Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

В Асеновград излъчва Кирев, върви си кабелната, която гледахме в Пловдив до началото на септември.

Акт 16 е само за р-н Централен-поне това е публикувано във Фейсбук профила на DCC.

Добре, значи ли това, че всички които в момента гледаме кабелната на Гологана ще бъдем там " разпределени " ?Защото се получва супер глупаво - аз имам споразумение с Кирев... обаче почти 2 месеца кабелна ми идва от Гологанов... питам офиса на Кирев - те ми викат "съдим се, ще си взимаме мрежата" Добре ама сега ето тук се казва, че се съдили за мрежата в Централен и за нищо друго и ..кашата пак е пълна и затова казвам че в тая Мътна вода всичко е пълно мазало с ориенталски привкус :angry1 :angry1

 

Ма защо ли се ядосвам ...все едно не знам какво може да дойде от Басаеновград :bgrin: Давам си време още точно до понеделник - не ми ли стане ясно се махам .... ако издържа и толкова :punk

 

edit: издържах 1 час - подадох заявка за друг оператор... на оставащите пожерлавам късмет :beer:

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

какво може да дойде от Басаеновград :bgrin: Давам си време още точно до понеделник - не ми ли стане ясно се махам .... ако издържа и толкова :punk

 

edit: издържах 1 час - подадох заявка за друг оператор... на оставащите пожерлавам късмет :beer:

 

Защо? Не си ли доволен от безплатната телевизия?

 

Най-хубавата е която сме гледали в нашето семейство.

Link to comment
Share on other sites

Това и онова било публикувано в профила на фейсбук на ДЦЦ?! :blink:

Откога фейсбук е мястото, където трябва да гледам за новини за дадено нещо, да имам профил там и да се нервя с шибания им сайт за да се информирам?! :ph34r:

Нямат ли си нормален сайт/форум/блог или Каквото и да е ****** там, да не кажаат после "ний публикувахме в фейсбука тва и онва, да сте видели" или нещо такова..

Link to comment
Share on other sites

Защо? Не си ли доволен от безплатната телевизия?

 

Най-хубавата е която сме гледали в нашето семейство.

Не е там въпроса. Аз не съм привърженик на "келепира" Искам да си плащам - както искам да ми плащат за моя труд - честно и почтенно, така и смятам че съм длъжен да заплащам на хората заслуженото.Дори и да не е изгодно щом има договорка - плащаш. Обаче имам и едно маааалко изискване - като заявяваш нещо било то в договор или по друг начин - следва да правиш всичко за да го изпълниш. Искам Стабилност... и спокойствие. Следва ли да седя на тръни, докато Кирев и Гологана решават проблемите си не като цивилизовани хора, а както повелява "анадолското" им възпитание? Ще ми режат кабели , че си ходят с тълпи охранители и други такива "тъпни" :angry1 Айдеее, дадох им шанс сега далеч от мен. И сега ако си мислите че с това привидно спокойствие ще се свърши - друг път! Даже трябва да се надявате делото да го спечели Гологанов.че иначе ...като се почне едно рязане и мръсни номера между групите ще се видите в чудо.... Но всеки си знае де ...

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

Не е там въпроса. Аз не съм привърженик на "келепира" Искам да си плащам - както искам да ми плащат за моя труд - честно и почтенно, така и смятам че съм длъжен да заплащам на хората заслуженото.Дори и да не е изгодно щом има договорка - плащаш.

 

Кой какво е заслужил и си е заработил в случая, че нещо не ми се връзва.

Link to comment
Share on other sites

Кой какво е заслужил и си е заработил в случая, че нещо не ми се връзва.

Ами в случая този HBO + каналите все са платени, тези които работят за да работи услугата не са виновни и всичко така или иначе струва пари на някого. Мислиш ли , че на разните там екипи и офис мишки им плащат като на хората? Бас държа че ги работят със стария номер - пробен договор, наебахтунг с кинтите и след 3 месеца изхвърляне заради системно несправяне със задълженията :bgrin: Все тая. Всеки си има някаква версия за живота който води. Ето , погледах, послужах и се изнесох ... :beer:

Link to comment
Share on other sites

ето това е по интересно:))

110 Административно наказателно дело (К) No 2306/2010, XXIV състав Наказателни касационни производства Жалбоподател, ищец-КОМИСИЯ ЗА РЕГУЛИРАНЕ НА СЪОБЩЕНИЯТА ///Ответник-ЦИФРОВА КАБЕЛНА КОМПАНИЯ ООД Докладчик: ЛЮБОМИРА К. НЕСТОРОВА 07.12.2010г. 14:00ч.

 

На 17-и или 18-и е, в съда където беше Полиграфията някога. Не е слух! Вярвам на ушите и очите си. :rolleyes:

 

Срещу слуховете -на 17-ти и 21-и има дела на ТВ САТ КОМ срещу Общината, за справки

http://www.adms-pv.bg/spravki/dela/ND/ND_2010_12.htm

Edited by milenh
Link to comment
Share on other sites

Ами в случая този HBO + каналите все са платени, тези които работят за да работи услугата не са виновни и всичко така или иначе струва пари на някого. Мислиш ли , че на разните там екипи и офис мишки им плащат като на хората? Бас държа че ги работят със стария номер - пробен договор, наебахтунг с кинтите и след 3 месеца изхвърляне заради системно несправяне със задълженията :bgrin: Все тая. Всеки си има някаква версия за живота който води. Ето , погледах, послужах и се изнесох ... :beer:

 

А мен нервите по липсващият интернет и висенето по прозорците да хващам Wi-Fi, за да пращам мейли по работа кой ще ми ги плати?

