Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Доколкото виждам WoWlegion e с нормални рейтове, така че ще се бодна там! Мерси за информацията!

 

[Edit] Забравих да питам, пинга как е? Къде са сървърите? [/Edit]

 

Сървърите са в USA. Пинга при мен с DCC е 200, но вечерно време нараства, заради повишения брой потребители, но това е само в последната седмица. Преди това всичко си беше наред. Предполагам е нещо временно. С 200 се играе добре или поне за моите разбирания.

 

Незнам дали са му нормални рейтовете на WoWlegion обаче. Аз там играя. Мисля че са 2x и 3x. Може и да те лъжа, но преди играх в един друг сървър, където един вълк на 1лвл ми даваше 50XP, а тука тоя същия вълк дава 150.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Куре , нали си хардкор бе , играй ПвП , дигай левъли и почвай да трепеш серсемите :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да играя за удоволствие, не за да могат някакви избузени пикльовци да ме трепят и да ми показват колко са велики, защото са прекарали последните две години нонстоп в играта.

Link to comment
Share on other sites

Не само защото са велики а и че си купуват items за по 100$ и се мислят за големи прота.Затва аз не играя на сървър с donation.

Link to comment
Share on other sites

Всеки е свободен да си купува каквото си иска, аз искам просто да ме оставят да си разглеждам света на спокойствие.

а защо не си пуснеш локален сървър, на 1 комп и сървъра и да стартираш играта става

- ще си играеш самичак обаче

+ ще си си админ и ще имаш каквото си поискаш

само идея давам ако не си се сетил де

разбира се всички пиратки са бъгави и доста неща не работят :ghost

Link to comment
Share on other sites

Да, ама legion е PvP, а аз искам pve (Normal). Не искам всеки серсем да ме млати под път и над път, искам да си джуркам спокойно. :(

 

То няма тръпка без PvP :) Друго си е човек да прави ескорт от порядъка на половин час и едно гадно рагу и един имба уориър да те изпукат таман преди да си предал куеста :) Човека сигурно е псувал поне 15мин без прекъсване след това ама той Таз е виновен :) Или да ганкваш разни алианси около Даркшир в гробищата хаха :) За това само аз бях виновен :) Или пък в Stranglethorn Vale да трепеш де що има палиданс :) За това пак Таз е виновен, не аз :P Не, без PvP тая игра не е същата просто. Спокойното джуркане бързо ще ти омръзне. Ако си наистина хардкор, очаквам след два месеца да кажеш че си станал 70-ка и че знаеш сума истории от играта :) Това е наистина интересно. Тея дето са мислили куестовете в тая игра са просто болни мозъци. Иначе вдигаш за месец, нищо не знаеш и ако нямаш кадърно парти, играта затъпява. Почваш да се чудиш накъде да хванеш. Може да цъкнеш в някоя гилдия ако те вземат, но в кадърна гилдия няма да те вземат лесно, макар че сега е доста по-лесно отпреди да излезне The Burning Legion. В гилдия циклиш да се облечеш по разни инстанси, които омръзват след време. Ще излезне някой нов, но и той ще омръзне. Обличаш се и после излизаш да пообиколиш и някой PvP ретард като мене, вземе че те убие както си добре нагрухтян, щото екипировката ти е за PvE, а не за PvP :) Спокойното джуркане не е за тая игра просто. Трябва да разнообразяваш чат-пат :) Бахти, сега като ти пиша тия глупости чак ми се прииграва пак. Ама не е същото като преди. Липсват ми много работи вече в тая игра. 40 души райд, мейн танка се орига на вентрилото точно по средата на битката с някой труден бос и всеки мълчи и гледа да играе максимално добре. Съответно райда загива геройски :) Половината псуват, половината се смеят. Или пък имаше един тип дето можеше да говори като Йода ебаси. И можеше да имитира орките от Уаркрафт стратегията. Разучаване на нови инстанси и т.н. и т.н. Сега е лейм, не е същото за съжаление. Но пък остават хубави спомени :)

