Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Щом за теб нет е само скорост ..честито

Ти абонат на ЕК ли си случайно.... не съм имал спиране на нета, с изключение на 2 мащабни аварий - без нет 2 часа, и ако тва не е нет, стой си на кое си :punk

Link to comment
Share on other sites

Ти абонат на ЕК ли си случайно.... не съм имал спиране на нета, с изключение на 2 мащабни аварий - без нет 2 часа, и ако тва не е нет, стой си на кое си :punk

ами аз губех пакети , не много , но достатъчно за да ми разваля кефа от играта онлаин.

Даже с тея скорости ек пак са на дъното!

Нета не е спирал и при мен от много време,ако за спиране се приема нямането на нет за повече от минута.

Е да ама като спре за 10 секунди и ти ебава цялата игра.

 

И да абонат съм на ЕК,на другия комп, този от който пиша сега е на Лангейм и мога да ти кажа че съм къде къде по-добре.

 

Абонат съм на Ек от 2003 и такава мизерия от ноември миналата година до сега е нямало ... търпиш , търпиш и накрая им бих шута,и да званял съм на супорта много пъти имаше един период по 4 пъти дневно,мизерията е ужасна към 8-10 часа над 10%загуби,а те тогава не работели !? 2 месеца им се моля да доидат м/у 8 и 10 ( вечерта ) в нас да видят кво е трагично , ама не и те били хора и имали работно време!. Сега сам на ЕК частично щото плащам за по 6 месеца и ми остава до края на тоя.

Link to comment
Share on other sites

Иначе от дата.бг кърти на макс:

 

untitled1sy9.jpg

 

EDIT:

Изглежда на speedtest.net не може да се има доверие, защото и външния кърти на макс:

 

untitled2ld7.jpg

 

TWO THUMBS UP FOR THE EKK BOYS FROME ME! :punk

Edited by blame
Link to comment
Share on other sites

В момента съм на д+ и съм г/д доволен. Каква е цената на преминаването към тази оптима ? И месечната такса е 35 лева така ли ?

да 35 е, ама е в пакет с кабелна и излиза 28, +кабелна 16 - 44лв общо

Link to comment
Share on other sites

А с langame скоростите в момента за 35лв са :

 

180526986.png

 

и не ми се преебава на всеки 3часа рутера да го рестартирам...

 

още не съм спрял еврокома ама така да ми е писнало от техните простотии откак тъпите шопи ги купиха. преди си бяха най-свестния доставчик ама такова осиране, надмина границите на моето търпение. честито на "печелившите" за тези 3мбита дано в пловдив ги има щото както са тръгнали... освен като мен да се разбягат и останалите им абонати в пловдив и който остане да има що-горе свестен нет...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

да 35 е, ама е в пакет с кабелна и излиза 28, +кабелна 16 - 44лв общо

 

Значи от това което разбрах въпреки че съм на евроком кабелна..не мога да си сменя интернета на тарифа оптима..без да се бърника кабелната..нещо съм сънлив още и не схващам много много.. :zzz

 

ъъъ се тая разбрах.. :)

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Значи от това което разбрах въпреки че съм на евроком кабелна..не мога да си сменя интернета на тарифа оптима..без да се бърника кабелната..нещо съм сънлив още и не схващам много много.. :zzz

:confused В къв смисъл да се бърника кабелната. Как да не можеш да си смениш тарифата, отиваш и попълваш едно листче и толпва

Link to comment
Share on other sites

Ти абонат на ЕК ли си случайно.... не съм имал спиране на нета, с изключение на 2 мащабни аварий - без нет 2 часа, и ако тва не е нет, стой си на кое си :punk

 

Абе ти си клиент МЕЧТА за ЕК..Дерзай :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...