Jump to content
BulForum.com

Tv Series : House MD


d-phrag

Recommended Posts

Ъхъ, сигурно :lol: Да, не ми харесва 5х13 епизод, и какво от това, поне не съм тръгнала да обиждам някого. Всеки си има мнение. Само не трябва да го натрапва на другите :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply
Аз предлагам на тези, на които Хаус е скучен, да спрат да си теглят новите епизоди и да започнат да гледат Дързост и красота! Тогава, дори и да казват, че днешния епизод е скучен, няма да изглеждат смешно!
Посочи ми с какво точно съм те обидил!
Виж какво, sandman, най-добре да си беше запазил личните глупости за себе си...
За разлика от теб...
... поне не съм тръгнала да обиждам някого....
Я пак си помисли!

 

edit: След ЛС-то, което ми прати, започва да ме хваща яд, че съм бил толкова мил с теб в по-горните си постове!

Link to comment
Share on other sites

Какво ме бръсне мен дали онази ш*баната 13 спи с Форман, еми като му е толкова акъла, да спи с нея и да и сменя лечението. Голям праз.

Като не те бръсне какво става между два от основните персонажи в сериала защо по дяволите го гледаш??? Хаус бил куц - голяма работа, имаха задявка с Къди - за къв Х да ни занимават с тях двамата нас... възвишените медицински авторитети, за които всичко човешко е толкова далечно и само заплетеността на случаите ни интересува. Все пак Хаус е документален филм с обучителна цел направен за студентите по медицина, личните драми нямат място. Замисли се колко абсурдно звучи горното ти изказване и ако все още заставаш зад него... намери си друг, по-достоен сериал за гледане или поне си размърдвай мозъчните клетки преди да пишеш. Иначе да, напоследък не само Хаус, целият сериал куца, ама поне го критикувай конструктивно. И на мен не ми се нравят Форман и 13, ма а де... дано все някак историята им има подобаващ завършек.

Link to comment
Share on other sites

Нали не очаквате във всяка серия Форман да е на смъртно легло, прикован от незнаен brain-damaging cockrot? Сладури.

Честно казано Форман от самото начало толкова ме дразни, че нямам нищо против всяка серия да мъчи някаква незнайна болест;)

Link to comment
Share on other sites

gal4enceto - няма смисъл. house е филм. метод за забавление. не би трябвало да е повод за пасивна агресивност :D

 

snejko - как бе форман е пич. заслужаваше да си намери мацка точно като за него тъкмо за да поомекне малко и да еволюира персонажа му :)

Link to comment
Share on other sites

Хю е непобедим. 5х14 страшно много ми хареса. Наситен с емоции, имаше необикновена атмосфера, нещо, което чаках отдавна. Носи смисъла, който всеки в крайна сметка трябва да разбере. Промяната не е сложна, но е трудна. Самосъхранението е най-важно.

Само аз ли пиша в тази тема? :( Гледах Хаус 5х15, горе-долу ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Това е най-хубавия сериял, който някога съм гледал! 30 години да го гледам - няма да ми омръзне! И който тръгне да ми говори простотии от типа "тоя епизод не беше хубав", "тук тва трябва да направят", "там онова не трябва да правят" и т.н. направо ме напушва смях! Харесвам медицината, харесвам особняците тип Хаус, а в този сериял са уцелили идеалната среда между случаите и личния живот на персонажите! Просто е перфектен от всякъде! А няма друг на света, който мога да си представя, че може да играе ролята на Хаус, освен Хю Лоури! A като каже "You - idiot!" се разцепвам!!!! :laughing:

 

You gave birth to a freak of nature! Doesn't mean it's a good idea to treat him like one!
Link to comment
Share on other sites

Странен епизод. Мислех си, че през цялото време Хаус се бъзика с останалите, че бръсненето и доброто държание са част от разточителна шега, но уви. Леко съм разочарован.

Link to comment
Share on other sites

s05ep16

супер :) особенно като я нареди Къди относно болката...време беше.И Уилсън ми хареса с предположенията как ги степенуваше Секс, Наркотици...и...друго няма :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Суперски епизод. Много ми хареса. Но в крайна сметка Хаус е прав, той си е той само когато е на Vicodin. Такъв му е образът и колкото и да ми се искаше той да е щастлив, няма как да стане. Така мисля поне.\

 

Edit : Подкрепям Лъчо напълно !!! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Сериала е уникален и последния епизод кърти...Надявам се да се превърне както "Дързост и Красота" в сериал с 3000 епизода :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Сериала е уникален и последния епизод кърти...Надявам се да се превърне както "Дързост и Красота" в сериал с 3000 епизода :lol: :punk

Абе той ако е интересен нека да е 3000 епизода :bgrin:

 

:пп лъчо, как върви ученето на c++ :lol: a и честит рожден ден с 1 ден закъснение :>

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Новият епизод ме върна към дните, когато гледах House с голям интерес и нямах търпение да излезе следващата серия. Бравос на сценаристите!

Link to comment
Share on other sites

Мос Деф на моменти дразни като почне да говори все едно му липсва долното чене. Иначе добра беше.

Link to comment
Share on other sites

Dnes po radioto kazaha, 4e onzi obraz deto igrae i v Harold & Kumar, indieca, trqbvalo da se samoubie skoro, zashtoto polu4il rabota v beliq dom? Mnogo interesno info, ama ne znam dokolko e vqrno.

 

EDIT: pravilno, taka stava, to4no za Kal Penn stavalo vapros

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...