Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гологанов е рекламодател в Марица и този "вестник" пише, каквото му каже Гологанов.

Още онзи ден, когато ЧСИ Мариана Обретенова направи цирк в Северен, когато и беше поискано обяснение, тя каза, че няма какво да каже и на следващия ден ще излезе статия в Марица, където всичко ще се обясни. Статията обясни как Гологанов е невинната овчица, която случайно продава мрежата, която не е негова на една фирма във Варна, която на следващия ден я препродава на Каварна САТ, които са близки до ТИМ... Интересно защото като е продал мрежата, ходи пак и се вре тук и там. Юристите му дават акъл и финтират всички.

 

Тези дни може пак да се "превключи" сигнала. Поне клиентите на фирмите, защото май сте абонати на поне 2-3-4 фирми, няма да скучаете, а ще пресканирате до откат. Преди малко няколко коли на Близу и N3 минаха покрай нас и вече 2-3 семейства с нов оператор. Бърза реакция на конкуренцията - похвално.

 

Edit: Ако съм на Кирев ще мина и ще прекъсна сигнала на всички квартали. Каналната мрежа в кварталите си е на Кирев и може да си прави каквото иска с нея. Спорна беше тази в Централен и когато я върнаха на Кирев, Гологанов изтегли кабелите до шахтите на БТК, откъдето в момента подава сигнал. Наистина поне да се спре с този цирк - Кирев реже опорните точки на кварталите, заварява шахтите и ако някой тръгне да "възстановява" услуги, вика полиция и в ареста :grin:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

джедаите току що прекъснаха сигнала :grin: ... на мен ми е смешно, ама в понеделник отивам да видя как стоят нещата с N3. колкото и да не гледам телевизия - само мачове събота/неделя и през седмицата(евротурнирите), тоя цирк почва да ми идва в повече. в крайна сметка и от интернет мога да си гледам всички първенства и то с по-читава картина от тази на "кабеларките".

Link to comment
Share on other sites

Ахахахаха, няма такава трагикомедия. Направо не знам...

Точно прочетох това и комшията отгоре звъни:"Ще може ли да ми пуснеш телевизия на Близу, защото пак нямаме сигнал, а детето си иска някакво предаване?!" :grin:  :grin:  :grin:

Link to comment
Share on other sites

При положение, че оставяш абонатите без сигнал в почивни дни и в дни, когато има мачове, а както знаем това е от най-важните фактори при избор на оператор, след възстановяване на сигнала, таксата не трябва да е повече от 10-12лв. за нет, цифрова и кабелна за период от поне 1 година с безсрочен договор, като цифровите трябва да са свободни за постоянно, та да може ако ще и 5 телевизора да има в едно домакинство, да гледат цифрова ТВ с вградените им тунери. Не виждам кой ще плаща 20 и повече лева, като реномето и на двата оператора е нулево. А ако някой се върже на компенсации от 1-2 месеца, то това би било доказателство, че е пълно с Андрешковци.

Към момента няма сигнал в Кючука и не знам кога ще се възстанови. Останах с впечатлението, че Гологанов се е кротнал, защото минах покрай едни шахти, където нямаше вчерашното струпване на хора, а техници на ТВСАТКОМ работеха на спокойствие, макар и бързайки. Предполагам, че Кирев е докарал всички техници и от Асеновград, защото се работеше едновременно поне на 7-8 шахти.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, дали се е кротнал, но в Кършака ту го има ту го нема, и върви логото на Гологанов - това е при родителите ми. Аз още при предното приключение минах на други....

Link to comment
Share on other sites

LuckyLuciano спомена Асеновград... Дали ако техници на DCCorporation отидат там и започнат да режат кабелите на ТВСАТКОМ ще им е приятно..... Защото това което правят ТВСАТКОМ в ПЛОВДИВ е супер гадно от тяхна страна... Защо не си гледат Асеновград и толкова...

Link to comment
Share on other sites

Защото мрежата е на ТВСАТКОМ и Гологанов я използва неправомерно - така пише в документите, на които се позовава ТВСАТКОМ. Иван Гологанов се позовава на празни приказки и си служи с юридически трикове за баване на топката като продажби и препродажби и се надява по този начин да му мине номера - поне това виждаме последните дни. Няма документи от негова страна, само малоумно поведение. ТВСАТКОМ си влизат във владение на тяхната мрежа, а Гологанов се чуди как да изцоца още малко пари от заблудените абонати. В крайна сметка всички губят и са прецакани :laughing: Печелят N3, Близу, Булсатком и Виваком.

