Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

не, ти си най-големия, щото пеш без кола никъф туз не си. и то със всичките и спортни коне постоянно, щото по улиците нема да се излагаш, я!

 

ааама ха! нема за некви глупости да губиш точки престиж! представяш ли си някой да те види да ходиш пеша?!!! ужас! тва е по-лошо от да си счупиш нокът.

 

И тия жертви зарад некво си бебе с астма. Никви такива, кат иска да диша да си оди на село!

 

А в градския транспорт е категорично забранено за тузари, което си е чиста дискриминация, ама темата сега е друга.

 

Точките са важни сега!

 

 

 

 

и ако може да са безплатни, щото тузовете за нищо не плащат.

 

Сития на гладния не вярва нали знаеш. Нашите скъпи политици искат да налагат европейски стандарти, но за тия европейски стандарти се искат пари. А масово хората ги нямат тия пари. Ама тия дето вадят някой лев повече, говорят повече за права, за данъци, за правила и т.н. Лошо няма, мене също ми се иска да е всичко нормално, но няма как да стане. По вашата логика излиза, че два месеца в годината трябва да работиш за тая кола. И по твоята логика за жертвите заради едно дете с астма, а жертвите от тия деца дето ще трябва да ходят на училище пеша, без да са тузари щото са деца, та тия деца броиме ли ги. Или само децата на тия дето вадят достатъчно пари са важни ? Ебахти логиката изкарахте, момчета. Писанло им било, видиш ли. Съжалвям и на мене ми е писнало, но не мога да си позволя кола с евро1-2-3-25 стандарт. И като си взема друга кола пак ще и махна катализатора, щото не мога да дам заплата и половина за нов. И не мога да оставя стария щото ебава майката на колата, дето не се знае кога ще имам пари да си купя друга. Нещата имат две страни, гледайте и от двете. Или викаш да го духат бедните. Нас ни е добре, кво ме ебе че там някакви деца на -2-3 градуса щели да ходят пеша на училище. Или в снега по неизчистените тротоари. Май малко множко искате от хората с по-ниски доходи, само и само на вас да ви е добре. Сори ама и другите хора искат да им е добре. Или горе-долу добре. Или долу добре да е, но да не е горе-долу зле. И не винете хората за тия проблеми. Рибата нали знаеш откъде се вмирисва.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...

 

Не си прав. По тази логика построихме на ромите чудни къщурки защото не можели да си го позволят и се намериха пари, построиха им... и какво стана - изгориха паркета за подпалки.

 

И сега като сме бедни дай да е**м мамата на околната среда щото какво ни е*е че се скапвала околната среда ние искаме да си караме колите понеже други нямаме.

Link to comment
Share on other sites

Ще рече човек, че като малки все с коли са ни карали на училище. Или пък, че не познаваме какво е това животно градския транспорт. Явно и аз не съм тузар, защото 8 години съм ходил пеша до училище, което беше сравнително близо, а после още 4 години съм пътувал или с рейс, или съм изминавал пеша, или пък с колело 3 километра до гимназията. Мен НИКОГА не са ме карали с кола до училище и не виждам да съм умрял. Баща ми едно време работеше за малко пари и ходеше с колело на работа. И той още си е жив и здрав и никой не му се е присмял, че толкова години не е можел да си позволи да ходи навсякъде с колата. Тук имаме някакво странно схващане, че всеки, който се види с 2000лв. в джоба, веднага трябва да ги похарчи за кола. Ако някой няма кола това се счита за загубенячество. :)

 

Стига драматизиране, не сме в турски сапунен сериал!

 

Става въпрос за това, че никак не е справедливо един Приус да плаща 30 пъти повече от 20 годишен дизелов форд. Логиката е тотално объркана. Или един бензинов 1.8 пасат 130к.с. (примерни данни, не знам длаи има такъв пасат) на ГАЗ (LPG) да плаща 20 пъти повече от същия дизелов форд или от някоя корса с махнат катализатор, 'щото каращия го Шумахер иска да има още 3 конски сили и не му се дават 200лв. за ремонт, след като ще си 'тури китайски ксенон за тия пари.

 

Едно 30% от автомобилите в България не могат да минат технически преглед. А го минават. Това е кофти статистика!

Edited by PlayMate
Link to comment
Share on other sites

не, ти си най-големия, щото пеш без кола никъф туз не си. и то със всичките и спортни коне постоянно, щото по улиците нема да се излагаш, я!

