Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

И ти ли играеш там бре? В legion?

URGENT

 

Моля за помощ. Имам проблем с пощата на единия герой. Като натисна пощата, играта замръзва. Играчите наоколо започват да тичат на място. Пощата излиза празна, а не е. Мога да излезна от играта единствено с Ctrl+F4. Друго не става. Tолкова много се лагва. Разгледах из интернет, но доколкото видях, при подобни въпроси, решение няма. Версията на играта е 2.4.3. Проблема не е от сървъра на който играя, защото и хората в официалния форум се оплакват, но никой не решава проблемите им. Поне там. Някой може ли да ми помогне, защото играта не може да се играе без поща. Пробвах на друг компютър, проблема е същия. С други герои на този компютър, проблема го няма.

 

Пиши на съпорта :)

 

За 25 лева на месец си късате нервите с тея пиратки, да ви се неначуди човек

 

 

Рогуе - енергията му става 110 от талант в асасин дървото + става 120 от ПВП бонус на комплекта му. Това става в близард в пиратките играете малко по различна игра която само визуално прилична на УоУ - не знам как стои въпроса :)

 

http://www.wowhead.com/?spell=14983

http://www.wowhead.com/?itemset=-14

Edited by mortimus
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Оправи се проблема с пощата като изчезнаха няколко от старите писма. То файда от съпорта няма, защото видях, че и в официалните форуми има хора с този проблем, на който няма решение. Ако бях на тяхно място щях да ида с базуката в офисите на разработчиците.

 

Не ми е до парите, а до това, че нямам време да играя чак толкова. Играя главно Събота и Неделя. Ако играех всеки ден - ок, но само за 2 дни... През другите, я седна, я не.

 

Иначе с удоволствие бих отишъл в retail.

Link to comment
Share on other sites

Ще го пусна тук,в другите теми няма да го разберат много много...

http://www.markeedragon.com/screenshots/sh.../13662/ppuser/2 :punk :punk :punk :lol:

ахахахах nice made :D:D

Link to comment
Share on other sites

моля за малко помощ... ква е хавата с предплатените карти? Защото сега съм с трайъл акаунт но не е ъпгрейднат нито на TBC, нито съответно на WotLK, а цъкам с версия 3.03 (само не мога да играя блъд елф и така нататака). В пулсар продават ли и кое е по изходно - с тая карта или от сметка да ме дерчат и въобще разлика има ли? Също трябва ли да си купувам играта или с картата се ъпгрейдва и всичко си е както си му е реда? Моля не ме сектирдйосвайте да търся 100 страници назад!

 

gee... thanks

Edited by Eclipse
Link to comment
Share on other sites

2 runa stratholme = 1 Deathcharger

kysmetliqta sym qko tez dni :D

Барона е боса, който съм го трепал най-много. Още по времето преди да пуснат първия Naxx и аз фармер репутация, за да стана exalted с AD - от там гприндихме. Сега по ъчивмент статсовете - пак е най-трепания бос от мен и какво..... СУША! :( :angry:

Все пак честито, със здраве да си ги ползваш!

 

моля за малко помощ... ква е хавата с предплатените карти? Защото сега съм с трайъл акаунт но не е ъпгрейднат нито на TBC, нито съответно на WotLK, а цъкам с версия 3.03 (само не мога да играя блъд елф и така нататака). В пулсар продават ли и кое е по изходно - с тая карта или от сметка да ме дерчат и въобще разлика има ли? Също трябва ли да си купувам играта или с картата се ъпгрейдва и всичко си е както си му е реда? Моля не ме сектирдйосвайте да търся 100 страници назад!

 

gee... thanks

Игрите трябва да си ги купиш от Пулсар - не знам според теб как си му е реда, но определено с гейм карта не може да си ъпдейтнеш играто до TBC и после до WotLK, трябва ти authentication key, който се намира вътре в кутийките на самата игра. То и WoW ще трябва да си вземеш.

