Jump to content
BulForum.com

Tv Series : House MD


d-phrag

Recommended Posts

Добре де но аз не разбрах всичко напълно и за да не разваля кефа на някой ще си задам въпроса в спойлер:

 

 

Тоест оказа се че всичко е било халюциниране и мозакът му се гаври с него и го настаниха в няква клиника така ли?

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply
Добре де но аз не разбрах всичко напълно и за да не разваля кефа на някой ще си задам въпроса в спойлер:

 

 

Тоест оказа се че всичко е било халюциниране и мозакът му се гаври с него и го настаниха в няква клиника така ли?

@Harlem,

spoiler:

 

Mdaaaaa, link

Link to comment
Share on other sites

Добре де но аз не разбрах всичко напълно и за да не разваля кефа на някой ще си задам въпроса в спойлер:

 

Тоест оказа се че всичко е било халюциниране и мозакът му се гаври с него и го настаниха в няква клиника така ли?

off// а стига бе имало таг спойлер :laughing:

 

 

Да, настнаниха го в психиатрична клиника, в началото си помислих, че е няква за наркомани да се излекува от викодина, но в един от последните кадри дадоха, че е психиатрична. A относно шизофренията, ако си гледал "Красив ум" ще се сетиш за какво става въпрос

:pirate

 

спойлерът продължава...

И както казва един мой познат: "Шизофренията е единствения начин да не си сам" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Всъщност Хаус не е шизофреник, а просто халюцинира под въздействието на Викодина породено от свръх употребата му. Това е по-добрия вариант, защото след като изчисти организма си от Викодина би трябвало вече да няма халюцинации, а до колкото съм запознат шизофренията няма лечение.

Link to comment
Share on other sites

В Wikipedia пише че с подходящи лекарства и терапия е лечима а пък и като шизофреник ме кефи още повече :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Изгледах всичко до момента. Сериалът определено ми допада, въпреки че е доста еднообразен и в един момент едини и същи 5 болести ги чувам във всяка серия...

 

Като цяло свеж сериал, на моменти е много забавен, има и драма - сполучливо направен. Давам му висока оценка.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

След 3 минути почва лудницата! Ще си свърша в гащите от кеф <33333.

Link to comment
Share on other sites

як беше епизода,аз лично се радвам, че приключи цялата история с халюцинациите, сега остана само да гледаме как хаус ще се върне към обичайната си доза :)

Link to comment
Share on other sites

 

не се научихте...

 

ако не сте гледали новите епизоди не четете темата, за да не ви развалят кефа шайка... айде да не казвам.

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая гледах Хауси 6х01, 6х02, малко мелодраматичен, но ми хареса, винаги един хепиенд е добре дошъл. Бравооооооо :)

Link to comment
Share on other sites

Тази сутрин излезе и 6х03 който просто размазва :) тези които са го гледали ще ме разберат а тези които не са нека го гледат !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...