Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Чета тази тема за ДСС и ви съчувствам!

 

Една идея: Нека група абонати или само един, няма значение да подадат жалба в КРС и в СЕМ за въпросните нередности, относно далекосъобщетилните им мрежи и правата за разпространение на тези компании! Също така вижте в регистъра на КРС дали новата фирма ТВ САТ КОМ има лицензия за оператор с далекосъобщетилна мрежа! Опишете си случаите и сезирайте компетентнте органи!

 

И нека няколко човека да пуснат различни сигнали, защото виждам, че има доста нарушения и от едната компания, и от другата!

 

 

П.С. КРС реагират адекватно - сезирал съм ги няколко пъти и отговорите им винаги са били точни и компетентни и не са оставяли нещата "ей така" - има един оператор, който отнесе доста солидна глоба за лошото качество на услугите си, които ми предоставяше в Пловдив!

Edited by agenta087
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ПФ то отиде вече днес няма да мога да направя нищо. Баси ....... история. Мерси на всички.

 

ПП: Обадих се на N3 да откажа включването за сега.

 

 

 

ПП1:Току що "нашите" ми звъннаха, че отишли до старата каса да попитат за проблемите които стават и начина за отказване от ДСС. От там им разяснили, че все още нищо не се знае кое как ще е и че можело да се откажа при тях и че те били ДСС и за жалост написали някаква бланка в която заявили отказване. Като касиерката им казала да носят кабели/модеми/приемници на края на месеца на 1-ви примерно и тогава щяли да подпишат прекратяване на договора и щяло да има печат на дсс.

 

Вече тотално изтрещях...

 

ПП2: Сега се чудя ако на договора за прекратяване има печат и пише DCC - дали това значи че прекратявам с дсс договора си и че като им върна нещата няма да се притеснявам

Edited by adriftbg
Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

Незнам на някой стана ли му ясно в кой е хляба и ножа , демек на кой да плаща. :laughing:

На мен лично ми е чудно как още търпите тези изгъзици и да ви правят на луди ела тук , плати там , не съм виновен Аз а той.

МАКЕНА никога не е виновен , все някой друг му е виновен!

А Макена е "външна фирма..." а може би е подводница на Гологанов :rolleyes:

В събота имах "щастието" да седна за малко на DCC нет , ужас никакъв го нямаше , незнам за кво оправяне говори Макена.

Кашата е пълна само това мога да Ви кажа , и вместо да се оправя по-зле става.

Които е в Асеновград , избора му е Булсат и Нет отАсеновград нет които вдигнаха скоростта на НЕТа от този месец.

 

За които са в Пловдив избори много но N3 са най-сигурни и надежни в момента откъм услуги , цена и подръжка. :punk

 

Незнам до кога ще им търпите глупостите , всеки има глава на ръменете си :punk

Edited by Rat Man
Link to comment
Share on other sites

Кво да търпя аз искам да се махна но къде да отида да го е. Да отида при едните после другите да ме търсят.

 

Вчера въобще нямаше интернет цял ден.

Цифровата прекъваше или нямаше сигнал.

 

Просто искам някъде да се откажа сега горе хората са прави, че договора е с ДСС, но от една страна при ТВ САТ подписваш споразумение че те ще представляват ДСС и ще ти предлагат услугите - тогава уж при тях трябва.

От друга страна старата каса щяли да сложат печат на ДСС и може и там да прекратиш.

 

И съм в тотално чудене къде кво. Иначе нямам нет нямам цифорова. Седя и си блъскам главата обадих се на Н3 да им отменя поръчката .

 

 

ПП: Между другото свързах се със СЕМ и набързо им разказах за какво става въпрос и получих отговор че има съдебни органи :(

Edited by adriftbg
Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

Незнам на някой стана ли му ясно в кой е хляба и ножа , демек на кой да плаща. :laughing:

На мен лично ми е чудно как още търпите тези изгъзици и да ви правят на луди ела тук , плати там , не съм виновен Аз а той.

МАКЕНА никога не е виновен , все някой друг му е виновен!

А Макена е "външна фирма..." а може би е подводница на Гологанов :rolleyes:

В събота имах "щастието" да седна за малко на DCC нет , ужас никакъв го нямаше , незнам за кво оправяне говори Макена.

