Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Не знам за какво се оплаквате

Оплакване е силна дума... a и подредбата не може да угоди на всички ... логично е да има недоволни... а иначе - докато не стане ясно кой кой е в цялата каша аз ЩЕ съм недоволен :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За мен подредбата е перфектна (каквато си беше и преди всъщност, незнам защо сега ви дразни). Щестте спортни са една след друга, след тях порняк :) преди тях - научно-популярните. Като гледате определени канали си ги направете на FAV менютата примерно 20-30 и няма да превключвате канали. Да не говорим, че превключването е за части от секундата за разлика примерно от Кууулбокса, където доколкото съм чел има забавяне за декодиране на сигнала. Колкото до колегата с минуса за вчера - днес забелязах, че -2 програмите не прескачат всяка минута. Май са оправили честотите, защото сутринта като пуснаха телевизията минусовите бяха без сигнал. Явно нещо са оправяли.

Link to comment
Share on other sites

Сутринта в целия град не е имало сигнал до 7 и нещо. Не знам какво са правили, но май колите им цяла нощ са щъкали някъде. На няколко места забелязах нови лепенки по кутиите. Може нещо да са настройвали, но днес нямах време да мина към другия апартамент и да разцъкам DCC.

Link to comment
Share on other sites

Едно от нещата,които бият на очи са ЗВЕРСКИТЕ цени за поддръжка,ако не си на договор. :confused

Също и таксите при включване,изключване и повторно дрън-дрън .... :angry1

Просто ужасно! Дано не успеете да излъжете много хора :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Е***и смеха, значи да се включиш, след като доброволно си заявил временно спиране, е почти цяла такса за нета, докато ако те спрат, поради неплащане, плащаш три пъти по-малко...

 

22. Включване след временно изключване

на оптичен интернет 20 лв.

23. Включване на оптичен интернет след изключване за

неплащане за неплащане до 1 месец

след изключването 6 лв.

Link to comment
Share on other sites

Хаха гологанска оплигофрения от всякъде. Да си го заврат тоя ценоразпис там, дето слънце не огравя. То останаха ли още хора да им търпят простоиите и да им плащат на тия селски тарикати? Най ми хареса това:

 

33. Включване след окончателно изключване КТВ 30 лв

 

все едно някой приритал да се връща при тях :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хаха гологанска оплигофрения от всякъде. Да си го заврат тоя ценоразпис там, дето слънце не огравя. То останаха ли още хора да им търпят простоиите и да им плащат на тия селски тарикати? Най ми хареса това:

 

33. Включване след окончателно изключване КТВ 30 лв

 

все едно някой приритал да се връща при тях :laughing:

 

Да не говорим за FTTH, където даже ги е досрамяло да му напишат скоростите, защото на практика за 24лв. сигурно и 10Mbit/sec няма да получиш в момента...

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим за FTTH, където даже ги е досрамяло да му напишат скоростите, защото на практика за 24лв. сигурно и 10Mbit/sec няма да получиш в момента...

 

Няма какво да напишат защото не го предлагат.Както и няма изобщо да го предлагат :)

Почти същите са думите и на касите им ( последно питах началото на месеца ).Тоя гологана живее в някакъв негов си измислен свят.

Link to comment
Share on other sites

Това добре, Гологана го наругахме, ама пък и Кирев... какво прави той ? Защото айде, Гологана Измамник или не поне се напъва да задържи нещо ( откраднато или не - за нас е все тая ) а другия май само седи и си свири на "манлихера" :angry1 Гледам и покритието в Пловдив - Гологана го е обявил цялото за негово...а Кирев нищо не обявява. То , ако е решил все още че има нещо, ако седи само на съда и да чака.... скоро ще му останат само касовите апарати и столовете от "обслужващите офиси" ( какво ли обслужват вече 2 месеца за мен е загадка)...сигурно е секретно :beer: :punk

 

а бе няма ли списък на каналите бе, при N3 има поне някакво "бягащо такова" а тук е посистемата " имам канали , вервайте ми " :punk

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

 

а бе няма ли списък на каналите бе, при N3 има поне някакво "бягащо такова" а тук е посистемата " имам канали , вервайте ми " :punk

 

Може да дадат линк към сайта на Булсатком за каналите :D

Link to comment
Share on other sites

 

DCCorporation, дали очаква абонати, които са били и все още са физически свързани с мрежата на компанията, но са спрели да плащат, изчакват да се изяснят нещата, и не са подписали договори с новата "корпорация" сега да си платят отново инсталационни такси, за да станат абонати, защото такива са доста предполагам?

Link to comment
Share on other sites

Ами ..инсталационни ....те само им дай пари за месеца и няма никой да те пита нищо...трябват пари :tongue Вярваш ли че ще се пробват с такъв номер ? Аз не вярвам ...трябва да са луди и да гонят и без това редуцираните си клиенти... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм плащал и не смятам и да плащам, докато не минат делата.

@Romel въпросите ти са излишни :) Ясно е, че Кирев няма какво да направи, освен да почне да реже кабели, а в това няма логика.

Защо да си прецаква собсвената мрежа.На всички е ясно кой ще гризне дръвцето, просто е въпрос на време.

Нека мине сега делото ( мисля на 18ти някой каза ) и ще видим дали има развитие и какво ще е то.

По-интересното ми е, кой ще понесе последствията за фалшивите документи ( тези на Гологанов ) според който DCC и DCCorporation били една и съща фирма.

 

П.С. А и по пътя на логиката след като офисите на Кирев все още работят и служителите дори не са пуснати в някакъв вид отпуска, значи или е твърде тъп за да плаща на някой за нищо или е сигурен в победата си ;)

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

@Romel въпросите ти са излишни :) Ясно е, че Кирев няма какво да направи, освен да почне да реже кабели, а в това няма логика.