Гейм картата пак в Пулсар - 50 и няколко лева е. С кредитна/дебитна карта можеш да си плащаш за един, три или шест месеца - съответно ти пада и цената за месец, а именно - 12.99 EUR - за един месец; 35.97 EUR - за три и 65.94 EUR за шест.

Пре-пейд гейм картата ти е само за два месеца.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам,във Пулсара има ли само World of warcraft без там някакви колекционерски издания,и въобще по някоя верига има ли я,и другото което искам да питам трябва ли ми WotLK за да си upgrade aкаунта до WotLK или трябва само да имаш ацц?

Edited by bluedog
Link to comment
Share on other sites

Трябва и WotLK , всичко го пише на предната страница..

Link to comment
Share on other sites

Да , както каза ТАZ си има едни key-ове в кутиите , които са нужни за ъпгрейда на акаунта :]

Link to comment
Share on other sites

ако ще си я взимаш пробвай ozone... малко по ефтини са от на пулсар и безплатно ти я сервират на следващия ден (използват еконт)

Имат ли някакъв online каталог да видя и къде се намират магазините им?

Link to comment
Share on other sites

Pi4ove igraq ve4e 5 meseca v 1 sv ama se okaza 4e nqma da slagat wotlk ama men mi se igrae i sq se naso4vam kum blizz i iskam da vi pitam ako imam wotlk instalnata na kompa i sega si kupq acc koeto e update-nato na wotlk 6te moga li direktno da igraq?

I napravo ako ima predlojeniq gi davaite na li4no , primer:Human Rogue 68lvl(Combat) za 50leva

Edited by NoNames
Link to comment
Share on other sites

Pi4ove igraq ve4e 5 meseca v 1 sv ama se okaza 4e nqma da slagat wotlk ama men mi se igrae i sq se naso4vam kum blizz i iskam da vi pitam ako imam wotlk instalnata na kompa i sega si kupq acc koeto e update-nato na wotlk 6te moga li direktno da igraq?

I napravo ako ima predlojeniq gi davaite na li4no , primer:Human Rogue 68lvl(Combat) za 50leva

Ако акаунта е upgrade-нат до Лич кинга няма да имаш проблем, само намираш и купуваш ацц-то. Друг е въпроса ,че ти е по-изгодно да почнеш нов аккаун щот за 70+ герои доста ще те одрусат (естествено ако парите не са проблем за теб)

Link to comment
Share on other sites

Ако акаунта е upgrade-нат до Лич кинга няма да имаш проблем, само намираш и купуваш ацц-то. Друг е въпроса ,че ти е по-изгодно да почнеш нов аккаун щот за 70+ герои доста ще те одрусат (естествено ако парите не са проблем за теб)

Parte nesa golqm problem no nesa mi i v izli6uk az vse pak sum 15 godi6en.Moje li da me orientira6 kolko gore dolu struva 1 hero 70(zelen 6toto i da e oble4en tezi itemi ne vur6at rabota na 80 lvl)i kolko bi struvalo 1 acc bez hero vutre?

Ms predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Parte nesa golqm problem no nesa mi i v izli6uk az vse pak sum 15 godi6en.Moje li da me orientira6 kolko gore dolu struva 1 hero 70(zelen 6toto i da e oble4en tezi itemi ne vur6at rabota na 80 lvl)i kolko bi struvalo 1 acc bez hero vutre?

Ms predvaritelno

Зависи,приятел продаде зеления си шаман ( 70 лвл.) за 500 лева,но аз нямам представа колко вървят.Доколкото знам в близард форумите има раздел за продажби и т.н. Разгледаи там

Link to comment
Share on other sites

Да попитам,сега гледам в Озоне WoW Battlechest( WoW+ TBC) + WotLK та въпроса ми е получавам ли пак един месец бонус или трябва да си взема и карта? Защото по принцип в Battlechesta ти дават един бонус и ме интересува дали остава?

Link to comment
Share on other sites

имам подобен въпрос на горния.Понеже ич не съм запознат със ВоВ,плс кавете това ли трябва да купа за да играя ВоВ в оригинални сервери.И ако има некакви сложности в инсталация и регистрация и др хави кажете да не се набутам

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...