Jump to content
BulForum.com

Tv Series : House MD


d-phrag

Recommended Posts

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Егати полиглотите сме се изпонавъдили тук.

Как да не са high expectations като 4 сезона бяха велики, а сега се излагат. Тоя сезон само страда от тая цялата мелодрама.

Link to comment
Share on other sites

Spored mene si vyrvi baq dobre sezona ne znam ot kakvo se oplakvate. To ot 4 serii nasam stavashe qsno che se glasi neshto mejdu Forman i 13. I beshe nai-logichno da stane. Za amerikancite e logichno de, ne za normalno misleshti hora. Ot druga strana, House shte ima za kakvo da gi byzika i dvamata sega, taka che ima potencial. Spored mene v toq epizod prikliuchi zaigravkata mejdu House i Caddy. Shte ima oshte nqkoi byzik ama tova beshe :) Druga shte e momata na House i nqma da e v toq sezon :)

Link to comment
Share on other sites

Егати полиглотите сме се изпонавъдили тук.

Как да не са high expectations като 4 сезона бяха велики, а сега се излагат. Тоя сезон само страда от тая цялата мелодрама.

Миналият сезон беше като цяло доста по-слаб. Този е постоянно добър или супер, няма лоши моменти. Иначе е ясно, че Хаус не е същия като от първите 2 сезона, но няма как иначе. Щеше да е хубаво да си е същия, но щеше да е и скучно и прекалено предсказуемо всичко.

Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласен с @snejko.Предните сезони бяха изненада след изненада, после шок, после потрес от цялостното им построяване, концепция, от решенията на героите.Тук вече не е така.

Link to comment
Share on other sites

Защо точно с Форман веееее, защооооо? Толкова ли няма други яки доктори? Е, Чейс ме кефи, Кътнър също. Защо точно най-големия убитак от всички О.о.

 

:cry

 

Сори ама Форман е точен пич. Какво имате против него ?

 

Само да не превърнат Хаус в нормален човек...

Link to comment
Share on other sites

Знам, но в последните няколко епизода Хаус се държи малко по-човешко. Merry Xmas Cuddy - това беше адски ненормално за Хаус :)

Link to comment
Share on other sites

Merry Xmas Cuddy - това беше адски ненормално за Хаус :)

Коледа е все пак. На Коледа всички стават по-добри включително и Хаус. Макар че концепцията за christmas spirit малко ме дразни защото хората би трябвало да се стремят към доброта и разбиране всеки ден а не само по празниците...

 

И все пак :) мисля че решението за 13+форман е доста добро тъй като характерите им са малко dark и без това и на двамата :) перфектни са един за друг :D

 

но наистина - ако направят хаус по-човечен сериала свършва. :devil

Link to comment
Share on other sites

... Merry Xmas Cuddy - това беше адски ненормално за Хаус :)
Е, вижда я колко отчаяно иска да има бебе и накрая има реален шанс да има - коледен подарък и за това и каза така.

 

Мен ме изкефи:

- Can I get pregnant sitting on the toilet seat?

- Absolutely! There we need to be a guy sitting between you and the toilet seat, but - Yes, absolutely!

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Spoiler:

 

След сцената Форман-13 мисля, че станах расистка. Гадния мазен негър заби готиното бяло маце??? Ооо Господи! Целувката им беше повод да ми се доповдига. И ша ма извинявате, ама Хаус не за сефте проявява човечност. И преди е имал изблици.

 

що ли писах spoiler... преди мен всички се изредиха да спойлстват

Link to comment
Share on other sites

Go go Foreman...

 

И мацето не е нищо особено. Като гледам Кътнър или Тауб...5 пари не дават за 13тиин. Добре, че е Фореман, иначе още щеше да забива уличници. :D

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

защитник съм на мнението че не трябва да се гледа темата преди последния епизод :D

 

пък и какво значение има цвета на кожата в крайна сметка. важното е да има любов :D

Link to comment
Share on other sites

Внимание! Текстът по-долу съдържа ключови моменти от последния епизод. Който не го е гледал, да не чете!

 

 

Аз пък съм доволен, че двамата се залюбиха. Форман е готин тип (с изключение на скапаната брадичка, която е пуснал) и е идеален за психически нестабилната 13. Друго нещо не подразни - историята с бебето. Значи първо дундата го зарязва новородено, стои кой знае колко време без надзор, после го намират някакви оръфляци и го гледат незнам си колко седмици, а за капак Къди решава да търси трупа му, за да го погребе...еми не, не мога да го приема! Колкото до последната реплика на Хаус - какво очаквате - да е като Круела Девил и да сипе киселина върху бебето? Все пак Къди и Уилсън са му BFFs и е нормално към тях да проявява мили чувства в определени моменти.

Link to comment
Share on other sites

пък и какво значение има цвета на кожата в крайна сметка. важното е да има любов :D

Еми а де, и аз мислех, че няма значение цвета на кожата за мен, все пак харесвам Уил Смит, Дензъл Уошингтън и маса други знайни и незнайни негри, ама Форман е грозен!!! ГРОЗЕН!!! Мое мнение де.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Предпоследен епизод на 4-ти сезон.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...