Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Защото на 13. 11. 2008 година излиза новия експанжън и за да не го дърпаш тогава, тъй като сървърите ще се пачнат на тази дата до 3.0.1 - ти го дърпаш сега, за да си готов като едно чавдарче или пионерче. Купуваш си новия експанжън, инсалирваш го, влизаш и играеш.

 

Това е същото както бе преди горе-долу две години - точно преди да излезне TBC се пре-пачнахме до 2.0.1, за да може на заветната дата 16. 01. 2007 да нахлуем в играта и да почнем да левълваме.

 

Той и пача си е доста добър де - близо 1 GB. Можеш да си настроеш downloader-а да почне да ти сваля пача след като излезнеш от играта, за да не ти лагва, но не се притеснявай - за добро е това, което играта прави на твоя комп ;)

 

Остани със здраве!

Да, но ми го дръпна в отделна папка. Сега там ли да си стой или да го преместя при другите пачове?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prosto ne pipai nishto. Kato instalirash expansiona, igrata sama shte se opravi. Premesti go drugade i si gledai seira kak shte trygne da go dyrpa, bash kogato si se natochil da igraesh qkiq expansion i shte pochinesh za 24-5 chasa, shtoto vsichkoto server shte e overload. Prosto ne pipai nishto.

Link to comment
Share on other sites

Bate huntrad ne sym igral nikoga, no tova koeto znam e che sreshtu ragu trudna rabota. Nevidim e, stunlock bla bla, nema opraviq. Ako izlezesh ot stun na povechko kryv, bavish go s nqkyv skill i tochish ot daleche. Shamandurite posledno beha nurf i gi machkah ama sega ne znam kakvo e polojenieto. Viper string li beshe vasheto da tochi mana ili neshto podobno. Tam ti e igrata. Padne li manata, umirga. Nikoga v taq igra ne e imalo klas deto da e imba sreshtu vsichki. Vsichko opira do kysmet koe kolko shte vyrje i ekipirovka. Hunter s warrior sym trepal s 3 udara. Imashe huntrads deto kriv me praveha. To nqma taktika v tiq meleta. Prosto trqbva da si sviknal na geroq i da ti idva navreme kakvo tochno da napravish i da protivodeistvash na drugiq. Takova kato da napravish neshto da ti stane standart pri bitka s drugite v taq igra nema. Vsichko se sluchva na mqsto i spored kakto si igraesh geroq taka i shte prikliuchi meleto.

Link to comment
Share on other sites

Bate huntrad ne sym igral nikoga, no tova koeto znam e che sreshtu ragu trudna rabota. Nevidim e, stunlock bla bla, nema opraviq. Ako izlezesh ot stun na povechko kryv, bavish go s nqkyv skill i tochish ot daleche. Shamandurite posledno beha nurf i gi machkah ama sega ne znam kakvo e polojenieto. Viper string li beshe vasheto da tochi mana ili neshto podobno. Tam ti e igrata. Padne li manata, umirga. Nikoga v taq igra ne e imalo klas deto da e imba sreshtu vsichki. Vsichko opira do kysmet koe kolko shte vyrje i ekipirovka. Hunter s warrior sym trepal s 3 udara. Imashe huntrads deto kriv me praveha. To nqma taktika v tiq meleta. Prosto trqbva da si sviknal na geroq i da ti idva navreme kakvo tochno da napravish i da protivodeistvash na drugiq. Takova kato da napravish neshto da ti stane standart pri bitka s drugite v taq igra nema. Vsichko se sluchva na mqsto i spored kakto si igraesh geroq taka i shte prikliuchi meleto.

 

Да, да. Ясно е че варира според случая. Идеята ми беше, че нещо не ми се получава. Бих се срещу един Уориър, тоя Mace Stun Effect ми е*а майката направо. 6% на последно ниво (той беше 61лвл), а от 4 удара - 3 пъти върза. Постоянно бях стъннат. Нямах време да избягам.

