Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

А аз се чувствам ухажван, след като даже не съм им абонат от миналия месец и ме третират като такъв :laughing:

Сега се обадих на телефона от смс-са с номер 44... и им казах да ме изтрият от базата с данни... за да няма ситуация...

Сега ще ходя и до офиса на другите, защото на националния телефон няма опция за връзка с оператор.

Ебати и наглите асеновградски селяндури :angry:

Че то е същото като с ЕК преди - няма отърване и на някои хора са се обаждали месеци след края на абонатството, да им казват, че дължат още пари :bgrin: .

На нас общо взето по онова време ни смениха телефона, та може и затова да сме се "спасили". Можеше да пратят призовка за съд на адреса, ама явно не са се сетили :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Че то е същото като с ЕК преди - няма отърване и на някои хора са се обаждали месеци след края на абонатството, да им казват, че дължат още пари :bgrin: .

На нас общо взето по онова време ни смениха телефона, та може и затова да сме се "спасили". Можеше да пратят призовка за съд на адреса, ама явно не са се сетили :rolleyes:

Лошото е, че съм си дал мобилния телефон.

А... отърване ще има. Ако получа нов смс - жалба в прокуратурата, полицията, кметството, общината, Марица и КЗП едновременно. И така след всеки смс. Нищо не ми струва, само ще сменям датата на бланката.

Тъкмо ще им помогна в подялбата на клиенти. Проверки от няколко институции всеки ден. Много нагли и тъпи парчета са, но нищо... тиквите увират бавно, но за сметка на това - качествено.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

СМС-ите как да е, но мен изключително много ме дразни как плъзнаха от асеновград и разкопаха целия ни град, провряха шибаните кабели в блоковете, и оставиха целия град в бабуни ТОЧНО след като квартала ни беше много хубаво асфалтиран и тия мръсници оставиха след себе си леш по улиците заради шибаните си кабели, то да кажеш че са някой супер доставчик , и кво, утре ако решат да слагат оптика до блоковете, пак ще копаят ли, да им ****** *******************,... за по-интересно да вземат да прокопаят по още един тунел по всяка улица, да удвоят леша който оставиха по пресния асфалт, в който си трошим шибаните коли.

Шибаняци.

Ама шибаняци са тия дето са им позволили тая шибания да я направят с града ни!

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

хахахахахаха

 

Тия от пловдив24 са АБСОЛЮТНИ НЕЩАСТНИЦИ. Явно са прибрали доста парички за тази поръчкова статия. Написах коментар, че написаното в статията не е вярно и заблуждават хората и на 2-рата минути ми изтриха коментара и ми ограничиха достъпа до сайта. Пълни боклуци!

Link to comment
Share on other sites

това определено е едната гледна точка, а статията си намирисва на платена :P .... а и plovdiv24 не може да служи като "журналистическа справка" :D

 

п.п. някой ако е платил нета/кабелната за следващия месец, може ли да покаже касовия ордер (да го сканира и качи)

 

към tedy и victory,

 

прави сте, но за тези неща трябва да се търси отговорност от местната власт, която позволява това да се случва ... нали знаете старата българска поговорка ;) ... всеки ще си прави каквото му скимне до момента, в който не бъде заставан да следва някакви законови рамки и разпоредби. начини бол, стига да има желание(политическа воля).

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

СМС-ите как да е, но мен изключително много ме дразни как плъзнаха от асеновград и разкопаха целия ни град, провряха шибаните кабели в блоковете, и оставиха целия град в бабуни ТОЧНО след като квартала ни беше много хубаво асфалтиран и тия мръсници оставиха след себе си леш по улиците заради шибаните си кабели, то да кажеш че са някой супер доставчик , и кво, утре ако решат да слагат оптика до блоковете, пак ще копаят ли, да им ****** *******************,... за по-интересно да вземат да прокопаят по още един тунел по всяка улица, да удвоят леша който оставиха по пресния асфалт, в който си трошим шибаните коли.

Шибаняци.

Ама шибаняци са тия дето са им позволили тая шибания да я направят с града ни!