Кашата е пълна само това мога да Ви кажа , и вместо да се оправя по-зле става.

Които е в Асеновград , избора му е Булсат и Нет отАсеновград нет които вдигнаха скоростта на НЕТа от този месец.

 

За които са в Пловдив избори много но N3 са най-сигурни и надежни в момента откъм услуги , цена и подръжка. :punk

 

Незнам до кога ще им търпите глупостите , всеки има глава на ръменете си :punk

 

Ти някво "подводно" рекламно лице на асеновлан и N3 ли се явяваш?

Не си мисли, че ние тука "ядем доматите с колците"!!!

Хората които пишат тук, са клиенти на ДСС които да били доволни през годините и им криво с лека ръка да зарежат доставчкиа ( макар вече доста да го направиха :D ).

Не мога да разбера, защо продължават да пишат хора които само правят реклама на другите ИСП-та и спамят темата!!!Кефете си се на добрия интернет и дерзайте :beer:

 

Кво да търпя аз искам да се махна но къде да отида да го е. Да отида при едните после другите да ме търсят.

 

Подобни мнения са мека казано смешни.

Спираш да си плащаш, когато те потърсят даваш си им чаркалъците и всички са доволни.През това време спокойно може да си пуснеш интернет и ТВ от друг оператор.Къф е проблема и кой какво не разбра/прочете?

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

...

 

Незнам до кога ще им търпите глупостите , всеки има глава на ръменете си :punk

 

в някои квартали реална алтернативи няма, но ако нещата продължат така явно ще се избира "по-малкото зло" :(

 

Кво да търпя аз искам да се махна но къде да отида да го е. Да отида при едните после другите да ме търсят.

 

а бе, никой няма да те търси ... най-много да дойдат някакви да си вземат модема и приемника(ако имаш цифрова), но с тях внимавай какъв протокол подписваш за предаване на чакарлъците ... аз бих им казал, че докато не стане ясно кои са реалните приемници на DCC, може да не искам да им връщам нещата, пък те ако щат и да ме вкарат в съда :laughing: (не знам дали тея капути осъзнават, но тъй както се разпърдяха по най-селския начин, мнозина могат да си оставят модемите и цифровите приемници за тях и онези по никакъв начин да не могат да си ги върнат, тъй като е явно, че DCC вече няма да я има) ... а ако аз имах алтернатива(бтк и евроком аз не ги броя за такива), тея от dcc ли са, кви са щях да ги направя луди по офисите(щях да отида и в двата) ... пък и до кютечец може да се стигне (то тук в кичука, само повод им дай на хората) :lol:

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Без много, много да съм чел днес отидох в старата каса на ДСС, като по пътя видях нова, но я подминах. Сключих споразумение, на което също няма печат на ДСС а на АТВ САТ ЕООД. касиерката каза, че всичко си остава както е било. На връщане пак минах покрай новия офис един кабелджия ми видя споразумението и ми вика, че от другата седмица щели да ми спрат интернета и като съм бил отшъл в стария офис да ги питам кво става после да съм минел през тях да подпиша споразумение и да ми пуснат нета. Питам се защо тоя ми каза, че ще ми спрат само нета? После се обадих на някъв телефон където ми дадаха от старите каси и го разказвам това и тя ми казва, че от другата фирма заплашвали и пускали реклами по ТВ САТ и не би трябвало да има проблем. Викам й компенсация ще има ли? Тя вика по принцип да. Аз и викам дано да няма проблем и оная ми вика при проблеми на този телефон да се звъни. Сега ако ме преебат искам да видя как ще дойдат да си вземат три цифрови приемника и един модем от ДСС?

 

A N3 в кичука не е алтернатива. Между другото юли месец нали два дена нямаше нет и като отидох да платя за август ми казаха, че няма да плащам нет, защото имали проблем и останах много доволен, но сега май лапнах дръвцето :)

Edited by platis
Link to comment
Share on other sites

Ти някво "подводно" рекламно лице на асеновлан и N3 ли се явяваш?

Не си мисли, че ние тука "ядем доматите с колците"!!!

