Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

Днес отново тренирах тайно... :bgrin: ...пак имаше много хора и нищо съществено не успях да направя.

Сега гледам в листата под номер 24 седи АДРИАНА БЕНОВА - 00:54.838 - ужас...срам и позор за мен (и за Zlobil :devil )

 

Пиша обаче за друго...разговорих се с момчетата, дето обслужват картовете - от понеделник всички картове ще имат нови съединители и карането им ще бъде доста по-добро...поне така ме увериха. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply
П.П.П. Ей за тоя малкия говорех -> 1189621139819e73.gif

 

никата... това лапе кара професионално , миналата година стана първи в сърбия и 12ти от 50 картинга в италия , един приятел му е механик :D

Link to comment
Share on other sites

Пламене много е важно да разбереш че ние никога не можем ги достигна тия времена и да си успокоиш съзнанието....

 

Гледай си кефа и това е. Василе тва важи и за тебе с пълна сила

Link to comment
Share on other sites

никата... това лапе кара професионално , миналата година стана първи в сърбия и 12ти от 50 картинга в италия , един приятел му е механик :D

Ааа, това лапе кара маниакално добре, първия път като го видях облечено в екип и да държи каската под мишница ми стана много смешно, но след малко като го видях как кара на пистата се хванах за главата, не можех да повярвам :)

Link to comment
Share on other sites

Аааа..супер, щом вече не се ядосваш, значи вече мога да ти покажа това от снощи. :devil :bgrin: :D

 

аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа :devil

Link to comment
Share on other sites

аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа :devil

Ха..ха.. :D :D ...спокойно, направих малка фалшификация в снимката точно с целта да видя как ще реагира Васко. :P

Всъщност реално това са си мои времена, но с 270 м3 количка...просто затрих името й и сложих "карт А"....тъй че не съм кой знае какъв талант, но се надявам да заприличам на тях (талантите), понеже май (така поне си мисля) започнах да усещам как да взимам по-рационално завоите. :)

А иначе другата седмица покрай бирите може да пробваме "новите" картове със сменените съединители. Аз в неделя заминавам за 3 дена и от сряда съм на разположение. :punk

Link to comment
Share on other sites

Ха..ха.. :D :D ...спокойно, направих малка фалшификация в снимката точно с целта да видя как ще реагира Васко. :P

Всъщност реално това са си мои времена, но с 270 м3 количка...просто затрих името й и сложих "карт А"....тъй че не съм кой знае какъв талант, но се надявам да заприличам на тях (талантите), понеже май (така поне си мисля) започнах да усещам как да взимам по-рационално завоите. :)

А иначе другата седмица покрай бирите може да пробваме "новите" картове със сменените съединители. Аз в неделя заминавам за 3 дена и от сряда съм на разположение. :punk

 

всъщност нарочно се направих на ядосан да видя какви ше са коментарите ;)

а иначе тия нови съединители заеби.....това съм го слушал хиляди пъти , разлика няма да има :angry:

иначе викам да се събереме вече да покараме я през седмицата я през почивните дни :punk

Link to comment
Share on other sites

всъщност нарочно се направих на ядосан да видя какви ше са коментарите ;)

а иначе тия нови съединители заеби.....това съм го слушал хиляди пъти , разлика няма да има :angry:

иначе викам да се събереме вече да покараме я през седмицата я през почивните дни :punk

 

 

Василе признай си че падна от коня хахахахахах

видях те как ти идеше да удушиш Моси че и мене предния път хахахахаха

 

МОСИ - още не си ми казал откъде да купя каски

Link to comment
Share on other sites

Води ме Васко, ако не утре - другата седмица

И все още пия тука сам хахахах - Пламен зает тая вечер, аз сам дъня най-добрите 500...

Ти де си?

Link to comment
Share on other sites

еми така е кат ми нямаш телефона , тъкмо се бях прибрал от 1 кръчма и се чудех какво да правя а в нас имам 3 стекчета варщайнер можеше да ги изпием :D

Link to comment
Share on other sites

Бахти....с к'ви пияни тикви съм се събрал да карам... :woot ...тия удрят по един стек и чак тогава се качват...после се чудя що летят над пистата...то и аз да изпускам толкоз алкохолни пари... :lol: ...само една клечка кибрит ви трябва и ще смените от хоризонтална във верикална посока. :devil :bgrin:

 

А за съединителите...ще има подобрения...ей тази напр., No.4 /270 м3/...нали по принцип тях ги паркират на тревата.../да оставим настрана, че след като я запали, точно 5 секунди след това си изгасна сама/...обаче като дадох газ след това, изобщо не можа да изтегли от тревата на пистата...добре, че ме избута на ръка, щото изобщо нямаше да отцепя. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм ли канен? ;( :(

Само при едно условие...да се качиш в моя карт да видиш колко съм добър. :devil :bgrin:

 

П.П. ...или май и ти пияндурино имаш предвид покана за запоя... :woot

Link to comment
Share on other sites

tva e za pld nali

Ахъм. :)

 

П.П. Васко...глей' к'во става - 200 кубика - 51.570 секунди...скоро ще почнат да падат и под 50... :excl:

 

П.П.П. Бахти...сега видях к'ви глупости съм писал в предишните си постове...вместо 200 cc - 200 м3... :D ...това е със сигурност, защото в момента съм в ремонт. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

еми така е кат ми нямаш телефона , тъкмо се бях прибрал от 1 кръчма и се чудех какво да правя а в нас имам 3 стекчета варщайнер можеше да ги изпием :D

 

Не мога да си простя че не съм видял тоз пост навреме! :devil

 

Пламене ти да не си некъв въздържател такъв - ще те изключим от отбора да знаеш

Освен това само Васил пи бира ПРЕДИ да караме предния път :punk

Не бъркай пиенето с картинга

Link to comment
Share on other sites

и аз пих :beerchug

вчера бях до картинга , едни пичове да покарат, аз само гледах ( по обясними причини) , по едно врене едно много готино момиче като се качи на карта и направо ми взе акала, как караше , направо аХнахме :woot , само как взимаше завойте , и на правата мина приятеля си и не си играеше , яко го блъскаше (сербез мацка) :devil

 

Пламене ония пич за Ipod-а нямам връзка с него все още :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...