 

Боли ме г*за честно да ти кажа, че се отнасям некоректно към някой, който преди това се е отнасял некоректно към мен. Каквото почукало, такова се обадило. Нали знаеш.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Къде си ги видял?

 

Живея на Никола Вапцаров,около първо районно.Видях,че и съседите им стърчи кабела,редом с моя :D

 

Днес им се разходих до офиса на Гарванов и най-спокойно ми бе заявено че дължа 3 месечни такси,та утре вече мисля да звъня на Булсат или някой алтернативен доставчик.Тея хора ни взеха за мезе,само са пропуснали факта,че Асеновград е на 15км оттук.

Edited by ELySiuM
Link to comment
Share on other sites

3 такси за телевизия. Защото тя си била вървяла. Само нета няма да се плаща.

 

Самоче ми е интересно като не съм подписал споразумение за прехвърляне на договорните ми отношения от DCC към ТВ САТ КОМ какво по-точно ще направят, за да си вземат техниката и таксите.

Link to comment
Share on other sites

На тия главанаци колко пъти им казвах да вдигнат скоростта, все едно си разправям на оная работа- гледат ме умно :blink:

бе, каква скорост бе? нета им прекъсва по всяко време, latency-то е толкова дълго, че можеш да изпушиш една цигара докато зареди ... правя онлайн чекин на билет и точно тогава връзката прекъсва :angry1 скоростта им е най-малкия проблем на тях ...

ай тея от cooolbox да се обаждат, че нямам нерви с тея михлюзи.

 

п.п. незащитените wifi мрежи нещо се изгубиха :(

Link to comment
Share on other sites

бе, каква скорост бе? нета им прекъсва по всяко време, latency-то е толкова дълго, че можеш да изпушиш една цигара докато зареди ... правя онлайн чекин на билет и точно тогава връзката прекъсва :angry1 скоростта им е най-малкия проблем на тях ...

ай тея от cooolbox да се обаждат, че нямам нерви с тея михлюзи.

 

п.п. незащитените wifi мрежи нещо се изгубиха :(

Да са дошли да отрежат още първия месец, в който съм спрял да им плащам. Не виждам как ще ми търсят такси за тези месеци досега, и на какво основание. Да ме съдят ако искат. То телевизия има някаква, но е толкова лоша, че ще са супер нагли да искат някакви пари за нея, или най-много 2 лв на месец бих им дал за качеството, което (НЕ) получавам. Договорът не е срочен, и е с ДЦЦ. Аз няма и да ида да се включвам пак към тях, но и те не могат да вземат пари от мен вече. Че аз на Евроком бих пуснал телевизия пак ако се наложи, или 1-2 месеца ще се включа сам докато се махнем оттука :) .

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея какво стана с въпросните дела?

Днес изпратих "емисар" да се "откачам" от тях. И ето какъв бил номера: Значи трябвало да си платиш. Говоря за КИрев. То сега мрежата не била тяхна, ама явно я подържат със съвместни усилия, макар че Гологана я води чисто негова. Та по интересната част - ако си платиш всичко При Кирев, и от Гологана дойдат и те резнат - обаждаш се на Киревите и те идват след малко и те закачат отново. Весело...могат да те откачат и закачат на въртележка :lol: И се чакало ново дело в началото на декември .... предлагали да почакаш.... ама да си плащаш де... да не го забравите този момент :lol: Та лично аз реших да ги оставя да си играят игрите с другиго и се преместих :lol: :beer:

Link to comment
Share on other sites

Днес изпратих "емисар" да се "откачам" от тях. И ето какъв бил номера: Значи трябвало да си платиш. Говоря за КИрев. То сега мрежата не била тяхна, ама явно я подържат със съвместни усилия, макар че Гологана я води чисто негова. Та по интересната част - ако си платиш всичко При Кирев, и от Гологана дойдат и те резнат - обаждаш се на Киревите и те идват след малко и те закачат отново. Весело...могат да те откачат и закачат на въртележка :lol: И се чакало ново дело в началото на декември .... предлагали да почакаш.... ама да си плащаш де... да не го забравите този момент :lol: Та лично аз реших да ги оставя да си играят игрите с другиго и се преместих :lol: :beer:

Какво пречи и сам да си се включиш... Винаги можеш да кажеш, че плащаш на другите и те те включват :D

Link to comment
Share on other sites

Какво пречи и сам да си се включиш... Винаги можеш да кажеш, че плащаш на другите и те те включват :D

Така е :lol: ама ако техниците от двете фирми си пият кафето заедно по стар навик, може кабела ти по погрешка да го включат в контакта :sick

Link to comment
Share on other sites

Така е :lol: ама ако техниците от двете фирми си пият кафето заедно по стар навик, може кабела ти по погрешка да го включат в контакта :sick

Това вече е извратено :blink:

Link to comment
Share on other sites

Това вече е извратено :blink:

Извратено ли? Не е толкова извратено... аз съм бил във фирма която се разцепи и знам че ако шефовете не се разбират това не значи че не се разбират и работниците :) Та...в тази " фирма" или ...хм не знам каква организация вече се явява, които претендират че мрежата е на всеки от тях и ОБЩ ВРАГ - клиента който " ни изработва и не ни плащат затова " не се знае какво може да се случи :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...