Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Няма ги още новите таланти. Нека първо оправят старите, пък после да ги качват новите :) Ще съм благодарен ако ми пратиш билд. Аз ще проверя кои от талантите, които си качил са бъгнати и кои не и ще ти пиша колко точки ми остават като ги махна :)

 

А с какви оръжия да играя? Аз съм се ориентирал към ками, защото са по-бързи и има по-голяма вероятност да удари критикал.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Няма ги още новите таланти. Нека първо оправят старите, пък после да ги качват новите :) Ще съм благодарен ако ми пратиш билд. Аз ще проверя кои от талантите, които си качил са бъгнати и кои не и ще ти пиша колко точки ми остават като ги махна :)

 

А с какви оръжия да играя? Аз съм се ориентирал към ками, защото са по-бързи и има по-голяма вероятност да удари критикал.

В зависимост от това, кои таланти са бъгнати на сървъра - ще видим с какви оръжия ще играеш. Хубаво е да ми кажеш и каква фракция си, защото има някой мечове от куестове, които могат да се вземат в зависимост от това дали си али или орда. Дагерите са бързи, но мечовете са ти оръжията, ако си комбат роуг. Има си скали и формули, които мога сда ти пратя, за да видиш как хората изчисляват нещата - но не смятам, че сега това е най-важното. Най-малкото, което можеш да направиш е да тестваш билда, който ще ти предложа - ако ти харесва демиджа, който правиш - с времето ще свикнеш с него, ако пък не - то тогава ще направим нов. Решения има много ;)

 

Най-важен ти е мейн хенда - но това важи за всички оръжия, които можеш да използваш.

Link to comment
Share on other sites

TalentTreewowlegion.jpg

 

ASSASSINATION TREE:

Remorslessness - Buff icon disappears when stealth is activated.

Ruthlessness - Broken.

Murder - Broken.

Relentless Strikes - Broken.

Seal Fate- Partially working.

Improved Kidney Shot - Broken.

Fleet Footed - Stacks with Camouflage from Subtlety tree.

Master Poisoner - Percentage seems to be lower.

 

COMBAT TREE:

Precision - Broken.

Riposte - Banned.

Improved Kick - Sometimes does not silence target.

Expertise - Broken.

Combat Potency - Does not proc with weapons labeled "Off Hand."

Surprise Attacks - Finishing moves can still be dodged.

 

SUBTLETY TREE:

Master of Disguise - Broken

Sleight of Hand - No visible effect on Feint.

Camouflage - Stacks with Fleet Footed from Assassination tree.

Initiative - 100% chance at rank 1/3.

Serrated Blades - Broken.

Heightened Senses - Under testing due to issues brought up in the thread.

Master of Subtlety - Does not show buff icon.

Shadowstep - Damage increase lasts entire buff duration.

 

Ето я графиката на талантите и обясненията.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

В сайта на пулсар са пуснали Lich King за предварителна завка. Обаче на картинката пише, че изисква предната - Burning Crusade . Това значи ли, че трябва да си ги купя и двете, ако искам да играя директно Lich King? Защото не съм играл до момента никоя от двете.

Или пък Burning Crusade ще иска и първата?

Link to comment
Share on other sites

В сайта на пулсар са пуснали Lich King за предварителна завка. Обаче на картинката пише, че изисква предната - Burning Crusade . Това значи ли, че трябва да си ги купя и двете, ако искам да играя директно Lich King? Защото не съм играл до момента никоя от двете.

Или пък Burning Crusade ще иска и първата?

Трябва да имаш WoW ъкаунт, след това да си го ъпгрейднеш до TBC, който пък ъпгрейдваш до WotLK след 13-ти Ноември, след като излезе по магазините.

 

Другото, което може да направиш е - да си купиш някой герой, ъкаунта на който да е ъпгрейднат до TBC - на теб ще ти остане само това да си купиш WotLK.

