Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

В четвъртък ми махат шевовете , ако се чувствам добре и ако раната не ме боли тоя път се надявам и аз да се включа :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply
:cry аз съм гипсиран и няма да мога :( изкалчих си показалеца на лявата рака и ми е в гипс, след месец може и да мога :blink: :wir
Link to comment
Share on other sites

е сега, не съм завършил последен , пък и доста боли особено докато спиш , сега и кола не мога да карам :( ето какъв гипс ми лепнаха до 24-ти :( ГИПСА BiG CraSh :ph34r:

не го пожелавам на никой, доктора вика " т'ва е по лошо от счупване"

Link to comment
Share on other sites

ебаси мамата....а нали и аз уж трябваше да участвам в тоя финал бе закво не ми са обадиха ?

 

 

едит : отивам на чеверме тая неделя , но другата викам вече да се съберем

Link to comment
Share on other sites

Преди да се кача за първи път на карт, бях попитал по-горе в темата дали е възможно да се обърне карта. Оказа се че може да се обърне, дори да се превърти няколко пъти, но това най-вече важи за по-мощните модели (със скоростите) и се случва основно по време на състезания като се ударят 2-3 колички. Изгледах бая състезания по YouTube...малееейй...що народ си падна на каската в буквалния смисъл... :blink:

 

@Mindles_Cooky, браво...то се и очакваше като те гледах как караше на нашето състезание. :punk

А иначе колко ти е най-доброто време с 200м3 ? :)

 

P.S. Между другото сега минах да врътна 5 обиколки, че така както ходя веднъж на 1-2 месеца никога няма да се науча....а ако това е листата за новия месец (и се запази така до утре) в момента би трябвало да съм на 6-то място...утре като се обнови ще проверя :D .

....и освен това много внимавам да не падна под 56 секунди, че нали Zlobil ми "обеща" в този случай да не ме викате вече на състезанията. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ебаси мамата....а нали и аз уж трябваше да участвам в тоя финал бе закво не ми са обадиха ?

едит : отивам на чеверме тая неделя , но другата викам вече да се съберем

 

Изсвириха ни от листата мойто момче, ако не си забелязал :devil

 

хайде наистина следващата седмица да се извъртим

 

Камерата ми е най-после оправена!

 

И е време прасе връз каска да се види :punk

Link to comment
Share on other sites

P.S. Между другото сега минах да врътна 5 обиколки, че така както ходя веднъж на 1-2 месеца никога няма да се науча....а ако това е листата за новия месец (и се запази така до утре) в момента би трябвало да съм на 6-то място...утре като се обнови ще проверя :D .

....и освен това много внимавам да не падна под 56 секунди, че нали Zlobil ми "обеща" в този случай да не ме викате вече на състезанията. :bgrin:

 

тренираш тайно а .... :D :)

Link to comment
Share on other sites

тренираш тайно а .... :D :)

Да бе..."тайно"....щях ли да си признавам на всеослушание... :laughing:

Я кажи по-добре някакви упражнения за ръцете...имам предвид такива дето да ми помагат по-стабилно да държа волана на картинга, че какъвто е стегнат и като карам на мах, след петата обиколка едвам го завъртам по завоите... :sick ...щото на ден най-много да ми се събира 10 часа тренировка с мишката, а гири, щанги и др. не съм помирисвал от малък. ;)

 

P.S. Абе що ме няма още в листата....и всъщност трябва ли изобщо да съм там... :wacko: ...вчера направих 56.4 секунди...автоматично ли се сортират най-добрите времена?

Link to comment
Share on other sites

Абе ще свикнеш с малко каране даже щом си карал вече не би трябвало да имаш проблем. Аз нямам никаква физическа подготовка ( :) ) и нямам такъв проблем като си карам редовно.

 

П.С. Днеска съм на състезание...

Link to comment
Share on other sites

55.4 преди малко с Номер 8ми :D

Ааааа... :woot ...и аз бях с номер 8...тая секунда дето изоставам от тебе ми е само от лошата физическа подготовка...ама до следващото състезание ще действам. :D

Link to comment
Share on other sites

Днес са обновили листата....ужас....за 2 дена сума народ се е класирал в 30-тицата, като последният има време под 56 секунди... :cry

Абе сигурен съм, че ако са ми малко по-яки ръчичките и аз мога да падна под 56 (ама ако стане няма да си признавам пред Zlobil :devil ).

Майтапът настрана...казвайте кога пак ще направим едно състезание...а и дори без състезание само да врътнем по 5-6 обиколки заедно (между бирите) - пак става...тъй де...вместо аз, Васко, Виден и другите да ходим поединично (да тренираме тайно :lol: )...по-добре да се съберем заедно. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Добра мисъл Пламене :punk

И я гледай какви времена си взел да ми правиш ти :devil

Ходете да тренирате колкото искате - лошо няма. Важното е пак да се събираме и да караме заедно

Link to comment
Share on other sites

1. Изсвириха ни от листата мойто момче, ако не си забелязал :devil

 

2. хайде наистина следващата седмица да се извъртим

 

Камерата ми е най-после оправена!

Относно отсвирването от листата - няма нищо чудно....Щом няк'во лапе на 11 години (Димитър Колев) прави по 54 секунди на обиколка, а в момента най-бързото време е 52.5 секунди :excl: , а 11-ят е с време под 54 секунди - поне аз скоро няма да влезна в десятката. ;) Вярно...всичките имали над 400 обиколки на пистата ама все пак е някакси депресиращо. :cry

 

А пък за второто - ако някой от вас реши да тренира тайно :devil , да даде нишан...ако съм свободен по това време...ще дойда и аз да потренирам с него...само да е някакво време, когато няма туристи, че не мога да си засека добро време.

 

П.П. Вече си взех сребърната карта. :punk ...ааа...да...и ако някой реши да кара 270 кубиковите, да не се качва на 4-ти номер...по-зле е и от 200 кубиковите. ;)

 

П.П.П. Ей за тоя малкия говорех -> 1189621139819e73.gif

Днеска е подобрил времето си на 52.749 - как да не се депресира човек. :sick :woot

Link to comment
Share on other sites

Честито за Сребърната карта от мен ,и аз искам но като ми пишат обиколките на други , кога ще стане това не знам :(

чудя се другата седмица дали да не се пусна за 2, 3 обиколки с гипса :lol: стига да ме пуснат де :blink:

ако ли не, след като ми го махнат , ще ида да направя една петица, че и без това колата няма да стане до Коледа :cry

Link to comment
Share on other sites

Честито за Сребърната карта от мен , като ми пишат обиколките на други , кога ще стане това не знам :(

чудя се другата седмица дали да не се пусна за 2, 3 обиколки с гипса :lol: стига да ме пуснат де :blink:

ако ли не, след като ми го махнат , ще ида да направя една петица, че и без това колата няма да стане до Коледа :cry

 

 

ще те пуснат ама се кара мн гадно мен ме пуснаха и на завойте е отврат.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...