Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Ха.... :laughing: Радвам се, че оставих ЕК точно този месец. Аз се чудя що оная толкова ме разпитваше в офиза закво съм се отказвал. "Ми не ви ща смотаната телевизия" Вече нямам никво зимане-даване с тях.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Тва беше просто края -.- Гледам точно 5 канала по телевизията и те махна 3 от тях. Евала. Добре,че интернета им става за нещо.. NO WAIT..NOT :sayjin :sayjin :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Това е гадно...имам платена ЕК-телевизия до края на годината и приоритетно гледах точно тези 2 канала, ако и да имаше чести 'фризирвания' при 'дискавъри', заради нестабилен сигнал.

Кажете някаква алтернатива на ЕК-телевизия...в центъра съм, до Джумаята.

 

P.S. DCC отпада, тъй като още миналата година ми казаха, че тук нямат покритие. :huh:

A от Cooolbox какво казват?

Link to comment
Share on other sites

A от Cooolbox какво казват?

По времето, когато питах DCC-то, куулбокса май още го нямаше (може и да бъркам)...както и да е, ще се оглеждам за алтернатива...и със сигурност ще я намеря. ;)

Link to comment
Share on other sites

По времето, когато питах DCC-то, куулбокса май още го нямаше (може и да бъркам)...както и да е, ще се оглеждам за алтернатива...и със сигурност ще я намеря. ;)

 

 

Булсатком! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

На кабелен евроком съм и нямам интернет от сряда, всеки ден им се обаждам и всеки път казват

 

"сега ще дойдат техниците и как ви е гсм номера"

 

омръзна ми да звъня и да диктувам номера си и съответно нито някой идва нито някой звъни :laughing:

 

btw проблема е при тях кабелна телевизия си има, а и пробвах с модем на приятел също така не може да хване up-stream канал...

 

"Еvrocom за тебе е" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Миналата седмица след бурята и аз имах същия проблем, но го оправиха на следващия ден следобеда. Беше изгорял node. Кабелна имаше, но Интернет - не. След това и телефона не работеше и за един ден и него оправиха - нещо модема май беше заминал и още нещо не знам си какво.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Достъпът до използваната от Вас услуга временно е преустановен

Най-вероятната причина за това е, че сте пропуснали да заплатите месечния си абонамент за услугата.

До 10 минути ще Ви бъде активирана временна ограничена услуга със скорост 128 кбпс, която ще бъде окончателно спряна в края на месеца ако не подновите редовния си абонамент дотогава."

 

 

Това при положение, че когато го въведоха това плащане за текущия месец на касата ми казаха да плащам след 15то число.

 

Еми днес е 16ти първо ми спира нета???? и след това чакай 10 мин за 128к което си е 10КВ и сещате се за какво стига едва едва да се оплача тук : ) Все едно за толкова години имам пропуснат месец да им налея 43лв та бързат да ми объркат работите.

 

Да го духа евроком честно!

 

518469677.png

Link to comment
Share on other sites

Това при положение, че когато го въведоха това плащане за текущия месец на касата ми казаха да плащам след 15то число.

 

 

518469677.png

Грешиш, плащене ДО 15 :pirate

Link to comment
Share on other sites

имах избор между Dcc,Mtel Homebox unl. ,Визио и евроком ... утре като ме включат на Евроком 20 ша направя един тест да видим дали ша е 20 мега бита .... Жалко само че никой друг интернет доставчик няма наблизо за да се включа на нещо по различно от евроком.

Link to comment
Share on other sites

имах избор между Dcc,Mtel Homebox unl. ,Визио и евроком ... утре като ме включат на Евроком 20 ша направя един тест да видим дали ша е 20 мега бита .... Жалко само че никой друг интернет доставчик няма наблизо за да се включа на нещо по различно от евроком.

УСПЕХ !! :rolleyes: Направил си грешен избор според мен!

Link to comment
Share on other sites

УСПЕХ !! :rolleyes: Направил си грешен избор според мен!

 

Не е много ясно... евентуално DCC ама като им чета темата и техния е същия дол дренки... Mtel-a е много дебел ако тръгнеш да сваляш нещо а Визио не искам да ги коментирам

Link to comment
Share on other sites

имах избор между Dcc,Mtel Homebox unl. ,Визио и евроком ... утре като ме включат на Евроком 20 ша направя един тест да видим дали ша е 20 мега бита .... Жалко само че никой друг интернет доставчик няма наблизо за да се включа на нещо по различно от евроком.
Надявам се че си пуснал EKK Лан, а не ЕКК кабел, защото тази тема по принцип е за кабелния интернет. А кабелния нет по принцип вече е морално остаряла технология.
Link to comment
Share on other sites

не виждам какво те е навело на мисълта че кабелните модеми са морално остаряла технология ...

на бързо ще вметна че към днешна дата DOCSIS 3.0 позволява скорости над 100 mbit/s в двете посоки, а плановете са да се постигне и 1 gbit/s .

 

http://en.wikipedia.org/wiki/DOCSIS на който му е любопитно.

 

колко е адекватно поведението на фирмите ползващи тази технология в България е съвсем отделен въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Надявам се че си пуснал EKK Лан, а не ЕКК кабел, защото тази тема по принцип е за кабелния интернет. А кабелния нет по принцип вече е морално остаряла технология.

 

да...пуснах резулатите от спийд теста в темата с lan-a :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Нека някой, който ползва тройната услуга(кабелна+интернет+бонус пакет глас) да сподели как е телефона: Има ли някакви уловки за тези 75 безплатни минути, качество на разговорите, какво става след като мине промоционалната една година за безплатен телефон и т.н.

Link to comment
Share on other sites

едва ли има по- прецакана "телефонна услуга"(ако може да се нарече въобще такава) някъде в БГ

аз вече 2 пъти го пробвам за 2 години и няма промяна...

почти всеки ден спираше по за няколко часа...

взаимосвързаност може би само с БТК(с Мтел и с Орбител нямаше)

сметката си я гледаш почти в реално време,но все има някакви грешно тарифирани разговори...

просто ужасно :sick

това беше до преди няколко месеца,но едва ли има съществена промяна

 

Нека някой, който ползва тройната услуга(кабелна+интернет+бонус пакет глас) да сподели как е телефона: Има ли някакви уловки за тези 75 безплатни минути, качество на разговорите, какво става след като мине промоционалната една година за безплатен телефон и т.н.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...