Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Ми те масово си изпозатвориха офисите и се преместиха в разни гаражи. В Кършиака затвориха видеотеката и се преместиха 20 метра по-надолу по улицата в едно 3х3 метра помещение. На Източен отново затвориха касата и се преместиха на мястото където го писахме за Сточна гара, в Тракия големия офис замина и ги навряха във видеотека на Александра и една бивша тяхна видеотека. Централния офис на Гладстон го затвориха. Нищо чудно, че и тов аса го навряли в почти никому известно мазе.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ми те масово си изпозатвориха офисите и се преместиха в разни гаражи. В Кършиака затвориха видеотеката и се преместиха 20 метра по-надолу по улицата в едно 3х3 метра помещение. На Източен отново затвориха касата и се преместиха на мястото където го писахме за Сточна гара, в Тракия големия офис замина и ги навряха във видеотека на Александра и една бивша тяхна видеотека. Централния офис на Гладстон го затвориха. Нищо чудно, че и тов аса го навряли в почти никому известно мазе.

Ми явно така свиват разходите поради мощното свиване на приходите :) .

А нали все пак нечии джипове вървят с бензин а-у.. тия разходи не бива да спадат.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Ми те така както продължават още колко приходи ще загубят :) Сега като им чета офертата за HDTV _ реално 240 лв на куп + още 15 за един канал. Ай може и евроспорт да гледам снукъра и нещ опо-интересно. Ми те ми сложили няква телевизия за луксозни стоки - ще дам аз 400лв за една година да им гледам пръстенчетата. Наиш кога? Чакам DCC да дойде в Тракия и ITD - ако се задържи качеството Евроком само спомени за мен ще има.

Най-ми харесва как намалението за изпозване на пакет тв + нет го имам ако се разкарам(в жегите, на майната си) до някоя каса да платя на място. През нета - брадва.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Това е за да не забравиш чаровните физиономии на тяхните служители :) и пак крайно време е да сменят мотото си "На цената на качеството"

То това лого ако беше вярно... Трябваше малко по-евтинко да ми идва. :rolleyes:

 

Едит: Tedy Къде да пуснем темата с разсъждения без да ни банат за глупости :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Това е за да не забравиш чаровните физиономии на тяхните служители :) и пак крайно време е да сменят мотото си "На цената на качеството"

Е не, ако се замислите, това мото е така измислено, че да няма противоречия каквото и качество на услугата да предложат :bgrin: .

Терминът "качество" е като мерна единица. Има 1,2,3,4-то качество, ниско/високо такова.

Има и лоши качества.

Всъщност не съм се замислял за корена на тази дума, дайте да помислим.

Link to comment
Share on other sites

Ми те масово си изпозатвориха офисите и се преместиха в разни гаражи. В Кършиака затвориха видеотеката и се преместиха 20 метра по-надолу по улицата в едно 3х3 метра помещение. На Източен отново затвориха касата и се преместиха на мястото където го писахме за Сточна гара, в Тракия големия офис замина и ги навряха във видеотека на Александра и една бивша тяхна видеотека. Централния офис на Гладстон го затвориха. Нищо чудно, че и тов аса го навряли в почти никому известно мазе.

На 6-ти Септември също затвориха големия офис и отвориха нов малко по-надолу и той също е сврян (чак се образуват опашки отвън, щото вътре могат да се съберат не повече от 10 човека).

А мотото не го ли смениха отдавна? Нали уж беше "Връзка с твоя (оня) свят".

Също, не знам как е при другите еврокомци (1-2 човека сигурно), но още от преди 3 седмици, когато казах че нета е в гъза и има 15% загуба на пакети и не ще да изчисти DNS кеша, нищо не се е променило.

