Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Просто при Гологана останаха тези дето нямаха алтернатива.

Няма такива. В целия град има покритие от поне 2 мрежи. Това да не е Куклен?

Преди DCC как всички си имаха телевизия и Интернет? Да не говорим, че Булсатком имат сигнал за телевизията по целия свят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Просто при Гологана останаха тези дето нямаха алтернатива.Няма такива. В целия град има покритие от поне 2 мрежи. Това да не е Куклен?Преди DCC как всички си имаха телевизия и Интернет? Да не говорим, че Булсатком имат сигнал за телевизията по целия свят.

 

Е чак пък по целио свет...:D Да не говорим ,че и в центъра на Пловдив да си Булсата пак може да не са алтернатива ( на теб оставам да се сетиш защо)

 

Turn off this option! Nexus 7 Turn off this option! HD

Link to comment
Share on other sites

Няма такива. В целия град има покритие от поне 2 мрежи. Това да не е Куклен?

Преди DCC как всички си имаха телевизия и Интернет? Да не говорим, че Булсатком имат сигнал за телевизията по целия свят.

Ако беше прочел малко по-нагоре щеше да разбереш какво имам предвид... кооперацията има окабеляване с коаксиални кабели и няма правя дупки по стените из два апартамента. Близуту изобщо не го смятам за алтернатива!

Link to comment
Share on other sites

Ако беше прочел малко по-нагоре щеше да разбереш какво имам предвид... кооперацията има окабеляване с коаксиални кабели и няма правя дупки по стените из два апартамента. Близуту изобщо не го смятам за алтернатива!

 

Ами не съм сигурен с Близу какъв точно ти е проблемът при положение, че поне знаеш, че няма да ти прекъснат сигнала. Телевизията си е телевизия. Пък тоя интернет, който е поместен със спийдтест по-горе, не знам дали изобщо мога да го нарека интернет. Аз когато бях абонат на ДЦЦ преди да стане първия скандал, Интернета ми беше по-бърз.

Link to comment
Share on other sites

Проблемът са спортните канали, които пиратят DCC.

@platis - този твой инвеститор, не е ли вкарал кабелите в гофрета, вкопани в стените? Ако е така - много лесно се тегли влакно или UTP. Скоро взехме един апартамент за офис, където беше окабелено с коаксиал и FTP, но за 2 минути на тяхно място мина влакно.

Link to comment
Share on other sites

Няма такива. В целия град има покритие от поне 2 мрежи. Това да не е Куклен?

Преди DCC как всички си имаха телевизия и Интернет? Да не говорим, че Булсатком имат сигнал за телевизията по целия свят.

Има такива . Аз съм един от тях ,на Архимандрит Евлоги живея , N3 нямали мрежа , Блозу също . Разоложението на апартамента непозволява да хващам сигнал със чиния , какво ми остава ? Търпя ги тия и това е ,поне засега.

Link to comment
Share on other sites

Добре, преди 2006-2007 (или когато там) година, преди да дойдат DCC какво си гледал? Ефирна телевизия?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Има такива . Аз съм един от тях ,на Архимандрит Евлоги живея , N3 нямали мрежа , Блозу също . Разоложението на апартамента непозволява да хващам сигнал със чиния , какво ми остава ? Търпя ги тия и това е ,поне засега.

Аз живея в близост до теб и съм на същия хал. Като алтернатива смятам само Куулбокс за нашия район около Събота пазара, но малко по-скъпа им е офертата за тв и нет и нямат ТВ +. Аз все още след последните галимации не съм плащал абонатна такса. Получих някакъв смс само, че ме "очаквали ДСС в техния офис да съм си бил получил компенсацията за причиненото неудобство". WTF? Ква компенсация? Някой има ли идея какво точно имат предвид, щото ако не ми опростят една цяла месечна сметка, нищо не го приемам за компенсация. В понеделник мисля да отскоча до офиса им да видя за какво иде реч и дали няма да им дам развод и да си пусна Куулбокс.

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо като разположението не позволява. Като нямаш изложение, имаш покрив. На покрива се слага малко по-голяма антена - 85-90см., а не стандартната булсатка 60см. с цел да има запас и да няма проблеми със сняг и т.н.