 

ааама ха! нема за некви глупости да губиш точки престиж! представяш ли си някой да те види да ходиш пеша?!!! ужас! тва е по-лошо от да си счупиш нокът.

 

И тия жертви зарад некво си бебе с астма. Никви такива, кат иска да диша да си оди на село!

 

А в градския транспорт е категорично забранено за тузари, което си е чиста дискриминация, ама темата сега е друга.

 

Точките са важни сега! 

 

 

 

 

и ако може да са безплатни, щото тузовете за нищо не плащат.

Tеб те пере яко тока. Значи да си заеба малолитражката и да тръгна с рейса и да прекося целия шибан град, заради твоя кеф. После да тръгна пеш до ТУ и после 99 пак до нас. Москвич ще си купя, но няма да ида с рейса щото ще трябва да стана в 5 и да се прибера в 9. Малко са ви криви сметките. В БГ живеем където много народ взима дори 350 лева заплата. Кво...тях да ги погребем ли? Или да им купим едно колело и като Антарес - волна хава. Глейте си работата с две думи. Ако искам на колектори ще карам и никой няма да ми дава наклон на уринатора. Аз казвам ли ти кви дрехи да си купваш - НЕ нали.

Link to comment
Share on other sites

Първо успокой топката малко, защото го взимаш прекалено на сърце.

 

Твоите сметки и те са грешни. Значи ли това, че аз трябва да ти дишам трошката без катализатор тъй като не ти се дават пари да го оправяш, защото пътищата ни били смотани (за домашно да намериш връзката между двете) и да слизам на пътя пеша защото ти нямаш пари за паркинг и си се качил на тротоара като първия пич? Не става тая работа. И ако бяхме бяла страна щеше чисто приложимо да видиш, че не става.

 

Преди да си ревнал с поредните си глупости ще ти кажа, че аз въпреки, че имам кола и достатъчно пари, за да я поддържам и да си плащам бензина в едно 80% от времето ходя пеша на работа половин час, или пък ако ще ходя с колата, защото ще ми трябва през деня отивам 40 минути по-рано, за да мога да намеря място за паркиране където е разрешено да се паркира, а не върху първия тротоар за да преча на пешеходците. Пък ако знам, че този зад мен на светофара си затваря прозореца само и само да не ми диша видимите изпарения от липсващия катализатор би ме хванало срам и изобщо не бих се правил на ебаси пича.

Edited by PlayMate
Link to comment
Share on other sites

Не си прав. По тази логика построихме на ромите чудни къщурки защото не можели да си го позволят и се намериха пари, построиха им... и какво стана - изгориха паркета за подпалки.

 

И сега като сме бедни дай да е**м мамата на околната среда щото какво ни е*е че се скапвала околната среда ние искаме да си караме колите понеже други нямаме.

 

Точно... Край на казуса. И аз искам Гранде Пунто...и бачкам за него, а не да се изхвърля като свински мъди в кал и да си взема 525И и да го топлофицирам като съседа(примерно). ТОЧКА.

Link to comment
Share on other sites

Направо не си заслужава да ви отговарям. Ама щом сте прави, давайте. Нови данъци, нови закони. Хората да го духат. Чист въздух и силна храна. Така и така всичко сме оправили вече, та е време да изчистим въздуха, да си накупим всички по една чисто нова кола, ако може хибрид и да заживеем ние като в една европейска държава. Тея дето не могат да си го позволят и не могат да се оправят в тоя живот е време да търсят работа и препитание, някъде из Сахара. Там коли няма. Има камили. Хем яздиш, хем и на сухо няма останеш. Живот с капела да му ебеш майката.

Link to comment
Share on other sites

Направо не си заслужава да ви отговарям. Ама щом сте прави, давайте. Нови данъци, нови закони. Хората да го духат. Чист въздух и силна храна. Така и така всичко сме оправили вече, та е време да изчистим въздуха, да си накупим всички по една чисто нова кола, ако може хибрид и да заживеем ние като в една европейска държава. Тея дето не могат да си го позволят и не могат да се оправят в тоя живот е време да търсят работа и препитание, някъде из Сахара. Там коли няма. Има камили. Хем яздиш, хем и на сухо няма останеш. Живот с капела да му ебеш майката.