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Тъй като съм напълно съгласен с написаното от теб се махнах от тях още като предположих каква ще стане в последствие. За съжаление се оказах прав. И е крайно време да им се бие шута в гъза. Колкото по-бързо - толкова по-добре. Да си се приберат в дупката от която са изпълзели.

Link to comment
Share on other sites

"Тази подвеждаща информация е разпространявана от бивши служители на дружеството, които се опитват да създадат дублираща фирма и да привлекат чрез некоректно поведение клиентите на ДСС, обясниха от компанията."

 

- Хаха, а знаете ли на мен колко ми пука вече кой е истинския и кой дублирания оператор, който се опитват да създават бивши служители.. Ся да тръгна да се интересувам кои са инстинските ли..

Отивам и плащам където знам, и при първата засечка, която ако стане вследствие техни вътрешни неразбирателства и педерастии, заебавам такса макса, и се махам от тях на секундата.

 

Ще се избият за клиенти, и неслучайно тия събития стават точно последните около месец-два. От есента като се пуснат цифровите ефирни, вероятно доста ще могат да се гледат безплатно, и тогава кабеларките трябва да изгубят сигурно поне 50% от клиентите си. И ще има защо. Как няма да се избиват точно сега, вкл. ЕК с разни 15-левови промоции заедно с нет! Явно са в паника. И как няма, след като и нетът им е под всякаква критика, моля ви се, 100-200 Килобайта ъплоуд да предлагаш в днешно време?!!!!!

Та съветът ми е, ослушвайте се и не се заробвайте точно сега с дълги договори, щото тия единствено пари са им в главите и се чудят сега как да си запазят киентите докато не е станало късно за тях. Не се лъжете. После може да съжалявате, че ще наливате Вашите пари в джобовете на тия, които сега се изпокарват като невидели в стремеж да запазят джипове и яхти.

 

Edit: "20 User(s) are reading this topic"

- :tongue хехе, нека нека, повече хора да се замислят за какво си дават парите и дали в бъдеще си заслужава за подобни компании.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Хех, няма такъв филм :D

Най-добре ще е абонатите им да се насочат към друг оператор, защото тази сага май ще е с продължение :D

Опасявам се, че няма да стане така, защото повечето хора са Ок и сега, повечето даже може и да не са разбрали какво става, не им се дават пари и нерви да сменят оператор ако тоя в момента им дава някаква картина, и като цяло няма да се занимават, освен хора като нас, които влизаме тук и имаме някаква нетърпимост към подобни келешки номера по принцип.

Link to comment
Share on other sites

Еха шанса да платиш и да не ти спрат нета е 50 на 50. VERI NAIS. Ако щеш... И естествено типично по български няма да има законови мярки и никой няма да бъде арестуван,осъден или прочие.... Един от 2мата "собственици" ще се нагуши с 2-3 милиона и ще заживее щастливо в Слънчев Бряг.

Link to comment
Share on other sites

Сагата се разразява с пълна сила,чак пловдив24 и те се включват с платени партенки,интересно къде е КЗП и защо оставят хората да се набутват по този типично български начин?Аз лично в този случай раздвоен къде да си платя таксата ще постъпя по третия начин- нищо няма да плащам,поне докато не се изясни кой ще заминава за Бахамите.

Link to comment
Share on other sites

хората си живеят с 10-тина мегабита връзка без да им мигне окото, и дали плащат $15 или $30 им е все едно след като взимат по $50 на час!

 

Абе кой са тея твой информатори дето взимат 50$ на час ( близо 9 000 на месец )?Да не продават наркотици нещо, защото хората с такава заплата не са много.

Другото което е DCC ( както и всички по-големи фирми ) наемат подизпълнители които да копат :)

Никой няма да хване техниците или служителките от касите да копаят канали.Друг е въпроса до колко се следи за изпълнението на работата от тези подизпълнители.

 

Вярно тия от plovdiv24 са се опаричили тези дни, то си личи от километри.Да не говорим за снимката която са лепнали, по-добре да бяха снимали някой хранителен магазин...

 

Тази подвеждаща информация е разпространявана от бивши служители на дружеството...

 

Снощи разговарях с единия от тези "бивши служители" и той също потвърди, че касите на които трябва да се плаща са касите от инфо канала.