Link to comment
Share on other sites

killer :) ti znaesh li kak se nervq na takiva v stv.. nachi igraq si az s moonkina 35 lv v stv i idva nekyv mage otvoren i trugva da me mlati i kat se iznervih razbira se vleznah s huntera qko pvp i mu zavrqh stafa otzad bez da se obijdash ili neshto takova ama tva 70ka se prai na nqkoi 30 lv pod nego govori kolko e dobyr v pvp-to a i po tva si prolichava che i sigurno pve nemoje da igrae :) bez obidi bez nishto ama tva e ujasno sramno i typo se prai nqkoi na drug det nishto nemoje da mu napravi :O

sory za kirilqcata :)

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

Милан .. те така се прави .. аз като си левелвам някой алт ... хънтарда ми е на 50 ярда от мястото където правя куести ... ако не ганкнат .. сменям .. и така 2 часа :) Трябва да им е гадно на кравите :)

Link to comment
Share on other sites

Ако си наистина хардкор, очаквам след два месеца да кажеш че си станал 70-ка и че знаеш сума истории от играта

 

Вместо това, ще кажа, че я махнах, защото никакъв брой адони не може да оправи проблемите и дразнещите неща. Тая игра просто не е за мен.

Link to comment
Share on other sites

Вместо това, ще кажа, че я махнах, защото никакъв брой адони не може да оправи проблемите и дразнещите неща. Тая игра просто не е за мен.

 

Нямаш никаква нужда от каквито и да е адд-они. Просто прекалено бързаш. То не е като да пускаш чиитове в някоя сингъл плейър игра :) Да си някой дето не знае английски да те разбера. Ами ти знаеш перфектно езика и ми търсиш адд-они :) Ламер :)

Link to comment
Share on other sites

Стига бе, Килъре! :)

 

Да започвам ли да изреждам кривините в чистата версия и за които слагах адони?

Няма маркери къде да се ходи за куестовете; като посочиш loot от някоя гадина, не ти изписва кое по колко пари върви в магазините; картата е меко казано объркваща; няма бутон за бърза продажба на всички сиви loot item-и, които са само за пари. Играта е много добра, това е очевидно, просто има неща, които не ми харесват.

 

Това, което преля чашата беше бойната система. Цъкам десен бутон да нападна гадина, кравата тича към нея, аха да удари, гадината се затича срещу мен па ме подмине и почне да ме налива в гръб. Цъкна пак върху нея, аха да се обърна, тя пак ми мине отзад и пак трябва да я цъкам и накрая теглих едни майни и айде :D

Link to comment
Share on other sites

Стига бе, Килъре! :)

 

Да започвам ли да изреждам кривините в чистата версия и за които слагах адони?

Няма маркери къде да се ходи за куестовете; като посочиш loot от някоя гадина, не ти изписва кое по колко пари върви в магазините; картата е меко казано объркваща; няма бутон за бърза продажба на всички сиви loot item-и, които са само за пари. Играта е много добра, това е очевидно, просто има неща, които не ми харесват.

 

Доста хора харесват точно това, че не ти е на готово дадено всичко, а трябва да четеш куест логовете и да се луташ... викат му роулплей (role play)

 

 

 

 

Това, което преля чашата беше бойната система. Цъкам десен бутон да нападна гадина, кравата тича към нея, аха да удари, гадината се затича срещу мен па ме подмине и почне да ме налива в гръб. Цъкна пак върху нея, аха да се обърна, тя пак ми мине отзад и пак трябва да я цъкам и накрая теглих едни майни и айде :D

 

В някоя пиратка може и така да те бият. Поиграи в близард и виж разликата, имаш 10 дни фрее:

 

http://www.worldofwarcraft.com/burningcrus...ome&promo=1

 

не бъркай пиратките с УоУ моля :)

Edited by mortimus
Link to comment
Share on other sites

Лелее, опряхме до там да ми обясняват какво е roleplay.