Link to comment
Share on other sites

Доста от нещата са бъгнати

Чудя ти се защо се чудиш, че си бил постоянно в стън? В много фрии сървъри талантите /пък и не само/ не отговарят на истината. Например пише, че ти дава 2% от нещо, а вссъщност е 20%. Във фрии сървърите мога да ви покажа снимка кадето съм с 400 000 от str, stam, int, agi, spirit и правя 20 милиона дмж и ходех да си бия всички босове сам, Просто бъгава работа, въпроса е да откриеш бъга характерен за сървъра. Ако и ти си намериш някой с хънтъра и ти ще own!

 

Ах, ето я.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/982/1620244648.JPG

Edited by Bruss
Link to comment
Share on other sites

Е WoWScape не е така. Просто някои не работят или не правят всичките неща които трябва да правят. :) Не са бъгнати в такива пропорции каквито казваш.

 

Колкото до стъна, пуснах търсене в нета да видя какво е това чудо и видях, че много хора се оплакват от това, че тоя 6% шанс е по-скоро 40.

Link to comment
Share on other sites

Някой ще пука ли Wotlk? (в оригиналните сървари?)

Аз и Кийлъра ще го помъчим новия експанжън, но няма да си даваме зор - както беше преди де и да, на Близз сървър - както винаги! ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз и Кийлъра ще го помъчим новия експанжън, но няма да си даваме зор - както беше преди де и да, на Близз сървър - както винаги! ;)

 

Ся ако кажете че имате герой на Burning legion или Frostmane (horde) ще стане голямо мазало :D

Link to comment
Share on other sites

хехехе, в далечния Май на 2005 година се "роди" Дивдена на Burning Legion сървъра - млада елфка друид, стана тя лвл 60, но нещо не ми доставяше голямо удоволствие да я играя.

Появи се легендарната Пагане - елфката прийст, която в последствие стана ГМ на една от най-добрите преди TBC гилдии на сървъра, после Пагане стана 70, игра за малко в гилдията, която в момента е най-добра на този същия сървър, но после.... един ремонт ме накара да спра да играя за доста дълго време.

 

Редом с Пагане бе и нейния другар паладина Кийлеринчо - те хийлваха задружно много нощи в тъмните ъгли на BWL, в слузестите коридори на AQ40 и в красивата цитадела Naxx. След TBC те пак задружно играеха и при Груул, докато тотално не спряхме да играем.

 

След дългата почивка, която си направихме с Кийлъра - отворихме нова страница в нашата WoW книга той = орк warr, а аз ud rogue. Съжалявам, че ще те разочароваме, но няма да можем и да си преместим героите на BL, защото там са ни старите мейнове.

 

Сега сме на Vek'nilash и там ще си играем

Link to comment
Share on other sites

Auuu 3 pyti smenqh kopchetata deto polzvah za heal na kbd-to tc tc tc... ama beshe qko :) I pak shte e qko ama po drug nachin :)

 

P.S. Ti govori li za geroq mi be kaval s kaval :P

Аз не само, че говорих, ами ти бях и писал в скайпа за паса и за това, че няма да ме има през съботата и неделята, защото бях в Солун. Готви се за нахлуване, сега ще ти пратя ЛС, че явно инфото от скайпа не си го получил.

Link to comment
Share on other sites

Tyrsq speshno healer vyv Vek'nilash !!! Paladin, priest, druid nema zna4enie :) Da healva hubavo :P

Тотално откачи и ти. А колкото до "да хийлва хубаво" - с новия експанжън дори и малкото скийл, който играча трябваше да има (не говоря за нещата, които трябваше да правим ние като хийлъри преди TBC), та сега със скийлове от талантите, които Близз ни слагат - всеки може да е що годе добър...

