Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

днеска за сефте видях 15мбита, отне им сигурно 6месеца откакто обявиха тия скорости да ги докарат. не че нета не си остава кенеф отвясакъкде :JC_golly: :werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Хаа вярно и при мен са дошли 10-те мегабита :lol: Може би заради това вчера нямах нет цял ден. Така или иначе след 2 седмици минавам на N3 :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kyde se namirat kasite na evrokom v kichuka? i izobshto na tozi tehen skapan sait samo za sofia li ima informatzia???
Eдната каса е на Скопие до "Първа Инвестициона банка",другата е на ул.Славееви гори-на гърба на бар Мафиозо(и на гърба на пицария "Верди").На тебе ти е по-близо тази на Скопие-след Белите брези в ляво. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ясно ... щото искат да ни съдят за една стара сметка, ама не знам как ще стане това, ако не сме предплатили сметката за следващия месец, а услугата ни е била предоставяна.

просто тяхната наглост няма граници ...

Link to comment
Share on other sites

ясно ... щото искат да ни съдят за една стара сметка, ама не знам как ще стане това, ако не сме предплатили сметката за следващия месец, а услугата ни е била предоставяна.

просто тяхната наглост няма граници ...

 

Аха.. те и на мен ми бяха пращали някакво писмо от някаква чешка фирма - частни съдия изпълнители ли какво беше и там ми обясняват как съм имал да давам на ЕК 180 лв ли колко. Почвам да говоря с дамата и тя ми обяснява как имам да им давам тези пари ако съм еди кой си. Аз и викам че да аз съм но ако може да ми каже за кой адрес, за кой период и прочее, и тя почва - за договор номер не знам си колко от 1.1.1980-та при което я прекъсвам защото избухвам в бурен смях тя вика защо се смея - ми как няма да се смея след като 1ви януари 80та година първо ЕК не е съществувал (бай Тошово време още) и 2ро аз съм бил непълнолетен а въпросната ми фирма е регистрирана около 20 години след въпросната дата... тя се зачуди и вика - явно има някакви несъответствия и ще трябва да проверим и ще ви се обадим. Мина около година оттогава и още не са ми се обадили :)

Link to comment
Share on other sites

От няколко дена забелязвам промяна в скоростите, намален даун, срещу увеличен ъплоуд... Как е при вас?

431671991.png

 

DL спада с близо 150-200, докато UL се качва само със 100 кбита :lol: :lol: Деба смешките :lol:

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Само при мен ли от 3-4 дни нетът е скапан? Сайтовете ми го отватя по 1 минута, скайпа като говоря постоянно прекъсва, не доставя съобщения, ако гледам клипче трябва да чакам 99999 минути докато зареди...

Link to comment
Share on other sites

Той кога не е скапан?От 3години не могат да си оправят ш**бания нет като разчитат на монополизма в някои квартали -.- Може ли по всяко време на денонощието да имам лаг спайкове от по 5-10-15 секудни,ако не и цял дисконект от какъвто и да е онлайн игра?Снощи в 4 часа за 1час ме дропи 3пъти,щото готините евроком ми губят по 2-3 пакета подред и всичко зацикля.

Да не говорим,че никога не получавам 15те си мбита за които плащам,а получавам максимум 11.

Ъплоуда им е ужасен,съпорта им е смешен.Честно казано всеки който стои на тях а има алтернатива за мен или е супер мързелив или само цикли на експлоръра :angry1

Link to comment
Share on other sites

Не знам в другите квартали може да е скапан но в Кършияка кърти нета.За 5 месеца спря 1 път и го оправиха за 10 минути

К за какво ползваш нета? Browse download и skype?То даже и за това не става като визирам,че като се пусне да се сваля какъвто и да е торент цялата връзка замръзва.Скайпа редовно вади недоставени съобщения,и нещо което е още по-странно прави го само към абонати на Евроком.

Виж за брауз става -_-

И кажи за колко мбита плащаш и колко получаваш?

EDIT

Проблема с загубите на пакети няма смисъл да го споменавам даже,защото пакетите се губят след gateway-a,т.е някъде между Пловдив и София, та и от който и квартал да си - не,не е добре

Edited by Evil_Hacker
Link to comment
Share on other sites

К за какво ползваш нета? Browse download и skype?То даже и за това не става като визирам,че като се пусне да се сваля какъвто и да е торент цялата връзка замръзва.Скайпа редовно вади недоставени съобщения,и нещо което е още по-странно прави го само към абонати на Евроком.

Виж за брауз става -_-

И кажи за колко мбита плащаш и колко получаваш?

EDIT

Проблема с загубите на пакети няма смисъл да го споменавам даже,защото пакетите се губят след gateway-a,т.е някъде между Пловдив и София, та и от който и квартал да си - не,не е добре

Ех голям професор си бееее.Свалям торенти с 2,4 мб нон стоп като плащам 20 лв.Играя Wow почти всеки ден по 3 часа минимум.Това че твоя нет е гаден не значи че навсякъде е така.Мини на друг доставчик като не ти харесва все пак не си се оженил за евроком.

П.С И да отбележа аз нямам полза да заблуждавам колегите от форума не работя в евроком :lol: :lol:

Edited by thebeast
Link to comment
Share on other sites

В 2 разлчини квартала съм бил на евроком за мое огромно нещастие,имам наблюдения и в/у 2 офиса в центъра.Навсякъде е едно и също,ако искаш да ми кажеш,че само при теб няма проблем с онлайн гейминга евала.

Ти въобще сигурен ли си,че си на КАБЕЛЕН нет,а не на lan-a на евроком?

Link to comment
Share on other sites

В 2 разлчини квартала съм бил на евроком за мое огромно нещастие,имам наблюдения и в/у 2 офиса в центъра.Навсякъде е едно и също,ако искаш да ми кажеш,че само при теб няма проблем с онлайн гейминга евала.

Ти въобще сигурен ли си,че си на КАБЕЛЕН нет,а не на lan-a на евроком?

Лан е разбира се бившия ггбит.Не съм казвал че е кабелен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

450560410.png

 

П.П. Евроком модем 35 лева.Квартал oстромила.Мисля че нета лети :punk

Ся пуснах един торрент от мининова без бг пеери държи 1,4 мб/с!

Edited by Wispera
Link to comment
Share on other sites

Първо е Остромила,после не виждам как 1мб ъплоуд лети,и накрая като го пусна торента после опита ли да отвориш някой сайт или да пингнеш нещо ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Downstream Value

Frequency 687000000 Hz Locked

Signal to Noise Ratio 39 dB

Power Level -4 dBmV

The Downstream Power Level reading is a snapshot taken at the time this page was requested. Please Reload/Refresh this Page for a new reading

 

Upstream Value

Channel ID 3

Frequency 33000000 Hz Ranged

Power Level 38 dBmV

 

и почти НИКАКЪВ НЕТ!??!?!

460144053.png 460146040.png 460154840.png

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...