on other sites

Ех... така ли звучи... искренно се извинявам!

 

Бъзикам се както обикновенно, не ми връзвай. А на комшията Х3-ката следващия път наистина ще замеря височината от пътя до маската. Или той си е слагал някакви спортни глупости или тези от Дакар са малко по-различни, или аз съм в грешка нещо (което също не е изключено). За случая специално ще проверя и ще пиша

 

 

ПС: Наистина Аудито ми харесва МНОГО повече от последната 3ка че и от 5цата

А бе мен, окачването в ДАКАР стига до 1 метър от горна до долна мъртва точка. Изобщо там няма нищо стандартно, както на комшулука Х3-ката. Виж за двигатели и трансмисии - нямам идея, но за окачването съм повече от сигурен, понеже го гледах по няква ТВ. Е верно, че това май се отнасяше за бъгитата, но и при Жипките няма да е по-различно.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Чисто ЗЛО под формата на

 

 

Недей, че това ми е болната тема...;)

Най-гот да си поръчаш кит-кар на оригинала. Доставят ти тръбно шаси (точно както оригинала), всички панели (при това не от чуплив фибропласт ами както си трябва) + интериора + спирачни апарати, фарове и там каквото трябва. Само имаш нужда от двигател и трансмисия - по твой избор, един v8 компресор от Zr1 или напълно алуминиевия v8 от 2010 Mustang GT и ... поговорката, че жената е по-гот от колата трябва да си я повтаря човек често.

И имаш 1:1 FORD GT. Няма такъв култ като тая кола. Изрод просто. Отговора IN YOUR FACE на Шелби срещу Ферари.

Link to comment
Share on other sites

Направо да ви дам координатите на тоя, от когото взех, пък вий си се оправяйте после. Аз и без това искам да взема още 10 мл от запечатката, тъй като имам още почистващ препарат, а със запечатката си правих допълнителни експерименти с огледалото в банята и на др. места. Затова казвам, че не става против запотяване, а само за външна обработка за лесно издухване на капките.

Да му пусна ли едно ЛС във форума на VW?

 

Които щяха да си взимат от магазини или с поръчки, взеха ли си вече?

Питам, тъй като тази седмица сигурно ще се виждам с онова момче, за да си взема малко запечатка за другата кола - някой ако иска нещо да казва, че да му пиша да донесе наведнъж кой каквото иска.

Link to comment
Share on other sites

Които щяха да си взимат от магазини или с поръчки, взеха ли си вече?

Питам, тъй като тази седмица сигурно ще се виждам с онова момче, за да си взема малко запечатка за другата кола - някой ако иска нещо да казва, че да му пиша да донесе наведнъж кой каквото иска.

 

Един комплект стига ли за предното и задно стъкло? Ако да - пиши ми на мен един :)

Link to comment
Share on other sites

Голяма работа. Форд, колкото и да се напъват, никога няма да постигнат и една десета от това, което са постигнали Ферари. Изкарали един як модел и вече са велики :)

Link to comment
Share on other sites

Добре Фераристе. Така е. Дишай.

 

И Ферари никога няма да постигнат комерс успеха на Форд. Стига вече по тая тема.

 

__________________

 

То ако трябва да сме обективни в Льо Ман VAG са най-успешни - ерата Порше, а в наши дни Печките на Ауди.

 

__________________

Hennessey's Cadillac CTS-V V700

11.4 за 1/4 миля в 4 врат седан...егати.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Добре Фераристе. Така е. Дишай.

 

И Ферари никога няма да постигнат комерс успеха на Форд. Стига вече по тая тема.

 

Или може да обсъдим успехите на Форд и на Ферари във Формула 1 примерно. Щото има състезания, верно от по-висок клас, където пък Ферари са недостижими. Поне за Форд.

Link to comment
Share on other sites

Ама аз не го отричам, но да отидеш на 2-ро или 3-то участие с тая кола и да завършиш 1-ви, 2-ри, 3-ти при положение, че никога не си участвал...те това е.

 

Ферари определено са най-великия спортен производител - нито Порша, нито Астън, Алфа, Мерк могат да ги мерят. Приказката си беше за Gt40 и новия Gt.

