Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Направо да ви дам координатите на тоя, от когото взех, пък вий си се оправяйте после. Аз и без това искам да взема още 10 мл от запечатката, тъй като имам още почистващ препарат, а със запечатката си правих допълнителни експерименти с огледалото в банята и на др. места. Затова казвам, че не става против запотяване, а само за външна обработка за лесно издухване на капките.

Да му пусна ли едно ЛС във форума на VW?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Защо така сте се настроили срещо черното :)

Черна жена ? :D

 

Ти карал ли си черна кола? Май не си като гледам... или просто не ти пука колко мърлява изглежда.

 

И между другото това важи не само за черните, ами и за тъмно-сините, тъмно-лилавите, тъмно-зелените, тъмно-каквото друго се сетиш. Де що е тъмно му личи всяка капка и ВИНАГИ изглежда мръсна.

 

 

ПС: за черната жена - аз лично мисля да пропусна, друго си е нещо по-светличко или направо русичко ама теб като те кефят - давай :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

За черното в женски вид съм съгласен с дядо ти мраз - отдалече може и да изглежда добре, но като дойде време за оглед в някои по-специфични области...тц, мерси...и аз смятам да пропусна. А за "другото черно" - ако е такова - никога! Даже вече събирам пари..само дето на жена ми е й харесвала предницата, ама смятам я пренебрегна тоя път...:))

Link to comment
Share on other sites

V6 не отстъпва кой знае колко на V8, но проблемът е, че в щатите е толкова евтин, а докато дойде до тук, цената му нараства няколко пъти. :cry

Link to comment
Share on other sites

Виж сега, такава кола ще я мия преди и след като я покарам. Но кола която ежедневно ще я търкалям из града по-добре да е някакъв вид сиво че с черната кола ми беше писнало да изглежда мърлява 2 дни след като съм я измил. А тойотата както е сива сега само при по-близък оглед се вижда колко е мръсна. Ей днес я измих не защото ме дразнеше как изглежда а защото като посегна да отворя багажника и ми беше гадно като пипам багажника... а да видим утре ще вали ли? :bgrin:

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Синьо... Тъмно-синьо... много се мърси, или поне така изглежда. Бялото поне може да мине през няколко разновидности докато стигне до сивичко/черно....

Link to comment
Share on other sites

кофти

 

Кофти не, ами...иначе джантите му са хубави, чудя се дали няма да изхвърли задните 2, дето са пообгорели? :bgrin:

 

Иначе за нашия сектант ("името: не се чете" :P) препоръчвам един торент с резолюция 1920Х1080, който лично аз няма да изтегля, но предполагам, че за него ще представлява интерес: Ferrari of the Art

 

малко скрийншотове от филма: 1 , 2 , 3 , 4

Link to comment
Share on other sites

Кофти не, ами...иначе джантите му са хубави, чудя се дали няма да изхвърли задните 2, дето са пообгорели? :bgrin:

 

Иначе за нашия сектант ("името: не се чете" :P) препоръчвам един торент с резолюция 1920Х1080, който лично аз няма да изтегля, но предполагам, че за него ще представлява интерес: Ferrari of the Art

 

малко скрийншотове от филма: 1 , 2 , 3 , 4

 

Някой кофти гад ще е тоя хихихи... :):). Иначе кво спорите за цветове бре. Цвета е само един - Rosso corsa :P

 

Mдаа, ама сайта ми показа един голям среден пръст. Не мога да се регна без покана. Ай сиктир и глезотийки хихи

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

кофти

 

Тея пак са преувеличили - каква ти Carrera GT, Поршето е (било) напълно стандартно Turbo...

 

Двигателя сигурно е здрав, така че аз вземам него, пък за Midex жантите lol.gif

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

В темата за катастрофите има снимки, където се вижда, че са гръмнати 2те задни гуми и страничните панели - това е. Така да се остави (само нови гуми) ще е най-гъзарското Порше в България, даже може да се облъска малко да добие такъв вид biggrin.gif

okegawa_roadster_crash_015.jpg

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

btw току що гледах Formula D 2008 - Atlanta и един пич с Понтиак Солтис под 300 к.с. попиля фаворитите, та все още техниката на пилота е решваща - а толкова ли гонят за тия предавания, че никъде ги няма?

Link to comment
Share on other sites

Само да развалили хубавата кола:

 

Оригинал:

Odyssey_modulo-1.jpg

 

 

Модната

BMW-Honda-Odyssey-Van-22.jpg

 

Не само че стои като настъпана с тези разкривени гуми ами и са взели най-грозното от BMW (според мен)... ама всеки си има вкус...

 

 

Аз бих си взел въпросното BMW и бих му сложил фаровете и маската от хондата

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Аз пък не виждам какво толкова ви бърка - човека е имал излишен кеш и го е кефело да си я направи така. В крайна сметка този смесен дизайн няма да се пуска серийно, така че чак епитети да му раздавате е прекалено. Интересен прочит на Хондата - горе-долу така сигурно щяха да изглеждат семейните ванове на БМВ, разбира се малко по-вдигнати и с по-нормално положение на гумите. Ако беше по-високо сигурно щеше да ме кефи даже. :rolleyes:

 

Аз бих си взел въпросното BMW и бих му сложил фаровете и маската от хондата

Защо направо не си вземеш Хонда Акорд - същото ще стане :punk

Edited by PlayMate
Link to comment
Share on other sites

Което въпреки невероятните етапни изцепки, заслужено завърши чак 4-то (най-добро класиране). Петерханзел никакъв късмет не изкара. Догодина пак.

Link to comment
Share on other sites

Не само че стои като настъпана с тези разкривени гуми ами и са взели най-грозното от BMW (според мен)... ама всеки си има вкус...

 

 

Аз бих си взел въпросното BMW и бих му сложил фаровете и маската от хондата

 

 

BuMiWe кинзиньо дизайн е цъфнал в целия си блясък.... Не могат да пръднат на АУДИ все още, камо ли на японците. И преди тъпите коментари - когато постигнеш една страхотна изчистена линия - нямаш нужда да се гъбаркаш с нея... Туй като го постигнат в Баварския концерн и АКО - да преосмислят заплатите на дизайнерите. Защото успяха и новата 7-ца да осерат...

Link to comment
Share on other sites

http://seriouswheels.com/pics-2011/a/2011-Audi-A8-4-2-FSI-Front-And-Side-1280x960.jpg

така мислиш, ти.

 

____________

 

Абе тоя проблем с тия "бисквитки" само при мен ли е? Скапват се всеки ден и трябва да ги трия ръчно!?

 

____________

 

Поръчах запечатка от http://www.getitbg.com/index.php , като пристигне и обработя колата ще има със снимки (как се нанася) и какъв е ефекта :) т.е. подробно ревю.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

btw днес този сняг е УЖАСЕН! На Сакъзов така навява постоянно, че няма грам смисъл да чисти човек ни колата си (ако е спряна), ни нищо.

 

Няма да споменавам, че нито платното, нито тротоара е чист.

 

__________________

 

А поръчката от горе ми звъннаха сега - т.е. от 12:30 до 13:10 отреагираха. Приятно ме изненадаха. Днес или утре ще ми е и поръчката при мен - заради лошото време иначе днес щяха да я пратят. Е това е добра работа, такива хора трябва да се насърчават.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...