Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Koй е 'твоят' район...

Кършияка. Между другото от 2 години съм на друг интернет доставчик, но кабелната ми още е Евроком (чудя се за какво ли :unsure: ) Избягах от интернета им точно поради проблеми с утечка на напрежение по линията свързано с изгаряне на доста техника. За две години явно че нищо не е направено по въпроса :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ами толкова като не искаш да дупчиш пусни DCC или ADSL - домашен телефон имаш нали? Отделно тая дупка за която говорим може и да е през някоя дограма или да мине през някоя вътрешна стена... а и през външна да е те хората отдавна са измислили една такава пяна с която се уплътняват нещата и става като ново направо. И винаги може да се продупчи отнякъде откъдето няма да се вижда (примерно някъде ниско зад някоя мебел) и няма да се наложи да се пребоядисва... изобщо това с дупките пък е най-малкия проблем - проблема е по-скоро психически и да се превъзмогне мързела... :)

Link to comment
Share on other sites

Ами толкова като не искаш да дупчиш пусни DCC или ADSL - домашен телефон имаш нали? Отделно тая дупка за която говорим може и да е през някоя дограма или да мине през някоя вътрешна стена... а и през външна да е те хората отдавна са измислили една такава пяна с която се уплътняват нещата и става като ново направо. И винаги може да се продупчи отнякъде откъдето няма да се вижда (примерно някъде ниско зад някоя мебел) и няма да се наложи да се пребоядисва... изобщо това с дупките пък е най-малкия проблем - проблема е по-скоро психически и да се превъзмогне мързела... :)
Дядо Мраз ще ти отговоря и надявам се повече да не ми хвалиш DCC.Няма да премина на тях,защото първо поразгледах форума им! ;) Ето едно мнение от там: " Скубя коси! Сякаш от совалка се качих на каруцка с магаре! Angry

Ще се опитам да запазя добрия тон, колкото и да съм недоволна!

Апелирам и към останалите недоволни, нека се опитат да не

засипват с ругатни, псувни и т.н. Всеки си има виждане разбирасе!

На мен ми се уплашиха очите от коментари на недоволни като мен. Shocked

 

 

Трябваше да прочета форума, преди да се включа към DCC.

 

Аз не съм доволна от новопрекарания преди 2 дни интернет,

предлаган от DCC. "

Такива мнения изобилстват там ,който иска може да се увери сам.А на БТК няма да премина,защото не ми се плаща 15 лева такса за телефон освен тази за нет.

Link to comment
Share on other sites

Дядо Мраз ще ти отговоря и надявам се повече да не ми хвалиш DCC.Няма да премина на тях,защото първо поразгледах форума им! ;) Ето едно мнение от там: " Скубя коси! Сякаш от совалка се качих на каруцка с магаре! Angry

Ще се опитам да запазя добрия тон, колкото и да съм недоволна!

Апелирам и към останалите недоволни, нека се опитат да не

засипват с ругатни, псувни и т.н. Всеки си има виждане разбирасе!

На мен ми се уплашиха очите от коментари на недоволни като мен. Shocked

Трябваше да прочета форума, преди да се включа към DCC.

 

Аз не съм доволна от новопрекарания преди 2 дни интернет,

предлаган от DCC. "

Такива мнения изобилстват там ,който иска може да се увери сам.А на БТК няма да премина,защото не ми се плаща 15 лева такса за телефон освен тази за нет.

 

Ааа не знам за телефона... аз държа да имам и домашен телефон - налага ми се понякога. Колкото до DCC - нямам наблюдения но както samkijot каза - има разлика между 2та града въпреки че те са почнали от Асеновград.

 

Освен това ти гледам имаш повече против други неща а не дупченето на стените така че алтернативата а ЛАН-а си остава а там нещата са доста по-добре от ЕКК. Но ако държиш - стой при ЕК, на мен не ми пречи това.

Link to comment
Share on other sites

 

Винаги имай нещо впредвид...

Ако някой е недоволен - ще ореве орталъка...

Ако е доволен(с редки изключения, като мен) просто ще си мълчи! Няма за какво да влиза във някакъв форум - той е основно за оплаквания...

Link to comment
Share on other sites

Винаги имай нещо впредвид...

Ако някой е недоволен - ще ореве орталъка...

Ако е доволен(с редки изключения, като мен) просто ще си мълчи! Няма за какво да влиза във някакъв форум - той е основно за оплаквания...

Това важи с пълна сила и за този форум.Прави ми впечетление обаче нездравото любопитство на някои хора към раздела за Евроком(предполагам не само).Аз също съм доволен и не пиша,мълча си.Те обаче само чакат някой недоволен да постне за да почнат нападките.Въпреки,че отдавна са се "отървали" както казват те от този доставчик!
Link to comment
Share on other sites

при мен 1 седмица DNS-ите нещо не се раздават и съм си ги настроил ръчно, иначе нета си е наред (Смирненски)

при мен от месец и половина е така (до гребната)

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

309350127.png 309350685.png

309351158.png

 

Пичове, споделяйте. Само при мен ли е така? Това трябва да е оптима...единствено от БГ торент хващам има няма 11мб и скоростта е толкова променлива :unsure:

Направо още днес отивам и си им връчвам модеми и чудесии...ако трябва в къщи ще отсана без нет, бал съм го.