Link to comment
Share on other sites

Т.е сега както нямам нищо ми трябват и 3-те?

Защото досега не съм ги играл тоя род игри, пък ми писна все локалните изпълнения, та реших да мина на нещо от тоя сорт.

Link to comment
Share on other sites

Да мирка трябват ти 3те игри но ще ти препоръчам преди близзард да пробваш някое друго сърварче защото да си почнеш тама директно без приятели си е трудно.. преди да почна там играх може би 6-7 месеца привате сървар но друго е да си играеш близз . До колкото знам в момента УоУ и Тбц са двете за 55 лева в пулсар.. незнам братле дали обаче още има офертата 1 безплатен месец.. абе най-добре иди питай и разбери :) та иначе Таз съгласен съм с тебе Рогуе да се дига на комбат гледал съм че и най-добрите от реалма ми дигат комбат пвп на събтлети.. сега нещо с новият буилд правят мулитате копелетата :П 120 енерги с пвп гиар и онзи талант за 10 енерги бонус.. иначе щом си цъкал бета трябва да си доволен гледал съм куестите на деатх книгхт даже имам снимки от приятел които играе в бета :) много е яко тези добре го измилиха тама с Ачерус тхе Ебон Холд . Интересно, но пък това с Артхас и отделянето няма как да не стане тъй като все пак тоя ще трябва да го сваляме въпреки че ще причини нерви и Репайр ^^.. Ще го видим .. Питам 1 приятел играе УоУ откакто се помни има Сулфурос Ханд оф Рагнарос и наскоро го направи оба4е той имаше ейе оф сулфурос или какво беше там .. беше спрял за няколко месеца та смятай къв унбаланс пач бе този адски много паладини скилнати и не толкова скилнати зеха Брутал шоулдер от 2200 персонал рейт -,- абе добре го нерфат ама в момента 1 приятел играят на 2в2 два аркейн мага напрайха за 2-3 4аса 2200 рейтиинг 60-10 мачове хах копеленца :))

Link to comment
Share on other sites

Пробвай пиратски сървър преди да даваш толкова пари. Може да не ти хареса изобщо.

Понеже темата е огромна, може ли да ми препоръчате какво да сваля и къде да пробвам тия пиратски сървъри. Нещо, дето не PvP, ами да си обикалям света, да правя куестове едно друго.

Link to comment
Share on other sites

Мирка, недей, "куестовете" са общо взето също толкова задълбочени, колкото са в Диабло. Играта е един грозноват, безкраен, бездушен цикъл, базиран на много математика и формули. Сега феновете в темата ще ме изядат с цървулите, но аз ти го казвам като на фен на сингъл рпг-тата, едва ли ще намериш това, което търсиш, аз пробвах и се разочаровах.

Link to comment
Share on other sites

Понеже темата е огромна, може ли да ми препоръчате какво да сваля и къде да пробвам тия пиратски сървъри. Нещо, дето не PvP, ами да си обикалям света, да правя куестове едно друго.

 

Ами то PvP в тая игра се разбира следното: Разхождаш се в света, правиш си куестове и ако се срещнеш с играч от другата фракция, можеш да го набиеш, или той теб. В PvE сървъра, обикаляш си, но ти сам избираш дали иска да се биеш в света, като за целта си пускаш един таг. Като ти омръзне да се биеш в света, срещу противниковата фракция, магаш тага и не могат да те нападат.

 

Аз ще ти препоръчам един сървър с много народ вътре, но е PvP. Рейтовете не са много високи. Не е като да убиеш едно същество и да вдигнеш 3 левела и то да ти пусне всичко възможно.

 

www.wowscape.net

 

там има инструкция как да се вържеш.

 

Oтношението хорди:алианс е 1.5:1

 

П.П. Questo-вете наистина са : "Иди и убии * такива", "Иди и убий такива и ми донеси * от това което те пускат".