п.п. и аз чакам ITD и се махам от еврокома.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Сайта на екк тогава ми даваше интърнал еррор и не успях да влезна в никоя секция от менюто , а в бгмапс не излизат всички каси освен 5 , които не устройваха брата , затова питах тук ... мразе не съм толкова мързелив и все пак удари една чашка заради мен .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ми те масово си изпозатвориха офисите и се преместиха в разни гаражи. В Кършиака затвориха видеотеката и се преместиха 20 метра по-надолу по улицата в едно 3х3 метра помещение. На Източен отново затвориха касата и се преместиха на мястото където го писахме за Сточна гара, в Тракия големия офис замина и ги навряха във видеотека на Александра и една бивша тяхна видеотека. Централния офис на Гладстон го затвориха. Нищо чудно, че и тов аса го навряли в почти никому известно мазе.

 

 

Аз откога говоря че Евроком бавно и славно се изнасят от пловдивския пазар, а разни хора се опитват да ми обяснят че инвестирали...

 

 

Сайта на екк тогава ми даваше интърнал еррор и не успях да влезна в никоя секция от менюто , а в бгмапс не излизат всички каси освен 5 , които не устройваха брата , затова питах тук ... мразе не съм толкова мързелив и все пак удари една чашка заради мен .

:laughing:

 

Хлъц... иззззвинен си..... межжжжжуу друууту - ти мен уважааш ли мъ? :P

Link to comment
Share on other sites

Като съфорумец много те уважавам , но не те познавам лично за да изкажа по-пълноценно мнение сега .

п.п. Пак не подтикваш да спяма форума бе човек ... как може така да постъпваш с мен и все пак трябваше да отговоря на въпроса ти .

:laughing:

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

В сайта на Евроком пише, че от 1 септември ще увеличават пак скоростите.

Минима - 2мбпс

Минима+ - 10 мбпс

Оптима - 15 мбпс

Максима - 20мбпс

Не знам дали само за София става въпрос, но ако решат да ги пускат в Пловдив мисля, че ще наблюдаваме повече липса на интернет. Да речем сега за минима+ са обявили 8мбпс. Специално при мен повече от 6 мбпс не идват (даже ако става въпрос за international там рядко над 3 мбита виждам), мрежата е пренатоварена, прекъсва интернета. И сега ако пуснат 10 мбита гледайте какво става ;)

Link to comment
Share on other sites

В сайта на Евроком пише, че от 1 септември ще увеличават пак скоростите.

Минима - 2мбпс

Минима+ - 10 мбпс

Оптима - 15 мбпс

Максима - 20мбпс

Не знам дали само за София става въпрос, но ако решат да ги пускат в Пловдив мисля, че ще наблюдаваме повече липса на интернет. Да речем сега за минима+ са обявили 8мбпс. Специално при мен повече от 6 мбпс не идват (даже ако става въпрос за international там рядко над 3 мбита виждам), мрежата е пренатоварена, прекъсва интернета. И сега ако пуснат 10 мбита гледайте какво става ;)

 

Е те по статистиката карат. Гледат колко са потребителите сега, гледат с каква скорост бягат и явно по някакви техни сметки същия капацитет ще могат да го разпределят на по-малко потребители но с по-висока скорост :P

Link to comment
Share on other sites

И аз онзи ден видях това, обаче то в скапания им сайт бачка само раздела София...а допреди месец, два работеше и за Пловдив/Плевен :lol:

Само се моля ДА НЯМА увеличение в Пловдив, защото то и така вече нямаме нет, пък какво ще стане с още едно 'повишени'. Модемния нет в последния месец ми е толкова лагав, още по-затруднено браузване, висок пиг, а има и нещо което никога не ми се беше случвало с ЕК... за 1 седмица имах 5-6 дисконект-а от сървъра на онлайн игра, която плюща :lol:

Бог да ни е на помощ :wacko:

Link to comment
Share on other sites

При мен е сащото просто е ужасно положението !!!Писна ми от няколко дена немога не да играя Он-лаин игра ами дори да си провера пощата без да чакам да зареди саита супер много време !!! НЗ кво правят тея хорица от ЕК обаче ако продалжават така ... :ghost :angry1

