Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

Отсега предупреждавам, че първият пуснал чалга ще сподели съдбата на 14-инчовите монитори. Чалгата е абсолютно забранена на събирането.

 

Иване ти хубаво с лаптоп, ама какво мислиш ще чуем от него?? Някой няма ли портативно МР3 плейърче бе да му се не види....

Аз колко чалга имам и в телефона... За капак не свири никак тихо :P.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply
Аз колко чалга имам и в телефона...

Е, сега!С глупости ще се занимаваме :lol: То и аз имам една камара грайнд, ама няма кой да го слуша, нали?

Link to comment
Share on other sites

Отсега предупреждавам, че първият пуснал чалга ще сподели съдбата на 14-инчовите монитори. Чалгата е абсолютно забранена на събирането.

 

асдаг12удхасдйха как ще пием без чалга бе дсфкйх12дас :wacko:

Link to comment
Share on other sites

имам дискмен ТСМ (чете mp3 ) с адаптер на село , ако върши работа , ще го домъкна,

имам тук и 200 W активен буфер (от бар е ) , но е само бас ако може да сглобим нещо :unsure:

ако някой има нещо по-малко и цялостна система да вържем към дискмена .............

 

Стояне кви са тия сложни схеми дето ги мислиш

нямам всичко на едно и затова главата ми бръмчи :ghost просто съм винаги с чаркалъците напред , що да е всичко оригинално на едно , като може да се мъчиш сам да го сглобяваш докато стане както трябва :tongue

Link to comment
Share on other sites

асдаг12удхасдйха как ще пием без чалга бе дсфкйх12дас :wacko:

 

Васко у нас като пихме с тебе и Пламен чалга слушахме ли???

 

Стояне кви са тия сложни схеми дето ги мислиш :punk

Link to comment
Share on other sites

Ami, vinagi e po-interesno s muzika.

Е да,но като гледам замислената бройка хора,едва ли някой ще обърне подобаващо внимание музиката :D

 

п.п заглавието плаче за промяна :punk

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо Саше - събирането е следствие от заглавието и действието в заглавието ще се повтаря, така че няма никаква нужда от промени.

 

ЕДИТ: Относно музиката имам предложение - пускаме за фон класацията "500-те най-велики български песни" и се почва пиенето

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо Саше - събирането е следствие от заглавието и действието в заглавието ще се повтаря, така че няма никаква нужда от промени.

 

ЕДИТ: Относно музиката имам предложение - пускаме за фон класацията "500-те най-велики български песни" и се почва пиенето

 

 

така по бива ;)

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: Относно музиката имам предложение - пускаме за фон класацията "500-те най-велики български песни" и се почва пиенето

 

Съгласен.Ама ще ни стигне ли алкогола :wacko: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еми...Кои ще идват с половинките си?Аз вече гледам да движа самосиндикално по такива прояви.И,да, кой какво да носи?

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам всеки да реши за себе си как ще идва, т.е. с кого. Важното е навреме да предупреди понеже най-късно в сряда бройката трябва да е ясна.

 

Васил трябва да знае колко мръвка да приготви, аз трябва да знам колко места да направя, Иван колко пиене да донесе :devil

 

Очаквам да видя потвържденията ви тук - последно говорим за петък 26.10.2007 - нека посрещнем предизборния ден порядъчно пияни!

Link to comment
Share on other sites

Окей, аз съм сам.Потвърждавам.

Edit:Моето и на Гудо присъствие стига, за да изплаши всичко женско :)

Link to comment
Share on other sites

Работата започна да се размирисва...

 

Гудо заяви, че в петък бил обещал да е на именния ден на Пироман

 

Румен има вероятност да пътува за София и да отсъства целия уикенд

 

Очаквам още потвърждения - алооооо, само Наско се е разписал!

Link to comment
Share on other sites

Ти имай късмет да те сваря да ми пълниш пощата със спам - ще те удуша :punk

 

Между другото за тебе е задълже да дойдеш с прасето :devil

Link to comment
Share on other sites

Извинете ме за тъпия въпрос ама вие форум среша с цел пиене уреждате тук или картинг състезание?Аз нещо немоа вдяна щото темата е за едно вие за пиене говорите......

Link to comment
Share on other sites

Ми прочети я цялата отначалото бе момче! В момента организираме събиране с цел наяждане и напиване. По принцип организираме картинг състезания. Колко пъти да го кажа???

Link to comment
Share on other sites

Ми то отначалото няма много връзка с купоня.Доколкото видях си предложил някакъв твой ресторант който не бачка и да не било стил Рахат или Азия.За това ми за прилича на форум среща и хич не видях каква е връзката с картинг състезанията.Само питах не беше нужно да ми се карат.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...