Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

925932584.png

За съжаление бащата е платил таксата.

Браво на дцц, 60 килобита трябва да стигнат на всеки :lol: , все пак това са цели 2 пъти повече от средния dial-up, трябва да се оцени това.

Айде след 10 години да очаквате стабилни 128 килобита :rolleyes:

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Би трябвало мизериятя да е приключила ... поредния съботаж от И.Г. спиране на упорен доставчик в случая нашия преносен достачик до София - фирма Новател при което общия капацитет беше намален на 1/4 от нужния ни. Днес 14:00 би трябвало всичко да е наред

Link to comment
Share on other sites

Би трябвало мизериятя да е приключила ... поредния съботаж от И.Г. спиране на упорен доставчик в случая нашия преносен достачик до София - фирма Новател при което общия капацитет беше намален на 1/4 от нужния ни. Днес 14:00 би трябвало всичко да е наред

Тоя мизерник не можете ли да го премахнете :confused То по тая логика тоя смешник може да прави проблеми всеки месец.

Link to comment
Share on other sites

... формата и цвета са защитетни от Цифрова кабелна телевизия - Ентри преди години когато те водеха война срещу ДЦЦ

 

това не е вярно.

не го казвам за да заформям някаква полемика.

Makena е бил подведен от който му е казал това нещо.

не разпространявайте клевети.

Link to comment
Share on other sites

Това че някой саботира,не е никакво оправдание,особено ако се използва повече от веднъж като такова.За краен клиент като мен е важно,че през вечер изчезват канали,качеството е като от антенен сигнал, неделя незнам колко пъти прекъсна Диема по време на мач от Англия.Съжалявам,но няма сила която да ме задържи при вас Макена.Както гласи класическата поговорка: двама като се карат,трети неизменно печели.

Link to comment
Share on other sites

това не е вярно.

не го казвам за да заформям някаква полемика.

Makena е бил подведен от който му е казал това нещо.

не разпространявайте клевети.

 

Furiozo, благодаря за "отговора" ти...

Link to comment
Share on other sites

Furiozo, благодаря за "отговора" ти...

 

Не го приемайте за клевета имате регистриран същия знак само че долу пише цифрова кабелна телевизия при наличие на свободно време ще ви пусна извадката от патентно ведомство идеята е че логото на ДЦЦ не е защитено нищо повече само за информация

Link to comment
Share on other sites

При мен още нищо не се е оправило...Същата лайняна история е като вчера... Дори Skype се разкача през 30 секунди...

Link to comment
Share on other sites

Някой плати ли си кабелната вече и знае ли се всеки от съдружниците на коя фирма пуска касов бон.

Дали новите фирми имат разрешение за разпространение на тв програми, това може да се види в страницата на СЕМ ( Предприятия разпространяващи програми.)

 

Някой ако е подписвал каквото и да е допълнително споразумение нека да го качи някъде и да пусне един линк да прочетем малко.

Link to comment
Share on other sites

При мен вчера и днес до 15:00 нета беше ужасен, губеше се и не превишаваше 500 кб/с даунлоуд. Сега обаче от 15:00 до сега свалям с 2.6 мб/с от замунда а съм на тарифата от 15 лв с която не превишавах 2.1 мб/с. :rolleyes: Явно опитват да компенсират дано не се прецака пак нещо :))

Link to comment
Share on other sites

Би трябвало мизериятя да е приключила ... поредния съботаж от И.Г. спиране на упорен доставчик в случая нашия преносен достачик до София - фирма Новател при което общия капацитет беше намален на 1/4 от нужния ни. Днес 14:00 би трябвало всичко да е наред

Аз смятам скоро да помогна за преодоляване на несъответствието

Link to comment
Share on other sites

Някой плати ли си кабелната вече и знае ли се всеки от съдружниците на коя фирма пуска касов бон.

Дали новите фирми имат разрешение за разпространение на тв програми, това може да се види в страницата на СЕМ ( Предприятия разпространяващи програми.)

 

Някой ако е подписвал каквото и да е допълнително споразумение нека да го качи някъде и да пусне един линк да прочетем малко.

 

В Пловдив старите каси се обслужват от АТВ САТ ЕООД - Иван Гологанов , а новите от ТВ САТ КОМ ЕООД - Красимир Кирев. Всеки може да провери какво е положението в СЕМ :)

Edited by TUISTERa
Link to comment
Share on other sites

В Пловдив старите каси се обслужват от АТВ САТ ЕООД - Иван Гологанов , а новите от ТВ САТ КОМ ЕООД - Красимир Кирев. Всеки може да провери какво е положението в СЕМ :)

 

http://www.cem.bg/public_reg.php?action=7&id=360 ТВ Сат

 

не съм сигурен това ли е другата фирма - http://www.cem.bg/public_reg.php?action=7&id=485 ГТВ Сат ЕООД - ???? ГЕОРГИ ИВАНОВ ГОЛОГАНОВ ?????

 

http://www.cem.bg/public_reg.php?action=7&id=157

 

и честно казано съм в пълен АМОК....

Edited by adriftbg
Link to comment
Share on other sites

В Пловдив старите каси се обслужват от АТВ САТ ЕООД - Иван Гологанов , а новите от ТВ САТ КОМ ЕООД - Красимир Кирев. Всеки може да провери какво е положението в СЕМ :)

И все пак какво точно пише в допълнителните споразумения? Според мен в тази ситуация най-логично би било хората, които имат срочен договор с "Цифрова кабелна компания" ООД да могат да прекратят старите си взаимоотношения и евентуално, ако имат желание, да подпишат с ЕООД-то.

Link to comment
Share on other sites

И все пак какво точно пише в допълнителните споразумения? Според мен в тази ситуация най-логично би било хората, които имат срочен договор с "Цифрова кабелна компания" ООД да могат да прекратят старите си взаимоотношения и евентуално, ако имат желание, да подпишат с ЕООД-то.

 

Договора е необвързващ/безсрочен и може да се прекрати по всяко време ( поне така беше преди :) ).

Днес нещата са по-добре, да се надяваме че ще е за по-дълго.

Link to comment
Share on other sites

найс, а? :allien

 

 

Аз преди малко дърпах с 2.2 МБ/с. Рестартирай си модема или пробвай да си смениш IP-то, като промениш МАС адреса, ако си зад рутер.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...