 

Аз не играя, за да се лутам, ако за теб roleplay се изразява в лутане, имаш сериозно объркани концепции за дизайна на игрите. ;)

Link to comment
Share on other sites

То тва беше бъг и в някъф момент го оправиха .. даже и при charge се получаваше :)

Килър, приятелю ... винаги има нужда от адони :) .. аз примерно имам към 100МБ :)

За кво да се мъчиш като можеш да си го направиш лесно и приятно за окото :)

Между другото няколко мои приятели спряха именно заради куестовете и лутането ... не бяха свикнали да четат по сайтовете ... ама от бивши Л2 играчи кво да очакваш :)

Link to comment
Share on other sites

Добре, чисто принципно, на вас вижда ли ви се нормално да се налага да четеш по сайтове през 20 минути? Както и да го мисля, на мен това ми се вижда като минус, и то голям.

 

А ако това за битките е бъг, добре, евала, че е оправено на официалните.

Link to comment
Share on other sites

То тва беше бъг и в някъф момент го оправиха .. даже и при charge се получаваше :)

Килър, приятелю ... винаги има нужда от адони :) .. аз примерно имам към 100МБ :)

За кво да се мъчиш като можеш да си го направиш лесно и приятно за окото :)

Между другото няколко мои приятели спряха именно заради куестовете и лутането ... не бяха свикнали да четат по сайтовете ... ама от бивши Л2 играчи кво да очакваш :)

 

Ти си като Таз :) Изкривени сте още от времето когато бяхте хийлинг ботове :) Не че аз не бях де. За тая работа си трябваха адд-они. Обаче аз след експанжъна, пак бях известно време хийлър, на доста високо ниво при това и адд-они не ми трябваха никакви. Играех само с това, което си го има в играта. После с уориъра пък изобщо немаше нужда от екстри :)

 

Добре, чисто принципно, на вас вижда ли ви се нормално да се налага да четеш по сайтове през 20 минути? Както и да го мисля, на мен това ми се вижда като минус, и то голям.

 

А ако това за битките е бъг, добре, евала, че е оправено на официалните.

 

Виж сега, не се налага да четеш през 20 минути. Морти е прав донякъде. Не че не знаеш какво е role play, ама искаш да не ти се случва. Всъщност не са толкова много куестовете в тая игра за които да ти се налага да четеш в сайтовете. Повечето са доста добре обяснени, поне за мене. Не споря че трябва да се пообиколи, но не е чак такава драма дето я описваш. То ако не трябваше да се обикаля, всичките мобове щяха да си ти на удобно около селото и за 20 минути ще правиш всички куестове в даден район. Има някои зачукани куестчета дето трябва да се чете по сайтовете, но не е Бог знае какъв проблем. В крайна сметка, при над 5000 куеста в тая игра, не може всичките да са леснички. Не е като Диабло, определено :) Проблема като цяло е, че Близард не направиха така, че маунт да се взима на по-нисък левъл. Ускориха играта, но не пуснаха по-ранен маунт. Но пък увеличиха експириънса до 60 левъл ако не се лъжа и сега се вдига в пъти по-бързо. Което пък от своя страна доведе до наплив на маса леймъри, дето на 70 левъл не си знаят героя щото са изциклили набързо и нямат идея даже какво може даден клас. Което пък не е голям проблем, щото скапаха, поне за мене, PvP ранкинга и куцо, кьораво, сакато се наяде с епици и даже да си хардкор PvE играч, облече с готини сетчета, пак може някой ретард с PvP дрешки да те шамароса. Преди с фул тиър 2 епици съм убивал двама уориъри с кофти екипировка. Последно с уориъра пребих уориър тиър 6, а аз си бях с фул гладиаторски сет, сезон 1. Еми не става така. Всичкото паплач станаха играчи. Преди се знаеха кои са добрите и кои не са. От далече се виждаше. Сега е скучно. И елементарно. Иска само циклене. Айде че пак се отплеснах. Последните няколко изречения не бяха към Курето ами към ветераните дето още циклят :)

Link to comment
Share on other sites

Е нали с 2.4.3. маунтът ще е достъпен на 30-ти лвл, какъв е проблемът :щ. Иначе наистина сега вече няма тръпка. Към 2 седмици цъках в един много як турбо близлайк сървър, ама днес си изтрих уоу-а. Просто наистина играта е станала турбо тъпа, сега само тея дет циклят 6+ ходят и мачкат всичко.

Момчета, ако питате мен LOTRO е истината, сега ако е як новият експанжън може да се навия да си я взема и да почна сериозна зарибявка xD.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...