 

Edit: В Кючука пак лъчи Гологанов. Да видим този път за колко време :grin:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Имало едно време едно сплотено и щастливо семейство което живеело в един хубав и просторен апартамент.В един слънчев ден членовете на семейството разбират че един от тях тихомълком е опразвал семейната хазна с цел лично облагодетелстване и решават да го отлъчат.Лицето обаче поради голямото си его решава че това не е правилно и с груба и брутална сила изгонва цялото семейство и узурпира апартамента,който всъщност не е негов.Семейството от своя страна вярвайки в законите и държавата решава да се довери на съда и да изчака законното връщане на имота.Чака 2,5 год. с ясната представа какво губи за това време.Идва един студен зимен ден и дълго чаканото решение на съда излиза и семейството най накрая си влиза в собствения си апартамент..Но не би..отлъчения толкова много си е повярвал и толкова много му се е усладило,че не се примирява..Следва фиктивно прехвърляне на апартамента на близки хора,използване на груба сила(отново) и най накрая избиване на странична врата от съседния апартамент с цел достъп.И това пред очите на полиция,прокуратура и съд.Безпристрастните уж медии услужливо си затварят очите и беззаконието властва.Като ви казвам това трябва да имате едно на ум ,че това може да се случи на всеки един от вас по един или друг начин..просто шибаната ни държава е такава...

Link to comment
Share on other sites

Такааааа...в кичука току що дойде прекрасен сигнал от Гологанов. Предлагам ако някой забележи асановградските измекяри да пристигат и да се заиграват с някоя шахта,да пусне едно уведомление с координати тук,и да идем абонатите с по една сопа да им покажем третомартенско правосъдие.

По въпроса за това кой крив кой прав-за мен като клиент нещата стоят така. Имам договорни отношения с Гологанов. Държа го отговорен за това че не получавам редовно телевизията за която си плащам ( хич не ме интересува причината) . Кирев с който нямам никакви договорни отношения пък абсолютно нагло и противозаконно нахълтва в личното ми пространство като ми пуска неговия сигнал-който аз не съм заявявал и не желая да ползвам.(хич не ме интересува причината) . Ако бяхме бяла държава можеше и някой лев да изкарам от тях в съда....ама...

Link to comment
Share on other sites

Такааааа...в кичука току що дойде прекрасен сигнал от Гологанов. Предлагам ако някой забележи асановградските измекяри да пристигат и да се заиграват с някоя шахта,да пусне едно уведомление с координати тук,и да идем абонатите с по една сопа да им покажем третомартенско правосъдие. По въпроса за това кой крив кой прав-за мен като клиент нещата стоят така. Имам договорни отношения с Гологанов. Държа го отговорен за това че не получавам редовно телевизията за която си плащам ( хич не ме интересува причината) . Кирев с който нямам никакви договорни отношения пък абсолютно нагло и противозаконно нахълтва в личното ми пространство като ми пуска неговия сигнал-който аз не съм заявявал и не желая да ползвам.(хич не ме интересува причината) . Ако бяхме бяла държава можеше и някой лев да изкарам от тях в съда....ама...

 

Пълни глупости си написал. Нали осъзнаваш, че тоя дето имаш договорни отношения за услуга с него няма как да ти я предостави? Може да ти донесе една чаша вода да пиеш, но не и кабелна телевизия. Твой си е проблема от тук нататък.

Link to comment
Share on other sites

Такааааа...в кичука току що дойде прекрасен сигнал от Гологанов. Предлагам ако някой забележи асановградските измекяри да пристигат и да се заиграват с някоя шахта,да пусне едно уведомление с координати тук,и да идем абонатите с по една сопа да им покажем третомартенско правосъдие. По въпроса за това кой крив кой прав-за мен като клиент нещата стоят така. Имам договорни отношения с Гологанов. Държа го отговорен за това че не получавам редовно телевизията за която си плащам ( хич не ме интересува причината) . Кирев с който нямам никакви договорни отношения пък абсолютно нагло и противозаконно нахълтва в личното ми пространство като ми пуска неговия сигнал-който аз не съм заявявал и не желая да ползвам.(хич не ме интересува причината) . Ако бяхме бяла държава можеше и някой лев да изкарам от тях в съда....ама...

 

Ти можеш да имаш договорни отношения с Гологанов, но когато той ползва каналната мрежа нерегламентирано, какво правим?

Аз ако съм на Кирев, тръгвам с резачките по всички шахти. Така и така няма да вади пари, поне и тоя наглец да не изкарва.

