Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Сменяй ги, какво се мъчиш.

Проблема е,че се намирам в с.Труд, а тук имаме още един доставчик, който не ми харесва.

Ще почакам още малко еврокома и ако не си оправят проблемите ще ги сменям с другия.

Ако бях в Пловдив щеше да е лесно.Доставчици бол :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

При вас има Angelsoft, интернета им е в пъти по-добър. Само трябва да видиш коя фирма го поддържа, че тя може да оаква нещата...

Ще проверя и ще ги сменя тези гадове :)

Link to comment
Share on other sites

Махнах се вече от скапания евроком :)

Angelsoft са много по-добре!

Направих спийд тест ама незнам какво означават цифрите.Добре ли е ,зле лие,но като цяло съм доволен от скоростта на сваляне и качване!

640942248.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eeee Евроком не спират да ме изненадват!! :blink: Отказал съм се от скапаната им телевизия още февруари,а от нещастния им нет септември.Каква беше изненадата ми ,когато вчера ми позвъни една дама от някаква финансова агенция.Съобщи ми,че имам неплатени сметки към Евроком от февруари месец насам?!!! :angry: :confused Добре,че си пазя бележките с които съм се отказал.Пратих и ги на факса и се оправи всичко.Така,че предупреждение към всички,които се отказват от тези МИЗЕРНИЦИ!!ПАЗЕТЕ СИ БЕЛЕЖКИТЕ С КОИТО СТЕ СЕ ОТКАЗАЛИ!!!! И задължително заявете в офиса,че се отказвате!!Иначе ще берете ядове!!Дано съм бил полезен на някой! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Махнах се вече от скапания евроком :)

Angelsoft са много по-добре!

Направих спийд тест ама незнам какво означават цифрите.Добре ли е ,зле лие,но като цяло съм доволен от скоростта на сваляне и качване!

640942248.png

Същото като в Пловдив.

 

Eeee Евроком не спират да ме изненадват!! :blink: Отказал съм се от скапаната им телевизия още февруари,а от нещастния им нет септември.Каква беше изненадата ми ,когато вчера ми позвъни една дама от някаква финансова агенция.Съобщи ми,че имам неплатени сметки към Евроком от февруари месец насам?!!! :angry: :confused Добре,че си пазя бележките с които съм се отказал.Пратих и ги на факса и се оправи всичко.Така,че предупреждение към всички,които се отказват от тези МИЗЕРНИЦИ!!ПАЗЕТЕ СИ БЕЛЕЖКИТЕ С КОИТО СТЕ СЕ ОТКАЗАЛИ!!!! И задължително заявете в офиса,че се отказвате!!Иначе ще берете ядове!!Дано съм бил полезен на някой! :rolleyes:

Последно като ги видях минаваха да оглеждат колко абонати са им останали. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Eeee Евроком не спират да ме изненадват!! :blink: Отказал съм се от скапаната им телевизия още февруари,а от нещастния им нет септември.Каква беше изненадата ми ,когато вчера ми позвъни една дама от някаква финансова агенция.Съобщи ми,че имам неплатени сметки към Евроком от февруари месец насам?!!! :angry: :confused Добре,че си пазя бележките с които съм се отказал.Пратих и ги на факса и се оправи всичко.Така,че предупреждение към всички,които се отказват от тези МИЗЕРНИЦИ!!ПАЗЕТЕ СИ БЕЛЕЖКИТЕ С КОИТО СТЕ СЕ ОТКАЗАЛИ!!!! И задължително заявете в офиса,че се отказвате!!Иначе ще берете ядове!!Дано съм бил полезен на някой! :rolleyes:

не си само ти. И на мен ми звъняха. Имал съм неплатен абонамент за интернет за април. Аз им викам как ще имам неплатен, като плащам нета един месец на пред, а април се отказах. Почна да ме пита как съм се отказал и и казах - официално с молба. И ми каза, че ще звънне в понеделник да видим дали си пазя бележката. Пазя си е. И интересно като съм пуснал заявление по официален начин с тяхна бланка, как така нямат информация, че съм се отказал. Явно нямат никаква комуникация вътре във фирмата.

А пък аз си плащам всичко през ипей и там си ми пази плащанията - интернета съм го платил още март месец, пък тая пача ми вика, че не е платен. Ай, някой да е скътал някой лев и да не ме е писал платил - добре, ама парите са дошли по банков път и знаят, че съм платил, кво ми са правят на луди

Май им е последен напън да съберат някой лев с тоя номер, пък ако мине.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Не са само ЕК така. Пролетта като се отказах от БТК в следващата сметка ми бяха начислили пак такса за и-нет, та се разправяхме, че сме се отказали и т.н. Всички са един дол дренки :wacko:

Link to comment
Share on other sites

от мен пък си търсеха кабелния модем половин година след като съм им го върнал,

а година след това - неплатени сметки(съответно година и половина след като съм се отказал) !!!

