Jump to content
BulForum.com

Tv Series : House MD


d-phrag

Recommended Posts

Съгласна съм с Весо. Още от началото не мога да я понасям. И в някакви други филми я бях гледала. Супер антипатична ми е. Не знам какво толкова и харесвате. Може би има някакъв чар, ама чак да е супер красива, много яка, най-готината, не е със сигурност.

 

Галя ...няма са разберем :laughing: Стига плю Olivia Wilde.Много си е яка даже...най-най.В Тв сериал,по яка от нея,е не съм виждал до ся :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Галя ...няма са разберем :laughing: Стига плю Olivia Wilde.Много си е яка даже...най-най.В Тв сериал,по яка от нея,е не съм виждал до ся :ph34r:

Всъщност и Katherine Heigl хич не е зле, но 13 си е 13 :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Галя ...няма са разберем :laughing: Стига плю Olivia Wilde.Много си е яка даже...най-най.В Тв сериал,по яка от нея,е не съм виждал до ся :ph34r:

 

Ма на чикии ли е яка или като актриса , че нещо не те разбирам. Колкото и да си заслепен от неземната й красота, би трябвало да забелязваш, че непрекъснато преиграва и не знае къде се намира, ебаси. Като оная кифла Фиона в Burn Notice.

Link to comment
Share on other sites

Ма на чикии ли е яка или като актриса , че нещо не те разбирам. Колкото и да си заслепен от неземната й красота, би трябвало да забелязваш, че непрекъснато преиграва и не знае къде се намира, ебаси. Като оная кифла Фиона в Burn Notice.

 

Има едно излъчване просто,което те грабва като зрител :)

 

Така са и написали сценария,та затова преиграва :)

Link to comment
Share on other sites

Е да бе, сценария виновен сега. Те хората ти го пишат сценария, как ще го изиграеш зависи доколко добър артист или актриса си. Бе като цяло разбрахме се кое какво грабва :)

Link to comment
Share on other sites

Тая мадама ако не изглеждаше така едва ли някой щеше да я погледне. Кара го предимно на външност.

 

Поредна скучна серия, дори Михаил Скофилдъков не можа да раздвижи нещата...

Link to comment
Share on other sites

Уентуърт Милър, нема такова име, но той горе-долу игра добре. Ролята му беше такава, че трябваше да седи понамръщен повечето време и му се получи :) Но наистина тая серия беше зле. Ама да ти кажа, по-добре няма и да има. Няма какво ново да измислят вече и ще се дъвче до края на сезона, че да се вземе някоя пара, че рейтинга висок все още и това ще е.

Link to comment
Share on other sites

Ако Olivia Wilde беше толкова грозна и саката като актриса, колкото я изкарвате, дали щеше постояно да участва в мулти-милионни продукции?

 

За грозна нищо не съм казал. Като актриса не струва. Той и Аштън Кътчър е ебахти бездарника, ама ей го на, и той в такива продукции участва. Това че можеш да се уредиш или да те уредят да участваш в някой филм, още не те прави голям актьор. Ако и това не можеш да разбереш, аз поне нямам повече козове в ръкава за да ти го обясня. Мога да ти изредя още няколко такива имена, дето участват в мулти-милионни продукции и дето чеп за зеле не става от тях, ама май няма смисъл.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност и Katherine Heigl хич не е зле, но 13 си е 13 :ph34r:

Да бе да. Катрин е 1000000000000000000000000000000000000000000000 пъти по-яка. Може би една от най-красивите жени, които светът някога е виждал.

 

Тая мадама ако не изглеждаше така едва ли някой щеше да я погледне. Кара го предимно на външност.

И аз това се опитвах да кажа.

 

Ако Olivia Wilde беше толкова грозна и саката като актриса, колкото я изкарвате, дали щеше постояно да участва в мулти-милионни продукции?

Кой каза грозна, че не можах да го видя някой да го е казал?! Казах, че има чар, мар, дар, нещо симпатично има в нея, ама да е най най (красива, умна, добра актриса), НЕ Е в никакъв случай.

Link to comment
Share on other sites

Може да не е най-добрата от към игра (макар че аз лично не виждам нищо лошо в театралните й способности), но съвкупността от качествата й я правят предпочитана и харесвана актриса, което си е факт.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 months later...

Разбира се. След толкова сезони, не мога да пропусна последния. Направо не ми се мисли как ще завърши, че може да стане мощно осиране накрая баш. Ама ще видим :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

И сега аре малко помощ от публиката, че нещо май съм затъпял. Тая мацка във финалния епизод каква го играеше. Става въпрос за тази от NY CSI. Изобщо не я схванах, Къди ли беше или аз нещо пак съм изпуснал.

Link to comment
Share on other sites

И сега аре малко помощ от публиката, че нещо май съм затъпял. Тая мацка във финалния епизод каква го играеше. Става въпрос за тази от NY CSI. Изобщо не я схванах, Къди ли беше или аз нещо пак съм изпуснал.

Май не си гледал някой друг сезон на Хаус :) Това е бившата му приятелка - тази, която е била с него когато кракът му осакатява и която взима решението да изрежат част от мускула му.

Link to comment
Share on other sites

Май не си гледал някой друг сезон на Хаус :) Това е бившата му приятелка - тази, която е била с него когато кракът му осакатява и която взима решението да изрежат част от мускула му.

 

е това и аз не съм го гледал... кой сезон ?

Link to comment
Share on other sites

Много добре завърши сериалът, доволен съм. Относно спора за красотата, ето как аз виждам нещата...

Анабел (Одет) > Уайлд > Хейгъл

!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...