Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

Не мога да си простя че не съм видял тоз пост навреме! :devil

 

и аз не мога да ти го простя легнах си в 2 а бях пил вече няколко бири ама нямаше къде да продължа да го еба.... :cry

 

и аз пих :beerchug

вчера бях до картинга , едни пичове да покарат, аз само гледах ( по обясними причини) , по едно врене едно много готино момиче като се качи на карта и направо ми взе акала, как караше , направо аХнахме :woot , само как взимаше завойте , и на правата мина приятеля си и не си играеше , яко го блъскаше (сербез мацка) :devil

 

Пламене ония пич за Ipod-а нямам връзка с него все още :huh:

 

ако е ония от обявата няма и да имаш... нали ти казах че му писах 1 ден след като пусна обявата и вече бях 20ти поред на опашката :wacko:

защо не и взема телефона на тая пичка да покара другият път с нас бе , тъкмо ще остане за победителя като награда или евентуално за мене :rolleyes:

 

Освен това само Васил пи бира ПРЕДИ да караме предния път :punk

 

и то доста :beerchug

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

eeeeeeee споко като гледах как кара монтьора научих един номер за изпреварване като си по тежък :devil

 

а за Пламен е е нещо му стана с Ipod-a и ако може да му го оправим :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

еййй пилоотиии, какво стана , няма ли скоро да се организира нещо , аз малко ще бъда наблюдател , но все пак идва ззззззззззззима : :allien

Link to comment
Share on other sites

Налага се да се извиня.... зает съм уикенда

Но наистина занемарихме работата и трябва да се стегнем. В следващите 10-на дни трябва да се проведе задължително състезание :punk

Link to comment
Share on other sites

Ама наистина сте много несериозни...направихме едно състезание и дотам... :ph34r: Сега ще завалят дъждовете и хептем няма да може да се кара... ;)

Link to comment
Share on other sites

ХептеН Пламене и споко - ние сме карали и декември. Тоя шампионат никога не спира

 

Снощи коментирахме че скоро трябва да се повтори и този път може да има и по-сериозно присъствие

 

Нека видим тази седмица как ще приключи

 

Аз например смятам, че петък следобед не е лоша идея

Link to comment
Share on other sites

Да...ама "по слънце и топло" се кара по-приятно...и по-леко облечен. :)

 

П.П. ...и не знам само на моята ли клавиатура "м" и "н" са едно до друго, та понякога натискам едното вместо другото... :P ...трябва да си сложа разделител между тях. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз няма да дойда...вече карам под 56 секунди на обиколка. :bgrin: :devil

 

ебахта колко обиколки си навъртял бе :blink: :D

рапторе казвай ако ще се събираме да знам (аз до към 6 съм зает) ;)

Link to comment
Share on other sites

Виден ми има телефона...може да ми звънне като се разберете....айде...таман днес народното събрание обсъжда да вдигнат промилите заради Стависки...бирата от вас, "Кубети"-те от мен. :beerchug

 

П.П. Оня ден като отидох да врътна няколко обиколки...бяха затворили временно пистата - на нея обикаляха 2 състезателни картинга. Не бяха от тези на Лаута, а някакви ги бяха стоварили отнякъде и ги разгряваха на пистата - правеха по 40 секунди на обиколка...как ви се струва? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

пак съм се оплескал нещо , ще има ли нещо ала бала.

малко съм детегледачка , но с племенника ми ще дойдем ако има нещо :) поне да погледаме :ph34r: ъъъъъъъъъъъъън ъъъъъъъъъън

Link to comment
Share on other sites

ходихме , карахме , бих ги естественно (тоя път го има документирано) както на картинг така и на еърхокей което доказва че съм най-добрия :P

 

 

edit : психара може да потвърди :tongue

edit2 : раптор и мидекс каквото и да разправят да знаете че ви лъжат изобщо не са ме били на еърхокея :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз няма да дойда...вече карам под 56 секунди на обиколка. :bgrin: :devil

 

Днеска и аз врътнах(5 тура) да видя какво време ще направя. За сефте карам за време и карам мнооого рядко и направих 56.9. Мисля знам и къде губя, но не ми се дават повече пари да падна с 1 сек още. Няма да е голям зор.........или така си мисля

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...