Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Няма враждебно поведение - просто отговарям в тон. Често ти се случва да прибързваш - няма лошо да обмисляш отговорите преди да ги пускаш. :)

 

Да, обмислих възможността да се е обадил Юни или по-ранен месец в София на съпорта, но реших, че там работят хора, които познавам и знам, че са достатъчно наясно, че да могат да сменят MAC адрес без да има проблем в последствие. За това преминах на възможността, просто това което този младеж казва да не е съвсем така. Защото, честно казано забелязах доста негативни мнения към ЕКК, написани просто с идеята да се каже нещо негативно... не го разбирам това :D

Извън темата... честно казано, рядко прибързвам с отговорите си.. просто не съм съгласен с доста голяма част от негативизма, който се изсипва срещу ЕК.

И още веднъж извън темата... Въобще не ме интересува Овчеполци, Пазарджишко... много добре знам как се пише и къде се намира. Как да не говоря и да не пиша на "И" също не ме учи.. достатъчно добре го мога и без теб, имайки предвид, че съм завършил Педагогика. И въобще никога не се заяждам с хората... най-малко с теб... както казах, просто доста често не съм съгласен с някои неоснователни неща, които пишат и си го казвам... е явно начина не ти харесва, ама...

Edited by Lame
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

До 80% икономия от телефон при пакет с кабелна и интернет

До 80% от сегашните си разходи за фиксиран телефон могат да спестяват пловдивчани от 1 септември, ако станат клиенти на новата услуга "Евроком Глас" в пакет с кабелна телевизия и интернет, съобщи изпълнителният директор на "Евроком Кабел Мениджмънт България" Петьо Стайков.

 

В тази конфигурация, срещу такса от 35, 90 лв, абонатите ще разполагат с 500 минути градски разговори, 75 минути извън мрежата, включително и международни. Досегашните лоялни клиенти на компанията, ползвали услугите й поне 1 година, получават бонус и в продължение на 6 месеца нямат да плащат месечен абонамент, подчертаха от "Евроком Кабел".

 

Цената за свързване при кабелната телефония, която предлага компанията, е 6 стотинки – с 54% по-евтино от тази на БТК. При междуградските разговори икономията е 5%, при международните за ЕС – между 35 и 50%, а при връзките с мобилните оператори – 24%, обясни Стайков. Месечната такса за телефон в пакета "3 в 1" излиза 2,30 лв срещу 13,80 лв на БТК. Абонатите могат да избират и двоен пакет – телефонна услуга, комбинирана само с интернет, или само с кабелна телевизия. Допълнително улеснение е възможността за on-line проверка на сметките в реално време, както и високата степен на защита от кражба на импулси.

 

От компанията очакват в рамките на 1 година 20% от сегашните им абонати в Пловдив да минат на кабелна телефония. По оценка на маркетинг-директора Христо Христов това е 5% от местния пазар на БТК. Догодина кабелна телефония ще се предоставя и в Стамболийски, Раковски и Карлово.

 

От 1 септември "Евроком Кабел" увеличава между 2 и 3 пъти скоростта на интернета при запазване на досегашните цени. В началото на есента предстои и откриване на локален коол-център на компанията в Пловдив. Той ще улесни достъпа на абонатите до информация при аварии и други проблеми, обясни Петьо Стайков. Той съобщи, че в рамките на една година, в резултат на мащабните инвестиции, авариите са намаляли с 40%.

Източник: Дарик

Link to comment
Share on other sites

ей за тва ги мразя шопите, купуват нещо, скапват го, преправят го като ахмаци и си приписват всички заслуги!

Какво...искаш да каже че преди Софиянци ЕК е било по-добре. Я не се излагай. Още година инвестиций и работа и ЕК отново ще лети и ще са си най-големите. Ей в това вярвам аз!

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

Какво...искаш да каже че преди Софиянци ЕК е било по-добре. Я не се излагай. Още година инвестиций и работа и ЕК отново ще лети и ще са си най-големите. Ей в това вярвам аз!

 

аз се излагам само когато съм мъртво пиян :)

Link to comment
Share on other sites

аз се излагам само когато съм мъртво пиян :)

 

 

true, true...

 

Караман знае какво говори... Не питай старило, питай патило... В случая - хем е старило, хем е много патило.

Link to comment
Share on other sites

Какво...искаш да каже че преди Софиянци ЕК е било по-добре. Я не се излагай....

 

Преди софиянците скоростта и стабилността на Еврокомци бяха на ниво. След това започнаха проблемите които ме принудиха да ги изключа временно, и да мина на друг доставчик.

Link to comment
Share on other sites

Преди софиянците скоростта и стабилността на Еврокомци бяха на ниво. След това започнаха проблемите които ме принудиха да ги изключа временно, и да мина на друг доставчик.