Link to comment
Share on other sites

Хехе... а мен ме бяха дали на някаква агенция за събиране на неплатени сметки... и ми се обажда някаква дама да ми се обяснява че е частен съдия изпълнител и имам неплатени сметки към фирма Евроком, питам ги най-учтиво че може и да съм забравил но ако може да ми кажат за кой адрес, кой период и т.н. и те почват да ми четат - по договор от дата 01.01.1980.... при което избухнах в бурен смях онази спря и вика - ама защо се смеете.. викам че защото това са глупости понеже тогава съм бил на 6 години и тя взе да мрънка че май има някакви неточности и ще ми се обадят по-късно... и не се обадиха изобщо :)

Link to comment
Share on other sites

по договор от дата 01.01.1980....

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ами ти представи си тая изпълнителка с колко мозъчни клетки е, щом дори за момент не се сеща за какви дати говори. Или пък дори не го е погледнала договора, ами започва директно да търси жертви. Дори и 90 година да ти бяха казали пак същото. Тогава ги нямаше още.

О, в понеделник определено ще ми е интересен ден и на мен, стига да събере смелост да ми се обади пак :)

Link to comment
Share on other sites

Ами не виждам как. Те реално не са направили нищо, освен да са те потормозили малко по телефона. Не са ти взели пари, че да кажеш, че си измамен или нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

Ами например, че пазят личните ти данни и ги използват, за да те безпокоят, въпреки че нямаш вече нищо общо с тях...

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ами ти представи си тая изпълнителка с колко мозъчни клетки е, щом дори за момент не се сеща за какви дати говори.

 

По-смешното беше че са някаква голяма чешка агенция и май точно някаква чехкиня ми се обади (говореше добре български но имаше нещо странно и после разбрах подробности за агенцията).

 

То още нещо имаше тогава не помня какво но като взе да ми обяснява за датата и изпаднах в бурен смях. В интерес на истината аз трябваше да ида да прекратя един договор но пък интернета е спрян и ги бях уведомил че няма да го плащам повече но тъй като бях в грешния район ми обясняваха да се разкарвам до другия край на града за да подпиша там официално прекратяване но пък тъй и тъй е спрян, няма договор и т.н. не виждам какви пари биха могли да търсят за услуга която не е получена и ако беше ми обяснила конкретно това можеше да се съглася но очевидно им куца документацията и жената като се смути, обеща да провери и да ми се обади и вече 2 години проверяват но не са ми се обадили.

Link to comment
Share on other sites

Абе явно си имат някакъв проблем, когато абонатите спират договорите. Вчера го разказвам това на брат ми и той ми каза, че му се случило същото, с неговия договор към Евроком в София. На него даже два пъти са му звънели. Само дето на втория път още като чули неговото "Моля?!" на това, че им дължи пари директно казали, че пак ще звъннат и до там :)

Те сега нали ги купи някаква шведска компания - сигурно си търсят вземанията. Но може да излезе, че си държат по списъците доста "мъртви души", да се водят голям доставчик, а действително много хора са се отказали и цената им не е тази, която е трябвало да бъде. :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Аз от 1 година не съм на тях ама и на мен ми звъняха скоро.Звъни ми и вика имате неплатени сметки за интернет и кабелна.Викам "Моля?!?, спрял съм от еди кога си имам и бележки и всичко."Отвърна ми оназ мома, че сигурно между Пловдив и София не се били разбрали нещо и повече не ме потърсиха.

Link to comment
Share on other sites

Искам да се откажа от кабелната, как стават нещата, молби едно друго или е по-сложна работата?

Отиваш до локалния офис на Евроком и казваш, че искаш да се откажеш. Дават ти една бланка да попълниш. Ако ползваш модем им го връщаш, ако не е купен де.

И плащаш каквото имаш неплатено. Ако ти тече някакъв договор, сигурно ще искат и неустойките, но това вече е лично за всеки. Аз просто попълних бланката за отказ и това беше.

И да си я пазиш, да няма обаждания от типа не сте си платили :):)

Link to comment
Share on other sites

Аз не виждам как в момента е по-различно от горе-описаното бъдеще :D Даже е по-зле - отричат се проблемите :>

Не говоря само за у вас си, а да ходите да си ровите из шахтите и по суичовете навън :)

Link to comment
Share on other sites

Какво се случва ако не уведомиш ЕК, че прекратяваш използването на услугите им, а просто минеш на друг оператор и спреш да плащаш? Щото продължават да ми пращат фактури по пощата...

Link to comment
Share on other sites

Какво се случва ако не уведомиш ЕК, че прекратяваш използването на услугите им, а просто минеш на друг оператор и спреш да плащаш? Щото продължават да ми пращат фактури по пощата...

Иди си подай молбите както си трябва, за да нямаш главоболия после. И пази всичко, което ти дадат - заявлението и там другите хартийки.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...