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Моля Ви да ми позволите да не се съглася - куестовете са нещото в тази игра, което те кара да се забавляваш много - дори и да играеш сам. Не е само - отиди и убий еди-колко-си неща. Има истории, има съдби човешки, ъндедски :) и т.н. Стига да четеш и да ти се занимава - куестовете са хиляди.... историите покрай тях - пак толкова ;)

Много жалко, че сега Краля се прибра в Стормуинд и Ониксия вече е няма там - но спомнете си али куеста за Ониксия.... това съм го правил поне на 3 героя и всеки път историята ме грабваше и забравях напълно колко ядове и какво досадно нещо бе "Джейлбрейка" - предната стъпка в куест-лейна. Да не говорим пък клас куестовете и по-специално куеста за Бенедикшън/Анатема - на приста. ? прийста имам аз с този стаф, на 3 прийста от гилдията съм им го правил, тъй като те не можеха да сполучат няколко поредни дни.

 

Curunir, всеки има право на мнение, няма да те изядем или увиснем с краката нагоре :P . Идеята да пробва пиратка не е чяк толкова зле, макар че там много от нещата са бъгнати и не може да се наслади напълно, но като ще дава пари, по-добре е да пробва нещо такова - дори и бъгнато и да реши какво да прави за напред.

 

AC_Milan - фикснаха ги паладините, сега са мейджовете наред ;) Много хора направиха невероятни неща тази седмица и натрупаха доста персонален рейтинг, но да са живи и здрави. Близз докато пуснат експанжъна ще са малко като мухи без глави, но лека-полека нещата ще бъдат фикснати и ще си дойдат на място, както бе и след TBC. Аз в момента съм със 120 енерджи и съм Мютилейт роуг - доволен съм от това, което виждам на екрана, с отрови много моря хората, без значение какъв клас са. Само дето сега ми липсва шадоустепа, друго си беше да се блинквам наляво-надясно :P, но какво да се прави - съдба :D

 

 

w00x - чакам да ми пратиш билда си.

Link to comment
Share on other sites

Най-тъпото за Магетата е че май не ги нерфат а ми ще ги оставят да си бъдят така за лич кинга и все пак близз винаги оправят баланса, било то рано или късно

Едит : Като говорим за куести Таз тука просто ако не се съглася с тебе няма да е :) Имаше 1 куест преди на УоУ, райд куест където трябваше да убиеш шампиона на силванас .. голям фън ^^ или особено като куестиш странглетхорн и имаш алт и майн херо да си логваш непрекъснато и да жулиш ордите/алитата кат ти трепят алта примерно :)

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

Като говорим за куести Таз тука просто ако не се съглася с тебе няма да е :) Имаше 1 куест преди на УоУ, райд куест където трябваше да убиеш шампиона на силванас .. голям фън ^^

:D :P Nathanos Blightcaller

Голяма личност и тактик е бил - още преди да стане The champion of the Forsaken.

 

Когато играех още с моята НЕлфка - красивата Пагане :love B) - редовно ме викаха, за да хийлвам на този момък, че то бе чудо. Няколко пъти е трепел надъхани дечица, които си мислят, че ще го убият само с поглед, а като съмоннеше и скелетите - хахахаха ;)

Много вешело беше наистина, особено когато хордата отиваше да си предава на него куести, а ние се мъчим да го трепев - outdoor PvP ;)

Но и преди TBC - наградите от куеста като го убиеш бяха доста добри за гиър пред МС примерно.

