Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Трябва да означава, като наистина има входирана молба в АВ, че момента в който Цифрова кабелна компания ООД, се преобразува в ЕООД, тоест едноличен собственик на капитала стане Красимир Кирев, а Иван Гологанов официално бъде изключен, последният ще пие една студена вода. Промоциите, според мен, са с цел да се докарат малко бързи парички като за последно, както и номера с кодираните канали.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

аз съм от неплатилите даже и си прекратих с тях договора преди месец някаде.няма да платя все ще ми оставят някои канал на аванта  :laughing:  пак съм доволен,.за какво да платя и да подпиша нов договор не мерси.както се казва бъдещето е ясно в една реклама.

Link to comment
Share on other sites

Май и на платилите са заключени каналите :lol:

Edit: Чакам един приятел да ми пейстне нещо от фейсбук, за да не съм голословен.

 

 

Diana Aleksieva

Какво става пак?Всички канали от БТВ и НОВА са кодирани а на телефона ви ме пуснаха на изчакване цели 10 минути.И това ако не е подигравка , пък аз тъпака взех че отново си платих макар че явно не заслужавате нашата толерантност ,пък и точно днес пред блока копаят Вива ком та вече сериозно се замислям..От вас отново информация никаква!

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Все още се води и на двамата:

 

https://public.brra.bg/CheckUps/Verifications/ActiveCondition.ra?guid=cc07350b09a240df9f89ba0bb2bef047

 

Иначе има някаква молба депозирана на 14ти:

 

Акт на съда за възобновяване на рег. производство
20130314123403
ТС АВ Пловдив
Дело номер 198/2012, Върховен касационен съд
вписване 20130314155827

 

, но гадините от агенцията по вписванията, вече искат сертификат за разглеждане на документите.

Link to comment
Share on other sites

Е те ги кодираха, но като си пуснете през цифровия приемник всичко е ок, без да се плаща, но и без ХД (джазирите още седят, така че може да сменям входовете като ми трябва). Интернет също тече, така че никво плащане :)

Link to comment
Share on other sites

Е те ги кодираха, но като си пуснете през цифровия приемник всичко е ок, без да се плаща, но и без ХД (джазирите още седят, така че може да сменям входовете като ми трябва). Интернет също тече, така че никво плащане :)

Така е, но като спрат изцяло тв и нет и като идем да плащаме да не ни принудят да плащаме с задна дата....?? Edited by Fori_ox
Link to comment
Share on other sites

Така е, но като спрат изцяло тв и нет и като идем да плащаме да не ни принудят да плащаме с задна дата....??

Съмняваш ли се? :) Ще ти офертират за половин такса за предния месец и после ще те друсат кат...

Тъй като е явно на къде вървят нещата, чакате Кирев да вземе нещата в свой ръце и тогава плащане на чисто на него (ако все още държите да ползвате ДСС).

Link to comment
Share on other sites

На някой върнали ли са му предплатените такси? Аз предплатих на 15 февруари и като спряха телевизията ми писна и прекратих договора. Пуснах жалба и ми дадоха входящ номер, но трябваше по закон да ме известят по пощата до 1 месец. Леко закъсняват вече!

Link to comment
Share on other sites

Така е, но като спрат изцяло тв и нет и като идем да плащаме да не ни принудят да плащаме с задна дата....??

Ама вие сериозно ли смятате да плащате? Аз при предишните още изпълнения спрях, пуснах си заявлението за изключване, като ме отрязаха 3 месеца по-късно! Не съм им връщал техниката даже! В компютрите на kOрпорацията(лол) висят още 3 месеца неплатени... Ще ме хванат... за коаксиалния!

Link to comment
Share on other sites

Тоо голяма гад, кодира почти всички ХД, само 1-2 останаха :D Двете джазири бяха супер :( Даже ми пише и че не съм си платил цифровата и заплашва да спре... ще видим до кога :P

Link to comment
Share on other sites

Утре трябва да мине вписването, върти ми се в главата, че срокът е три дни. Оттам не знам какво са решили да правят юристите...

Link to comment
Share on other sites

В нас сме с два цифрови приемника, и на двата хващам пълния пакет програми. Интернет също имам, а не съм плащал дори за Март!

Link to comment
Share on other sites

тъй като нищо не хващаше, отидох в настройките, зададох фабрично, но не намери никакви канали. сега обаче не мога да излезна от менюто на приемника ...

Link to comment
Share on other sites

@samkijot - от контакта, чакаш 30 секунди и включваш. Оттам без кабел, даваш заводски и чакаш. Приемникът случайно да си го пускал на Близу?

 

@Fori_ox - и какво излиза, че самите DCCorporation, нямат идея кой им плаща и кой не? Във фейсбука им имаше коментар, от някой, който твърди, че е платил, но няма нито нет, нито цифрова :laughing:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

@samkijot - от контакта, чакаш 30 секунди и включваш. Оттам без кабел, даваш заводски и чакаш. Приемникът случайно да си го пускал на Близу?

 

пробвах това с контакта и .... имам звук, но нямам картина. излиза ми "няма сигнал". телевизора е LG.

 

оправих се. нещо кабелите ... иначе през приемника качеството на картината е много по-гадно, отколкото като е без него(с вградения цифров тунер на телевизора).

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Аз реших, че си с външен приемник. Това на кой пакет го прави? Сканирай примерно само 154/6875/64. Там са някои от минусовите, които са свободни. На а*алоговата има ли картина или и там е същото?

 

Тъй като не мога да разбера със сигурност дали си с външен или с тунера на ТВ. В случай, че си с външен приемник и имаш звук, а вместо видео имаш "Няма сигнал" - вероятно има проблем с кабела от примника до ТВ или проблем с изхода на приемника. Това в случай, че на 154/6875/64 няма никой.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...