Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Почти съм сигурен, че до няколко дни пак ще има "превключване" :grin:

Това видео и аз не го бях гледал. Мариана Обретенова хич не е нагла :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Лапнала е и тя някой друго $к за да е толкова смела 100%.Интересно какви ще са санкцийте и дали изобщо ще има такива :) Или пак ще се размине с: ами аз не знаех, то такова...

Link to comment
Share on other sites

Лапнала е и тя някой друго $к за да е толкова смела 100%.Интересно какви ще са санкцийте и дали изобщо ще има такива :) Или пак ще се размине с: ами аз не знаех, то такова...

някой беше споменал, че единият ЧСИ играе ролята на адвокат ... аз сега като чета и гледам, ми се струва, че по-скоро другият ЧСИ се е заел с тая роля :laughing:

Link to comment
Share on other sites

На клипа не е другия ЧСИ. На клипа е единият от адвокатите на ТВСАТКОМ. Величко Апостолов не е бил в Пловдив в този ден.

Link to comment
Share on other sites

Тия от DC Corporation се бяха надупили преди 30 минути с 2 ъглошлайфа и режеха капака на една шахта до кръстовището на Св. Петка от страната на Малчик-а, та милите абонати пак може да очакват включване. Имах доброто намерение да звънна на полицията и да подам сигнал, но не ме огря. Онези от 112 бяха запразнили.

Link to comment
Share on other sites

От DCCorporation или със старото лого DCC? Ако са първите, не виждам какво режат, защото в момента е техния сигнал, ако са вторите - да може да има смяна.

Link to comment
Share on other sites

Първите. С якета на DCCorporation бяха и режеха шахтите с 2 ъглошлайфа. Бяха спряли колата на улицата, за да се скрият от минаващите автомобили и режеха активно..

Link to comment
Share on other sites

Днес от 2 места чух, че е наложен запор на цялото имущество на Гологанов, включително и банковите му сметки - както неговите, така и на фирмата. В тази връзка, правете си сметка какво ще плащате и дали няма да останете без нет. Айде на телевизиите не им плаща, но за трафика, мисля, че ще го резнат.

 

Еййй, сега по инфоканала им гледам, че направили "репортаж" с няколко подбрани човек, на които задават въпроси: "Кой са виждали да реже кабели и нали това не са ДЦ" и "Доволни ли са от услугата на Де Се?", каквото и да означава това.

Баси цирка - накрая пуснали съобщение, че призовават всички, които са имали проблеми с Величко Апостолов, да се свържат с тях или да им пишат. Били подали сигнали в НАП срещу адвокатското дружество, на което не му запомних името и срещу ЧСИ-то.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

До колкото чух, следващата седмица отново ще има смяна на оператора. Също разбрах, че сметките на DCCorporation са запорирани и няма как да се плаща за интернет на доставчиците, което означава, че на 1.04 нета ще спре, ако изобщо имат сигнал някъде в града до тогава. Не плащайте на никой, не се знае какво ще стане!

Link to comment
Share on other sites

Днес разбрах какви са компенсациите . Половин такса за Февруари и 3 месеца безплатно HBO , за Март таксата си е цяла . Невероятни "  компенсации " нали ?

Link to comment
Share on other sites

Интересно е до кога ще са тия компенсации (за HBO в частност) при положение, че има вероятност да им спрат мрежата отново.

Link to comment
Share on other sites

Опитва се да събере пари за нета :grin:

Иначе от 1.04 ще има клъц и тогава ще хвърчат модеми.

И да - какво компенсира, след като пак ще има цък-цък на мрежите.

Те сега и парите за платени статии свършиха... Вай, вай... язък :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Днес разбрах какви са компенсациите . Половин такса за Февруари и 3 месеца безплатно HBO , за Март таксата си е цяла . Невероятни "  компенсации " нали ?

 

това на касите ли ти го казаха?

Link to comment
Share on other sites

да на каса го казаха

Нали не се излъга да им платиш?

 

Между другото, статията за ТВСАТ и Марияна Обретенова, за която някой беше дал линк към сайта на Марица, вече я няма ;)

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Това си го въртят на инфоканала от седмица и нещо. Празни приказки на една празна журналистка, която е станала като бухта. Преди беше при Евгений в ПОТВ. Някъде да видя в "репортажа" да се покажат документи? Нещо? Само бля-бля, ние сме честните, а другите са лошите. Интересно беше за легалния сигнал или нещо подобно, който те излъчвали. Интересно как излъчват легално каналите на Булсатком, както Джазирите, а безплатното HBO да не говорим. Празни приказки. Аз вярвам на документи, които тези не могат да покажат, защото ги нямат. Да покажат да видим документи за собственост и т.н. Тогава може да си говорим други неща.

Link to comment
Share on other sites

Ако покажат документи, ще са като ония "легитимните" в офисите им преди 2 години. Дето ги бяха разлепили по стените.
Без мокър печат и нотариална заверка на тях.

Такива и аз мога да ти направя ако искаш. :)

Link to comment
Share on other sites

тези хора 2 год. не можаха да си вземат един "техен" модем, след като преди 2 год. приключих с интернета, който получавах от тях ... така и не се намери приемно-предавателен протокол за устройството, с който да ми гарантират, че именно те са ми го дали, когато съм подписвал договор за ползване.

 

интересно ... тази "журналистка" казва буквално "запорирали сте ни сметките, не можем да компенсираме клиентите си" ... някой да е чул, че ще раздават пари в офисите на дцц? :laughing: ... или просто кат' спрат кранчето, няма да може да се плаща тук и там, и сигналите лека по лека ще изчезнат ... става въпрос за онея, заради които повечето стоят на този доставчик.

и тогава кво правим? публично харакири :woot

Link to comment
Share on other sites

Не, по-интересно е, че "репортерката" май си говори на телефона сама. Някой да чу някого отсреща? Защо не записаха целия разговор с Величко Апостолов? Дали е имало такъв изобщо? Ако е имало, какво ли им е казал, че се излъчва само тази изрезка?

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Факт е че в момента Гологанов пуска най-добрата телевизия за Пловдив (съотношение цена-качество) и ако ги няма простотиите с рязането щеше да има много  доволни клиенти. И тъй като Кирев няма никакъв шанс да спечели клиенти дори и да вземе цялата мрежа си мисля че това неговото е или проява на тотална лудост или (което е по-вероятно) обслужва интересите на някой друг от доставчиците в града,които имат голяма полза от неразбориите на ДЦЦ. Личи си и по постовете на служителите на други доставчици пишещи непрекъснато по темата всячески опитвайки се да провокират хората да се махнат и да не си плащат и т.н. Ако спрем и да плащаме това наистина ще е края . Всеки си знае сам за себе се -аз лично си платих с 50 % отстъпка

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...