Jump to content
BulForum.com

Tv Series : House MD


d-phrag

Recommended Posts

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Ъ? Интересно ми е кое точно те разплаква :) Някак си не мога да определя елемент в сериала който да ме разчуства чак толкова силно... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ъ? Интересно ми е кое точно те разплаква :) Някак си не мога да определя елемент в сериала който да ме разчуства чак толкова силно... :unsure:

Това най-вероятно се дължи на факта, че не си лигава дрисла като мен ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Много як епизод!

 

За пореден път ми стана жал за Хаус! Помага на(т.е. лекува) всички, а той винаги си остава с болката... :(

Link to comment
Share on other sites

То това е интересното, гения който има отговор за почти всичко, а няма лек за самия себе си( нито душевно, нито физически ).Крайно хубава концепция е това.Този епизод ми връща надеждата в сценарния екип( или поне в този писал го ).Дано и следващите да са добри.

Link to comment
Share on other sites

Днес гледах 5х12. Не беше интересно, единствено съпоставката на Хаус с пациента беше нещо, което да ме жегне. Не знам за вас, но тази 13 така ми лази по нервите, че думи нямам. Изобщо от началото на 4 сезон чакам хубав епизод, уви, имаше само 2-3, които струваха. В новия екип няма интрига, тръпка, изтъркаха се много бързо. За разлика от Камерън, Чейс и Формън. Сега малко се опитаха да завържат нещо между Ерик и 13, но пак не се получава. Мацката има потенциал, но не се е раздала в сериала, а може би наистина ролята и е някаква статична, като марионетка, безкръвна и безполова. Имаше намеци, че е бисексуална, че е болна от Хънтингтън и толкова. За семейните проблеми и изневери на Тауб да не говорим, скука. И Кътнър, имал рекорд на Гинес, голям праз. Родителите му починали, когато бил малък и толкова. Дори случаите им не са кой знае какво. Добре, че бяха 15 и 16 епизод на 4 сезон, че да го спасят. По-голяма простотия от него нямаше. Ех, да имаше нещо интересно като от 3 сезон, например. Добре, че поне ролята на Хаус не развалиха, че тогава съвсем щях да спра да гледам. Иначе сценаристите са луди, супер са, обаче са в криза, така ми изглежда... :sick Дано има някаква завръзка като например Хъди с*кс, защото са много сладки двамата... :love

Link to comment
Share on other sites

Аз като ви разправях, че 13 е най-глупавия персонаж (даже по-глупав от Тауб). Обаче Тауб напоследък нещо е взел да се прави на отворен, което е добре. Кътнър пък има леко напушена физиономия (харолд и кумар...) и не можем да го приемем сериозно.

 

Абе добра си беше серията. Края на сезон 14 беше леко нереален, нареден и измислен. Не знам какво толкова му харесвате.

 

13 или трябва сериозно да я доразвият или да я махнат. Всяка серия става въпрос за морала и, за хънтингтън и т.н...чак дразни...

 

Тауб също трябва да го променят. Трябва повече да контрира Хаус. Той има потенциал. Иначе е пълен сухар.

Link to comment
Share on other sites

Стига 13 да ми плакне очите, не ме интересува, ако ще за цял епизод 1 дума да не каже :D.

 

Тауб на мен също взе да ми прави впечатление, че е започнал да става контра не само на Хаус, но и на всички останали.

 

А Къди с това дете мисля, че ще се мярка все по-рядко. Да не говорим, че май няма да видим и развитие на отношенията й с Хаус.

Link to comment
Share on other sites

Абослютно съм съгласна с теб, Thief!!! Само че и аз не знам защо, наистина 15 и 16 епизод на 4 сезон ми харесаха. Тоя Кътнър е абсолютен палячо... Виж се, моля те, какво си написал, нещо от типа 14 сезон?! :D

Edit : Искрено ме забавляваш, като ти чета коментарите... Особено за Кътнър! А, дано Къди да поиграе с на Хаус, 13 с на Форман. Нали сме си сеирджийска нация, шоу да има!!!

Link to comment
Share on other sites

Много цифри, мн. нещо...13, 14 (Хаус и го каза) 4, 5...

 

Ама викам следващите няколко епизода да стане ясно вече 13 иска ли или не иска да си поиграе с black di*k. :D Фореман уж беше принципен, но и той е взел да прибягва до методите на Хаус. Едно към едно.

 

На кътнър фейс-а просто плаче за масур. И прическата можеха да му пооправят, да си личи, че някога е използвал гребен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз предлагам на тези, на които Хаус е скучен, да спрат да си теглят новите епизоди и да започнат да гледат Дързост и красота! Тогава, дори и да казват, че днешния епизод е скучен, няма да изглеждат смешно!

Link to comment
Share on other sites

Последния епизод т'ва, последния епизод онова.Кой последен епизод?Кой сте гледали?Коментирате 3 дни след излизането на серията, може чакате титри, може да сте нямали време, може и да гледате от мин. седмица "последния епизод" който за вас си е последния гледан.

Само предложение правя да се пише в края на пост-а или началото за коя серия и сезон се отнася.

Link to comment
Share on other sites

Мен ми е ясно коя серия е обект на разискването.Давах просто предложение, по принцип да се пише номера и сезона за да може човек дори като си ровичка в темата да види за коя серия какво е писано.

 

И на мен последната( 05х13 ) серия ми хареса.Но може би това се дължи на няколкото сценарни екипа работещи независимо едни от други.Т.е. гледаме серии правени от различни сценаристи и екипи, напълно е възможно едните да са се изчерпили, а другите не...ще видим.

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам на тези, на които Хаус е скучен, да спрат да си теглят новите епизоди и да започнат да гледат Дързост и красота! Тогава, дори и да казват, че днешния епизод е скучен, няма да изглеждат смешно!

Виж какво, sandman, най-добре да си беше запазил личните глупости за себе си. Последните серии не ми харесват, защото случаите са скучни, задълбава се в персоналните им ежедневни терзания, а според мен, ако ще е така, да е интересно, но не е, защото сценаристите не са се постарали. Изстрелват серии, които нямат развитие, тъпче се на едно място от 4 сезон. Какво ме бръсне мен дали онази ш*баната 13 спи с Форман, еми като му е толкова акъла, да спи с нея и да и сменя лечението. Голям праз. За Къди само беше малко затрогващо, че не изпитвала нищо към бебето. Голямата серия вече, най-хубавата, да бе... :lol:

Link to comment
Share on other sites

А случайно да забеляза, че си единствената, на която не й хареса последния епизод(специално за host 05x13)? Та кой викаш да си запази личните глупости за себе си?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...