 

Направиха я играта точно за деца :(

 

Ех..... 40 човека райд, 8 групи на екрана.... колко хубаво беше... спираше ни се тока Весо ;)

Link to comment
Share on other sites

Speshno mi trqbva link za originalnata igra EU versiqta. Gledam po torentite ima linkove samo za nqkvi piratki. Nqmam dostyp do wareza, arenata vadi nqkvi grozni syobshteniq, v zamundata nema chitava versiq. Koq dobra dusha shte rip-ne diskovete da gi ka4i nqkyde deto da moje da se tegli normalno :) piratebay da re4em ili zamunda :D

 

P.S. Zaebi, kupih si q.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

malii toq pach napravo preebaha bosowete i se pochna kefa predi lich kinga s guilda za 1 sedmica ubihme vashj kael illidan archimonde kato vashj i kael one-shot twa ne be nerf 30 % po malko life talanti za 80 lvl nebalansirana igra i bosowete udrqt po zle i nemat povecheto magii abe no coment.. illidari council i illidan za 3 chasa s nekvi kompasi.. omg taq igra trqa se balansira malko sega na idvashtiq wotlk ili na 3.0.3 t.e idvashtiq patch ama edwa li s teq talanti za 80 >_>

Link to comment
Share on other sites

malii toq pach napravo preebaha bosowete i se pochna kefa predi lich kinga s guilda za 1 sedmica ubihme vashj kael illidan archimonde kato vashj i kael one-shot twa ne be nerf 30 % po malko life talanti za 80 lvl nebalansirana igra i bosowete udrqt po zle i nemat povecheto magii abe no coment.. illidari council i illidan za 3 chasa s nekvi kompasi.. omg taq igra trqa se balansira malko sega na idvashtiq wotlk ili na 3.0.3 t.e idvashtiq patch ama edwa li s teq talanti za 80 >_>

Съвсем в реда на нещата си е това, защото си взеха поука от стария експанжън. Сега хората - доволни от живота - ще продължат да играят играта, защото са минали всички босове, които съществуват - без старите инстанси - от класическия си WoW, разбира се. Защото предния път - не можаха много да задържат интереса и много от старите играчи спряха след като вдигнаха до 70-ки, да не говорим за сериозни гилдии - как лека-полека просто спряха да съществуват.

Ето - ти сега си щастлив, че с гилдията сте изчистили босовете, които са ви давали зор - ама то няма начин - нови таланти, страшни билдове.... зарибяват си хората. ;)

 

А пък колкото до баланс - хехе, това не е най-силната страна на Близз, ще оправят едно, ще развалят друго. Не че ми пречат лично на мен, но с радост искам отново да си върнат паладините на земята. Да... някой мои много добри приятели и доскорошни паладини ще кажат, че във всяка игра на Близз - паладина е най-силната личност и аз не споря за това, но малко нагло се държат сега след пача, пък и отлетяха в облаците след като видяха, че може да убиват за по-малко от 5 сек :D :P

Но и те са хора - нека се радват, аз лично имам късмет и ако се наложи да се сбием си е 50 на 50, но битката си е една и съща както и преди - бой, балон, хийл, бой, умрял пала. Ако вържат критовете му обаче, може и да мигна.... съдба.

 

Ще видим кога ще пооправят нещата, но моят съвет към теб AC_Milan е - да не се надяваш много, за да не останеш разочарован, все пак това си е само игра - хората идват и си отиват, за жалост Близз не си взима поуки бързо.

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

hahah tamun si pochnah paladin i go digam mejdu drugoto 1viqt mi geroi beshe Paladin na holy :) togawa bqh oshte pylen nubar.. i sega otnowo se kefq na paladina no srqda go nerfat :( i to qko a w momenta ako naistina trygwame da si lafim za wow i toq unbalancing 3.0.2 patch mage e po silen i po overpowered ot drugite klasi.. na areni ne sym hodil prosto zaradi towa che hwane li te mage pala tama te troshi za sekundi gledam 1 priqtelche predi toq patch se muchi na 1700 sega 2000 dignal 2 retre palyta naliwat :) no taka e na wotlk shte se oprawi s oshte 10 talent builda taka beshe i kat izlezna tbc naprawo ne mi se mislishe togawa Warr Pally ^^ Sega shte vidim kak shte go izmislqt mnogo nerfnaha paladina sega shte vidim za mage koito nikoi ne gowori :) cyk tuka pishe dosta neshta za wow nowi za wseki patch i taka sega e golqm fun s zombi invaziqta na Lich Kinga i Naxxramas otnowo pred if i sw... jalko che nqma da ima pak neshto interesno kato dark portal.. pone mojesh da widish sega pristanishteto nowiq kontinent no nemoje da idesh ;) az lichno widqh tam kydeto puska death knigh dowolno ;) abre shte go widim kak shte go izmislqt pishat che s chasowe sa mislili za % na judgementi i prostotii.. i za heala shtoto 6k holy light na retibiuton crit ne e normalno :wacko: a za dmg nqma smisal da goworq :blink: hah aide shte prodylja da si cukam twa e qsno weche zapazih wotlk v pulsara :) haha aide che mnogo se uvlqkah :)

