Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

айде рапторе започвай организацията , гледам че нетрообг се връща на 25ти , на 26ти обсъдете нещата пускай ПМ-и на поканените и да давам задачата на месаря ми да направи мръвките :D

 

тъкмо днеска пуснахме нов вид наденица с едро накълцано месце :beerchug :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

ще си разпределим задачките виждам че и лаурито чете темата а раптор го е забравил в списъка , веднага да си коригира грешката за къде сме без него :D

Link to comment
Share on other sites

ще си разпределим задачките виждам че и лаурито чете темата а раптор го е забравил в списъка , веднага да си коригира грешката за къде сме без него :D

 

а,тои да има късмет да ме пропусне ........... на следващия ден пускам обява:лепя гуми,сменям стъкла и боядисвам ШКОДА ОКТАВИЯ - специална оферта :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Е то е пределно ясно че пропуска е мой.... Вероятно има и още някой пропуснат, ще се чуе... 26-ти е интересен вариант, Иван да каже как е положението. Имайте предвид че ако както предполагам голяма част от споменатите може да дойдат с жени тогава може да се наложи да се слагат още маси и столове, което утежнява леко ситуацията - в смисъл трябва да се предвиди и някои от групата да се готвят да стоят на пластмасови столове :devil

 

Иначе към момента за мен датата е добра, нямам проблем да го направим...

Link to comment
Share on other sites

да и няма да мога да псувам като се изнервя (не че след 3тото уиски ще ми пука де ама ще вземат да кажат "е толкова хубаво момче пък така да псува" :D )

пък и варианта да си викнем стриптизиорки не е лош :bgrin:

 

имам градински столове и маси алуминки само да има с кво да се транспортират до там :P

 

edit:

Жени? ВТФ?! :) Тогава аз ще се погрижа за доброто настроение, със самото ми присъствие! :) :) :)

 

 

да не ти дойде много мъжете , прасенцето ще види бая зор :tongue

Link to comment
Share on other sites

По принцип мен ме бройте за двама човека. Макар че има вероятност и да съм си пак ергенче в най - скоро време.

Link to comment
Share on other sites

 

имам градински столове и маси алуминки само да има с кво да се транспортират до там

 

има,има,моята колица ще ги откара и върне на драго сърце :)

Link to comment
Share on other sites

Брех кви се разбуйствахте хахах

 

Споко аз също имам маси и столове. Но подминем ли 18 човека работата отива на зле, понеже няма да може да сме на 1 ниво, а и ако не ме лъже паметта точно толкова посуда има останала налице.

 

Днес направих 2-3 снимки. Значи схемата със софрата е следната:

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2

 

На моя рожден ден 16 човека доволно пирувахме. Сашо е наясно бидейки един от присъстващите :devil

 

Ако обаче бройката се раздуе някои трябва да са долу, т.е. ще ни дели доста разстояние, не само стълбата - СНИМКА 3.

 

В момента ситуацията е следната - трябва да се свърши малко предварителна работа, за да се подготвим като хората за събирането - някои неща трябва да се купят, малко хигиенизация трябва да се извърши. Работата не е много като обем, но е добре да се свърши навреме, тоест трябва да се съберем няколко човека и просто да я свършим.

 

След това остава единствено да се оранизира пиенето и яденето - една част от нас ще се съберем по-отрано да се спретнат салати едно-друго, малко след това ще подхванем и скарата. Засега толкова от мен по отношение планиране и прогнозиране.

Link to comment
Share on other sites

 

Предполагам, не всички са изискани и с маниери като мене ( :lol: ), но мисля, че това със съдовете не е голям проблем - все пак, в краен случай не можем ли да се оправим и с посъда за еднократна употреба?

 

И май сървърът със снимките е долу...

Link to comment
Share on other sites

..............

В момента ситуацията е следната - трябва да се свърши малко предварителна работа, за да се подготвим като хората за събирането - някои неща трябва да се купят, малко хигиенизация трябва да се извърши. Работата не е много като обем, но е добре да се свърши навреме, тоест трябва да се съберем няколко човека и просто да я свършим.

 

След това остава единствено да се оранизира пиенето и яденето - една част от нас ще се съберем по-отрано да се спретнат салати едно-друго, малко след това ще подхванем и скарата. Засега толкова от мен по отношение планиране и прогнозиране.

 

аз горе долу съм свободен следобед и мога да се включа в хигиенизирането и останалите неща ;)

Link to comment
Share on other sites

Не е, но е ужасно бавен и иска рефрешване

 

Ванка не съм ти виновен че не си в България :devil

 

Наско еднократната посуда е пластмасова, имам налице от нея, вервай ми не е за препоръчване, но е изход в краен случай

Link to comment
Share on other sites

Та аз само за краен случай я предлагам.Иначе, ако нещо, ще си нося походните прибори и вилицо-лъжицата от ПСВ :)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз мога да домъкна CD - player i portatiwni kolonki. Ako oshte edin pat se preebe taia kirilizacia, mamka mu na sysadmina, she mu sbyrkam zadnika ot "bugove" v sistemata! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм приготвил два броя 14 инчови монитора, които ще строшим демонстративно и с кеф! Което естествено ще да бъде заснето на камера.

 

Или ще ги хвърлим от терасата или ще ги попилеем с ритници :devil :punk :devil

 

Наско СД ралта не върши - МР3 си иска

Link to comment
Share on other sites

Или ще ги хвърлим от терасата или ще ги попилеем с ритници :devil :punk :devil

Ураааа!Много искам да видя мога ли да разбия с бомбе кинескоп :)

:devil

Щот глава успях... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Отсега предупреждавам, че първият пуснал чалга ще сподели съдбата на 14-инчовите монитори. Чалгата е абсолютно забранена на събирането.

 

Иване ти хубаво с лаптоп, ама какво мислиш ще чуем от него?? Някой няма ли портативно МР3 плейърче бе да му се не види....

Link to comment
Share on other sites

Абе аз подведох народа като казах CD.То си чете и мрз-та.Пък ако Айвъна(това не е "хайвана", макар че не звучи лошо :lol: ) домъкне топа, аз пак мога да донеса колонките.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...