Jump to content
BulForum.com

За какво си харчите парите?


Recommended Posts

Сички спестени пари ми отиват по мотора(ще отиват де щото ся пак спестявам) .Тфа моторите са ебати манията :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

1. давам безобразно много пари за данъци, наем, път и телефон

2. сандвич; мляко с Нескафе; двойно кафе Лаваца х 22 работни дни

3. списание Едно

4. шоколад, за колегите, когато се провиня :lol:

5. бира, за колегите, когато направим хубаво предаване :beerchug

6. кашу и Швепс-тоник

7. дрешки на Divided

 

Музиката и киното напоследък ми ги подаряват :happy: . Ще ми се да пестя, за да си разходя кецовете в чужбина :lol: но не виждам да ми се получава.

Link to comment
Share on other sites

май най много харча за вечери на вън(Хепи,Верди...) :D отиват доста за бензин,кафета,билярд,дрехи,кино чат пат ...... хубавото е ,че след всичко пак има :D xaxa

 

във София обаче има доста повече и по-добри места където можеш да си похарчиш парите

 

Парите са за да се харчат.Харчете с кеф и да не ви пука особено ;) Отразява се доста добре на настроението :D

Ако спестявате го правете с определена цел за нещо,а не просто 'да има'

Link to comment
Share on other sites

Брех, отдавна не съм писал в този раздел. Я да ви кажа дядо ви Godfather за какво най-много харчи пари. Лъвския пай отива за наем - $1200 (мамка му, това е месечната лизингова вноска за чисто нов Porsche Cayenne :devil ). След това идват вноските за колата и застраховката. Пиенето също ми идва доста солено (около $300 месечно, почти колкото за една нова Honda Civic). От известно време си мечтая да имам тукашните доходи, но да си ги харча в България, обаче идея си нямам как може да стане този номер. :devil

Link to comment
Share on other sites

Брех, отдавна не съм писал в този раздел. Я да ви кажа дядо ви Godfather за какво най-много харчи пари. Лъвския пай отива за наем - $1200 (мамка му, това е месечната лизингова вноска за чисто нов Porsche Cayenne :devil ). След това идват вноските за колата и застраховката. Пиенето също ми идва доста солено (около $300 месечно, почти колкото за една нова Honda Civic). От известно време си мечтая да имам тукашните доходи, но да си ги харча в България, обаче идея си нямам как може да стане този номер. :devil

 

 

freelancing ?

Link to comment
Share on other sites

ядене. и спестявам уж за нов скейт от 2 седмици, събрал съм 15 стотинки (уви, не се шегувам, спестяването не ми е силна страна)

Link to comment
Share on other sites

Брех, отдавна не съм писал в този раздел. Я да ви кажа дядо ви Godfather за какво най-много харчи пари. Лъвския пай отива за наем - $1200 (мамка му, това е месечната лизингова вноска за чисто нов Porsche Cayenne :devil ). След това идват вноските за колата и застраховката. Пиенето също ми идва доста солено (около $300 месечно, почти колкото за една нова Honda Civic). От известно време си мечтая да имам тукашните доходи, но да си ги харча в България, обаче идея си нямам как може да стане този номер. :devil

Ела да работиш в Босна и ще ти се осъществи мечтата ;).

Link to comment
Share on other sites

абе не че са много ама главно по кръчми и цигари отиват ако откажа цигарите ще мога и да спестя някой друг лев ама нещо все не ми стига инат да ги откажа а ако случайно се съберат някви пари отиват за нова техника

Link to comment
Share on other sites

Ще го направя като топ 3:

1.Гаджета...

2.Цигари (добре че поне ги намалих на половин кутия на ден).

3.Посъберат ли се повечко - ъпгрейд на компа.

Малко е тъпо,че го написах щото парите не ги изкарвам аз ми от родителите всичко идва :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ама чакайте сега, как така за какво си харчите парите? Че имам си жена да ми ги харчи... аз ги печеля, тя ги харчи - така сме се разделили ние, а остане ли нещо купувам къде RAID controler, къде 6 SATA диска, къде накой и друг гигабайт памет, сега съм си наумил да си взема фотоапарат в близкото бъдеще..... :)

Link to comment
Share on other sites

1.цигари и газ за колата

2.алкохол (можеби трябваше да е на първо място,ама без газ няма как да ходя на работа и съответно няма пари за алкохол)

3.пари за жени вече не давам,щото лесно се свиква и от двете страни

Link to comment
Share on other sites

1. Кафенца, закуски, пастички, тостерчета, банички, бозички, сокчета, тройно дестилирани сокчета, ферментирали сокчета и понякога газирани сокчета - физиологични консумативи тоест :lol:

2. Нафта.. а наскоро и едно ремъче, чинка му лелина!!

3. Дрешки и телефон..

 

Това лято на морето яко arbeiten и спестявен, че съм си наумил една покупка по-огромна.. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...