Хората които пишат тук, са клиенти на ДСС които да били доволни през годините и им криво с лека ръка да зарежат доставчкиа ( макар вече доста да го направиха :D ).

Не мога да разбера, защо продължават да пишат хора които само правят реклама на другите ИСП-та и спамят темата!!!Кефете си се на добрия интернет и дерзайте :beer:

 

 

 

Подобни мнения са мека казано смешни.

Спираш да си плащаш, когато те потърсят даваш си им чаркалъците и всички са доволни.През това време спокойно може да си пуснеш интернет и ТВ от друг оператор.Къф е проблема и кой какво не разбра/прочете?

 

Не случайно за теб пише "Дървен Философ" :punk

Link to comment
Share on other sites

ДСС все още я има в регистъра тъй че съществува като фирма. Всъщност аз така и смятам да направя няма да плащам поради простата причина че още не ми е ясно къде какво.

 

Всъщност от старата каса твърдят че те били истински че там съм се бил записал там трябвало че другите лъжели и пускали фалшили съобщения по медийте. Всъщност другите сигурно твърдят същото. Нашите са решили да се отказват на старата каса след обяд щяли да ходят. С модема и цифровата сме имали приемо-предавателни протоколи на които има печат долу където пише за връщане печата е от ДСС, казали да ги носи защото с тях се предавали нещата. Щяли да сложат дата още 1 печат подпис и с молбата за прекратяване и това е. Така щяли да направят, аз вече честно казано се предадох. Принципно ако не бях видял във форума и както не гледам ТВ а и особенно пък ТВ Сат или инфо канала щях да отида и без това там. Та да става квото ще вече ми писна от всякъде.

Edited by adriftbg
Link to comment
Share on other sites

Сега видях споразумението и в него изрично пише, че то важи само с Договора, който си сключил. Така че докато някой не ми представи оригинала на копието, което аз притежавам, нищо на никой няма да връщам! Само където се прекарах с 40 лева може би.

Link to comment
Share on other sites

Сега видях споразумението и в него изрично пише, че то важи само с Договора, който си сключил. Така че докато някой не ми представи оригинала на копието, което аз притежавам, нищо на никой няма да връщам! Само където се прекарах с 40 лева може би.

 

Да всъщност това е логично и е добра идея. Обадих се вкъщи и им казах щом от старата каса твърдят, че те са реалният доставчик да покажат договора но всъщност той едва ли ще е там по-вероятно наистина ще е в офиса им.

 

Ох незнам ще ходят на старите пък каквото такова.

Edited by adriftbg
Link to comment
Share on other sites

Ето какво са дали на майка ми заедно с касовата бележка днес в един от новите офиси.

 

post-100-128298852721_thumb.jpg

 

Случайно липсва печат от страна на Цифрова Кабелна Компания :confused

На моето споразумение те даже не фигурират, само че АТВ САТ поема задълженията на договор еди си кой.

Link to comment
Share on other sites

То май печат от ДСС няма никъде нито при тези нито при другите. Сега като нищо ще се появи 3-ти човек собственик на ДСС и той ще изяви претенции и всичко ще е тотална каша (не че сега не е).

 

Съжалявам само, че когато няколко познати си прекратиха преди 2-3 месеца договорите аз се услушвах. :(

Edited by adriftbg
Link to comment
Share on other sites

Случайно липсва печат от страна на Цифрова Кабелна Компания :confused

На моето споразумение те даже не фигурират, само че АТВ САТ поема задълженията на договор еди си кой.

твоето можеш ли да го сканираш/снимаш и да го качиш тук, за да го видим?

 

аз днес писах на КРС и на СЕМ, за да видим дали са наясно с положението или ще чакам да ми отговорят след 1-2 мес., когато всичко стане ясно.

Link to comment
Share on other sites

Нашите се отказаха на старата каса. Върнали всичко подписали им приемо-предавателните протоколи както и дали някакъв документ за отказването и прекратяването. Сега чакам N3 да дойдат, а какво ще стане от тук нататък дали някой ще предяви претенции към това което сме върнали времето ще покаже.

