Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

на драго сърце щях да ви покажа това онова от майсторския курс но за съжаление четвъртък съм СОФИЯНЕЦ

или или :)

ако е едното или ще почерпя ако е другото ........ :(

Link to comment
Share on other sites

П.П. Към останалите, дето се канят да се събираме: предлагам да не правим официално състезание (понеже вече са много неравностойни силите :lol: :lol: )...а просто да си покараме заедно по 7-8 обиколки и да седнем на по бира или кой к'вото пие...

 

надуваме ли се нещо..... :ph34r:

 

 

Остава ли за четвъртък и ако да към колко часа ? Аз викам към 8 примерно ? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

надуваме ли се нещо..... :ph34r:

Ама как - не си ли личи отдалече :confused ....а толкова се старах... :P

 

Остава ли за четвъртък и ако да към колко часа ? Аз викам към 8 примерно ? :unsure:

Аз съм съгласен - другите да казват... :punk

Link to comment
Share on other sites

състезание ли ще направим или просто ако не се съберем хора ще си лаем сами по пистата ?

аз викам да полеем малко пистака с изгоряло масло да е весело :lol:

за Четвъртък за сега съм ОК , в Петък имам изпит , но ще видя да се справя със ситуацията днес е сряда нали :unsure: , да не се омотам и да дойда в неделя :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

На линия сме в четвъртък :punk

 

Как точно ще караме няма значение. Пламене "изпуснал" си се гледам нещо.... :devil

Link to comment
Share on other sites

Искаш да ми кажеш че си се качвал на оная дивотия? Или си слушал разкази? За каските ще се разберем допълнително.

 

ето един разказ

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Чефо, това дето си дал са от клас "super cart" 250cc, които са със скорости и вдигат (по-скоро са ограничени) до 250 км/ч.....те са един вид като умалена формула.

Двете коли, които имат на Лаута са 125сс Rotax Max и са без скорости (за съжаление) с максимална 150 км/ч....не че на тази къса писта със завои можеш да ги достигнеш изобщо...

Ето

с Rotax Max на много подобна писта като Лаута....и
пак с Rotax Max с камера на каската - усещането и визията са същите като на филмчетата. :punk

Мисля, че става ясно защо ти искат депозит и подписваш декларация... :devil

 

П.П. И още няколко филмчета - Ферари vs карт ;

...и едно по-дълго с Додж Вайпър...ама така е, като пускат жени да карат... :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

значи четвъртък в 8 часа съм на бара и ви чакам , дано да не се наложи да идвам с колата за да може да пия 4-5 бири

Link to comment
Share on other sites

ей , да не стане да си стоя самичък на бара и никой да не дойде ?

Това не е ли достатъчно :confused

Аз съм съгласен - другите да казват... :punk
за Четвъртък за сега съм ОК
На линия сме в четвъртък :punk
Link to comment
Share on other sites

:ph34r: Взимам си чорапа с мен ( но не този за краката :lol: ) , слагам го в чантата на байка и ако не завали може да врътнем по някоя обиколка , но което е по-важното да се видим.

 

Дано стомаха ми не се разбонтува като вчера :(

Link to comment
Share on other sites

@Midex вземи новата камера за може всичко да се докуметира, за да няма после това-онва. Спокойно ще има хора с брат ми и Ванчо ще дойдем :punk

Link to comment
Share on other sites

Как така ще вали бе...нали сме тръгнали на бира. :beerchug

 

@chistacha, ще я взема....колкото и на Васко да не му се ще... :devil

 

:ph34r: Взимам си чорапа с мен ( но не този за краката :lol: ) , слагам го в чантата на байка и ако не завали може да врътнем по някоя обиколка , но което е по-важното да се видим.

На мен боне няма да ми трябва, щото си взех каска. :)

Link to comment
Share on other sites

GO GO GOOOOOOOOO..... :ph34r:

 

 

Гонката беше добра, въпреки някои малки кофти ситуации при старта , но беше весело и много горещо , даже има и заснет пълнометражен филм

Link to comment
Share on other sites

накратко казано пак ги наказах , карах плътно зад нашият форумен шампион Пламен(Мидекса) цяло състезание , дадох му да си мисли че може да ме бие и точно когато най-малко очакваше го духнах и го оставих да ми погледа гърба :D Всъщност Виден завърши първи но той караше 270цц под прикритие , сигурно беше дал кинти на момчетата да се направят на луди пред нас че кара като нашият картинг , най-вероятно ще отрекат това което казвам ама е нормално никой не обича да губи :D

Link to comment
Share on other sites

Да...макар, че дадох второ време на пол позишъна...за съжаление не успях да завърша първи, поради кофти кола...или както Васко казва - "Толкова си можете" :P ...най-добрата ми обиколка беше 58+ секунди. :blink: .

Докато ние потегляхме на старта, Виден остана за малко на старт-финалната линия да изпуши една цигара, но после ни застигна и до края беше на половин обиколка пред всички останали.