Мдаааа. Евала. Питай Дядо Мраз дали му е кеф да влиза в траповете по пътищата с НОВАТА му кола. Питай го дали и скоро е бил на Хемус - най-новия участък. Да види къде му отиват парите от данъците :):):)

Link to comment
Share on other sites

Хората да го духат. Чист въздух и силна храна.

Чистия въздух за кой е, тарторе? Да не е за животните?

 

Като след 10 години детето ти се роди с хронична астма ще си говорим. Пловдив в момента е най-мръсния град в България. Успяхме да заминем София по некачество на въздуха тази зима. Когато след 2-3 години всички отсечки на метрото в столицата бъдат завършени, цяла България ще ни се смее, че вече ние сме най-мръсния град в цяла България.

Link to comment
Share on other sites

Чистия въздух за кой е, тарторе? Да не е за животните?

 

Като след 10 години детето ти се роди с хронична астма ще си говорим. Пловдив в момента е най-мръсния град в България. Успяхме да заминем София по некачество на въздуха тази зима. Когато след 2-3 години всички отсечки на метрото в столицата бъдат завършени, цяла България ще ни се смее, че вече ние сме най-мръсния град в цяла България.

 

Ами не знам за след 10 години, но знам че сега в момента има деца дето се хранят зле, щото мама и тате взимат по 350-400лв заплата. Тия как ще ги оправим, а ? С чист въздух или как ? Като говорите за деца, мислете и за тия дето вече са родени и имат сериозни проблеми в момента.

 

И не се обръщай към мен все едно сме пасли заедно прасетата на село, окей ? Щото имам име, имам и ник. Името ми е за тези, които ме познават. Другите могат да ми ползват ника. Съвсем беплатно даже.

Link to comment
Share on other sites

Аз все още не мога да разбера драматичното излияние за децата какво общо има с това, което обсъждаме? Ако някой има пари да се вози в лична кола, вместо в градски транспорт, явно има пари и да храни децата си. Българинът много обича когато идва време за някоя промяна да започне да се оплаква за глад, студ и други неща, които изобщо не го засягат, само и само да придаде достатъчно емоция на изказването си с цел и другите да се емнат да го подкрепят.

 

За обръщението си прав, извинявам се.

Link to comment
Share on other sites

Аз все още не мога да разбера драматичното излияние за децата какво общо има с това, което обсъждаме? Ако някой има пари да се вози в лична кола, вместо в градски транспорт, явно има пари и да храни децата си. Българинът много обича когато идва време за някоя промяна да започне да се оплаква за глад, студ и други неща, които изобщо не го засягат, само и само да придаде достатъчно емоция на изказването си с цел и другите да се емнат да го подкрепят.

 

За обръщението си прав, извинявам се.

 

Аз ще ти кажа какво според мене обича българина, не го приемай лично. Правилото като цяло е универсално за всички.

 

На всички ни е пределно ясно, че тоя нов закон е пълен ташак. Както винаги публиката се дели на три части. Едната подкрепя, щото я кефи новото правило, другата плюе щото новото правило по някакъв начин и ебава мамата на доходите или нещо друго, а третата седи и си гледа сеира. И всеки вади някакви доводи от задника си най-общо казано, само и само за да докаже на другите две страни, че той всъщност е най-прав и най-умен и му е най-дълъг. С поне 6-7см. Реално от тия спорове файдата е никаква, освен че се разделя обществоното мнение и после излиза една статистика от някоя световно неизвестна и добре платена агенция за проучване на въпросното общественото мнение, която агенция показва, че аджеба повече българи искат тоя новия закон и го обичат повече отколкото обичат майките си. До тук добре. Нищо ново под слънцето. Надявам се можеш да забележиш каква е общата идея.

 

