Jump to content
BulForum.com

БТК / Виваком ADSL


Recommended Posts

Срив в системата на Виваком остави почти всичките си клиенти в Пловдив без интернет, научи Plovdiv24.bg. Банки, делови и бизнес учреждения са напълно парализирани от часове и нямат никаква информация какво се случва и кога услугата ще бъде възстановена. Телефоните за информация и обслужване на клиенти дават непрекъснато заето и хиляди офиси в града са на режим изчакване.

 

Това са поредните журналистически измишльотини, дейба и недоклатените журналисти дейба...

 

няма банка или сериозен бизнес, която да работи с ADSL, още по-малко пък да разчита само на един канал. всички имат поне по една линия за бекъп, различна от бТк, ако изобщо на някой бТк му е основна линия.

 

ама дай да пишем, нали, паника да стаа...

 

 

добре бе, ебати мързелите дето сте - 0800100 е телефона на виваком за справки, на 4 е за проблеми с ADSL - на някой най-накрая му е хрумнало да пусне там автоматично съобщение, което изрежда в кои области имат проблеми в момента. струва си да го чуете :)

 

по-лесно би било да кажат в кои области НЯМА проблем. ще е много по-кратичко съобщението - в следните области няма технически проблеми с услугата ADSL: няма такива области.

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 981
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

сигурен ли си? а дали не е през SDSL и наети линии :) - през каквато в момента ти пиша и аз? не е сериозно да се ползва ADSL за VPN на банка. ако има такава - моля те сподели коя е, за да знаят хората къде да не си давата парите...

 

 

чичооо... няма adsl там където ме пращаш... чети хубаво. ISDN в най-лошия случай...

 

а, те могат и дайълъп да предлагат... въпроса е, че сериозен бизнес няма да върже на такова предложение. а и както казах - кой идиот би оставил връзката си без бекъп?! само на една линия?!

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

0800100 е само за абонати на виваком, аз не искам да чуя за тях от доста време и дори стационарния телефон ми не е към тях

 

Сигурен съм. Знаеш ли колко са ни обикаляли с този ВПН, да ни го пуснат по адсл-ите :) В интерес на истината в повечето офиси на банки ползват ISDN, но в случая няма разлика.

Link to comment
Share on other sites

Аз още като вдигна слушалката, и ми дава заето и НИЩО не може да се набере.

 

Отделно от 1 ръка знам, че не една и две банки в града ползват услугите на .... Гаров B)

 

Между другото се чудех що днес няколко сайта, които не съм виждал да липсват, бяха down. А те хоствали някъде по БТК :) . Примерно Стемо.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Е защо се надпираш не разбирам? Ние също сме с ВПН на БТК през тяхна оптика. Тя също е down...

 

ами както виждаш - аз не съм down... SDSL наета линия... бекъп нямате ли си?

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Имаме:-))). Мисълта ми беше, че тук не говорим само за хДСЛ услугите, просто се сринаха тотално в цялата страна бтк, не само в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

e как какъв? през друг доставчик.

 

 

Имаме:-))). Мисълта ми беше, че тук не говорим само за хДСЛ услугите, просто се сринаха тотално в цялата страна бтк, не само в Пловдив.

за това ви карам да чуете съобщението де :) И не е вярно че е за xDSL услугите - да потретя - на SDSL съм.

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Това за банките и адсл-а явно е вярно поне за някои,преди малко идвам от ОББ-то до нас банкомата не работи както и пос терминалите ...Направо от вратата казват на хората да не ползват банкомата "щото зависвал" :laughing: Не успях да дръпна парички,днес на връщане от Карлово служебния ми вивакомски телефон отказа да избира(обхват фул,връзка йок)...Изобщо тея са пълен та**к,изобщо не им се връзвайте...

Link to comment
Share on other sites

Вива Вива. :rofl:

 

А аз се чудех защо цял следобяд на стационарните никой не звъни. Викам си хората запразниха рано рано. :lol:

Тая компания никога няма да се оправи, поне докато не се сменят няколко поколения от работещите в нея. Още е пълна с дебилни лелички и чичковци работещи на всички нива там.

Link to comment
Share on other sites

Мамичката им и АДСЛ-а от обяд ми звънят хора от мрежата...нямаме нет нямаме нет и на мен ми мрънкат всички ходи им обеснявай че целия град е като тях :X

Edited by Harlem
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Привет.Как е тарифата на БТК(вече vivacom) от 20 лева,стабилен ли е интернета и ще мога ли да играя без ЛАГ в мулти.Отделно ме интересува безплатно ли е включването ?

Edited by YzyrpatoR
Link to comment
Share on other sites

djadomraz аз мога да се похваля със същото - вярно на работа всичко мина нормално, в срока, който е според изискването на БТК отидох и спрях всичко, що е тяхно, включително и телефоните. У нас имах малко проблеми, защото те си преподписват договора за още една година - ама сами, без да ме уведомят, та трябваше да се намеси и адвокат, но и там вече скъсах с тези хора.

 

Да ни е честито и все повече такива като нас да има - радостни екс клиенти ;)

Link to comment
Share on other sites

ама сами, без да ме уведомят, та трябваше да се намеси и адвокат, но и там вече скъсах с тези хора.

 

Да ни е честито и все повече такива като нас да има - радостни екс клиенти ;)

 

Всъщност всичко което е необходимо е да си им платиш до края на периода дължимите пари (тъй и тъй адвоката ще ти вземе повече) и после най-чинно може да се обадиш на 080017000 и да им обясниш какво мислиш за тях и че повече с такива хомо**** няма да си имаш взимане-даване. Защото аз вече ще предпочета да ползвам ако трябва интернет от МТЕЛ но не и техен.

 

А наздрраве на всички които са успели да се откачат от БТК. Мнението ми е толкова отрицателно колкото и за ЕК вече.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност всичко което е необходимо е да си им платиш до края на периода дължимите пари (тъй и тъй адвоката ще ти вземе повече) и после най-чинно може да се обадиш на 080017000 и да им обясниш какво мислиш за тях и че повече с такива хомо**** няма да си имаш взимане-даване. Защото аз вече ще предпочета да ползвам ако трябва интернет от МТЕЛ но не и техен.

 

А наздрраве на всички които са успели да се откачат от БТК. Мнението ми е толкова отрицателно колкото и за ЕК вече.

 

 

аз също след 9249724 разправии и жалби скъсах....начислиха си ми оставащите месеци, ама даси чакат!

техния нет е цяла ЕПОПЕЯ! а съпорта НУЛААААА!

 

 

минах на Н3 и се родих.....

Link to comment
Share on other sites

Не играя но четейки последните няколко поста предполагам успя да си направиш изводите самичък :lol:

 

 

хах :laughing: бтк има БГ пинг като амазонска анаконда.....прави си изводите

 

 

ако сикаш игра намери си ЛАН доставчик (якакутия или енртиту)

Link to comment
Share on other sites

djadomraz, аз пари на тези хора няма да им дам за това, че сами си решават да си преподписват договорите. Адвокатката ми за такива неща пари няма да ми вземе, доста близки сме си, но както и да е. Има си начини да се измъкнете - просто трябва четене и консултации. Важен е крайният резултат - да се приключи взаимоотношението с тази фирма!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...