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не си се увлякъл ;) от доста време тази тема беше замряла. За мейджовете съм съгласен с теб, но те винаги са можели да изтриват хора за кратко време - и преди и след пача питай Кийлъра кой го мореше най-много. Хайде той е невероятен син на Траал, ама все пак ;) :P :D

 

Аз бая играх на close beta-та, мога да ти кажа че такм където пускат DK е много хубаво, а пък за куестовете им от лвл 55 до 59... невероятни са ги направили. На 56 лвл вече бях със епичен маунт, а битката за Light's Hope Chapel и армиите на Лийча предвождани от Highlord Darion Mograine - толкова добре са го направили, евала. След този куест вече ти се обръщаш срещу Лийча и Ордата или Алианса те приемат ;)

 

Приятелите и куестовете са тези неща, които ме накараха пак да почна да играя от време на време - чакам с нетърпение да видя какво са ни приготвили Близз, защото бетата правих малко куестчета, колкото да получа някаква представа, но повечето си ги оставих за след 13-ти ;)

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Като гледам колко сте напреднали и ми се реве.

 

Аз с моя роуг 47левел не мога да трепя на PvP. Нещо не ми се получава.

 

С 63 Хънтър се оправям що годе, но доста си ме пляскат от време на време. Макар че доста време не съм се бил срещу герои близки до моя левел. Само 70ти левел ме нападат.

 

Съжалявам, че нямам достатъчно време да играя, за да си купя карта за оригиналния сървър. Ако можех да отделям по 3-4 часа за игра всеки ден, щях да си закупя.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Като гледам колко сте напреднали и ми се реве.

 

Аз с моя роуг 47левел не мога да трепя на PvP. Нещо не ми се получава.

 

С 63 Хънтър се оправям що годе, но доста си ме пляскат от време на време. Макар че доста време не съм се бил срещу герои близки до моя левел. Само 70ти левел ме нападат.

 

Съжалявам, че нямам достатъчно време да играя, за да си купя карта за оригиналния сървър. Ако можех да отделям по 3-4 часа за игра всеки ден, щях да си закупя.

w00x не би трябвало да те убиват толкова лесно с роуга, все пак имаме "ваниш" ;)

Прати ми на лична билда си, за да видим какво може да се направи и по някакъв начин да започнеш да се наслаждаваш на този наистина приятен за игра клас.

Аз съм си привърженик на старата идея, че роуга трябва да се левълва на комбат, но ще се разберем и ще ти кажа идеите си. Все пак не забравяй, че роуга избира дали да почне битката или не :P

 

Колкото до това за оригиналните сървъри - и аз съжалявам, че не можеш да се насладиш тотално на играта, но ти си знаеш най-добре.

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Веднага след като се прибера, ще ти изпратя билда си, но съм вдигал на Assasination, защото все пак трябва и да се съобразявам с бъгнатите таланти в сървъра, които обаче за роуга са по-малко отколкото за всеки друг герой.

Link to comment
Share on other sites

Веднага след като се прибера, ще ти изпратя билда си, но съм вдигал на Assasination, защото все пак трябва и да се съобразявам с бъгнатите таланти в сървъра, които обаче за роуга са по-малко отколкото за всеки друг герой.

Assassination - Subtlety роуговете с 5 точки на Dual Wield Specialization в Combat дървото са доста сериозни "убийци". Не знам дали в сървъра, в който играеш имате вече новите таланти, но ако ги нямате - това не е проблем, ще ти пратя стария билд, с който си вдигнах моя роуг и с който играх с али роуга си доста отдавна, още когато моята любима Пагане :love бе МТ хийлър и аз бях алианс :D :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...