Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

пишете за тези бъгове, и за идеи какво искате в него. Ясно е че ъплоуд няма да има на този етап.

ami torenti moje li da ima ? edna 4ast da e torent traker ?

ako moje naprao fa6tai http://bt.evrocom.net/ i go slgai v wrzru.

 

sa6to vij pol4ava se nqkvo praszno mqsto s firefox az sam s 1280*1024 rezuluciq.

wrzruproble4le.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Veno @ZGAN @Veli имам едно въпрос4е специално към вас. Понеже се заговори за тракери не може ли колекциата от филми, игри, музика и програми да се премести изцяло на торенти. От там имам един друг въпрос, като цяло връзката към тях няма ли да остане локална. Смисъл , че сийда няма ли да се определя от тези, локални сийдъри (ЕК/ГГбит) тоест да се задържи ниво на локален сийд, и така въпросните файлове ще останат като торент каталог и скоростта няма да е по-малка от преди ?! Може да съм задал глупави въпроси, но просто ме интересува може ли да стане по този начин. И така ще стане нещо като локален торент.

Link to comment
Share on other sites

Деси каде се губиш ве ?

 

хах посветих живота си на други занимания =р ся кат видях форума и ма фана носталгията ;щ даже още помня първите си постове :wub:

Link to comment
Share on other sites

Не че се оплаквам и даже не съм сигурен, че мястото на този пост е тук, но много кофти ми стана, защото снощи си пуснах да се сваля един филм - Mulholand Drive и тъкмо се е свалил първия файл и втория до 99% и се разпадна връзката със сървъра. Сега като отида на филма и на download - не ми отваря страницата за download. Това ще се оправи ли или да си търся от другаде да си сваля 2-рия диск? Мотива ми да пиша тук е, защото предполагам, че се правят някакви корекции заради новия - стар уарез и не работят някои работи.

Link to comment
Share on other sites

хах посветих живота си на други занимания =р ся кат видях форума и ма фана носталгията ;щ даже още помня първите си постове :wub:

 

С кво се занимаваш бе Деси ? Да не си станал рап певец, или караш скейтборд ?

Link to comment
Share on other sites

Според мен е подобре да си останат така, а не да се качват на торенти. С ftp се работи по лесно и ще се избегнат постоянните въпроси от рода на "как се работи с тоя торент", "защо ми сваля толкова бавно", "как да си настроя програмата" и т.н. Спред мен по новите потребители няма да могат да се оправят с торентите веднага, поне така мисля де :)

Link to comment
Share on other sites

натам вървят нещата ;)

 

караман ан ан ан, х♚й го гони до Аман. Кво ви пука за фриитата, рано или късно няма да ги има, затова сваляйте и съхранявайте филми докато ги има, после ще ги сийдвате

Link to comment
Share on other sites

"как се работи с тоя торент",

Ха.. ми мноо ме е яд за тях :) Ти се моли и на торенти да ги има... :P

 

@Veno - то е ясно че рано или късно щеше да се случи :) Все пак.. ще е кофти да се разформирова цялата колекция :) Щом няма сървър да seed-ва целия content.. може би е възможно той да се разпредели по хората поддържащи го досега. В смисъл да се изкопира локално и да се съхрани на части при хора с по-бърза локална скорост.. тъй като ние с нашите 40 к на достъпна и да имаме доброто желание да помагаме на другите няма да я свършим никаква ;)

 

Е да.. ще има един период в които ще се тегли адски бавно .. докато се закачат достатъчно seed-ъри но.. аз поне друга идея нямам.. пък и даже за тази не съм сигурен до колко е реално-изпълнима :)

 

Все пак най лошото което може да се случи е rm -fr / :P

Link to comment
Share on other sites

С кво се занимаваш бе Деси ? Да не си станал рап певец, или караш скейтборд ?

 

лал кат по-малък се исках да карам скейтборд ама тате не ми купи :/ пък вече ми е късно о,о ..пропилян талант и разбити мечти... а за рап певец не ставам щот съм са родил в богат квартал (близо до центъра) и няма откъде да черпя вдъхновение :/

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че на админите градили този така наречен "контент" не им е особено приятно, тъй като това са години наред работа.И явно се появява тук фразата "ама", "уви", "но" няма място, където да ги съхраним. А има ли надежда за съвместна работа с друг български тракер, тоест да се ползва вече направен сайт пример като аренабг, и просто да се уползотвори каталога. И тук в момента ми идва друг въпрос, а фирми като Евроком не могат ли да ги оставят с цел - услуга към клиенти, а трябва просто да ги заебат така брутално.

Link to comment
Share on other sites

фирми като Евроком не могат ли да ги оставят с цел - услуга към клиенти, а трябва просто да ги заебат така брутално.

Това е незаконно бре човек. Какви услуги към клиенти те гонят :) Услугата на интернет доставчика е да доставя интернет и най много hosting, mail и voip на клиентите си. Това е..

 

Въпроса тук е .. как да спасим нелегалния content така че хем да не е в разрез със закона хем и разлигавените от http и ftp потребители да са доволни :)

Link to comment
Share on other sites

Ами разлигавените от към http и ftр потребители - квото са гледали и- гледали, квото са слушали - слушали. От тук нататък или ще се поквалифицират малко или ще си плащат.

Link to comment
Share on other sites

лал кат по-малък се исках да карам скейтборд ама тате не ми купи :/ пък вече ми е късно о,о ..пропилян талант и разбити мечти... а за рап певец не ставам щот съм са родил в богат квартал (близо до центъра) и няма откъде да черпя вдъхновение :/

 

Ей като беше на 15 по се връзваше, иначе в хубав квартал си спор няма, те затова ви направиха Ла Фиеста да ви е наблизо.

Link to comment
Share on other sites

Ей като беше на 15 по се връзваше, иначе в хубав квартал си спор няма, те затова ви направиха Ла Фиеста да ви е наблизо.

 

мхм кви времена бяха.. :) верно си е голямата гъзария ла фиестата да ти е наблизо, само да беше и някъв свестен магазин нямаше да е зле, ама то ся не мога да искам всичко :unsure:

Link to comment
Share on other sites

То и warezru.com пак не е лошо, ама има ли значение кво е името? Дано поседи още седмица, че се запасявам с ДВД-та :).

А да попитам- след като сървърите ги спрат, сайтa ще бъде ли достъпен от други мрежи?

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Аз ся викам , че ни прецакаха с тея локални !

Спряха ги и не видях нито по-ниски цени , нито по-високи скорости !

Мисля , че скоро тея обещания или слухове няма да се реализират ! :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...