Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1500лв за нещо, което мажеш да си направиш сам...и то в бг, а не в чужблина, където си позволяват да дават по принцип за такива работи...някой май иска да спре уоу и да си купи кола...да види света през прозореца как е :woot

бтв - бях виждал обяви за по 100-200-300лв, ама ти направо злоупотребяваш с хорското влечение по уоу :D

Link to comment
Share on other sites

Е ся на всички ни е известно, че един Rogue беше продаден за 7000 евро, ама ония Rogue няма нищо общо с неговия приист, а и беше много отдавна когато не фармеха 90% от гилдиите илидан :)

Link to comment
Share on other sites

1500лв за нещо, което мажеш да си направиш сам...и то в бг, а не в чужблина, където си позволяват да дават по принцип за такива работи...някой май иска да спре уоу и да си купи кола...да види света през прозореца как е :woot

бтв - бях виждал обяви за по 100-200-300лв, ама ти направо злоупотребяваш с хорското влечение по уоу :D

 

 

Автомобил си имам ...

Света през прозореца го виждам също :)

а колкото до правенето сам .. не съм много съгласен :) Тва не е кат да цъкаш ПвП да къташ точки и да си купуваш разни айтемки ...

В един такъв герой е вложен доста труд, доста четене и доста игра :)

При положение че WoW струва 60 кинта .. Сам си направи сметката къф герой ще си купиш за 100-200 лева :)

Link to comment
Share on other sites

Автомобил си имам ...

Света през прозореца го виждам също :)

а колкото до правенето сам .. не съм много съгласен :) Тва не е кат да цъкаш ПвП да къташ точки и да си купуваш разни айтемки ...

В един такъв герой е вложен доста труд, доста четене и доста игра :)

При положение че WoW струва 60 кинта .. Сам си направи сметката къф герой ще си купиш за 100-200 лева :)

 

Ъм дълго годишният ми опит ме кара да споря с теб :) 1) в ПВП (визирам арените) е много по - трудно да вземеш предмети равни на тиер 6 в ПВЕ. В ПВЕ спамиш 3-4 копчета и тва е. единствената причина хората да прогресират и да не прогресират е колко "Retards" има в райда, ако всеки знае какво да прави нямате никакви грижи да изчистите всичко :) но един да сгафи и всички си заминават с него (The fun of peeveeeee ;) )

Link to comment
Share on other sites

Ъм дълго годишният ми опит ме кара да споря с теб :) 1) в ПВП (визирам арените) е много по - трудно да вземеш предмети равни на тиер 6 в ПВЕ. В ПВЕ спамиш 3-4 копчета и тва е. единствената причина хората да прогресират и да не прогресират е колко "Retards" има в райда, ако всеки знае какво да прави нямате никакви грижи да изчистите всичко :) но един да сгафи и всички си заминават с него (The fun of peeveeeee ;) )

 

И тук започва спорът ... кое е по трудно .. PvE or PvP ... тва е малко като кое е първо кокошката или яйцето ...

НО .. сам ще се съгласиш че тия арена айтеми може да ги земеш само като си правиш по 3 игри с някой арена тийм .. така че невиждам нищо трудно ...

 

PvP gear-a си е за PvP .. (като изключим оръжията) .. PvE gear-a си е за PvE ..

Само да вметна ... сега е модерно Рогетата да цъкат с Т6-ците в арени ... И просто си отпарят ...

 

Без да искам да се заяждам незнам какъв ти е дългогодишния опит, но поиграй малко на някой от босовете в SP и пак ще си говорим за 3-4 копчета :)

Link to comment
Share on other sites

ako iskash da znaesh baron veche nqma tiq shturotii v pvp-to da davash tam 700-800 g za 3 macha i da te vkarat v tim da zemish 800-900 tochki . a pve-to e super izmisleno za mene super rqdko go igraq osobeno i dropa me drazni i sek pat 1 i sushto mnogo e dosadno.. pone pvp-to e sq izlena s2 s honur mnogo hora se radvat i.t.n. az poprincip i az si kazvam imam 3 vengeful ama oshte zimam sega 2 merciles guardian 2 mecha s po 30 intellect za areni i.t.n.

