Jump to content
BulForum.com

Tv Series : House MD


d-phrag

Recommended Posts

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Вярно е!

 

/edit: Да му се не види - тоя сериял не мога да го гледам без субтитри. ПРобвах - не става. При PRison Break и Heroes се справям, но тук с тези термини се побърквам и нищо не мога да разбера. Сега трябва да чакам да излязат субтитрите - ужас!

Link to comment
Share on other sites

И да беше преведено, пак нямаше да разбереш голяма част от медицинските термини. Освен ако не следваш медицина :)

 

Иначе вчерашният епизод ме издразни - имаше толкова възможности да му бутнат пистолета на "пациента".

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка се престраших да го гледам без субтитри. :) Много як епизод. Хаус разцепва! Особено финалната сценка! :D

Link to comment
Share on other sites

Мен медицинските термини не ме интересуват изобщо. Когато започнат с тях направо изключвам и си гледам шоуто или си мисля колко пъти са репетирали сцената, докато всички си кажат правилно репликите :д.

Link to comment
Share on other sites

Последните 2 епизода са ми супер скучни. Особено последния. Егати измислените кинематографични ефекти. Ако искам шибан пълнеж на забавен кадър и с музичка ще гледам Regenesis. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Беше лайнян, при цялото ми уважение към сериала.Ае молим, оня поне 20 пъти можеше да му отнемат оръжието, преди дори да е превишил престъпния състав за моментално поставяне под стража.Ако го бяха прекъснали по-рано можеше да го настанят в болницата и да го лекуват просто.Хареса ми, че му върна оръжието, защото просто уговорката беше такава и Хаус не беше си изпълнил обещанието.

Много ме накефи озито :) как се изнесе от кабинета.Е, т'ва е.Дано да продължат да го развиват като персонаж.

Искам лесбийска сцена между Къди, 13 и Камерън :D все пак като сме почнали със глупавите епизоди да ми угодят поне.

Link to comment
Share on other sites

хех, с подобен род критика всеки филм, сериал и т.н е шит. Ест., че все нещо ще е нереално. Като, че ли повече ме издразни 13 - нереалистично малоумно постъваше на моменти.

Link to comment
Share on other sites

На мен серията ми хареса, но наистина малко глупаво беше, че никой не му взе пистолета при толкова възможности. 13 е наистина адски досаден персонаж, но се надявам след тая серия като се осъзна, че иска да живее малко да се очовечи :lol: Иначе ако говорим за досадни персонажи Камерън не отстъпваше по нищо с вечно морално терзаещите я дилеми и постоянно натяквайки на Хаус колко неправилно постъпва :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Да, но:

1) Камерън е по-красива.

2) малкия сюжет с Хаус беше забавен

3) Хаус винаги я нареждаше мега-брутално. А с 13 не е толкова интересно.

Link to comment
Share on other sites

Да, но:

1) Камерън е по-красива.

Аре бе!!! Ако бях лизка-близка щях да предпочета 13 пред Камерън. Има нещо перверзно в 13, нещо... което би ме накарало да мина на отсрещния бряг без да имам угризения. Камерън и библейски тип, имаше само една секси сцена с Чейс и от тогава нищо. Пълно безсексие. В излъчването имам предвид. Прекалено здравословен морал лъха от нея. Липсва изкушението.

Link to comment
Share on other sites

Ще ме прощавате ама камерън е в пъти по-зарибена мацка от 13. Особено откакто се изруси. 13 го раздава къде по-голям моралист с нейните хънтингтън'с ала бала...цел в живота и глупости на таркалета. Камерън е с досатъчно мръсно поведение да се натиска с Чейс по време на работа.

Link to comment
Share on other sites

Ще ме прощавате ама камерън е в пъти по-зарибена мацка от 13. Особено откакто се изруси. 13 го раздава къде по-голям моралист с нейните хънтингтън'с ала бала...цел в живота и глупости на таркалета. Камерън е с досатъчно мръсно поведение да се натиска с Чейс по време на работа.

Ооо стига, това ли е за теб "мръсно"??? Да се чукаш с гаджето си по време на работа??? Пък и да не е гадже... все тая... баси скуката. И какво общо има морала с Хънтингтън не схванах. Камерън е готина загубенячка, която почна да ме кефи след като напусна Хаус. сега е печена, преди беше досадна.

Link to comment
Share on other sites

В БГ може да е похвално (то затова положението е плачевно) да се чукаш по време на работа с колежките си, но в УС може да ти е последната работа. Така, че в очите на един американец сигурно е даже извратено :)

 

Всяка серия има по 1-2 лекции за това как не трябва човек да се предава аа уу, не може да реши живее ли и се или не - БЪЛВОЧ :sick

Link to comment
Share on other sites

Искам лесбийска сцена между Къди, 13 и Камерън :D все пак като сме почнали със глупавите епизоди да ми угодят поне.

 

 

Така е по-добре ^^. 13 > all.

Link to comment
Share on other sites

Защо точно с Форман веееее, защооооо? Толкова ли няма други яки доктори? Е, Чейс ме кефи, Кътнър също. Защо точно най-големия убитак от всички О.о.

 

:cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...