 

Сега Натанос ми дава куести на мен, даже имам 2 неизпълнени :P

Link to comment
Share on other sites

Едит : Като говорим за куести Таз тука просто ако не се съглася с тебе няма да е :) Имаше 1 куест преди на УоУ, райд куест където трябваше да убиеш шампиона на силванас .. голям фън ^^ или особено като куестиш странглетхорн и имаш алт и майн херо да си логваш непрекъснато и да жулиш ордите/алитата кат ти трепят алта примерно :)

 

Az posledno wipe-nah 4 pyti alianski raid deto prave6e questa :D Taman se poqvqt skeletite i se nabivam na MT healer-a :P Fear i game over. Mnogo veselo be6e dam. Sq ve4e ne sym zasi4al lvl 62-63 meraklii za questa hem nqkolko pyti minavah ot tam specialno da proverq. Sigurno sa osyznali nai-nakraq 4e smisyl ot toq quest nqma nikakyv :) Jalko, tolkova powerfull se 4ustvah :) Nito pyk ima alianski priistove da si pravqt questa za gegata ehhhh. Skuka. Trqbva da se zadovolqvam da gankvam low lvl newbies deto si vlizat posle s main charovete :) Taka kato se zamislq sled malko 6te vlezna da se gavrq iz STV :) To do expansiona drugo ne ostana da se pravi :)

Link to comment
Share on other sites

Nito pyk ima alianski priistove da si pravqt questa za gegata ehhhh. Skuka.

 

Оле, ти пък ако пипнеш някой, който си прави Бенедикшън куеста - грях ти на душата най-вече пред мен... :angry: :(

Те и без това ще са някакви хилави с 5-6к кръв, какво ги мъчиш - хем знаеш че куеста е супер крив... Ти да идваше поне онлайн да ходим в AV или да куестим - ама нейсе, чакаш екпанжъна.

Link to comment
Share on other sites

Abe, kyde se namira Dalaran w Northrend w koq zona kyde e nqmam nikakwa predstawa :blink:

edit : sled 20 secundi razbram che e w Crystalsong forest :bgrin:

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

да разчитаме че пулсар ще имат достатъчно бройки днес и аз отивам след малко до някой от магазините им :)

 

А вече моя сървър има няколко 61-62 лвл ДК - тея са играли от самото отваряне нон-стоп :)

 

 

П.С. и специално за Килеринчо - брат, открих топлата вода и аз най-накрая http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ood&n=Aeney - тва е моя "майн" вече, от както го имам (1 седмица) друго не пускам и не 'ща и да видя

Link to comment
Share on other sites

oh bate ne mi gowori za dalarani polowinata nowobranci w wow sa po northrend i tama si praqt death knighti az trqbva da seda do 7 i da bqgam kym pulsar da si zimam wotlk :angry1

Трябваше да направиш като нас с Кийлъра - ние днес ще си ги взимаме игрите, снощи си се наспахме като пичове и сега сме свежи момченца ;)

Тя играта няма да избяга, все някога ще стигнем до лвл 80 :)

 

Успехи ти желая с куестването, остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Bate, sha izdiveq tiq gnidi ot blizzard trqbwa da im swalqm igrata ei q tuka do mene obache typoto cd ne mi chete dvd-to tiq pishligari zakwo e naprawiha dvd typata igra :angry:

Защо не си решиш проблема с едно ДВД, те поне не са толкова скъпи вече. Тръгнеш ли да сваляш - 2 дена не ти мърдат според мен.

Link to comment
Share on other sites

Bate, sha izdiveq tiq gnidi ot blizzard trqbwa da im swalqm igrata ei q tuka do mene obache typoto cd ne mi chete dvd-to tiq pishligari zakwo e naprawiha dvd typata igra :angry:

ти кво, предпочиташ играта да ти е на 10цд-та ли? ай иди дай 40лв за едно двд, сигурно даваш сумати пари за тая игра, ама едно двд не си купуваш :angry:

Link to comment
Share on other sites

oh bate ne mi gowori za dalarani polowinata nowobranci w wow sa po northrend i tama si praqt death knighti az trqbva da seda do 7 i da bqgam kym pulsar da si zimam wotlk :angry1

 

Никога не мога да разбера какво искаш да кажеш. Къде трябва да седиш до 7? Защо TРЯБВА да седиш там? Защо го споменаваш?

 

Много много въпроси.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...