:P onova za hordata i allianca beshe mn zabavno da svalish 500 evro deto e alliance haha ima mnogo vqrno v tva az koga si napravq alliacne pak nqma da igarq wow D:

 

sory za kirilica

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

Прости ми боже, голям грях сторих, но си свалих малко торенти с WoW + експанжъните.

 

Гледам списъка със сървъри от първия пост и исках да питам, 2.4.2 се равнява на Crusade + Lich King ли? Аз имам тук 3 торента, единия е WoW + Crusade, другия е Lich King, третия се казва Update 2.x.x to 2.4.2. Тия неща ще ми свършат ли работа да се боцна в някоя пиратка?

Link to comment
Share on other sites

в момента текущата версия е 2.4.2.8278 т.е WoW + Crusade

 

Lich King е 3.х.х.хххх

 

завси от пиратката трябва там да пише кои версии поддържа сигурно е 2.4.2 но може и да не е най последната

 

аз пък си свалих торента с диабло3 филмчетата супер е на хи-рез много яко :)

Edited by en3rgy
Link to comment
Share on other sites

Значи изобщо да не се тормозя с Лича. Ще бая на пачовете, дано да ги наглася така, че да тръгне. Повечето сървъри пишат само 2.4.2.

Link to comment
Share on other sites

Ако ми плащаш месечната такса съм супер навит! :D

 

Остави тая работа, аз дори съм навит да си цикля на сървъра на Евроком, ако ще и да няма хора. Ще си намеря една дружка и двамата ще си джуркаме. В големите съвръри се... привързваш към партита и хора и става... наркотично :D Аз искам само да си бия гадинки и да си събирам предмети.

Link to comment
Share on other sites

veche me znaqt kato Riflemancho, champion of the Naaru :) btw baron alliance sym i vinagi she syjalqvam zatova haha

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

Някой иска ли да ми обясни защо всички са Хорд и защо е готино да си Хорд? Нещо материално ли е, или въпроса е принципен? :laughing:

Ми предпочитания , мен лично Алианса също не ме кефят , по принцип на никое РПГ или игра къде има избор между раси не обичам да играя с хора.Не че алианса е само хора де , но само нощни елфи и дренайте са ми приятни за игра , а от ордата със всичко мога да играя и то с кеф :)

Link to comment
Share on other sites

Alliance = gay + kids

Horde = pwnage (кой не би искал да има таурен, с който да скача върху главите на нещастните гноми, които са му високо колкото копитото :) )

Edited by BlackGuardian
Link to comment
Share on other sites

Alliance = gay + kids

Horde = pwnage (кой не би искал да има таурен, с който да скача върху главите на нещастните гноми, които са му високо колкото копитото :) )

 

И един Мармот ...

Къде ги видя тия гей + кидс ?

 

 

 

АC_Milan и аз щях да съжалявам ако Хънтърът ми беше Джудже :)

Link to comment
Share on other sites

Прости ми боже, голям грях сторих, но си свалих малко торенти с WoW + експанжъните.

 

Гледам списъка със сървъри от първия пост и исках да питам, 2.4.2 се равнява на Crusade + Lich King ли? Аз имам тук 3 торента, единия е WoW + Crusade, другия е Lich King, третия се казва Update 2.x.x to 2.4.2. Тия неща ще ми свършат ли работа да се боцна в някоя пиратка?

 

Слагай 2.4.2 и идвай в WoWscape :)

 

Аз искам да питам само:

 

тия рейтинги (+13 defense rating) и +12 healing spells (примерно) какво представляват? На диаблото бяха ясни, но тук защо са толкова прецакани?

Link to comment
Share on other sites

Слагай 2.4.2 и идвай в WoWscape :)

 

Тоя сървър с нормални XP и злато ли е? Аз не искам някакви с 10х, търся нещо максимално близо до оригиналните. Харесал съм си Ravencrest.

Link to comment
Share on other sites

Доколкото виждам WoWlegion e с нормални рейтове, така че ще се бодна там! Мерси за информацията!

 

[Edit] Забравих да питам, пинга как е? Къде са сървърите? [/Edit]

Edited by Curunir
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...