Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Принципно вършея на друго място, както е известно, но поради двата рапорта и тоталната липса на колегите напоследък (май само аз не съм в отпуска)...се наложи да влезна и тук.

Днес цял ден ме цепи главата и нямам никакво време и желание да ви проследявам разгорещената и интелигентна дискусия, затова без да чета просто трия всичко от поста на новопоявилата се звезда и до долу. Последствия за писалите няма да има по простата причина, че не съм чел кой какво е писал. Преди да напусна раздела, в който се надявам да не влезна скоро - само ще цитирам точка 1 и 2 от правилата на форума и ако се наложи да влезна втори път заради подобно нещо, вече ще си направя труда да изчета простотиите и ще има тропически плодове на заслужилите.

 

:)))))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

КРС какво общо има в случая? вътрешните проблеми не са от компетенцията на този орган, а и докато кабелният оператор продължава да си изпълнява условията по договора ...

Момко, ако заглушаващите радиоизлъчвания не са от компетенцията на този орган то тогава сигурно трябва да се търсят марсианците. Вътрешнофирмени проблеми викаш. Ами по-добре да грабнат малко чукове и бухалки и да си разрешат вътрешнофирмените проблеми тогава. Ще стане значително по-бързо. И няма да има нужда от намесата на ххБОП органите. Нали са вътрешнофирмени проблеми все пак. :lol:

Най-жалкото в цялата работа е очевидното пълно безхаберие на цяла камара държавни институции и служби, които би трябвало тутакси да се намесят. Ама явно всички са отишли на море.

Link to comment
Share on other sites

Да, абонат съм. Но за едно си прав - докато има телевизия, е почти все едно, докато не опре да се чуди човек къде да плати и дали няма да му спрат услугата ;) . Останалите мърморения са просто принципни и негодуванието от ставащото.

 

 

Мда, явно това е един от големите проблеми, водещи до всички тия последствия - липса на работещи системи, закони и т.н.

Не е толкова ненормално да се появят търкания за баницата между двама собственика, но всички тия ексцесии с два СОТ-а, полиции, 24 часово полицейско присъствие, липса на начин по който да се намери законния собственик, бавното движение на жалби и оплаквания и т.н. и т.н., заглушавания, двояки смс-и, нови стари каси и глупости, изобщо повечето от тия неща как избощо са допуснати, няма правов ред и експедитивност в разрешаването на подобни спорове. Какво се учудваме, в съдилищата има дела, търкаляни с десетилетия. Иключително зле работеща администрация, бюрокрация.

 

"но едните имат техника, мрежа, поддръжка телефон а другите имат журналисти и каси вие си избирате кой е правилния екип "

- Ок, можеш ли да поясниш кои са "правилните"? Това май е най-важното. От по-горе казваш, че новите каси са "правилните"? Т.е. един вид на Гарванов касата вече не е валидна така ли..

Гарванов пак но номер 6..там е новия офис..

Link to comment
Share on other sites

Като страничен наблюдател пак ще се изкажа че от целия спор аз нищо не разбрах - не мога да разбера кои от касите са "истинските" - новите или старите, и как така фирмата ще има 2 каси. Ми сори пичове ама аз ако съм на мястото на вашите абонати не бих си платил изобщо ами бих пуснал ЕК (примерно) или антена докато не се уталожат нещата. Едните зашумявали нам си как си, техниците били еди къдеси. Евентуално бих повярвал на инфо канала но тук колкото и да спорите не ми се струва сериозно, още повече че като ви чета как се псувате като 14 годишни... кой бил плешиш, кой бил грозен и на кой колко му миришели чорапите :lol:

 

ПС: Казвам ЕК защото имат доста по-голямо покритие от N3 или Cooolbox иначе която и друга телевизия да изберат няма да е грешка. Поне докато се изясни кой какъв е и ще я има ли още тази фирма DCC и какво ще става с нея, къде ще се плащат таксите и т.н.