Другото, което дразни, е това че правителството се чуди откъде да изсмуче някакви промени, колкото да покаже че има някакви промени, за да може нещата да си вървят по старому. Щото те по старому са окей нещата. Но не за всички. Тия показни изпълнения също служат и за пред Европата, че от там парите са ни много важни. Но отново не за всички. Та когато нашето правителство реши да се напъне и да пръдне, показвайки на всички ни, че е променило нещо, то обикновенно се насира. Взимат се винаги някакви супер крайни решения, които никой не ебава да спазва, просто щото му е невъзможно да го направи. Образно казано, ако до тука не беше достатъчно образно, правителството взима решенията за нови закони, по същия тоя начин по който аз взимам решенията на кило ракия блъскайки по масата в кръчмата. Удря по масата и казва: "Така ще бъде, без да ме интересува кой как щял да го духа от тоя закон". Има много по-рационални и умни решения за да се реши даден проблем, но както всички българи, така и правителството ни, горкото, взима крайни и тъпи решения за закони, които после никой няма да спазва. Не е възможна тая работа просто. Нито едно от тъпите им и недомислени изхвърляния, наречени нови закони, а.к.а. вървим нагоре и напред, не се спазва и до ден днешен. Да давам ли примери или и сам можеш да се сетиш за доста такива ? Та така. Казах го прекалено много пъти и къде ли не. Докато не се научим да гледаме нещата от всички страни и не почнем да взимаме решения като общество, ще си останем същото жалко подобие на държава, каквото сме били последните 66 години. Ай наздраве за неродените деца. Ако знаят какъв чеп ги чака, с ръце и крака ще драпат на изхода за да си останат вътре.

Link to comment
Share on other sites

Първо успокой топката малко, защото го взимаш прекалено на сърце.

 

Твоите сметки и те са грешни. Значи ли това, че аз трябва да ти дишам трошката без катализатор тъй като не ти се дават пари да го оправяш, защото пътищата ни били смотани (за домашно да намериш връзката между двете) и да слизам на пътя пеша защото ти нямаш пари за паркинг и си се качил на тротоара като първия пич? Не става тая работа. И ако бяхме бяла страна щеше чисто приложимо да видиш, че не става.

 

Преди да си ревнал с поредните си глупости ще ти кажа, че аз въпреки, че имам кола и достатъчно пари, за да я поддържам и да си плащам бензина в едно 80% от времето ходя пеша на работа половин час, или пък ако ще ходя с колата, защото ще ми трябва през деня отивам 40 минути по-рано, за да мога да намеря място за паркиране където е разрешено да се паркира, а не върху първия тротоар за да преча на пешеходците. Пък ако знам, че този зад мен на светофара си затваря прозореца само и само да не ми диша видимите изпарения от липсващия катализатор би ме хванало срам и изобщо не бих се правил на ебаси пича.

Ще ти го обясня с думи прости. Имам катализатор, но няма да си купя нов когато се наложи. Бачкам на достатъчно далече, за да вървя пеша, а и не искам. По тротоари не паркирам, не мога да ги катеря така или иначе. Ти сигурен ли си, че въздесъщия ти катализатор не е за смяна?

 

И последно. Как разбра, че колата ми е трошка? Ти ли ми беше на техническия преглед?

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка така и не става ясно защо всеки трябва да има кола при положение, че доходите му не позволяват поддръжка.

 

За вас не знам, мен все ми трябва в центъра да ходя или до ПУ. От 2 години някъде само таксита и градски. 100 пъти по-малко нерви и по-малки разходи (ако няма кола). Мен така ми изнася.

 

Но това - 1 човек, 1 кола... :punk :punk :punk Евала.

 

А че "данък лукс" е прочие си е чист популизъм е ясно и на ромите. Но факт, 10хил милионери в България. В Република Сърбия (колко е по-голяма), която в България е нарицателно за "мутренска държава" според народния фолклор само 17хил. Хвала.

 

Винетки, данък в/у МПС-тата и прочие такси... и всеки ден дупки.

 

Едва като попътувах онзи ден малко повече извън Плд регион си припомних къде живея - основно Плд и Първомай посещавам иначе. Направо съм убеден, че община Плд е една от малкото която прави нещо. Мост ни направи, преасфалтира на части цели булеварди, подменя осветителни тела... малко, но нещо. Има места където НИЩО не се прави.

Не че искам да меря Плд с някой град под 10хил. души. Напротив искам обратното, да виждам положителни практики.

 

И как решихте да видите само отрицателното от предните страници? Не сме ли съгласни, че на хората каращи на газ може да им се намалят данъците?

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ще ти го обясня с думи прости. Имам катализатор, но няма да си купя нов когато се наложи. Бачкам на достатъчно далече, за да вървя пеша, а и не искам. По тротоари не паркирам, не мога да ги катеря така или иначе. Ти сигурен ли си, че въздесъщия ти катализатор не е за смяна?

 

И последно. Как разбра, че колата ми е трошка? Ти ли ми беше на техническия преглед?

