Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

За сега нищо не са казали, но 100% ще има компенсации според мен. Единствената компенсация за момента е, че нито един канал не е кодиран, включително и HBO/Cinemax

компенсация ще има , доколкото прочетох 50% от месечната такса

Edited by chorbaka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

компенсация ще има , доколкото прочетох 50% от месечната такса

 

Само Гологанов може да е толкова нагъл :D

Добре са направили интервю със съдия-изпълнителят, но защо само с единият?И защо нищо не се казва за моментното състояние и тази препродажба?Защо Гологанов продължава да "пуска" кабели, като уж е продал корпорацията?Или само фирмата е на друго име, за да може да си действа безнаказано?

Въпросителните са прекалено много, а никой не смята за нужно да даде отговор.Важно е, че следващия месец ще се плати 50% такса :bowdown:

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Позицията на другия ЧСИ, излезе още преди миналата седмица във в. Марица. Но само позицията, която е угодна на Гологанов, Другата я няма, защото Гологанов плаща... Иначе и аз това питам - след като е продал всичко, защото ходи да възстановява и пуска кабели?

Link to comment
Share on other sites

Говорим за уникално нагъл човек... А относно компенсацията, едва ли ще се възползват много хора. Добре че не им дадох 72 лв. за CAM Modul.

Link to comment
Share on other sites

Важно е, че следващия месец ще се плати 50% такса :bowdown:

Говорим за април нали.. :drunk: Аз и без това за Март не смятам да плащам... :D А и в офиса няма да отида, докато не ме извикат лично... Ако искат да я спират, те техниците на ТВСАТКОМ може да тръгнат пък да връзват някой абонати... :D

Edited by ascona
Link to comment
Share on other sites

Още едно прекъсване и никой няма да плати и за май месец, ако изобщо някой се излъже повече да плати.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Още едно прекъсване и никой няма да плати и за май месец, ако изобщо някой се излъже повече да плати.

 

Ооо, ще се очудиш от броя хора, които ще идат на края на месеца да си платят таксата и да питат защо е имало прекъсване, а ония ще им се извинят и ще им кажат как следващия месец ще платят 50% по-малко.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз написах нещо за андрешковците...

 

Между другото в Кючука между Калиакра и Петър Динеков кипи усилена работа по полагане на тръби и ровене на шахти. Идея нямам кой е, но се прави нещо. Може да няма общо със случката, но шахтите ми се виждат като тези на DCC. Нещо правят, ама...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

На мен ми се струва, че Гологанов е продал ДЦКорпорация, с опция за изграждане на мрежата.Нещо от рода на: абе имам тук-там покритие, но до няколко седмици ще пусна почти навсякъде и клиентите ще си останат пак към фирмата, така че няма проблем.

Сега дърпа кабели през БТК за да не изпусне клиентите/мазохистите, като в същото време ще изгради колкото може нова, негова мрежа.

 

@Lucky Luciano не успях да намеря в Марицата, позицията на... дамския съдебен изпълнител :) Я дай линк.

Link to comment
Share on other sites

Беше в подобна на тази статия, но или е едитната или е премахната. Вероятно заради негативните коментари са решили да я махнат. Мисля, че и в темата имаше линк няколко страници по-назад.

Гологанов е продал DCCorporation миналата година по това време. Изобщо нищо не е имал намерение да прави или изграджда. Просто си мисли, че ще му мине номера с втори добросъвестен купувач, но не мисля, че ще го огрее. Не знам кой продажник е изповядал такава сделка.

Link to comment
Share on other sites

Беше в подобна на тази статия, но или е едитната или е премахната. Вероятно заради негативните коментари са решили да я махнат. Мисля, че и в темата имаше линк няколко страници по-назад.

Гологанов е продал DCCorporation миналата година по това време. Изобщо нищо не е имал намерение да прави или изграджда. Просто си мисли, че ще му мине номера с втори добросъвестен купувач, но не мисля, че ще го огрее. Не знам кой продажник е изповядал такава сделка.

как варненския районен съд се произнася по казус, който тече и се разглежда от пловдивския в същото време? нерде ямбол, нерде стамбул ... явно се ползват някакви юридически хватки, които имат за цел възпрепятстване на съдопроизводството.

Link to comment
Share on other sites

Говедата не спират да рушат Пловдив. Редовно минавам по ул."Калиакра" и се дразнех от некадърното възстановяване на настилката, от собствениците на строящите се кооперации, а сега и това...!?!?

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа мен не ме интересува на кой е мрежата. В момента получавам сигнал с уникално качество от Гологанов. Телевизионния пакет също е без аналог. Така че за мен като потребител е важно да получавам тази услуга. Вашето качество на цифрова телевизия беше ужасно. Ако мрежата е ваша, то правилния начин е да се уведомят абонатите, че предстои смяна на собствеността на мрежата и услугата ще се прекъсне след еди колко си време. След това ако някой иска да сключва договор с вас и да си гледа. А не да ми се натрапвате както сега.

Гледам кога е писано това, знам, че отговарям след 3 дни - точно толкова и ми е интересна темата, ама тва "Телевизионния пакет също е без аналог" искренно ме разсмя! Като някой ми предложи нещо по добро от N3 в Пловдив и на по-добра цена, ела ми се обади! Иначе си смешен със сбъркани твърдения! Дори и в нета, човек като пише, трябва да бъде малко от малко подплатен с факти, а ако искаш можем да ги мерим канал по канал! И по качество! И по цена! И по отношение към клиента! И по това че никой не ми реже кабелите и не ми се обяснява като п♛тка, а си изпълнява задълженията към мен, както аз към него!!!! Искаш ли?

Link to comment
Share on other sites

Почти съм сигурен, че до няколко дни пак ще има "превключване" :grin:

Това видео и аз не го бях гледал. Мариана Обретенова хич не е нагла :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Лапнала е и тя някой друго $к за да е толкова смела 100%.Интересно какви ще са санкцийте и дали изобщо ще има такива :) Или пак ще се размине с: ами аз не знаех, то такова...

Link to comment
Share on other sites

Лапнала е и тя някой друго $к за да е толкова смела 100%.Интересно какви ще са санкцийте и дали изобщо ще има такива :) Или пак ще се размине с: ами аз не знаех, то такова...

някой беше споменал, че единият ЧСИ играе ролята на адвокат ... аз сега като чета и гледам, ми се струва, че по-скоро другият ЧСИ се е заел с тая роля :laughing:

Link to comment
Share on other sites

На клипа не е другия ЧСИ. На клипа е единият от адвокатите на ТВСАТКОМ. Величко Апостолов не е бил в Пловдив в този ден.

Link to comment
Share on other sites

Тия от DC Corporation се бяха надупили преди 30 минути с 2 ъглошлайфа и режеха капака на една шахта до кръстовището на Св. Петка от страната на Малчик-а, та милите абонати пак може да очакват включване. Имах доброто намерение да звънна на полицията и да подам сигнал, но не ме огря. Онези от 112 бяха запразнили.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...