 

Единия разправя че новите са верните, щяло да има нова epay сметка и т.н. - инфо канала не бил верен, ми нещо намирисва, честно, дори да е истина това пак ми се струва съмнително.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

@djadomraz да не би да имаш някаква роднинска връзка с tedy? :)

За клиентите, пускат инфо канала, виждат адреса, отиват и плащат.Ще се повторя ( това което казах и на tedy ), но какво значение има кой/колко хора са собсвениците?!?Не е ли по-важно да имаш ТВ и интернет и те да отговарят на това за което си плащаш?

 

П.С. Някой има ли информация дали ще се плаща този месец интернета?От някъде чух/прочетох, че пак ще има аванта ( миналия месец избързах и платих, преди да пуснат промоцията :( )

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

... ще трябва да те напусна засега, но много скоро ще се... намерим.

офф/

На заплахи от... showimgphpfilenamedx300.jpg отдавна се смея.

Но, ако ти стиска и си сериозен... пиши ми на ЛС да ти дам адреса ми.

/офф

Link to comment
Share on other sites

Кои са алтернативните офиси на Обрейкови (Северен) и около Гранда?

 

До колко прочетох в една тема от др форум, на телефон: 0700 4 22 44 има инфо и за касите.Ако не просто звънни и питай операторите, те ще те насочат ( би трябвало де :D )

Link to comment
Share on other sites

@djadomraz да не би да имаш някаква роднинска връзка с tedy? :)

 

Не но се познаваме и знам, че за разлика от мен няма особен избор на други доставчици на ТВ освен ЕК. Аз имам Н3 и cooolbox освен ЕК...

Link to comment
Share on other sites

Не но се познаваме и знам, че за разлика от мен няма особен избор на други доставчици на ТВ освен ЕК. Аз имам Н3 и cooolbox освен ЕК...

 

Сори на off-a @djadomraz, бил и споделил впечатленията ти от нета на Cooolbox?

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

И от 3те нета съм доволен, който и да избереш между AngelSoft, N3 и Cooolbox няма да сбъркаш. От телевизията на cooolbox-a за момента съм с много добри впечатления единствения минус е второто дистанционно...

Link to comment
Share on other sites

От няколко дни качеството на доста канали се влоши осезаемо, заедно с това зачестиха и прекъсванията на кабелната. Прекъсвания нямам спомен да е имало повече от едно-две за около 3 години откакто съм на ДЦЦ, но напоследък зачестиха осезаемо.

Ако добавя, че и нета напоследък взе да прекъсва осезаемо по-често, бих казал "КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СТАВА В ТОЯ ГРАД". Да идва вече няква оптика поне до блока, че телевизията как да е, не гледам почти (ама тия дни поседнах да гледам и то баш тогава се развали), ама и нет, и ТВ, и насъбрах яко. А по всичко личи, ни чака и още!

 

Относно доставчиците, така е, има само ДЦЦ/ЕК, като изключим булсат. То май целия кичук е изоставен от добрите доставчици :pirate . А вече ще е изоставен и откъм нет.

 

Сравнявайки картите на покритие на основните ISP, които се водят за добри, се забелязва някакво разпределение и в по-голямата си част са непокриващи се, все едно всеки си покрива някакъв район, и са малко тия дето имат повече от 1, Дядомраз е от късметлиите. За кичука да не говорим, там ИТД има само в югозападните райони, а голямата част, където съм аз, няма никой! Сега и нетгруп ако се насере и става весело.

Link to comment
Share on other sites

Кои са алтернативните офиси на Обрейкови (Северен) и около Гранда?

за момента в северен са 2 офиса-ул Райна Княгиня 25-до френската гимназия се намира това и на пл.Антон Чехов 1 който е градинката след моста на герджика..на центъра офиса е срещу 4-то районно..

Link to comment
Share on other sites

Тия от plovdiv24 яко гъчат $ Сега и банер са сложили.