Link to comment
Share on other sites

Свързах се с пловдив24 и пича най-нагло ми каза ми каза почти в прав текст,че ако и "другият" оператор изяви желание,и за него ще пуснат статия...и това ми било медия,журналисти и тн...абсолютни нещастници.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро. Сега ли разбра какво представляват журналистите и че половината от това което пишат и приказват не само че не е цялата истина ами дори не са наясно как е ами си съчинавят и изсмукват от пръстите. Сигурно има някой и друг свестен, както и при политиците но някак се губят...

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, тия са велики. SMS от същата фирма уж, който отменя действието на предишния. Аз получих само един SMS, преди 1-2 дена, този кой го е получил? С подател с номер с код +44 ?!

За мен вече смс-ите от дцц са невалидни и няма да вярвам на тях, т.е. каквото и да ми пратят ще е безполезно. Вече се чудя дали и оня телефон, който върви и на инфо канала е "правилният". Наистина само у нас може да се случат подобни неща, не стига повсеместната липса на доверие в страната, ами и тия ако си мислят, че с тия си действия "информират" хората, жестоко се лъжат. Наистина ебаси цирка. и сега къде да платя следващата (вероятно последна) такса..

И излиза, че не всички абонати са получили оня СМС, страшни са. Избирателно го правят, или просто не им стига ресурса да изпратят на всички..

На тия дали ще им останат хора, които да им посещават касите  :tongue . С тия стари и нови каси и глупости, ай сиктир. Аз съм на ДЦЦ телевизия и след месец-два ще има размествания и най-вероятно отказ от ДЦЦ, само чакам да видя какво ще стане с тия мултиплекси.

 

Аз получих и двата СМС-а и в крайна сметка ще си платя чрез epay.bg. Поне транзакцията е черно на бяло и после не може да има "ама аз не съм получавал пари.." ако нещо стане..

Link to comment
Share on other sites

Така не бях се смял много отдавна. Добре, че попаднах на тази тема да ми оправи леката носталгия, която ме беше налегнала напоследък. Интересно каква ще е следващата фаза, нещо като трилър може би? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз получих и двата СМС-а и в крайна сметка ще си платя чрез epay.bg. Поне транзакцията е черно на бяло и после не може да има "ама аз не съм получавал пари.." ако нещо стане..

И касовата бележка е черно на бяло, даже е по-добър вариант защото после може да има: ама вие сте се объркали и сте превели пари на не когото трябва :)

Link to comment
Share on other sites

Изглежда дойде време да се намесим ...

Плащащите на старите каси ще имат главоболия тъй като техните плащания отиват в копие от системата за управление и всички сървъри и оборудване което се командва автоматично чрез заявки до базата данни няма да получи информация за постъпило плащане съответно ще последва спиране на услуги.

Старите каси просто събират и последното което могат да съберат и се опитват да прехвърлят абонатите във фирмата на изключения съдружник. Нямат никакъв контрол над оборудването и нищо не зависи от тях освен плащането на репортажи по медиите и раздаването на брошурки. Техническата поддръжка се осигурява от новите каси със стария техническия екип.

Принудени бяхме да сменим телефона за да спрат манипулациите но в този момент работят и двата телефона като обажданията се обслужват от новите каси.

За тези които не са разбрали телефоните са : 0700 4 22 44 и 0700 11099. Чрез интерактивното меню на централата както и чрез информационния канал и канал ТВ САТ можете да се информирате къде трябва да се плаща. В момента каналите на тероторията на пловдив в аналоговия пакет са зашумени умишлено за да не виждате горе описаната информация познайте от кого и защо ... рано или късно всичко ще си отиде по местата лошото е че бяхте принудени да страдате без вина.

Относно СМС-те първите бяха изпратени от нас за да ви ориентираме че има телевизия има информационен канал и нормално след като претендираш че си оператора да използваш собствените си медии за информация на клиентите, а не медии в които можеш да си платиш и да пишеш каквото си искаш, както и да контролираш коментарите на посетителите, ако са неизгодни за платилия статията да се трият (информацията е от служители опитали се да дадат светлина но отговорите и потребителите им били изтрити - медията е коментирана тук в този форум)

Относно бившите служители - да бивши сме, но не се опитваме да правим друга фирма а да помагаме да не се срути това което сме градили 8 години по-молба на собственика К.К., всички спирания и проблеми бяха причинени от това че се опитаха да отнемат контрола над оборудването и сработиха защити които причиняват загуба на настройки.

