Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Еми ето не от София и Пловдив.

344864702.png

Като гледам положението не е много по-цветущо.

 

П.П.Сега където и да пусна скоростите са ми горе долу това.Не мръдва.Поне преди 2 месеца някъде си държеше редовно 8 Мегабита поне.Сега е под всякаква критика и нямам намерение повече да ги търпя.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Господе, какво става?!?!?!?!?!

 

351858208.png

 

Моля дайте някакъв тел за облужване на клиенти да им се навикам.Само си чакам вече вкл. от ITD ама до тогава...

Link to comment
Share on other sites

При мен сичко е наред. Обаче пък 232423 пъти го хващам да ми спира нета по обяд за 10-15 мин. :lol:

Накрая им се обадих и ми казаха че подменяли нещо :D и така и не можа да ми обясни какво...

 

344019238.png

351899872.png

351900565.png

 

И не са виновни ек, а сървърите които използва спийд теста - а те са на куул бокса. Откатко тества на тях не съм видял 2 еднакви резултата направени в рамките на минута.

Да добавя че си свалям от външен (сцен) тракер с 1800 :pirate (без нито един бг или румънски пиър) B)

 

host - 57 58 59

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Звънях им още одеве и не ми повярваха за скоростта.Пуснах от техен сървър и отбеляза 13KB/s!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!След 1 минута мълчание от тяхна страна "Ами ние ЯВНО имаме някакъв проблем по трасето ще извястя екипа."Да им сера на екипите...яд ме е че си платих месеца.

Link to comment
Share on other sites

аз съм на ек лан - гигашит

днес цял ден нямам интернет обаждах се няколко пъти без резултат

не ми дава ип т.е стои ми някво 0.0.0.0

а имам arping до техния сървар

 

все едно нарочно искат да ме накарат да мина на coolbox :lol: само съжалявам че им платих и за този месец - трябваше отдаван да се махна от гигашита :angry1

Link to comment
Share on other sites

И не са виновни ек, а сървърите които използва спийд теста - а те са на куул бокса. Откатко тества на тях не съм видял 2 еднакви резултата направени в рамките на минута.

 

Да да ... те имат cooolbox в Лондон и Вашингтон може би...

 

Да не говорим че UP-a e "леко" слаб и даже АДСЛ-а е по-добре:

352080970.png

 

(Да не давам от ЛГ че се дразнят хората)

Link to comment
Share on other sites

Хора, думи нямам.До преди час НЯМАШЕ НИКАКЪВ ИНТЕРНЕТ.Сега пак има и то зашеметяващите 13KB/s!!!!!!Иде ми да ги избия!!!!!!

 

Не си трови нервите.Щом сменяш доставчика няма да имаш подобни проблеми за напред :) Иначе и на мен редовно ми се случваше да отварям форума само и да ми прекъсва по няколко пъти на ден нета.Това си е типичнен проблем :)

Link to comment
Share on other sites

352293539.png

Не мога да приема, че това е нормално при положение, че точно вчера отидох и им платих!!!Що за отношение е това!?Винаги съм бил коректен клиент, до сега нямах проблеми ама това на нищо не прилича.

 

Едит: Спомням си, че се пишеше нещо в браузър-а за да може да си настроиш модема, какво обаче?

 

Айде оправи се...

352302995.png

 

поне е нещо.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Не мога да приема, че това е нормално при положение, че точно вчера отидох и им платих!!!Що за отношение е това!?Винаги съм бил коректен клиент, до сега нямах проблеми ама това на нищо не прилича.

 

Едит: Спомням си, че се пишеше нещо в браузър-а за да може да си настроиш модема, какво обаче?

 

Айде оправи се...

 

 

поне е нещо.

 

Нали каза че сменяш доставчика ако се не лъжа?Ако е така защо им плащаш?

Пусни някой тест от чужбина.

Link to comment
Share on other sites

К'во се оплаквате, сетете се преди известно време за същите dial-up скорости кви луди пари сме плащали (3-цифрени суми), сега трябва да сте доволни. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

К'во се оплаквате, сетете се преди известно време за същите dial-up скорости кви луди пари сме плащали (3-цифрени суми), сега трябва да сте доволни. :bgrin:

 

Тъй де... и разните баби и лели почваха да реват на висок глас че не могат да се обядят и идваха лично да ни начупят канчето затова че цял ден телефона давал заето :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

К'во се оплаквате, сетете се преди известно време за същите dial-up скорости кви луди пари сме плащали (3-цифрени суми), сега трябва да сте доволни. :bgrin:

 

Верно е скоро намерих един от първите си договори със скорост 92 кб/с данлоуд и 32 кб/с ъплоуд и направо се шашнах как съм се радвал на такава скорост.Сега ако ми я дадат ще е едно мрънкане :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

незнам аз да чукам на дърво зася обичайните проблеми ми изчезнаха...е тая вечер пак линеаге , доти-моти ау няма проблем...и да ти кажа да им се оплачеш пак знам че няма да ти помогнат докато не дойде някой "техник" у вас и да те налъже 1 тон глупости :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Това само на картинка ли го има ? Защото според мен скоростите на кабелния им нет не са такива каквито са обявили.

 

http://ekk.bg/mod_price.html

Чатично са верни. Ей сега бях при един приятел в Тракия, който е на най-ниската тарифа и каза, че миналия месец му пуснали 6-те мегабита. Аз съм на + тарифата и получавам същата скорост. Айде кажи ми как като ида тоя месец да плащам да не повикам поне малко?

Link to comment
Share on other sites

Като плащате казвате да ви пуснат новите скорости и от 1-во число на другия месец сте готови. Това е хватката. От началото на ноември си ползвам 6-те mbit-a. Държи си 650 kb/s, някой път се излъгва и по-бързо да тръгне :)

Link to comment
Share on other sites

Като плащате казвате да ви пуснат новите скорости и от 1-во число на другия месец сте готови. Това е хватката. От началото на ноември си ползвам 6-те mbit-a. Държи си 650 kb/s, някой път се излъгва и по-бързо да тръгне :)

това увеличение за кой е точно .. тя, които сме с модеми ли :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...