@sincity - Кулбокс са единствения оператор в Пловдив, освен Bulsatcom, който излъчва напълно легално каналите TV+ и Film+HD. Нещо не си информиран. Компенсацията на DCC е, че ти взимат половин такса за следващия месец. Тоест така те компенсират, че имаш да даваш пари :grin:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

W00x кооперацията е на 1 гоина , незнам преди какво са гледали , колкото чиния на покрива не мерси . Кабелаци от покрива до моя етаж ( 3-ти ) , и като падне снега на покрива ли да се качвам ? Предпочитам да търпя DCC-то докато мога или се появи свястна алтернатива .

Link to comment
Share on other sites

Точно затова обяснявам, че се слага по-голяма антена. Аз съм с 90см. антена и за 4 години, не ми се е налагало нито веднъж да чистя сняг от нея, а когато завали здраво, става снежен човек, но сигнал имам. Въпросът е и до качествена настройка на антената, а не претупване. Реално ако и булсатката се изцеди на максимум, няма да има сигнал само при много силен снеговалеж. Масово техниците ги мързи, а и настройват с приеминици, които не са за настройка, поради факта, че показанията за сила на сигнал са силно изкривени.

Link to comment
Share on other sites

Като алтернатива смятам само Куулбокс за нашия район около Събота пазара, но малко по-скъпа им е офертата за тв и нет и нямат ТВ+ .

Cooolbox съвсем официално предлагат TV+, Film+ и Film+ HD

Виж пак позиции 22, 92 и 4-HD от списъка с излъчвани канали.

Link to comment
Share on other sites

О, не го знаех това за Куулбокс наистина. Мерси за информацията. А уж им бях преглеждал наскоро списъка с предлаганите телевизии. В такъв случай те се превръщат в един отличен избор за мен!

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Аз живея в близост до теб и съм на същия хал. Като алтернатива смятам само Куулбокс за нашия район около Събота пазара, но малко по-скъпа им е офертата за тв и нет и нямат ТВ +. Аз все още след последните галимации не съм плащал абонатна такса. Получих някакъв смс само, че ме "очаквали ДСС в техния офис да съм си бил получил компенсацията за причиненото неудобство". WTF? Ква компенсация? Някой има ли идея какво точно имат предвид, щото ако не ми опростят една цяла месечна сметка, нищо не го приемам за компенсация. В понеделник мисля да отскоча до офиса им да видя за какво иде реч и дали няма да им дам развод и да си пусна Куулбокс.

 

 

W00x кооперацията е на 1 гоина , незнам преди какво са гледали , колкото чиния на покрива не мерси . Кабелаци от покрива до моя етаж ( 3-ти ) , и като падне снега на покрива ли да се качвам ? Предпочитам да търпя DCC-то докато мога или се появи свястна алтернатива .

 

Изобщо не бях забелязал къде е адреса, който си написал. Аз живея на около 400 метра от теб/вас и имам избор от: Куулбокс, Близу, ДЦЦ и Мегалан.

Ако наистина DCC е единственият ти избор обаче, това е много неприятно. Преди Евроком/Близу имаха покритие в целия град, затова ми е трудно да приема, че Близу не са алтернатива на който и да било.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

И на мене ми беше трудно да го приема ама факт . Аз даже последно при ДЦЦ отидох , просто защото отвсякъде другаде ме отрязаха

Link to comment
Share on other sites

Днес тъкмо гледам формулата и цъкам покер и изведнъж всичко спря, след 15 сек модема угасна и викам е ся си еба майката... но след 10 сек всичко се появи отново :D

Link to comment
Share on other sites

Цитирам: "До дни Агенция по вписванията ще впише „Цифрова кабелна компания“ като ЕООД с единствен собственик Красимир Кирев = КАКВО ЗНАЧИ ТОВА?"

Някой има ли представа, за какво става въпрос? Както и в сайта на DCCorporation са сменили покритието и има нови промоции за нови абонати! Все още ли сметките им са запорирани?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...