Jump to content
BulForum.com

Tv Series : House MD


d-phrag

Recommended Posts

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

За кой епизод говориш?

Защото на мен и Жоро 7х21 ни се видя като супер дълъг, отегчителен и само се молехме да свърши това мъчение. Изсмукани от пръстите неща... Много зле. Само навик и стари лаври ме карат да го гледам все още.

Все са разваляли сериали, ама с Хаус направо се оляха. Нали знаете, че е най-хубаво да приключи, когато е в силния си период, а не като започнат да го разводняват...

Link to comment
Share on other sites

За кой епизод говориш?

Защото на мен и Жоро 7х21 ни се видя като супер дълъг, отегчителен и само се молехме да свърши това мъчение. Изсмукани от пръстите неща... Много зле. Само навик и стари лаври ме карат да го гледам все още.

Все са разваляли сериали, ама с Хаус направо се оляха. Нали знаете, че е най-хубаво да приключи, когато е в силния си период, а не като започнат да го разводняват...

Говоря за 22.

Link to comment
Share on other sites

Страхотен! Не знам обаче как си издържала "интересните" моменти :)

Добре, че бяха те, че да спасят епизода, респективно и сериала.

Link to comment
Share on other sites

Хю Лори е решил да ми се прави на музикант и най-вероятно този сезон ще е последен (8). Може би затова са го дали "на уволнение"... За пръв път мога да кажа, че гледах тъп епизод - досега такъв резил и издишане не е имало...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Хич, ама хич не ми хареса 8х01. Пак старата песен в нов сезон.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми беше интересна (сравнително). Доста по-добър епизод от средното ниво на сериала в последните няколко сезона.

Link to comment
Share on other sites

Хю Лори е решил да ми се прави на музикант и най-вероятно този сезон ще е последен (8). Може би затова са го дали "на уволнение"... За пръв път мога да кажа, че гледах тъп епизод - досега такъв резил и издишане не е имало...

 

Той е музикант, отпреди да стане актьор. Иначе сезона почва нормално. Сериала се изчерпа отдавна и се надявам този наистина да е последния сезон. Лаури не е проблема в сериала, той играе каквото му напишат и му кихат 700К в долари на епизод и него го боли малкия Хю.

Link to comment
Share on other sites

Той е музикант, отпреди да стане актьор. Иначе сезона почва нормално. Сериала се изчерпа отдавна и се надявам този наистина да е последния сезон. Лаури не е проблема в сериала, той играе каквото му напишат и му кихат 700К в долари на епизод и него го боли малкия Хю.

 

Много добре го знам, че е музикант преди да бъде д-р Хаус. Освен това той сам иска да напусне и да се съсредоточи в музиката. Доста тъпа идея според мен лично. Сред притесненията му е и факта, че бил започнал наистина да куца и когато не е на сцена. tounge.gif

 

Новият сезон започва добре. Нова интрига, класически номерца. Дано да е така до края.

Link to comment
Share on other sites

Новият сезон започва добре. Нова интрига, класически номерца. Дано да е така до края.

Мдам, мирише ми и че скоро ще се върнат Тауб, Чейс и Търтийн...

Link to comment
Share on other sites

Мдам, мирише ми и че скоро ще се върнат Тауб, Чейс и Търтийн...

 

Да ти кажа - трагична серия снощи... За малко да заспя, което никога не е било, докато гледам Хаус. Ако не пораздвижат нещата, няма да изкарат и пълен сезон. По същия начин до момента потъва и 2.5 мъжа - стремглаво в киреча...

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа - трагична серия снощи... За малко да заспя, което никога не е било, докато гледам Хаус. Ако не пораздвижат нещата, няма да изкарат и пълен сезон. По същия начин до момента потъва и 2.5 мъжа - стремглаво в киреча...

Аз искрено се надявам това да е сценаристки трик с цел да има повече контраст после. Иначе - да серията беше направо подтискащо бавно проточваща се...

Link to comment
Share on other sites

Двете серии след първата направо с мъка ги изгледах... дано да го закърпят поне последния сезон да не е пълен провал. Иначе Чейс със сигурност се връща, Тауб така и не разбрах дали официално е подписал (мисля, че да) договор за 8 сезон или не. Иначе това беше последния епизод на Thirteen. :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Време беше да се махне. Да иде да участва в някое предаване за деца, че за каквито и да е други роли не става. Не може да играе, като актриса е гола вода. То е ясно, че всеки ще ревне сега, щото била много яка и т.н., ама да играеш роля не е като да ти се точат хората да те чукат.

Link to comment
Share on other sites

Съгласна съм с Весо. Още от началото не мога да я понасям. И в някакви други филми я бях гледала. Супер антипатична ми е. Не знам какво толкова и харесвате. Може би има някакъв чар, ама чак да е супер красива, много яка, най-готината, не е със сигурност.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...