Jump to content
BulForum.com

Tv Series : House MD


d-phrag

Recommended Posts

Мда 5х19 беше интерестна серия. Но аз лично очаквам продължение на епизода с Мос Деф. Все пак в края му погледа на Хаус се замъгли. :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

House M.D. s05e20

Ами слабичко, леееко преекспонирано за мен.Честно казано съм склонен и още по-краен да съм ама ще го спестя.

Link to comment
Share on other sites

Горе-долу ми хареса епизодът (5х20). Но нещо не можаха да ме разчувстват, както се очакваше... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Взе да става, ама след 2 епизода свършва сезона и ще чакаме пак до септември :Д.

Link to comment
Share on other sites

Епизод 23 - перфектен!

Точно си мислех няма ли нещо да се размърда около историята с Къди и то....

Link to comment
Share on other sites

Точно завършек ала Хаус ;) Много съм доволен и не съжалявам, че станах в 5, за да го гледам.

Моят Любо каза да те поздравя, той стана малко по-късно да го гледа ;) Неговата версия е, че може и да няма следващ сезон, дано не е прав.

Link to comment
Share on other sites

А от мен поздрави за твоя човек.И аз съм на неговото мнение.Д-р Хаус ще се преекспонира ако се направят още сезони.ОБОЖАМ този сериал, но предпочитам да свърши с 5-тия сезон, от колкото да опред до ситуация да гледаме посредствени сезони.

 

Инак бая си ме изненада последния епизод от 5-ти сезон( 24 мисля, че се пада епизода ).Не бях гледал и предпоследния.Наведнъж си ми дойдоха дюшеш с Лавацата сутринта.

 

Дано любимия ни герой остане все така неповторим и гениален, независимо в колко епизода ще проследим съдбата му.

Link to comment
Share on other sites

Потвърдено е че ще има и 6-ти сезон. Първите няколко епизода ще се снимат в клиниката, където приеха Хаус, тъй че ще е интересно :)

 

Ще видим септември месец с какво ще ни изненадат пак.

Link to comment
Share on other sites

Само ако може по леко със спойлерите, че смятам да го гледам тези дни.

 

Договорът му с фокс е за поне още 3 сезона ако си спомням правилно. Спокойно. :)

Link to comment
Share on other sites

определено силен завършек на сезона, а на края стоях със зяпнала уста : :ohmy:

 

до септември трябва да си направя някое маратонче за 1 седмица :)

Link to comment
Share on other sites

Нереално! Какво ще правим до Септември?!

 

Това е ужасно много време.... просто сезона завърши уникално!

Link to comment
Share on other sites

Мда, следващия сезон ще е интересна работа, добър cliffhanger направиха сега.

 

Мозъкът как може само да се избъзика с човек не е истина. Не знам дали истински халюцинации и подобни неща се развиват по този начин, но определено си е страшничко. Макар и честно казано не бих възразил да си имам една, но такава с която се разбираме :д

 

Link to comment
Share on other sites

5x24 - страхотен епизод. Направо не можех да повярвам, че всичко е излюзия :sad1:

Link to comment
Share on other sites

Хора, научете се да ползвате спойлер тагове когато коментирате нещо, дори да е незначително.

Link to comment
Share on other sites

liquid, единственият начин е просто да гледаш серията, а след това да четеш коментари, все ще се намери някой, дето да ти прецака кефа.  :rolleyes:

 

А за серията просто нямам думи, сега си слушам "The Rolling Stones - As Tears Go By" и се наслаждавам на чувството, което остава в мен :pirate

Link to comment
Share on other sites

Аз така и правя (в повечето случаи), но не всеки е така. Най-лесно е да се научат да ползват спойлери.

Link to comment
Share on other sites

Най-добре е да рефрешваш замундата през 5 минути, за да свалиш новия епизод в момента, в който се появи, да го изгледаш с кеф и после да не ти пука за спойлери :D

Link to comment
Share on other sites

Аз ги оставям 1-2-3 дни да се съберат и после си правя маратони :д Като го изгледам в 5 и какво да правя после цял ден? А и в замунда рядко/бавно качват 720п, от други места черпя аз.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...