Все едно да кажаш, когато един ден тръгнат да режат кабели от ДНСК на Кулбокс, Гаров и т.н., че ще идеш да ги набиеш тези от ДНСК, защото ти режат кабелите. Това са глупости.

Link to comment
Share on other sites

 

Пълни глупости си написал. Нали осъзнаваш, че тоя дето имаш договорни отношения за услуга с него няма как да ти я предостави? Може да ти донесе една чаша вода да пиеш, но не и кабелна телевизия. Твой си е проблема от тук нататък.

Хайде да не  коментираме дали колегата е написал глупости или не.

Аз ползвам услугите на DCC вече почти година. За този период съм доволен от тях(без последната седмица).

Не ме интересува и не искам да взимам страна в спора м/у Гологанов и Кирев.(нати си куклите - дай си ми парцалите).

Дали Гологанов има право да предоставя тази услуга или се занимава с измама - има кой да прецени и да го подведе под отговорност.

П.П.

   Личните ми сблъсъци с кабелни оператори са от времето когато започнахаа да се занимават с тази дейност.

Ще си позволя да Ви запознач само с последните:

- Близу - един месец супорта ме убеждава, че причината за липсата на интернет при мен е в мойто устройства.( да бе да)

- Булсат - след едномесечно супортване от "Далече' се насочих към булсат - един месец чаках HD приемник, докато една добра фея в един офис ми сподели - (няма да има поне още есдин месец).

- Коолбокс -  споделих им, че нещата са спешни - отговор - " след две - три седмици"......

- DCC - Ден Събота 11:55ч. :

"Аз - Спешно и веднага се нуждая от вашите услуги ТВ и Интернет".

" Офис на DCC - Господине Вие се шегувате!"

"Аз - От това по сериозен немога да бъда"

"Офис на DCC - Моля дайте координати..........  Г-н .....         в 12:10ч. колегите ще са на посоченият адрес.

В 12:30ч. бях вече техен абонат с работещ пакет услуги.

 

П.П.2 Пак ще повторя имам договор с DCC  и не съм адвокат нито на Гологанов нито на Кирев. Просто съм обикновен клиент на предоставяната от DCC услуга. Която към настоящият функционира - цифрова ТВ и интернет.

Link to comment
Share on other sites

Такааааа...в кичука току що дойде прекрасен сигнал от Гологанов........

 

Пълни глупости си написал. Нали осъзнаваш, че тоя дето имаш договорни отношения за услуга с него няма как да ти я предостави? Може да ти донесе една чаша вода да пиеш, но не и кабелна телевизия. Твой си е проблема от тук нататък.

 

Мислиш ли! Аз пък си мисля че съм споменал и два много важни фактора- "бяла държава" и "не ме интересува причината". В случая и двамата са в нарушение спрямо мен.

 

Turn off this option! Nexus 7 Turn off this option! HD

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

........

П.П.2 Пак ще повторя имам договор с DCC  и не съм адвокат нито на Гологанов нито на Кирев. Просто съм обикновен клиент на предоставяната от DCC услуга. Която към настоящият функционира - цифрова ТВ и интернет.

 

Ами вземи и си прочети договора тогава. Ще установиш че имаш правото ( и задължението) само да си плащаш таксата до изтичането му. Единственито което можеш да направиш в повече сега е да се откажеш от договора ако е срочен. Няма оператор в България който да поема задължения за неустойка при неосигурена услуга.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Ами вземи и си прочети договора тогава. Ще установиш че имаш правото ( и задължението) само да си плащаш таксата до изтичането му. Единственито което можеш да направиш в повече сега е да се откажеш от договора ако е срочен. Няма оператор в България който да поема задължения за неустойка при неосигурена услуга.

Има, има. Но по - добре е да не се стига до там, че е направо смешно. 0.01% от ОЛП за деня по фиксинга на БНБ. Ако законите които ги има се спазваха, изобщо нямаше да се стигне до рязане на жици и т.н..

Link to comment
Share on other sites

Каза ви се отдавна - сменяйте оператора. Виждате, че прекъсванките са ежедневие. Направо ви се чудя на нервите. Разбирам да няма алтернатива, да седите, ама оператори бол, вие DCC.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам, май DCCorp. някак възстанови подаването на сигнал в целия град. Чудя се как TV SAT COM (при положение, че са собственици на мрежата) могат да допуснат подобно нещо. Но като се замисля, преди 2 години и половина не се ли случи същото :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...