 

Можеше поне да се свържат по-някакъв начин да ни обеснят как седят нещата да кажат кога и в какъв срок ще бъдат отстранени проблемите с нета и с телевизията. След като 1 месец бях в неведение и на телефоните или не се дигаше или отговора беше незнам какво да кажа обадете се по-късно - реших да се отказвам. Само се надявам да не се замеся в някви "филми" с другата фирма. Или колко му е да цъфне 3-то лице което да купи ДСС и той да почне да прави простотии. Българщина какво да кажа "насраха" една що годе добър до някъде интернет и прилична цифрова - поне в началото и до скоро беше така.

Edited by adriftbg
Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен точно как става тоя пиниз с качването.

 

Мда, не ми се получи с урл линк-а от ПС-то. Малко помощ как да го направя?

Edited by platis
Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен точно как става тоя пиниз с качването.

 

Мда, не ми се получи с урл линк-а от ПС-то. Малко помощ как да го направя?

 

Качваш в http://imageshack.us/, даваш на browse и след това upload, после копираш линка.

Link to comment
Share on other sites

А бе колкото гледам , тези кауни май са решили 2 фирми да стопанисват една мрежа и всеки да цоца пари от този който е хванал! Защото и другите предлагат разни такива споразумения ! Иначе - след кат не са се разделили по квартали , ами карат смесено,все едните Би трябвало да си пуснат опорната мрежа наново - ама това е безобразно скъпо .... и излиза май, че като подпишеш с някоя от фракциите ВЕЧЕ ще има къде да си платиш , пък кой ще оправя "Джиците" - ще видим :angry1 Хайде ако не съм прав някой да ми опише как ще стане разделянето, при условие че аз мога да ида в нова а комшията в стара каса :angry1 О неразумний юроде, поради что си решил че знаеш как се прави кабелна телевизия... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днес ми направи впечатление, че на фирмените им коли (с които поддържат мрежата) вече е сложен новия телефон, което мисля, че потвърждава кой бърника по мрежата - хората от новите каси, а тези в старите каси освен разни момчета-охранителчета и хвърчащи споразумения май друго нямат.

Edited by danzel_
Link to comment
Share on other sites

Ако договорите се намират в "старата" фирма, а новата няма достъп до тях - никой да не си връща модемите и цифровите приемници :)

 

А иначе тези са за ДАНС и прокурор.

Link to comment
Share on other sites

Положението с ДСС наистина е много объркващо, преди десетина дни ходих до навият и старият офис в Кичук Париж (на Никола Вапцаров и Чорлу) и за да се опитам да разбера кой е „истинският”. Когато бях в старият офис и докато чаках, дойдоха няколко човека (впоследствие разбрах , че това са техниците), и донесоха петдесетина цифрови приемника на касиерката, те бяха абсолютно различни от тези който се използваха в мрежата на ДСС, а касиерката им даде няколко бикънект ваучера (вероятно тях използват за комуникация). При разговора ми с един от „техниците” останах с впечатление, че те не са там само за „парлама” а наистина ще подържат мрежата. В новият офис ме убеждаваха, че каналната мрежа е на ТВ САТ КОМ и „другите” просто вземали и този абонамент от клиентите и после щели да „изчезнат”. На мен някак нещата не ми се връзват, ако беше така АТВ САТ едва ли щяха да сключват нови договори с абонатите. Можеха просто да си пускат касовите бележки от името на ДСС, прибират парите и изчезват. Но след сключването на нов договор те носят отговорността за липсата на услугата. Единственото обяснение за мен в случая (ТОВА Е ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ), е че АТВ САТ вероятно са сключили договор с друг оператор за доставка на интернет и кабелна телевизия и те само ще присъединят своите абонати към неговата мрежа. В Пловдив само Евроком има покритие почти на всякъде и безпроблемно може да поеме голям брой нови абонати наведнъж.

Link to comment
Share on other sites

... Единственото обяснение за мен в случая (ТОВА Е ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ), е че АТВ САТ вероятно са сключили договор с друг оператор за доставка на интернет и кабелна телевизия и те само ще присъединят своите абонати към неговата мрежа. В Пловдив само Евроком има покритие почти на всякъде и безпроблемно може да поеме голям брой нови абонати наведнъж.

 

намекваш, че АТВ САТ "ще продадат" абонатите си на Евроком, като за парлама само ще се водят отделна фирма?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...