Jump to content
BulForum.com

Tv Series : House MD


d-phrag

Recommended Posts

На мен лично ми харесва, макар че аз съм доста възрастен и не знам дали ще има други почитатели на този сериал :) Мога да го кача, само че не знам как става..... в момента върви Сезон 03

 

22374.jpg

 

HOUSE M.D. at TV.COM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Сериала е много готин, гледах един сезон в щатите. Преди време бях дал линкове към всички излезнали досега серии, но никой не прояви желание да го качи в локала.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

вчера свърши втори сезон по нова, а пък аз от своя страна съм нетърпелив и дръпнах 3ти от арената. сериалът наистина е страхотен :punk

Link to comment
Share on other sites

И аз трябва да го изтегля , ся ша дават няква боза... :sick

Link to comment
Share on other sites

Хехе d-phrag, не знаех че посещава форума...

 

House е супер як, който иска да го сваля - на arena-та има и 3-те сезона.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли някой от сезоните 1 2 3 за да го качи в бт.варез , че с тая арена нещо не ми се занимава пък и да си го имаме и локално с удоволствие ще го сийдвам :punk на всеки един сезон ще се радвам качен в локалния :woot

Link to comment
Share on other sites

Не помня къде четох, но за щастие ще гледаме Хаус на есен. Шоуто е с много висок рейтинг, така че засега няма опасност да бъде спряно.

Link to comment
Share on other sites

Който не е гледал всички серии от 3ти сезон да не чете долните редове!

 

току-що изгледах последната серия на трети сезон и наистина свърши доста неочаквано. наистиа не си оставиха вратичка за 4-ти и ако ще има можем само да гадаем дали ще се прави нов екип, или по някакъв начин ще съберат стария.

 

друго нещо, което ме вълнува е защо форман през цялото време се възхищаваше на хаус, а накрая каза, че не иска да е като него :wacko: също така голям интерес ще е дали ще вкарат малко човечност в образа на хаус, дали ще се събере с къди и т.н. има неизвестни, които не са решени, така че дано има 4ти сезон :punk

Link to comment
Share on other sites

Който не е гледал всички серии от 3ти сезон да не чете долните редове!

 

 

Форман се възхищава на Хаус заради медицинския му гений, но като цяло е отвратен от "социалните" способности на Грег, затова и казва : "Тръгвам, защото не искам да стана зъл като него".

Аз не искам да променят Хаус - прекалено бозаво ще стане. Той си е такъв и това го прави уникален. 3 сезона кой ли не се опитваше да му повлияе, какви ли не драми се случваха около него - без ефект. Глупаво ще е, ако решат да го "опитомят" в 4 сезон.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

СУПЕР! Просто тоя сериял е уникален. Това е можеби любимият ми сериал след Ориндж Каунти :) Грегъри Хаус е уникален гений!!

Link to comment
Share on other sites

Nqmam tyrpenie da se poqvi nov sezon i mnogo mi se iska da e s nov ekip, tozi beshe zapochnal da me drazni malko. Forman mi e mnogo pritoven ot samoto nachalo, mackata e leko ligava, samo kym rusoto doktorche imam pristrastiq zaradi nachina mu na govorene... tozi british english prosto me pobyrkva... :love Osven tova veche mu bqha nauchili nomerata i nemojeshe da gi iznenada. A dali House trqbva da se ochovechi... mislq, che tova ne e tochnata duma, zashtoto toi i dosega e pokazval, che chisto choveshkite emocii ne sa mu chujdi, che e naranim i chuvstvitelen, che ima slabi mesta, no sega mislq, che moje tezi neshta da gi pokaje i izvyn bolnicata, iskam seriala da izlezne malko na ulicata, da vidim House na novi mesta v novi situacii, napylno neprivichni za genialniq doktor.

Link to comment
Share on other sites

Nqmam tyrpenie da se poqvi nov sezon i mnogo mi se iska da e s nov ekip, tozi beshe zapochnal da me drazni malko. Forman mi e mnogo pritoven ot samoto nachalo, mackata e leko ligava, samo kym rusoto doktorche imam pristrastiq zaradi nachina mu na govorene... tozi british english prosto me pobyrkva... :love Osven tova veche mu bqha nauchili nomerata i nemojeshe da gi iznenada. A dali House trqbva da se ochovechi... mislq, che tova ne e tochnata duma, zashtoto toi i dosega e pokazval, che chisto choveshkite emocii ne sa mu chujdi, che e naranim i chuvstvitelen, che ima slabi mesta, no sega mislq, che moje tezi neshta da gi pokaje i izvyn bolnicata, iskam seriala da izlezne malko na ulicata, da vidim House na novi mesta v novi situacii, napylno neprivichni za genialniq doktor.

 

Той е перфектният доктор! Не трябва да се очовечва... Както той каза в последната серия от 3ти сезон - той тъка работи най-добре! Екипът беше як, но няма начин да му знаят сичките номера. Хаус e UNIQUE :) Но да видим в 4ти сезон новият екип може да е по як ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...