 

Виж сега Чефо, изказванията ти до момента са "абе я си е**е мамата вие ли ще ми давате наклон на к**а, аз ще си карам каквото и както си искам и с колкото си искам и където си искам и въобще аз не мисля да се съобразявам с каквото и да било".

 

Няма смисъл да спорим просто това което споменах е че ако ще се въвежда данък освен за стойност на автомобила е добре да се замерват и изгорелите газове защото това ни трови. Има подобни закони за предприятията и химическите заводи плащат най-много, има и данък смет като отново предприятията плащат според обема смет който се извозва. Е правилно е да има подобни за автомобилите като се почне от автобусите и камионите защото не веднъж съм виждал как икарус тръгвайки оставя зад себе си такава мъгла че автомобилите набиват спирачки за да не отнесат някое "теле" пресичащо в най-неподходящия момент пътя (кашляйки със насълзени очи).

 

Сега ако спреш за миг и се абстрахираш от мисълта че ако има такъв данък ще ти излезе солено пък и ще загубиш някое и друго конче като сложиш катализатора, та ако спреш за миг и се замислиш дали е правилно превозните средства замърсяващи най-много околната среда да плащат най-висок данък ще се съгласиш че не е толкова грешно. Виж размера на данъка е друга тема и ако се въведе подобен данък каква част от автомобилите ще трябва да се спрат от движение е трета. Но отново и ти ще се съгласиш че ако повече автомобили на пътя са по-добри и технически изправни положението ще е една идея по-розово.

 

Верно 5 идеи по-розово ще е ако се затегнат изпитите за книжка а КАТ почнат да си вършат работата а не единствено да гледат да припечелят от глоби за превишена скорост дебнейки на всеизвестни места където се кара по-бързо ама тази болна тема просто няма смисъл да я коментираме

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка така и не става ясно защо всеки трябва да има кола при положение, че доходите му не позволяват поддръжка.

 

З

И как решихте да видите само отрицателното от предните страници? Не сме ли съгласни, че на хората каращи на газ може да им се намалят данъците?

 

Дефинирай доходите му не позволяват поддържка. Може да не позволят М3-ка, но да му позволяват Голф2, 3(примерно). Кво, няма право да я кара ли...щото на някой му щукнало така.

Да. Ако има преференции от това, че карам на газ - и аз ще си сложа

Link to comment
Share on other sites

Еми за Голф 2ка 1.6

 

250лв за гуми (всесезонни за целия период от 3 години примерно)

200лв масла и филтри

200лвданък (за 1 година)

1100лв (почти) гориво за 8000км пробег при разход 6.5 на 100 (цена 2.10 литъра бензин)

1500лв покупка на самата кола

 

Почти 3500лв за една година. Ако взимаш 800лв на месец чисто, дохода ти е 9600лв. Годишния разход за колата ще ти е почти 1000лв. 1/10 от заплатата ми за кола? И да имам семейство?

 

Това ти е за първата година.

 

__________________________

 

Знам, че няма да се разберем и няма да си одисаме на един акъл. Та спирам да я чекна аз тая тема - само пишем ей тъй явно.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка така и не става ясно защо всеки трябва да има кола при положение, че доходите му не позволяват поддръжка.

 

Не разбрах, ти това за нормално ли го намираш в 21 век да не можеш да си позволиш кола ? Или искаш да кажеш, че решението е само хората с по-високи доходи и престъпниците и курвите в тая държава да имат коли ??? Ако така смяташ, както и останалите дето не искат да си махнат капаците от очите, скоро нищо няма да се промени и да се оправи в България. То бива егоизъм ама чак толкова не бива.

 

И ако имаш семейство ще те питам дали ти трябва кола или не ти трябва. Пробвай да ги пробуташ тия мохабети на човек с жена и две деца и ако не ти тегли майната директно пак добре. В крайна сметка споря с радиото. Надявам се да не ви се налага някой ден да го разберете това дето го говоря по трудния начин.

Link to comment
Share on other sites

Ало, кой ти е виновен за цената на труда ти? Ходещите пеша?

 

(знам, че писах, че няма да продължавам ама)

 

И ти какво? Това, че не можеш да имаш работата която трябва да имаш и цената за труда, който полагаш да вземеш да нарушаваш и на другите рахата?

 

Що не вземеш да си хвърлиш и боклука през прозореца, защото бачкането ти е скапано и те болят краката, пък асансьора е неплатен, защото заплатата ти не стига.