Да чукна на дърво :lol: откакто съм на ЕК от 6 месеца толкова рядко е спирал и прекусвал че се броят на половината пръсти на едната ръка. И като си преставиш че две прекъснвания бяха съответно при 2големи аварий при които цял П-в нямаше така че всичко си е наред, скороста пък е възможно най-стабилната. Може да е малка ама не отлепва в граници по-големи от 4-5к. , т.е. постоянна

Link to comment
Share on other sites

Да чукна на дърво :lol: откакто съм на ЕК от 6 месеца ...

 

6 месеца .... т'ва прави февруари тази година, така ли? ами мога да ти кажа, че точно февруари-март нещата почнаха да се стабилизират. трябваше да се закачиш октомври-ноември миналата година, та да видим дали сега щеше да си толкова положително настроен. ;)

някой хора издържаха, други не .... а 3-ти ги мързеше да се местят на друго ISP :P

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Да кажа и аз нещо "хубаво" за ЕК.Преди два дни реших да посетя офиса им и да си сменя тарифата,в очакване на новите скорости от 01.09.Та от "икономична +" си платих от новия месец "максима".И какво получих...от вчера 1/2 от скоростта на "икономична +".

Link to comment
Share on other sites

Да кажа и аз нещо "хубаво" за ЕК.Преди два дни реших да посетя офиса им и да си сменя тарифата,в очакване на новите скорости от 01.09.Та от "икономична +" си платих от новия месец "максима".И какво получих...от вчера 1/2 от скоростта на "икономична +".

 

Отивам и аз сменям преди 2 дни от D+ на Optima! На гишето куха лейка!

Тя: от 1-ви ще ви сменят скоростите!

Аз: Да, знам, че след 30 минути ще ми сменят скоростите!

Тя: от 1-ви ще ви сменят скоростите, нали смяната е записах от 1-ви в компютъра!

Аз: Боли ги кура админите кога сте го записали в компютъра :bgrin:, Довиждане, лека работа и не си вярвайте толкова!

Link to comment
Share on other sites

Да, и на мен ми намалиха същия ден като смених Д+ за Оптима, от 1280 на 1024. Обаче това съм го усетил едва на другия ден, т.е. не ми пука за тая малка разлика, понеже след 1 ден става 3 мбита, което ме крепи :) . Наистина ЕК се закрепиха последните месеци, да чукна на дърво.

Издържах без да ги сменя толкова години, ей..... ама имало закво. Да видим вдругиден.

Link to comment
Share on other sites

Уважаеми Клиенти,

 

Във връзка с почивните дни по повод официалния празник и празник на града 6-ти септември, Евроком удължава крайния срок за плащане на интернет услугата до 10.09.2007г. Всички клиенти, които не са успели да платят сметките си за месец септември, ще могат да го направят в посочения срок, като през това време интернет достъпът им няма да бъде спиран.

 

 

Евроком Кабел МБ

Link to comment
Share on other sites

Новите скорости факт ли са вече? някой да пусне един скрийншот от спиидтеста :punk:

Я се съвземи кои ти работи в 4 сутринта :confused

По обяд може и да са :lol:

 

ед// май нямате търпение а? Тва като коледен подарък ще дойде :lol:

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

Абе чакайте къде бързате

Помня майското увеличение че се случи някъде 1-2 часа, може да врътнете темата 10тина страници назад да видите от колко часа са поустовете.

Те хора още кафе пият и банички ядат вие за скорости говорите :zzz

 

пфф

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

Събота е днес, увеличение ако изобщо има, ще е най-рано в Понеделник :ghost

Едва ли някой ще си мръдне задните части за обещаното баш уикенда. Иначе в момента, в който минах на Оптима (беше 23-ти мисля), и ме прекараха от 160 на 120 КБ/с още същия миг, нали така, въпреки уверенията и факта, че всички знаем че на нов тарифа се минава от следващия месец. Е, явно в България клиента винаги е прецакан с и до колкото е възможно.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

@tedy не е така, защото аз минах от Минима на Оптима, в офиса ми казаха на 1во число следващия, а още на третия ден и ми пуснаха новата тарифа. Явно го правят с цел...ми дедазнам, сигурно щото от днес вдигат скорсста и да не земат да се объркат нещо :lol: :wir

 

ед// в случая не съм ли на далавера, близо 2 седмици с по високо скорости

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

@tedy не е така, защото аз минах от Минима на Оптима, в офиса ми казаха на 1во число следващия, а още на третия ден и ми пуснаха новата тарифа.

 

 

на теб ти я вдигат след 3 дни, а на нас ни ги свалят след 3 часа .... мда, така ще да е :laughing:

Link to comment
Share on other sites

не е много свързано с темата, но аз си поръчах сателитна телевизия и веднага ми дръпнаха 200 $ за 2 ресийвъра. Но техниците видяха че нямам добра видимост към юг и не можаха да ми го сложат. Та от 13 август до сега още не съм си получил парите. Дори им звънях 2 пъти. Така че навсякъде клиента е прецакан. Независимо в коя държава си. :angry1

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...