Jump to content
BulForum.com

Tv Series : House MD


d-phrag

Recommended Posts

Според мен не 1вия ами този епизод от настоящия сезон е най-слаб. Все още съм на мнение, че трябваше да си свърши още миналия сезон.

_________________

 

Еми, недей чети :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Има няколко момента, на които се смях от сърце. Лично на мен си ми хареса, дано продължат в същия дух.

Подкрепям! И аз се смях от сърце, както винаги...

Link to comment
Share on other sites

Новият епизод (7х06) с нищо не ме впечатли, ама с нищичко. Засмях се на 2 момента точно... А случаят не беше интересен. Бля-бля-бля...

 

 

Btw, как се слага тоя Spoiler???

 

Мерси много!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

+1

 

Голяма фенка съм на сериала, ама все по-зле взе да става. Май няма вече накъде...

 

 

Тая новата ми иде да и откъсна главата... Много ме дразни. Каквото и да говорите, Камерън си беше най-готината от мадамите, макар и прекалено мелодраматична...

 

Link to comment
Share on other sites

Докато снася яйца, няма да го спрат. Рейтингът му в САЩ все още е приличен.

 

Иначе в последния епизод Къди много ми хареса с червената рокля. Единствения друг път, когато не ми е била противна, беше в последния епизод на 4 и 5 сезон, когато Хаус я халюцинираше като стриптизьорка в един автобус :)

Link to comment
Share on other sites

Иначе в последния епизод Къди много ми хареса с червената рокля. Единствения друг път, когато не ми е била противна, беше в последния епизод на 4 и 5 сезон, когато Хаус я халюцинираше като стриптизьорка в един автобус :)

Аааа ,аз си я харесвам всякак! Едно време супер много се изкефих на сцената с онзи, дето не можеше да не казва истината, заради някакъв тумор. Когато тя се появи в залата за MRI, в която също беше 13 и той възкликна нещо от сорта на: "Ооооо с теб определено бих искал да спя, тази младата е ок, ама ти си направо върха!"

Link to comment
Share on other sites

OFFtopic : Беше, че Къди е Ферари и буталата и са страшни. Само припомням де :) Готина е, спор няма, всяка жена ще е късметлийка на нейните години да изглежда така!

Link to comment
Share on other sites

OFFtopic : Беше, че Къди е Ферари и буталата и са страшни. Само припомням де :) Готина е, спор няма, всяка жена ще е късметлийка на нейните години да изглежда така!

Беше, че ако не може да спи с двете едновременно и трябва да избира, то определено би избрал Къди. Буталата е незначителен комплимент в сравнение с това...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

7x09 - много забавен, наистина ми хареса :) Хаус най-накрая да играе ролята си на истинския Хаус, а не на някакво разнежено подобие на себе си.

Link to comment
Share on other sites

Да...наистина стария чичо доктор - Хаус се завърна пак с неговите брутални малки интрижки, време беше. Сега пак ще има екшън :D

Link to comment
Share on other sites

OFFtopic : Беше, че Къди е Ферари и буталата и са страшни. Само припомням де :) Готина е, спор няма, всяка жена ще е късметлийка на нейните години да изглежда така!

 

Да изглежда как ? Циците са и сапун в чорап а за задника никой не може да каже щото освен в разни костюмчета (където всяка нормално изглеждаща жена е ОК) в друга светлина не сме я видяли. И все пак не трябва да пренебрегваме факта че е на 45г де :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Да изглежда как ? Циците са и сапун в чорап а за задника никой не може да каже щото освен в разни костюмчета (където всяка нормално изглеждаща жена е ОК) в друга светлина не сме я видяли. И все пак не трябва да пренебрегваме факта че е на 45г де :rolleyes:

Е, как да не сме я видяли в друга светлина - по небрежна тениска и нищо друго, когато се спукаха от секс у Хаусови... Или пък когато си е у тях и се грижи за малката по къщно облекло?

 

Всъщност няма такава жена, която да е по вкуса на абсолютно всеки мъж на света :), но точно тази съвпада с моят...

Link to comment
Share on other sites

Да изглежда как ? Циците са и сапун в чорап а за задника никой не може да каже щото освен в разни костюмчета (където всяка нормално изглеждаща жена е ОК) в друга светлина не сме я видяли. И все пак не трябва да пренебрегваме факта че е на 45г де :rolleyes:

От това ти изказване мога само да си извадя заключение, че не разбираш кой знае колко от жени :) Нищо лично :)

Link to comment
Share on other sites

7х10 - доста разочароващ... Преди ми беше по-интересно какво се случва с пациента, сега е обратното. Личният им живот ми е по-забавен.

 

 

 

Очаквах много повече, имайки предвид, че предният епизод беше супер. Единственият хубав момент беше, когато Хаус учеше Рейчъл да си играе и накрая, когато му се гушна. Пак се опитаха да вкарат елемента с "леле, доброто винаги побеждава, видиш ли ся, като кажеш 5 приказки на бащата и веднага ще започне да се държи добре".

A тази новата как ми бърка в здравето.

На път са сериозно да ме откажат от този сериал, макар че съм му наистина голяма почитателка.

1 добър епизод, 10 тъпи, е*аси...

Добре че сега личният живот на Хаус и Къди ме развеселява. Също, мацките, с които Чейс е спал : тъпо, тъпо, тъпо... и скучно... И те не бяха кой знае какво като визия или екранно присъствие. Че и сестрата на едната вкараха, на майката на баща му лелята, на чинка му учинайка и, баси простотията, честно! Като венецуелски сериал.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ех, ама само аз ли ще пиша вече тук :cry

 

7 х 11 - някак си повече очаквахме, ама не беше лош епизодът. Може би беше малко объркан.

Питам се, тази новата левачка, дали ще спре да ми лази по нервите някога?! :confused

Link to comment
Share on other sites

За чий чеп да пишем глупости? Всичко върви отлично и това би трябвало да е ясно на всички. А туй новото прасе ще го изтраем още малко. Който го облича обаче е за много сериозен бой!

Link to comment
Share on other sites

Тая вънка и да наблегнем още малко на гадните интриги, които може д-р Къща да измисли. А ако може да няма повече епизоди тип "Секса, града и Че(П)йс", молим.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...