Ами не съм съвсем сигурен че няма какво да направи. Според мен можеше да пусне и той един сайт на сегашната си фирма и да пусне това онова за бъдещата идея .... а сега само слухове се ширят :angry1 Например всики казват че някога Кирев дал парите а Гологана търчал за "джиците" ..Каква е гаранцията, че Кирев няма да го осъди да кажем , да си прибере парите и да каже: егал съм ти и кабелната , няма да се занимавам с такива глупости повече... седи си като мишка и нищо никъде не казва :angry1 Аз не искам да излезе и да казва кой какво е крал и други такива искам да видя каква е идеята! А то така :confused единия иска пари , другия иска пари а и двамата де факто искат само да ти го подадат.... кабела :bgrin:

п.с ето казваш 18 - дело...ама дали е 18 или пък е 28 или пък е само слух - няма инфо надеждно и това е ...

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

Ами не съм съвсем сигурен че няма какво да направи. Според мен можеше да пусне и той един сайт на сегашната си фирма и да пусне това онова за бъдещата идея .... а сега само слухове се ширят :angry1 Например всики казват че някога Кирев дал парите а Гологана търчал за "джиците" ..Каква е гаранцията, че Кирев няма да го осъди да кажем , да си прибере парите и да каже: егал съм ти и кабелната , няма да се занимавам с такива глупости повече... седи си като мишка и нищо никъде не казва :angry1 Аз не искам да излезе и да казва кой какво е крал и други такива искам да видя каква е идеята! А то така :confused единия иска пари , другия иска пари а и двамата де факто искат само да ти го подадат.... кабела :bgrin:

п.с ето казваш 18 - дело...ама дали е 18 или пък е 28 или пък е само слух - няма инфо надеждно и това е ...

 

 

На 17-и или 18-и е, в съда където беше Полиграфията някога. Не е слух! Вярвам на ушите и очите си. :rolleyes:

 

Срещу слуховете -на 17-ти и 21-и има дела на ТВ САТ КОМ срещу Общината, за справки

http://www.adms-pv.bg/spravki/dela/ND/ND_2010_12.htm

Edited by DCCpotrebitel
Link to comment
Share on other sites

Това няма отношение към отношенията на Кирев с Гологанов. Гледам, че Кирев има претенции по ЗУТ и ЗКИР, вероятно за част от каналната мрежа, защото имам спомен, че имаше спор, че разрешението за строеж е издадено на една фирма, а А16 е издаден на друга или нещо такова.

Делата между Кирев и Гологанов и това, чия собственост всъщност е фирмата, техниката и т.н. няма как да се водят в Административния съд.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Да, А16 например за район Централен е издаден м.Август 2010 на фирмата на Гологанов за изградена мрежа, която всъщност се ползва от 2006 мисля, от DCC, на основание договор за наем с ТВСАТ КОМ, която е совственик на кабелната мрежа с Акт 16 от 2006.....Логично е претенциите да са към Общината, и който там е подписвал и на какво основание и т.н., не мисля, че някои от абонатите се интересува от отношенията между бившите съдружници в момента.....

Edited by DCCpotrebitel
Link to comment
Share on other sites

Би трябвало да се интересува, защото след изясняване на отношенията им като съдружници в "Цифрова Кабелна Компания" ООД, ще се реши кой ще командва парада. Засега владението е дадено на Гологанов, като аз си мисля, че така ще остане, но ще видим дали ще се окажа прав.

Link to comment
Share on other sites

не мисля, че някои от абонатите се интересува от отношенията между бившите съдружници в момента.....

Добре де, ако никой от абонатите не се интересува от отношенията между съдружниците..... според Вас какво ги интересува? :angry1 Лично мене ме боли .... чия е собственоста, пет пари не давам кой кого е окрал а пък какво бил подписал някакъв серсем от общината ми е абсолютно през ....оная работа! :angry1 За мен е важно тая скапана държава чрез своите органи ( ма те вярно май са само едни органи ) - дали полиция или съд по абсолютен, неподлежащ на обсъждане и обжалване начин да определи кой се явява приемник на тази явно (мафиотска) структура!Не ме интересува кой ще е победителя - искам само да знам кое той и ТОГАВА да мога да упражня моето изконно клиентско право на избор ще седя ли при тях или ще се махна.А те ...щели да съдят общината...на баба им "фърчилото" :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Би трябвало да се интересува, защото след изясняване на отношенията им като съдружници в "Цифрова Кабелна Компания" ООД, ще се реши кой ще командва парада. Засега владението е дадено на Гологанов, като аз си мисля, че така ще остане, но ще видим дали ще се окажа прав.

 

Нали се сещаш, че ДСС без кабелните си канали в район централен е като... кола без двигател - купчина желязо.

Не случайно Гологанов е ударил точно там!Изолира централния офис и лекичко по фланга крадва всички абонати.

А й в момента в който се докаже, че каналната мрежа си е негова, всичко си минава към неговата фирма.Както явно е в Асеновград.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Става дума не за цялата част от мрежата в централен, а за някаква част, която била изградена тази година, поне така пишеше някъде.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Нали се сещаш, че ДСС без кабелните си канали в район централен е като... кола без двигател - купчина желязо.

Не случайно Гологанов е ударил точно там!Изолира централния офис и лекичко по фланга крадва всички абонати.

А й в момента в който се докаже, че каналната мрежа си е негова, всичко си минава към неговата фирма.Както явно е в Асеновград.

 

В Асеновград излъчва Кирев, върви си кабелната, която гледахме в Пловдив до началото на септември.

Акт 16 е само за р-н Централен-поне това е публикувано във Фейсбук профила на DCC.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...