Васко също успя да ме изпревари...само дето това стана в обиколката за прибиране, след като състезанието вече беше свършило. :lol:

След състезанието останахме да обсъдим колата-трепач, с която караше Виден...Васко не издържа и си тръгна...като си забрави листа с времената.

Аз пък реших да пробвам трепача (No.3) на Виден и за доказателство предоставям 2 снимки: едната - на времената от обиколките на състезанието ('някой' си беше забравил листа :devil ) и другата - моите обиколки с Виденовата кола след състезанието.

 

 

lamerwi4.jpg

 

 

masterky9.jpg

 

 

Специални поздравления за Стоян, който караше с по 56 секунди на обиколка! :punk

 

А иначе ония другите (от другата група), с които се състезавахме, ги затворихме с по 1-2 обиколки - интересно...а инициативата да правим състезание беше тяхна... :wacko: ...следващият път сигурно вече няма да предлагат. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пламене тихо, аз с Ротакс-а бях, кви ти 270сс :D

 

Здраво ги накъсахме тия типове наистина... Чакам си с нетърпение филма, дано братята са заснели изпреварванията, особено някои от моите :devil

Link to comment
Share on other sites

R_a_p_t_o_R недей да очакваш кой знае какво от филма, защото с тея лампи и тва място можеше да се види хубаво само старт-финалната права ;)

Link to comment
Share on other sites

След състезанието останахме да обсъдим колата-трепач, с която караше Виден...Васко не издържа и си тръгна...като си забрави листа с времената.

 

Майтапа настрана ама наистина някои картове са доста по-зле от други. Не помня кой номер беше но като го карах се друсаше на първия завой докато с к11, 3 мисля и 4 също тези проблеми ги няма. Другото което ми направи впечатление е че при някои натиснеш ли спирачка после за да захапе газта трябва по 2 пъти

 

(ама и аз сигурно неподготвен се изказвам и като нищо го има казано същото поне 5-6 пъти вече но като ме мързи да чета назад по темата)

 

 

-------

 

ПС: аз карам отскоро и ме е срам още да се състезавам със сериозните играчи въпреки че май 56 сек бях успял да направя... гледам някакви майстори за по 45 са минавали пистата... как става това не ми е ясно, но то при първите 2 пъти като карах не ми беше ясно и как под минута ще ми падне обиколката ама го докарах криво-ляво :)

Link to comment
Share on other sites

@djadomraz, това със захапването след спирачка го има на номер 7 и на още няколко карта...не че при малките изобщо някъде се ползва спирачката, но все пак не е приятно... ;)

 

А на Лаута тези 45 секунди можеш да ги направиш единствено с ротакс...и то ако го караш добре. С малките при идеална писта, максимална концентрация, перфектна количка и липса на трафик можеш да паднеш до 53 (или 52 сек. ако си 40 кг. :P ) ; със средните - пак при горните условия - 51 сек. (или 50 сек. ако пуснеш количката да върви сама :lol: ).

Link to comment
Share on other sites

Да, мислех си го това. Предпоследния път като карах се гонихме с 1 лапе и като дойде голямата права как дърпаше напред пущината пък аз с мойте 90 кила си пъркам назад, настигах го по завоите, но на правата дърпаше напред.

 

Между другото с по-големите ми беше по-некомфортно (т.е. със средните де)... Някак по-лесно ставаха нещата с малките (абе ще се науча аз ама ще мине малко време)...

Link to comment
Share on other sites

Да...макар, че дадох второ време на пол позишъна...за съжаление не успях да завърша първи, поради кофти кола...или както Васко казва - "Толкова си можете" :P ...най-добрата ми обиколка беше 58+ секунди. :blink: .

Докато ние потегляхме на старта, Виден остана за малко на старт-финалната линия да изпуши една цигара, но после ни застигна и до края беше на половин обиколка пред всички останали.

Васко също успя да ме изпревари...само дето това стана в обиколката за прибиране, след като състезанието вече беше свършило. :lol:

След състезанието останахме да обсъдим колата-трепач, с която караше Виден...Васко не издържа и си тръгна...като си забрави листа с времената.

Аз пък реших да пробвам трепача (No.3) на Виден и за доказателство предоставям 2 снимки: едната - на времената от обиколките на състезанието ('някой' си беше забравил листа :devil ) и другата - моите обиколки с Виденовата кола след състезанието.

lamerwi4.jpg

masterky9.jpg

Специални поздравления за Стоян, който караше с по 56 секунди на обиколка! :punk

 

А иначе ония другите (от другата група), с които се състезавахме, ги затворихме с по 1-2 обиколки - интересно...а инициативата да правим състезание беше тяхна... :wacko: ...следващият път сигурно вече няма да предлагат. :laughing:

 

 

 

тва е фотошоп :lol:

Link to comment
Share on other sites

Васко не е фото-магазин спокойно :lol: такива функции има на Пламен фотоапарата , това компютър не го може, той има фотоапарат за 50 лв комплекта , ти викаш фото-магазин :D

(айде малко извън темата, въпреки че станах след това в 6 да уча, взех изпита с 4 , значи съм доволен от състезанието :P )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...