Aз още съм включен към мрежата им. Когато си прекратих договора, дойдаха, прибраха си каквото беше тяхно и си заминаха. На въпроса: защо не откачат кабела... отговора беше: други се занимават с това.

Тези други вече месец ги няма, май и няма и да ги има.

Тази война и постоянна дезинформация ще им изиграе много кофти номер. Клиентите отдавна не са маймуни...

Най-добре не плащайте изобщо никъде. Ще изключат всичките си абонати ли? Да ги изключат. Така мъките ще свършат по-бързо за всички.

Link to comment
Share on other sites

Aз още съм включен към мрежата им. Когато си прекратих договора, дойдаха, прибраха си каквото беше тяхно и си заминаха. На въпроса: защо не откачат кабела... отговора беше: други се занимават с това.

Тези други вече месец ги няма, май и няма и да ги има.

Тази война и постоянна дезинформация ще им изиграе много кофти номер. Клиентите отдавна не са маймуни...

Най-добре не плащайте изобщо никъде. Ще изключат всичките си абонати ли? Да ги изключат. Така мъките ще свършат по-бързо за всички.

 

Аз мисля, че ти си си платил за този кабел и затова не са го премахнали, поне за нета важи това, но по тази логика трябва и за кабелната да важи.;-)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че ти си си платил за този кабел и затова не са го премахнали, поне за нета важи това, но по тази логика трябва и за кабелната да важи.;-)

Грешно се изразих: още съм включен към КРМ, демек ако ръгна кабела у телевизоро... гледам. Ама качеството... битер юрукомското - по-добре на антена :)

А и си имам оптика, за къф ми е. А скоро ще бъда на сат'лит. Дет са вика: ша разделям нещата. Оптика за нета, сат'лит за тв-то.

 

Малко офф и лична позиция:

Вече никакви компромиси към никого. Плащам колкото поискат затова ще получавам. За проблеми не искам и да чувам. Проблеми имам и аз... да не съм тръгнал да ги занимавам с тях?!

Настъпят ли котето по опашката... край. Оператори - с лопата да ги ринеш. Като свършат операторите - почва подялба с някой комшия. Ще плащаме по половина - колкото им е качеството на услугата. Това е положението. Никакво падане на колене.

Като не им излизат сметките - катинар на фирмата. В цял свят е така. Аз ако нямам пари... да не би в магазина да ми подаряват?!

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

днес кабелна/цифрова прекъсва за по 10-15 мин. на 2-3 часа ... ако единствената ми алтернатива не беше евроком/близо, отдавна да съм ги разкарал, ама то това моето сега е от трънка на глог

Link to comment
Share on other sites

днес кабелна/цифрова прекъсва за по 10-15 мин. на 2-3 часа ... ако единствената ми алтернатива не беше евроком/близо, отдавна да съм ги разкарал, ама то това моето сега е от трънка на глог

Алтернатива винаги има. За тв - сателитен оператор (ако не те кефят - дриймбокс). За нет - БТК. Поне те имат покритие навсякъде ;)

Желание няма, не алтернатива.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

То БТК щото е една алтернатива...

В случая е доста добра алтернатива. Като не ви харесва - стойте си на ДСС, плащайте им на двете каси (:) )за "качествената" услуга и мрънкайте по форумите. Ваш Личен избор.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

То БТК щото е една алтернатива...

именно ... имам наблюдение върху пакета им от 20лв./мес., така че мога да заявя, че нета на дцц(когато няма проблеми) е много по-добър от този на бтк/виваком.

интернета на бтк става само за някой офис, където да се отваря пощата, да се преглежда някаква информация, да се четат медиите онлайн и да се слуша радио. това е.

 

колкото до булсатком ... гледам им пакетите, тарифите и общо взето за много повече пари предлагат почти същото, което ти дава и един кабелен оператор. не знам какво е качеството, може и да е по-добро. единственото им предимство е мобилността :)

 

така че ... за някои хора алтернативата е просто привидна :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...