 

пп - в момента реших да изгледам няколко клипа от ютуб, стриймна си ги до край обаче не ми дава да ги гледам, стоят си в начална позиция. Рядко гледам така, това нещо нов 'бонус' ли е? :confused

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Споко! При теб е нормално :) Външният често е с такива показатели. Това за тубата май е при теб проблема. При мен също са се случвали подобни чудесии, но след рестарт на браузъра се оправя.

Link to comment
Share on other sites

Споко! При теб е нормално :) Външният често е с такива показатели. Това за тубата май е при теб проблема. При мен също са се случвали подобни чудесии, но след рестарт на браузъра се оправя.

Моля ти се дай някви спийд тестове и кажи ква тарифа си...

пп - тва с ютуба се оправи с рестарт на лисицата...че толкова ли е зле firefox3 :lol: :wacko:

 

ппп - дейнсталирах мизерния нод32, защото разбрах че вече не съществували и така:

309384255.png 309384672.png

309384870.png

Въпреки че са доста под обявеното и това което беше в началото, такива спийд тестове не бях хващал от 2 месеца насам :wacko: :wir

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

На мен на операта ми се получава почти същото понякога. Обаче вместо да си стои в началото, плейва 9-10 секунди и спира. Някакъв бъг във флаш плеъра сигурно.

309432659.png309433083.png

309433444.png309433829.png

 

Минима+.

Странно високи скорости (за външния става въпрос). Иначе 6-те мбита си ги вдигам от торенти (вярно че трябва да са 8, но дори по инфо канала пише 6 ^^ , така че чакам септемврийското увеличение). Пинговете са леко завишени, на практика са по-ниски. Играя в Garena и към френски хост ping-a е около 70 ms. Въпреки това гадните кратки прекъсвания си ги има, но май съм свикнал с тях, щото им обръщам все по-малко внимание. Също да се има предвид, че тези тестове са правени следобяд в 4 часа, което е сравнително ненатоварено време.

 

П.П. Веднага щом имам възможност да се вържа към ITD, се махам от Евроком без изобщо да се замислям. За момента алтернативите ми са Енджълсофт, Визио и БТК. И 3-те не ги долюбвам по различни причини.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

П.П. Веднага щом имам възможност да се вържа към ITD, се махам от Евроком без изобщо да се замислям. За момента алтернативите ми са Енджълсофт, Визио и БТК. И 3-те не ги долюбвам по различни причини.

 

гледай да ги уведомиш до края на текущия месец,щото ако влезеш в следващия и на 5-ти (примерно) решиш да си прекъснеш нето - "окей,ама си плати таксата първо."

също гледай да не са ти удължили договора,щото аз за тях се абонирах преди 4 години,а като отидох да прекъсвам лелката взе да ми говори някви работи,че договора ми изтичал ноември :lol:

Link to comment
Share on other sites

гледай да ги уведомиш до края на текущия месец,щото ако влезеш в следващия и на 5-ти (примерно) решиш да си прекъснеш нето - "окей,ама си плати таксата първо."

също гледай да не са ти удължили договора,щото аз за тях се абонирах преди 4 години,а като отидох да прекъсвам лелката взе да ми говори някви работи,че договора ми изтичал ноември :lol:

Спокойно, те в моя квартал още нямат покритие, пък и не знам точно кога ще имат. Все пак мерси за инфото, ще го имам предвид, въпреки че аз не съм се вързвал с 1-годишен договор примерно, а обикновен (абонат съм от 2003-та година, а тогава модемите се купуваха задължително и моторолата струваше 99,90 лв. :) ).

 

EDIT: И да се похваля, най-накрая хванах 8мбита от торент вчера :D

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Някой да има проблем с нета. Не ми зарежда 90% от страниците, даже не ми дава и грешка :wacko:

А гледам и скоростите са на 50% :bgrin: :blink:

Пфф няма проблем с нета, някъв спай засяка НОДа, ше се борим.

Хубаво че не е от ЕК, защото това им беше последния шанс :lol:

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Хахаха, бахти еврошита, на Булсат плащаме 14.80+5.80 = 20.60 за 2тв-та и то качествена телевизия. Тея само увеличават таксите, а цифровата им е под всякаква критика :sick

Link to comment
Share on other sites

Оооо, вярно бе, 1 септември е, трябва да имам 10 мбита :) Сега ще пусна един спийдтест и ще кажа, след малко, дали има някакво увеличение при мен.

 

EDIT: О, да, теста е колосален - ЦЕЛИ 2 МБИТА ХВАЩАМ.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Оооо, вярно бе, 1 септември е, трябва да имам 10 мбита :) Сега ще пусна един спийдтест и ще кажа, след малко, дали има някакво увеличение при мен.

 

EDIT: О, да, теста е колосален - ЦЕЛИ 2 МБИТА ХВАЩАМ.

Проби с торенти :lol: И аз от спийдтеста хващам не повече от 4-6мб :P

Link to comment
Share on other sites

Проби с торенти :lol: И аз от спийдтеста хващам не повече от 4-6мб :P

Първото нещо, което направих след спийдтеста. С над 2000 сийдъри, повече от 350 КБ/с не видях. Може би ще пробвам пак утре сутринта.

 

PS усещаш ли как само двамата сме на ЕК още :D

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Хм... нещо съм назад с инфото. :)

На оптима с колко трябва да се сваля и качва?

Май при мен си е съшото (поне за сега).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...