Вероятно този пост ще бъде изтрит но времето ще покаже...

Всякакви допълнителни въпроси можете да зададете и тук за да получите отговорите които търсите.

Link to comment
Share on other sites

Изглежда дойде време да се намесим ...

Плащащите на старите каси ще имат главоболия тъй като техните плащания отиват в копие от системата за управление и всички сървъри и оборудване което се командва автоматично чрез заявки до базата данни няма да получи информация за постъпило плащане съответно ще последва спиране на услуги.

Старите каси просто събират и последното което могат да съберат и се опитват да прехвърлят абонатите във фирмата на изключения съдружник. Нямат никакъв контрол над оборудването и нищо не зависи от тях освен плащането на репортажи по медиите и раздаването на брошурки. Техническата поддръжка се осигурява от новите каси със стария техническия екип.

Принудени бяхме да сменим телефона за да спрат манипулациите но в този момент работят и двата телефона като обажданията се обслужват от новите каси.

За тези които не са разбрали телефоните са : и 0700 11099. Чрез интерактивното меню на централата както и чрез информационния канал и канал ТВ САТ можете да се информирате къде трябва да се плаща. В момента каналите на тероторията на пловдив в аналоговия пакет са зашумени умишлено за да не виждате горе описаната информация познайте от кого и защо ... рано или късно всичко ще си отиде по местата лошото е че бяхте принудени да страдате без вина.

Относно СМС-те първите бяха изпратени от нас за да ви ориентираме че има телевизия има информационен канал и нормално след като претендираш че си оператора да използваш собствените си медии за информация на клиентите, а не медии в които можеш да си платиш и да пишеш каквото си искаш, както и да контролираш коментарите на посетителите, ако са неизгодни за платилия статията да се трият (информацията е от служители опитали се да дадат светлина но отговорите и потребителите им били изтрити - медията е коментирана тук в този форум)

Относно бившите служители - да бивши сме, но не се опитваме да правим друга фирма а да помагаме да не се срути това което сме градили 8 години по-молба на собственика К.К., всички спирания и проблеми бяха причинени от това че се опитаха да отнемат контрола над оборудването и сработиха защити които причиняват загуба на настройки.

Вероятно този пост ще бъде изтрит но времето ще покаже...

Всякакви допълнителни въпроси можете да зададете и тук за да получите отговорите които търсите.

 

Това е едната страна, да чуем и другата (и за да не се изтрие поста).

Link to comment
Share on other sites

Другата страна може да започне с обяснение защо от сутринта не работят ТВ САТ, Информационния канал както и цифровия пакет с 8-те програми в които е и ТВСАТ на 674 Mhz защо ги зашумява умишлено ???

 

фирмата ще има ли ново име и какво ще е то ?

 

След като всички проблеми бъдат решени ще стане ясно

Link to comment
Share on other sites

...

Всякакви допълнителни въпроси можете да зададете и тук за да получите отговорите които търсите.

Ами например, как можем да вярваме на потребител Makena като "добрия" в случая. Аз лично не го познавам, и нищо лично, но след всичко станало, ми се струва, че хората не могат да имат доверие на никого, поне докато не се изясни какво става, а това Само времето лекува. И доста хора, ако изгорят защото не са знаели за тия скандали или на едните каси не получат инфо или касите си правят мръсни номера едни на други, ще се откажат от услугите ви, без да ги интересува особено за неразбориите. Твърде вероятно е наистина едната страна в спора да е правата, но при подобни скандали знаем че няма прави и криви, това е тлъста баница, и е лесно да се загуби доверие, и покрай сухото гори и мокрото, ако мога да се изразя така.

Не може след подобни скандали всичко да остане постарому без загуби за всички, в чужбина президенти хвърчат и за по-малко.

Дано се оправят нещата все пак. Живеем в България, и сме свикнали вече с такива неща.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...