Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Мисля, че моя проблем се състои в това, че искам да играя mmorpg като singleplayer игра. Искам подреденост и нещата да се развиват мо моя аршин, просто съм свикнал така, а тука е доста по-различно. Затова си забучих Sacred Gold и Dungeon Siege 2 :D И съм доста доволен и от двете в интерес на истината!

 

[Edit] LOTRO for the WIIIIN! Това като му гледам скрийновете, мога само да обикалям и да си разглеждам света, щото цялата карта я знам наизуст от книгите. За това нещо пиратки има ли? [/Edit]

Edited by Curunir
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мисля, че моя проблем се състои в това, че искам да играя mmorpg като singleplayer игра. Искам подреденост и нещата да се развиват мо моя аршин, просто съм свикнал така, а тука е доста по-различно. Затова си забучих Sacred Gold и Dungeon Siege 2 :D И съм доста доволен и от двете в интерес на истината!

 

[Edit] LOTRO for the WIIIIN! Това като му гледам скрийновете, мога само да обикалям и да си разглеждам света, щото цялата карта я знам наизуст от книгите. За това нещо пиратки има ли? [/Edit]

 

Ако имаше пиратки... просто и за този форум нямаше да ми остава време, честно. Още като гледах първите геймплей видеота от играта едва ли не се надървях, сега след като я играх в един авер, просто нямам думи. Незапознатите ще кажат: "Хм, ми то кат УоУ", ама ако си Толкин фен просто няма начин да не ти хареса. Доколкото знам и експанжъните са безплатни, в смисъл ще се свалят безплатно от нета, с всеки експанжън ще има нова добавка към картата. Сега мисля, че ще добавят мините на Мория. Тоя авер вика, че просто тогава ще избие кочината от кеф. Вече сериозно започвам да се замислям дали да купувам и да почвам.

Link to comment
Share on other sites

aide izleze noviqt patch . mounta veche koito se trainvashe na 40 lvl moje veche i na 30 struva 35 g =] poveche mojete da prochetete kato prosto si svalite patcha mnogo se radvam za huntera :))

Link to comment
Share on other sites

Сега разгледах какви ще са промените идващи с новия патч.Играта ми се вижда доста по-добре , лично мнение , знам , че доста хора ще ме опонират , ноо... way better for me! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Е доживахме дълго чакания момент !

 

Wrath of the Lich King Official Cinematic Trailer !

 

 

 

Честно казано специално за синематик трейларите на wow всеки следващ е по - зле от предходния :( вярно, че има яко ефекти и озвучение и блалбалбал, но първият си е най - култов от всичките.

Link to comment
Share on other sites

В Legion са най-ниски. Да. Аз там играя.

 

А колко хора от форума тук са в същия сървър? А други българи има ли ? Щот се колебая дали да не почна пак да джиткам, но ще ми е по-приятно в компания за малка групичка.

Link to comment
Share on other sites

Ми от форума не знам, но ние играем приятели там. Oколо 6 човека сме. Иначе има една голяма BG гилдия, в която винаги можеш да намериш с кой да играеш.

Link to comment
Share on other sites

Някой няма ли да се зариби по оригиналния WoW като излезе Wotlk? :)

аз преди играех имам герой в емирес 70 левел rogue не му помна билда понеже спрях отдавна щото нямам време да го играя тоя лол щото повечето гилдове искат да си налиния пък аз не се знае кога може да изляза по работа но със сигорност като излезе Wotlk ще си го зема и ще поцъкам ти в кой реалм играеш ?

Edited by afd
Link to comment
Share on other sites

Абе да ви кажа, близ се опитват да вкарат доста динамика в играта и по-масови магии, в смисъл да стават по-големи мелета, което според мен ще е яко (всеки клас има масови магии вече дори и рога ! хехе)

 

Отделно на това, новият стил на уориъра не изглежда зле като мобилност, за справка по-долу линка малко от бетата на Wotlk. Определено ми харесват диабло изпълненията :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=om1ZmOYE8yE

Edited by mortimus
Link to comment
Share on other sites

Az pyk veche si zapazih Wotlk :D vseki moje w saita na pulsar 20 lewa e minimum kaparo no az dadyh lichno 30 shtoto tolkowa imah s netyrpenie ochakwah da si naprawq death knight samo kato widqh kak pochwa kak trainwa magii i talanti i koi sa mu trainerite ( Lich Kinga i bosowe ot Naxx ) unikalno e prosto :)

btw sory za kirilicata i gledaite towa Death Knight trailer

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой може ли да ми помогне малко.

 

Имам Draenei Hunter в Wowscape. Доста от нещата са бъгнати, но на мен си ми харесва. Искам да попитам:

 

Някой може ли да ми каже кой е аддона, който показва надписи над главата като: Concussive shot ready, Arcane shot ready и такива, защото сега имам един, но той показва други работи, а не кога се зареждат определени скилове.

 

Също някой ще ми каже ли добър Shot rotation? Или няколко.

 

Как да се бия на PvP, защото където ме хванат ме мачкат. Ели пък магьосниците.

 

Някой има ли идея как се прави haste Hunter и какви предмети се използват за минимална скорост на стрелба без активирани скилове и тринкети.

 

Мерси. Ще се радвам ако някой опитен ми помогне.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми помогне малко.

 

Имам Draenei Hunter в Wowscape. Доста от нещата са бъгнати, но на мен си ми харесва. Искам да попитам:

 

Някой може ли да ми каже кой е аддона, който показва надписи над главата като: Concussive shot ready, Arcane shot ready и такива, защото сега имам един, но той показва други работи, а не кога се зареждат определени скилове.

 

Също някой ще ми каже ли добър Shot rotation? Или няколко.

 

Как да се бия на PvP, защото където ме хванат ме мачкат. Ели пък магьосниците.

 

Някой има ли идея как се прави haste Hunter и какви предмети се използват за минимална скорост на стрелба без активирани скилове и тринкети.

 

Мерси. Ще се радвам ако някой опитен ми помогне.

Честно казано не знам кои е адона,но сам го виждал.Ще потарся малко и ако намеря нещо ще ти пиша ПМ.Колкото до PvP там е уникално срещу всеки един клас,но срещу mage предпочитам Silensing Shot+ Mana drain stinga от там нататък вече зависи от теб как ще го изиграеш. Скороста ти зависи от зависи от талантите и от итеми със Haste Rating , на 70 lvl ти препоръчвам да минеш Zul'Aman,има добър chest които ще ти е идеален. Също така има от Leatherworking,но дали ще вдигаш професии или направо ще раидваш си е твои избор.Наи-добре провери във www.wowhead.com .Дано съм помогнал ;)

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам защо играта тръгва сама да ми дърпа някакъв пач 3.0.1 TBC?

 

Защото на 13. 11. 2008 година излиза новия експанжън и за да не го дърпаш тогава, тъй като сървърите ще се пачнат на тази дата до 3.0.1 - ти го дърпаш сега, за да си готов като едно чавдарче или пионерче. Купуваш си новия експанжън, инсалирваш го, влизаш и играеш.

 

Това е същото както бе преди горе-долу две години - точно преди да излезне TBC се пре-пачнахме до 2.0.1, за да може на заветната дата 16. 01. 2007 да нахлуем в играта и да почнем да левълваме.

 

Той и пача си е доста добър де - близо 1 GB. Можеш да си настроеш downloader-а да почне да ти сваля пача след като излезнеш от играта, за да не ти лагва, но не се притеснявай - за добро е това, което играта прави на твоя комп ;)

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...