Link to comment
Share on other sites

Не бе то не беше зора да сравнявам успехите на едните и другите. Проблема ми е, че Форд за мене са скапани коли като цяло и като ги видя в едно изречение с Ферари не ме кефи някак си затова се обадих :) Плюс не съм спал и ми е скучно :)

Link to comment
Share on other sites

Или може да обсъдим успехите на Форд и на Ферари във Формула 1 примерно. Щото има състезания, верно от по-висок клас, където пък Ферари са недостижими. Поне за Форд.

 

In 2004, Ferrari also surpassed Ford as the most successful F1 engine manufacturer, with 182 wins (to Ford's 176 wins). Due to the availability of the Cosworth V8 to private teams, a total of 6,639 Ford-powered cars were entered between 1967 and 2004, compared to 1,979 starts for Ferrari and Petronas-badged engines during the same period.

 

Мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Един комплект стига ли за предното и задно стъкло? Ако да - пиши ми на мен един :)

 

Би трябвало да остане и за страничните, освен ако не си с микробус. :)

 

Друг?

Link to comment
Share on other sites

Ами аз вече поръчах за мен и ДядоМраз. Я речи каква цена (че може за още един автомобил да поръчам)?

 

______________

 

Питам те, защото с доставката другото (за 2 флакона) ни излиза по 12.50лв ;)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ами аз казах още преди, ама никой не чете. Цената е както на сайта (15 лв. комплекта - почистващо, запечатка, гъбичка, кърпичка). Носят ми го на крака и за разлика от сайта мога да не взимам комплект, а да си изискам само запечатка или само почистващо и в разфасовки, които аз си поръчам.

Link to comment
Share on other sites

Веорятно тъп въпрос и вероятно го има на сайта но има ли нещо с което мръсотията да се задържа по-трудно? Става дума за мръсотия когато караш по мокър път и колите отпред правят "мъгла" пред теб (което си е къде вода къде кал или други гадости като прокапали смазки и т.н.)

 

 

Не бе то не беше зора да сравнявам успехите на едните и другите. Проблема ми е, че Форд за мене са скапани коли като цяло и като ги видя в едно изречение с Ферари не ме кефи някак си затова се обадих Плюс не съм спал и ми е скучно

 

Бат' Весо, Форд са си една от най-старите автомобилни фирми и факта че още ги има е достоен за възхищение. А това че колите които напоследък правят не са нищо особено (особено европейските модели) зависи от политиката на фирмата. Отделно че тук представител са им Мото Пфое та допълнително се "насира" ситуацията. Форд си имат класики които са били култови автомобили за времето си.

 

ПС: Преди доста години смятах че един най-красивите автомобили на света е Ford Scorpio... това преди 20тина години...

 

 

 

 

_______________

 

 

ПС2: Авенсиса е направо като верижна машина. По какъв лед и през какъв сняг минах днес без да забуксува не е истина. Малко на жената не и хареса като взех един завой с ръчна ама не бях се наспал и бях забравил че и тя е в колата :lol: Не е много добра идея да се правят такива глупости с голяма кола но в случая за малко да изтърва уличката и се наложи.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

И сега пак ще отмаат конкуренцията с ЕкоБууст технологията си и повишеното качество на сглобка + изключителните шасита - най-добрите с предно за последните поне 15 години.

Link to comment
Share on other sites

Бат' Весо, Форд са си една от най-старите автомобилни фирми и факта че още ги има е достоен за възхищение. А това че колите които напоследък правят не са нищо особено (особено европейските модели) зависи от политиката на фирмата. Отделно че тук представител са им Мото Пфое та допълнително се "насира" ситуацията. Форд си имат класики които са били култови автомобили за времето си.

 

ПС: Преди доста години смятах че един най-красивите автомобили на света е Ford Scorpio... това преди 20тина години...

 

Знам бе човек ама просто не ме кефят и туй то :) На вкус приятели няма, знаеш :) И мене като малък Сиерата ме кефеше много, хеч-бека ама....

Link to comment
Share on other sites

Велика кола! Това ми беше първата кола, Сиера 1.8 хечбек. По мокрите паважи колко съм си играл с нея.

Тая кола има едно лошо нещо в нея и това е... ВОЛАНА. Ужасно грозен и голям е.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...