Link to comment
Share on other sites

При мен пинга до гейтуея е 4000мс, даун 128 килобита/сек ъп 50 килобита/сек при нормални нива и съотношение с/ш на модема. Съпорта им е нулев, въпреки, че любезно предложих да отида лично да взема техника от София :) ЕК вече не са интернет доставчик. Бягайте надалеч от тях

Link to comment
Share on other sites

От Ек явно не им пука кво става с клиентите им ...явно си мислят че щом са сключили договор с клиента си е пуснал интернета от тяхната фирма и така ще е до живот...изгубиха бая народ!!!Ся маи пак се пробват да си изгонят клиентите,казвам това защото виждам че проблема него имам само аз !!!Миналия ден имах адски много важни задалжения /сварзани и използването на интернет / обаче поради прочината,че нета беше 6+ ми се наложи да хода до интернет зала !!!Правете си просто сметката ЕК :sick

Link to comment
Share on other sites

Само при мен ли е така?!! :confused

306843815.png

 

На плюсова тарифа съм!Питам защото преди 3 дни правих троен пакет и служителката вместо Минима+ написа Минима.После го коригира обаче.скороста от тогавяа обаче ми е такава.Да знам дали да ходя да се разправям?!! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Само при мен ли е така?!! :confused

306843815.png

 

На плюсова тарифа съм!Питам защото преди 3 дни правих троен пакет и служителката вместо Минима+ написа Минима.После го коригира обаче.скороста от тогавяа обаче ми е такава.Да знам дали да ходя да се разправям?!! :huh:

Споко, аз на Оптима от спийд теста хващам горе-долу същото...

Обаче от торенти си ловя мах 100%, затова пусни някакви торенти и виж дали хващаш 1МБ, май толкова беше минима +

Link to comment
Share on other sites

Някъде преди година споменах че Евроком са изтървали 220 волта променливо напрежение по кабела в моя район. В момента е само 110 волта. Да им е честито на всички дето са с модеми. Могат спокойно да изключат компютрите от електрозахранването - пак ще светят.

Link to comment
Share on other sites

Някъде преди година споменах че Евроком са изтървали 220 волта променливо напрежение по кабела в моя район. В момента е само 110 волта. Да им е честито на всички дето са с модеми. Могат спокойно да изключат компютрите от електрозахранването - пак ще светят.

Koй е 'твоят' район...

 

пп нека и аз пак ги наплюя, че доста време мина - пу да ви е** м*****а! Все едно нямам нет :lol:

Дано не вдига пак скорости, защото сигурно вече няма да можем и скайп да ползваме...

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Koй е 'твоят' район...

 

пп нека и аз пак ги наплюя, че доста време мина - пу да ви е** м*****а! Все едно нямам нет :lol:

Дано не вдига пак скорости, защото сигурно вече няма да можем и скайп да ползваме...

 

 

Аз може ли като един рекламен агент на повечето други доставчици да попитам: защо тогава стоите на тоя доставчик, като че ли други няма? (или може би като анти-рекламен агент на ЕК)

 

Не ви карам да минавате на лан интернет ако толкова ви притеснява това само дето стабилността изобщо не е такава с каквито впечатления сте останали (e Visio и Netgroup имат своите "светли моменти" но останалите са си добре)... А има и ADSL има и DCC, има и новия cooolbox на ITD... абе има избор. Защо продължавате да агонизирате не ви разбирам?

Link to comment
Share on other sites

Aма не си прав...допреди месец-два нета хвъркаше... пинга ми беше до 15-17! Върхово постижение за ЕК! Скоростите - 12Мбита БГ - 10МБита - Европа...всичко си беше 6...

А сега даже филтрират външния р2р...и да ти кажа че аз заради тая "дупка в стената", направо не дупка ами цял люк ще отворя, за да дойде кабел от друг доставчик... :lol: :lol:

И на мойта калинка и писна.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...