 

В БГ доходите са на майната си. Това е ясно. Аз не разбирам ти какво имаш против на хората точно с Голфа да им намалим данъка ако поне са газ хем да карат по-евтино гориво, хем да замърсява по-малко. Е на това какъв е смисъла? При положение, че и на двамата ни е ясно, че дохода им (семейния дори) е крайно недостатъчен дори за тази кола?

Да ги оставим като сега ли?

 

________________________

 

А репликата горе ако не си видял е за 1 човек = 1 кола. Не беше за семейните. Има огромна част от хората, които просто им купуват кола или си купуват кола за да имат кола (примерно като вземат книжка). Дали тя им трябва, спорно. Дали имат доход за нея, спорно.

 

________________________

 

@KILLERINCHO, честно наистина или не те разбирам или не чета написаното правилно.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Еми за Голф 2ка 1.6

 

250лв за гуми (всесезонни за целия период от 3 години примерно)

200лв масла и филтри

200лвданък (за 1 година)

1100лв (почти) гориво за 8000км пробег при разход 6.5 на 100 (цена 2.10 литъра бензин)

1500лв покупка на самата кола

 

Почти 3500лв за една година. Ако взимаш 800лв на месец чисто, дохода ти е 9600лв. Годишния разход за колата ще ти е почти 1000лв. 1/10 от заплатата ми за кола? И да имам семейство?

 

Това ти е за първата година.

 

__________________________

 

Знам, че няма да се разберем и няма да си одисаме на един акъл. Та спирам да я чекна аз тая тема - само пишем ей тъй явно.

 

Ще ти спестя цената на мойта гражданска, но масло и филтри при положение, че ми е 18 и 50 литъра - нямат 200 лева с труда. Какво остава за Голф2-ка. Както и да е. Дано доживеем момента, в който всички ще имаме Ес класи, 7-ци и А8-ци. Поне по 1 самолет и минимум 1 яхта. Амин ;)

Link to comment
Share on other sites

Ало, кой ти е виновен за цената на труда ти? Ходещите пеша?

 

(знам, че писах, че няма да продължавам ама)

 

И ти какво? Това, че не можеш да имаш работата която трябва да имаш и цената за труда, който полагаш да вземеш да нарушаваш и на другите рахата?

 

Що не вземеш да си хвърлиш и боклука през прозореца, защото бачкането ти е скапано и те болят краката, пък асансьора е неплатен, защото заплатата ти не стига.

 

В БГ доходите са на майната си. Това е ясно. Аз не разбирам ти какво имаш против на хората точно с Голфа да им намалим данъка ако поне са газ хем да карат по-евтино гориво, хем да замърсява по-малко. Е на това какъв е смисъла? При положение, че и на двамата ни е ясно, че дохода им (семейния дори) е крайно недостатъчен дори за тази кола?

Да ги оставим като сега ли?

 

________________________

 

А репликата горе ако не си видял е за 1 човек = 1 кола. Не беше за семейните. Има огромна част от хората, които просто им купуват кола или си купуват кола за да имат кола (примерно като вземат книжка). Дали тя им трябва, спорно. Дали имат доход за нея, спорно.

 

Ти не четеш изобщо. Спирам по темата, няма смисъл.

Link to comment
Share on other sites

Ебати Голф 2-ката.Кво е тва масло и филтри та 200 лв. да струват???Да не се кара с Мотул 10В 50???

 

 

Иначе както държавата ми слага кви ли не данъци и такси, наказания за простотии и действа като бананова република, така ще действаме и ние.Изобщо не ми пука за екологията и еврото.В белите страни имат кинти и могат да мисля за това.В бедна държава като нашата няма място за Евро 15.

 

А това кой ква кола може да си позволя някой друг да ми казва е смешно.И аз ходя пеш на Университета.Оставям си колата в нас за да не се бутам и аз в навалицата.Ама някой да каже, че на мен не ми трябвала колата и че съм нямал кинти да я подържам няма как да стане.Готов съм да продам Ладата ама да дойде някой за без пари да носи, щайги, кашони, мебели и т.н. на ръка не на ремъркето, щото видиш ли немога да и сменя маслото.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

трийте...то се е видяло...

 

само дето мобо твоЙта новата сигурно замърсява като моЙта старата. обаче знаеш ли кво - през к*ра ми е ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...