Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

Ако съм карал карт 1-2 пъти в живота си,но в момента водя шофьорски курсове,какъв е шансът да се справя добре на пистата? :)

50% :P

Майтапът настрана, ама хич няма общо с карането по пътя (с кола)...даже и да си много добър и бърз с колата, с карта като не можеш да сменяш скорости ти остава единствено да познаваш добре пистата и да следваш идеалната крива.....да не натискаш (като мене) спирачка в последния момент, понеже като паднат оборотите после бавно набира...абе...усет и практика се иска....едно 50-100 обиколки като навъртиш сигурно вече ще свалиш на 56 сек (200м3)...

 

@R_a_p_t_o_R, то хубаво ама тази неделя заминавам за около десетина дена...дано не се наканите през този период... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Пламене ти да си там - задълже! Сашко ще го научите и него - скоро май трябва да правим кръгове и класиране за финала хахаха

Link to comment
Share on other sites

50% :P

Майтапът настрана, ама хич няма общо с карането по пътя (с кола)...даже и да си много добър и бърз с колата, с карта като не можеш да сменяш скорости ти остава единствено да познаваш добре пистата и да следваш идеалната крива.....да не натискаш (като мене) спирачка в последния момент, понеже като паднат оборотите после бавно набира...абе...усет и практика се иска....едно 50-100 обиколки като навъртиш сигурно вече ще свалиш на 56 сек (200м3)...

 

@R_a_p_t_o_R, то хубаво ама тази неделя заминавам за около десетина дена...дано не се наканите през този период... ;)

 

Следващия път като карам ренталка на Лаута ще пробвам да не пускам газта никога и само да натискам спирачка от време на време :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

50% :P

Майтапът настрана, ама хич няма общо с карането по пътя (с кола)...даже и да си много добър и бърз с колата, с карта като не можеш да сменяш скорости ти остава единствено да познаваш добре пистата и да следваш идеалната крива.....да не натискаш (като мене) спирачка в последния момент, понеже като паднат оборотите после бавно набира...абе...усет и практика се иска....едно 50-100 обиколки като навъртиш сигурно вече ще свалиш на 56 сек (200м3)...

 

@R_a_p_t_o_R, то хубаво ама тази неделя заминавам за около десетина дена...дано не се наканите през този период... ;)

 

Пламене забранявам ти да пускаш педала на газта! Газ леко се отнема ама много леко ако въобще се наложи. Пуснеш ли я не може да набереш 15 сек после с тия спънатите малките. Натискай си спирачка спокойно и с дръж оборотите. Имай предвид че за това не се говори пред момчетата, защото е забранено по принцип.

Link to comment
Share on other sites

Пламене забранявам ти да пускаш педала на газта! Газ леко се отнема ама много леко ако въобще се наложи. Пуснеш ли я не може да набереш 15 сек после с тия спънатите малките. Натискай си спирачка спокойно и с дръж оборотите. Имай предвид че за това не се говори пред момчетата, защото е забранено по принцип.

Аааа...тарикати такива!! :woot ...а аз се чудя как ги правите тези времена... :blink:

Значи това бил номера...а пък аз изпълнявам като момченце това, дето ми каза оня като ме качваше в карта: "- И двата педала никога не се натискат едновременно!". По едно време на състезанието ми хрумна да го опитам (най-вече след първия остър ляв, пред заведението....понеже там като падне в оборотите, докато пак набере... :sick )...ама си викам..."- ...абе човекът ми каза да не ги натискам заедно, ще взема нещо да го похабя или пък ще вземе да ми изгасне както нямат съединител..."...и продължих да си карам пак така...

С този начин на каране би трябвало да падна с 2-3 секунди на обиколка....като науча по-добре пистата - с още 2-3....с моите 59 секунди в момента това прави: 59-5=54...брей...някой ден даже и в листата ще мога да се разпиша май.... :lol:

 

П.П. Всъщност сега видях каква глупост написах - как ще ми гасне на спирачка след като подавам и газ с нея :P ....даже е за предпочитане да дадеш газ....абе направо слагам една тухла на десния педал да не се разсейвам с него... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Днес бях да врътна някоя и друга обиколка и реших да пробвам (забранения :P ) начин, дето ми го препоръча R_a_p_t_o_R малко по-горе.

Обаче тази вечер беше такава тарапана...пълно с "туристи"...караха все едно на всеки завой имаше... 26611597id9.jpg.......26611597id9.jpg.......26611597id9.jpg...... :woot

Въпреки всичко обаче ми се случиха една-две по-свободни обиколки и на едната съм изкарал 57 секунди. :punk ...определено напредвам. :D

С нетърпение ще чакам следващата гонка, само гледайте да не е другата неделя, че утре заминавам и ще се върна чак към 6-ти...7-ми септември...много ще ме е яд ако я изпусна. ;)

Link to comment
Share on other sites

zad neptyna baseina

 

какво стана , ходихте ли да се стреляте, готино ли е , заслужава ли си да ходим на Пайнтбал там :) ?

Link to comment
Share on other sites

аз бях в хисар , няма такава болка , незнам екипите ли бяха криви или всички се бяха наговорили да ме пукат мене на 1 и същи места , целият гръб ми е синио-лилав

Link to comment
Share on other sites

аз бях в хисар , няма такава болка , незнам екипите ли бяха криви или всички се бяха наговорили да ме пукат мене на 1 и същи места , целият гръб ми е синио-лилав

само не казвай , че вчера си бил в Хисар , щото бях там ,но само на разходка, яд ще ме хване ако сте били вчера :angry:

Link to comment
Share on other sites

Днес бях да врътна някоя и друга обиколка и реших да пробвам (забранения :P ) начин, дето ми го препоръча R_a_p_t_o_R малко по-горе.

Обаче тази вечер беше такава тарапана...пълно с "туристи"...караха все едно на всеки завой имаше... 26611597id9.jpg.......26611597id9.jpg.......26611597id9.jpg...... :woot

Въпреки всичко обаче ми се случиха една-две по-свободни обиколки и на едната съм изкарал 57 секунди. :punk ...определено напредвам. :D

С нетърпение ще чакам следващата гонка, само гледайте да не е другата неделя, че утре заминавам и ще се върна чак към 6-ти...7-ми септември...много ще ме е яд ако я изпусна. ;)

 

Така така пич , напредваш :punk

Имаш и данни - ти си в леката категория

Link to comment
Share on other sites

само не казвай , че вчера си бил в Хисар , щото бях там ,но само на разходка, яд ще ме хване ако сте били вчера :angry:

 

:D

 

Така така пич , напредваш :punk

Имаш и данни - ти си в леката категория

 

падне ли под 56 сек няма да го викаме повече с нас :D :D

Link to comment
Share on other sites

абе някой знае ли подробности за пейнтбола в кичука , колко хора трябва да сме , до колко работи и т.н. ? или телефонче поне да звънна да разпитам че не можах да намера в нета

Link to comment
Share on other sites

абе някой знае ли подробности за пейнтбола в кичука , колко хора трябва да сме , до колко работи и т.н. ? или телефонче поне да звънна да разпитам че не можах да намера в нета

 

и аз се интересувам , но не ми остава време да разпитам , иначе по радиото рекламират, онова игрище до магистралта , но нали Раптор , каза че е трънак , ако разбера нещо ,ще пиша , ако някой друг също ще съм Благодарен :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...